Esileht Ilu Juukselõikusmasin

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Juukselõikusmasin

Postitas:
Kägu

Palun soovitage enda kogemuse pealt juukselõikusmasinat, mida ma ise algajana kasutaks oma mehe juuste lõikamisel. Seda võiks olla lihtne kasutada ning see võiks võimalikult vähe ruumi võtta. Hea oleks, kui sisaldaks terasid nii juuste lõikamiseks ning habeme ja kulmude trimmimiseks. Hind võiks olla kuni 70€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage enda kogemuse pealt juukselõikusmasinat, mida ma ise algajana kasutaks oma mehe juuste lõikamisel. Seda võiks olla lihtne kasutada ning see võiks võimalikult vähe ruumi võtta. Hea oleks, kui sisaldaks terasid nii juuste lõikamiseks ning habeme ja kulmude trimmimiseks. Hind võiks olla kuni 70€.

Miks sa tahad oma mehest mingit naeruväärset tölli teha. Need lapsedki on juba naljakad, kellel ema masinaga pead pügab, aga täiskasvanud mees võiks ikka juuksuris käia ja mingi soengu lasta lõigata.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juuksur pügab samasuguse masinaga, lihtsalt võtab iga kord selle eest raha.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil umbes selline (vb ongi sama) ja rahul – https://www.euronics.ee/ilu-ja-tervis/juuksehooldus/juukseloikusmasinad/hc5612fs15/juukseloikusmasin-philips-series-5000-habemekamm

Miks sa tahad oma mehest mingit naeruväärset tölli teha. Need lapsedki on juba naljakad, kellel ema masinaga pead pügab, aga täiskasvanud mees võiks ikka juuksuris käia ja mingi soengu lasta lõigata.

Ostsime ka uue masina koroonaaja alguses kui kõik kinni oli. Olin varem ka vaid masinaga isale siilikat lõikanud, aga mehe olemasolev oli nii nüri, et vanaga keeldusin. Polnud midagi keerulist ja hakkasingi soengut lõikama – sarnast nagu juuksur teeb – ausalt öelda – vahepeal käis juuksuris ja viimane kord oli juuksuris tehtud kukal koledam kui minu tehtud.

Lõikan üle pea juuksed ühe pikkuseks ja seejärel hakkan külgi ja kukalt järjest lühemaks tegema kuni rahul. St alguses tegin küll kaua kuna suurte astetega ei julenud kohe lühemaks minna siis järjest hajutasingi nö alt üles sirge liigutusega. Mõned yt videod vaatasin ka ja varasemalt olin ka temaga juuksuris (tuttav lõikas) paar korda kaasas käinud, et ka sealt midagi meelde jäänud. Väga ilus jääb, kõik imestavad kui kuulevad, et ma kodus lõikasin.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid natukene raha juurde panna ja vaadata näiteks Tradehousist mõne kvaliteetsema masina. Need philipsid ja braunid kaua ei kesta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid natukene raha juurde panna ja vaadata näiteks Tradehousist mõne kvaliteetsema masina. Need philipsid ja braunid kaua ei kesta.

Mul elukaaslasel juba aastaid Philips masin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil umbes selline (vb ongi sama) ja rahul – https://www.euronics.ee/ilu-ja-tervis/juuksehooldus/juukseloikusmasinad/hc5612fs15/juukseloikusmasin-philips-series-5000-habemekamm

Miks sa tahad oma mehest mingit naeruväärset tölli teha. Need lapsedki on juba naljakad, kellel ema masinaga pead pügab, aga täiskasvanud mees võiks ikka juuksuris käia ja mingi soengu lasta lõigata.

Ostsime ka uue masina koroonaaja alguses kui kõik kinni oli. Olin varem ka vaid masinaga isale siilikat lõikanud, aga mehe olemasolev oli nii nüri, et vanaga keeldusin. Polnud midagi keerulist ja hakkasingi soengut lõikama – sarnast nagu juuksur teeb – ausalt öelda – vahepeal käis juuksuris ja viimane kord oli juuksuris tehtud kukal koledam kui minu tehtud.

Lõikan üle pea juuksed ühe pikkuseks ja seejärel hakkan külgi ja kukalt järjest lühemaks tegema kuni rahul. St alguses tegin küll kaua kuna suurte astetega ei julenud kohe lühemaks minna siis järjest hajutasingi nö alt üles sirge liigutusega. Mõned yt videod vaatasin ka ja varasemalt olin ka temaga juuksuris (tuttav lõikas) paar korda kaasas käinud, et ka sealt midagi meelde jäänud. Väga ilus jääb, kõik imestavad kui kuulevad, et ma kodus lõikasin.

