Esileht Ilu ja tervis juuksehooldus lokkis juustele

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: juuksehooldus lokkis juustele

Postitas:

Kuulun nende hulka,kes on lõpuks “rahu teinud” oma lokkis juustega ega ürita neid iga hinna eest sirgemaks ja siledamaks saada.Minu “probleem”on nüüd hoopis see,et mu loomulik lokk pole nii tugev,et täitsa ilma sättimata seisaks.Äkki leidub siin teisigi lokilisi,jagaks kogemusi,millised tooted aitavad lokke tugevamaks saada:-).
Minu parim songuvahend on Natural Handmade seerum argaaniaõliga.Kunagi olin vaimustuses ka Joico lokispreist,aga see tegi juuksed natuke kõvaks,muidu tõi loki hästi välja ja hoidis ka.
Püüan hetkel leida ¨ampooni,siiamaani kõik ikka pigem siluvad sattunud.Nüüd tellisin Kemon Liding Curl ¨ampooni,ei ole veel jõudnud pesta,loodan parimat:-).
Kui see ei sobi,siis järgmisena on valikus Lush Curly Wurly.On ehk kellelgi kogemusi nendega?
Samas palsamit ei kasuta ma üldse,siis olen täitsa ludupea.
Vahel teen õlimaske erinevate õlidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll kasutan palsamit, muidu on kaoses kahu lihtsalt. Lisaks kasutan kreemjaid või geeljaid (või nende vahepealseid) soenguvahendeid pärast peapesu. nende abil suunan lokid mingikski ühtseks vormiks, muidu on iga karv ise suunas harali lihtsalt.
mul selliseid konkreetseid lokke tegelikult ei olegi, pigem on tugevalt laines juus.
neid soengukreeme on poodides laias valikus, ei oskagi midagi esile tuua. ostan isegi iga kord mingi uue margi, sest tahan uusi asju katsetada. Praegu on käsil üks Schwarzkopfi Osise sarja oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juukseid pesen niisutava ¨ampooniga, palsam on lokkidele. Ilma palsamita ei kujuta elu ettegi, juuksed on muidu nagu heinad. Leidsin hiljuti uue lemmiku: Trevor Sorbie lokkikreemi. Igast seerumeid ja lokkikreeme panen juustesse siis kui nad niisked on. Juukseid fööniga ei kuivata. EVER. Lasen loomulikult kuivada. Samuti ei hõõru neid rätikuga vaid keeran juuksed rätikusse ja lasen liigsel niiskusel ise imenduda. Vot 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis juuksehooldus lokkis juustele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.