Esileht Ilu Juuksekasvu kiirus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Juuksekasvu kiirus

Postitas:
Kägu

Olen alati teadnud, et mu juuksed kasvavad aeglaselt. Juuksuris käin tavaliselt 7-8 kuu tagant. Värvisin 1. mail juukseid, ikka märgatava vahega – helepruunist šokolaadipruuniks. Ja täna, 1,5 kuud hiljem, pole veel mitte millimeetritki väljakasvu näha.

Ma olen ikka päris nördinud. Minu jaoks ulme, kuidas inimesed üldse pikad juuksed endale kasvatavad. Samas karvad jalgadel, kaenlaalustes, bikiinipiirkonnas kasvavad vägagi kiiresti, ka kulme pea vähemalt kord kuus niiditamas käima.

Aga ega vist teha pole midagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kasvab u sentimeeter 2 kuu jooksul. Ega see ka kiire ole. Inimesed ongi erinevad. Võta seds nii, et veab ju, kui ei pea iga kuu väljakasvu värvima ja soengut värskendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kiire kasvuga juuksed, umbes 3cm kuus. Nädal peale värvimist on juba väljakasv näha, kuu aja pärast peab tingimata juuri värvima. Selles mõttes on kohutavalt tüütu, ei midagi kadestamisväärset.
Lõikan tavaliselt kord aastas ca 40cm maha, paar korda vahepeal veidi otsi ka. Teadlikult ei ole kasvu kiirendamiseks midagi teinud, ei usu ka, et seda väga mõjutada saabki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole head ilma halvata. Hea on ju see, et hoiad raha kokku juuste värvimise pealt aga halb on see, et ei saagi pikki juukseid kiirelt.

Mul ka üsna kiire kasvuga. Kui olin tume, pidin värvima iga kahe nädala tagant. Eks tume-hele(enda omad) kontrast paistab rohkem silma ka. Kuus kasvab ka ca 2-3cm.
Nüüd olen hele ja kasvatan oma loomulikku värvi välja. Viimati värvisin aprilli kuus ja enda oma välja kasvanud on ca 7cm.

Mis su oma loomulik värv on? Äkki on praegusega niivõrd sarnane, et väljakasv lihtsalt ei paista välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui käid kulme kord kuus niiditamas, siis ikka väga hea ju. Või vahepeal hooldad kodus? Ma ikka viskan kulmudele igal hommikul pilgu peale ja vajadusel kitkun üleliigse ära – sellised probleemid on kiire juuksekasvuga inimestel 😀 jalgu ei epileeri, sest peaksin seda nagunii vähemalt 2 korda nädalas tegema, säästan siis aega ja mässan žiletiga ülepäeviti…

Juukseid peaksin värvima iga max 1,5 kuu tagant, kui üldse ei taha halli väljakasvu näha, reaalsuses siiski veel venitan, kuna halli nii palju pole veel…

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu Juuksekasvu kiirus