See on päris huvitav kuidas juuksuri amet tundub see kõige lihtsam järgi teha.

Pügab ta ju samasuguse masinaga…

Millegipärast on ta seda mitu aastat õppinud ja peab end tihti ka lisaks koolitama. Aga sina vaatad korra ja vaatad ka mõnda juutuubi videot ja lõikad paremini…

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris huvitav kuidas juuksuri amet tundub see kõige lihtsam järgi teha. Pügab ta ju samasuguse masinaga… Millegipärast on ta seda mitu aastat õppinud ja peab end tihti ka lisaks koolitama. Aga sina vaatad korra ja vaatad ka mõnda juutuubi videot ja lõikad paremini…

Vaata, juuksur peab suutma teha soenguid erinevatele klientidele vastavalt nende peakujule ja nõudmistele (juuksuriametis õpitakse ikka ka veits rohkem kui meeste masinlõikust). Mina pean suutma teha vaid enda kaaslasele soengut, millega ta harjunud ja mis talle sobib. Seega jah, selle ühe soengu tegemine (hajutatult lühemad küljelt, pealt pikem) ei olnud tõesti nii raske kui ette kujutasin. Järjest lihtsamaks läheb TALLE teha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, juuksur peab suutma teha soenguid erinevatele klientidele vastavalt nende peakujule ja nõudmistele (juuksuriametis õpitakse ikka ka veits rohkem kui meeste masinlõikust). Mina pean suutma teha vaid enda kaaslasele soengut, millega ta harjunud ja mis talle sobib. Seega jah, selle ühe soengu tegemine (hajutatult lühemad küljelt, pealt pikem) ei olnud tõesti nii raske kui ette kujutasin. Järjest lihtsamaks läheb TALLE teha.

Tegelikult karjuvad need masinaga kodus lõigatud pead kaugele ebameeldivalt silma, aga noh, eks igaühel oma maitse.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid natukene raha juurde panna ja vaadata näiteks Tradehousist mõne kvaliteetsema masina. Need philipsid ja braunid kaua ei kesta.

Mul elukaaslasel juba aastaid Philips masin

Oleneb juuksetüübist ja sellest kui tihti seda kasutada. Võib ka 10-aastat vastu pidada kui on inglijuuksed ja kasutada 3 korda aastas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis imeoskus see juukselõikamine küll on, et seda algtasemel omandada ei saa? Vaevalt, et keskmisel ka mehel mingid utoopilised soovid on, hea kui üldse juukseid peas on.   Umbes sellise  lõikusega saab minu meelest küll  iga loll hakkama. Lõikan ka pereliikmete juukseid ja tõesti ei leia, et selles midagi erilist või skandaalset oleks.  Mul ongi praegu mingi  Philipsi lõikur ja ajab asja ära. Käärid on mul samas väga head, aga lõikur on selline pigem keskmine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hea kui üldse juukseid peas on.

Kui juuksed praktiliselt puuduvad ja on vaja lihtsalt 2 mm siil pähe ajada, siis küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, juuksur peab suutma teha soenguid erinevatele klientidele vastavalt nende peakujule ja nõudmistele (juuksuriametis õpitakse ikka ka veits rohkem kui meeste masinlõikust). Mina pean suutma teha vaid enda kaaslasele soengut, millega ta harjunud ja mis talle sobib. Seega jah, selle ühe soengu tegemine (hajutatult lühemad küljelt, pealt pikem) ei olnud tõesti nii raske kui ette kujutasin. Järjest lihtsamaks läheb TALLE teha.

Tegelikult karjuvad need masinaga kodus lõigatud pead kaugele ebameeldivalt silma, aga noh, eks igaühel oma maitse.

Koroonaaja algusest on möödas 2 aastat, arvad tõesti, et keegi ei suuda sellise ajaga meeste masinlõikust nõnda ära õppida, et soeng ilus ja viisakas välja näeks? Mitte lihtsalt ühes pikkuses üle pea ajada. Pole tõesti raketiteadus, et seda ei suudetaks endale ka ise selgeks teha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid natukene raha juurde panna ja vaadata näiteks Tradehousist mõne kvaliteetsema masina. Need philipsid ja braunid kaua ei kesta.

Mul elukaaslasel juba aastaid Philips masin

Oleneb juuksetüübist ja sellest kui tihti seda kasutada. Võib ka 10-aastat vastu pidada kui on inglijuuksed ja kasutada 3 korda aastas.

Ei ole inglijuuksed, ysna karune karvakasv, trimmib lisaks ka habet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Juukselõikusmasin