Esileht Ilu Juuksepikendused

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Juuksepikendused

Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi, kas need on ohutud? Milliseid soovitate? Kus soovitate panna? Ja, kus on soodsad hinnad?

Mul on väga õhukesed ja kehvad juuksed. Kunagi, aastaid tagasi lasin panna pikendused. Pigem võiks öelda paksendused, sest pikkus lõigati oma juustega ühte mõõtu, ja need on üsna lühikesed.

Need nägid välja ilusad ja loomulikud. Kuid… Kohutavalt torkisid peanahka. Takkajärgi ei oska enam öelda, mis laadi pikendustega oli tegu. Mu arust kuidagi sulatati need oma juuste külge. Aga peanaha ärritus oli tõesti nii tugev, et kui aeg täis sai ja oli vaja n-ö hooldusse minna, siis lasin need ära võtta, mitte ei lasknud uuendada.

Minu kogemus pärineb ca 6 aasta tagusest ajast. Kas tänapäeval on lihtsamaid ja peanahasõbralikumaid valikuid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhukestele juustele võib panna tihenduseks salke, aga mitte väga palju ja väga pikku. Muidu on enda juustele liiga raske koormus ja  neid võib üsna palju peast  ära tulla.
Otsi väga hoolikakt tegijat. Kui on hästi ja korralikult pandud, et tohiks neid peaaegu tundagi olla.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Hästi panduna sa ei tunnegi neid. Soovitan mikrosid juhul, kui oma karvad nõrgad ja hõredad.

Samas soovitada ei oska, sest tahad seda head kohta ja odavat.

Odav koht ei ole hea. Torgib sul jälle ja kisub viimased oma juuksed peast.

Iga hooldus 150-180 (kui pole üle 200 mikrosalgu) ja panek 300-350.- on reaalne, kus saad ilusa tulemuse, mida sa ei tunne. Ma ei tea, kas see on sinu jaoks odav või kallis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga hooldus 150-180 (kui pole üle 200 mikrosalgu) ja panek 300-350.- on reaalne, kus saad ilusa tulemuse, mida sa ei tunne. Ma ei tea, kas see on sinu jaoks odav või kallis.

Ja kus siis näiteks on selline hea koht?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga hooldus 150-180 (kui pole üle 200 mikrosalgu) ja panek 300-350.- on reaalne, kus saad ilusa tulemuse, mida sa ei tunne. Ma ei tea, kas see on sinu jaoks odav või kallis.

Ja kus siis näiteks on selline hea koht?

Ma ei tea, kui siia avalikult postitan, saan äkki bänni et reklaam?

Lihtsalt olin hädas sama asjaga ja leidsin hea koha, kus aastaid käin. Privas võin jagada. Kui Tallinn sobib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu peas on seoses juuksepikendustega alati olnud küsimus: kuidas neid kammitakse?

Olen näinud, et need salgud sulatatakse või kõrvetatakse oma juuste külge. Aga kuidas kamm või hari sealt siis läbi käima hakkab? Kui pesed juuksed ära – kuidas sa juukseid läbi kammid, kui seal sellised tükid sees on? Või kuidas juukseid näiteks hobusesabasse kammitakse?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaliselt kammitaksegi, milles küsimus?

Sa ju ometi kasutad ka looduslike harjastega kvaliteetset harja, mitte nõukaaegset plastmasskammi?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju ometi kasutad ka looduslike harjastega kvaliteetset harja, mitte nõukaaegset plastmasskammi?

Mina kasutan täiesti kaasaegset suurte piidega plastkammi, sest looduslike harjastega hari ei kammi minu pakse juukseid läbi, vaid silub ainult pealt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikendustele müüakse eraldi harje. Osad piid on pikemad kui teised. Sellisez

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi harjad või mitte, aga kas kammida saab mööda peanahka nagu ikka või kammitakse nii, et hari ei libise mööda peanahka vaid veidi eemalt – ainult juukseid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaliselt kammitaksegi, milles küsimus?

Sa ju ometi kasutad ka looduslike harjastega kvaliteetset harja, mitte nõukaaegset plastmasskammi?

Kas see kvaliteetne hari kammib juuksepikenduste puhul juuked läbi peanahast otsteni? Teoreetiliselt see ei saa kuidagi võimalik olla. Milline on see juukselõik peanahast kuni selle juuksepikenduse ühenduskohani? Läbi kammida seda ilmselgelt ei saa. Lihtsalt on nagu on? kammides silud lihtsalt pealiskihti?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaliselt kammitaksegi, milles küsimus?

Sa ju ometi kasutad ka looduslike harjastega kvaliteetset harja, mitte nõukaaegset plastmasskammi?

Kas see kvaliteetne hari kammib juuksepikenduste puhul juuked läbi peanahast otsteni? Teoreetiliselt see ei saa kuidagi võimalik olla. Milline on see juukselõik peanahast kuni selle juuksepikenduse ühenduskohani? Läbi kammida seda ilmselgelt ei saa. Lihtsalt on nagu on? kammides silud lihtsalt pealiskihti?

Ei. Kammin läbi peanahani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kui lähed mehega voodisse ja siis ta käega läbi nende nuppude ja mügarike tõmbab. Seda ma küll ette ei kujuta.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kui lähed mehega voodisse ja siis ta käega läbi nende nuppude ja mügarike tõmbab. Seda ma küll ette ei kujuta.

Ära siis kujuta!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kui lähed mehega voodisse ja siis ta käega läbi nende nuppude ja mügarike tõmbab. Seda ma küll ette ei kujuta.

Mis see mees üldse asjasse puutub. Endal peaks ju rõve olema, kui käega läbi juuste tõmbad.

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kui lähed mehega voodisse ja siis ta käega läbi nende nuppude ja mügarike tõmbab. Seda ma küll ette ei kujuta.

Mul pole juuksepikendusi, aga üldse ei meeldi minu pea ega juuste käperdamine. Seega keegi ei tõmba läbi juuste, vastik minu jaoks. Ja saab elatud küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda juuksepikendustega osa ei saagi läbi kammida. Saab ainult pikendusest otsteni.

Kammida saab pealt ja alt seda osa, kus pikendusi ei ole. Nii see kahjuks on.

Iga päev langeb ju juuksekarvu ka lahti peanahast. Ja kui muidu langevad juuksekarvad kukuvad lihtsalt maha, siis need pikenduste külge pandud karvad mitte.

Rääkide asjadest nii nagu on, milleks ilustada.

Pikendused on ilusad suht lühikest aega.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaliselt kammitaksegi, milles küsimus?

Sa ju ometi kasutad ka looduslike harjastega kvaliteetset harja, mitte nõukaaegset plastmasskammi?

Kas see kvaliteetne hari kammib juuksepikenduste puhul juuked läbi peanahast otsteni? Teoreetiliselt see ei saa kuidagi võimalik olla. Milline on see juukselõik peanahast kuni selle juuksepikenduse ühenduskohani? Läbi kammida seda ilmselgelt ei saa. Lihtsalt on nagu on? kammides silud lihtsalt pealiskihti?

Loomulikult kammib peanahani:) googeldage ometi, mis on kvaliteetset harjad, mitte ärge rääkige oma laiade piidega kammidest.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Juuksepikendused