Esileht Ilu ja tervis Juuksepikendused

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Juuksepikendused

Postitas:

Olen hädas väga õhukeste, lendlevate, peadligi ja katkevate juustega. Mida aasta edasi, seda hullemaks kõik muutub.

Tuttav pani endale juuksepikendused. Kiidab väga ja ütleb, et tal on mingid sellised, mis oma juust ei kahjusta. Kas tõesti on sellised pikendused olemas? Tuttav ütles, et osad on klipsidega (?), aga temal on teipidega ja see ei riku oma juust.

Kindlasti liigub siin asjatundjaid. Palun kommenteerige. Muidugi ei paneks ma neid endale nö pikenduseks, vaid ikka paksenduseks. Juukse pikkus jääk samaks (õlgadeni).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 12:04; 30.10 19:50; 19.11 18:25; 19.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lendlev ja peadligi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka nirud juuksed, mis kogu aeg veelgi nirumaks on läinud ja mina pole julgenud pikendusi(no ka tihendamise mõttes) panna. Arvan, et see ei sobi mulle, kuna on nii kehvad juuksed ja see teeb veelgi hullemkas. Ega juuksurid seda vist rääkima ei hakkakski inimesele. See on minu meelest sama, mis värvimisega, et iga aastaga räägitakse, et nüüd on sellised värvid, mis enam eriti ei kahjusta. Tegelikkus on minu arvates selline, et suuremat osa inimesi ehk nende juukseid ei kahjustagi ei mõned pikenduse ega püsivärvid, neid, kellel on head või normaalsed juuksed.
Näiteks mina olen see erand, keda kahjustab rohkem, sest mul on vähe juukseid ja need on üliõrnad. Nagu haiglaslik seisund. Minu mõtted sellised.
Võrdleksin mis tahes muu ilu/tervise probleemiga, mis inimesel võib esineda.Nagu veenilainedid või x-jalad näiteks, ühel on jalad inetud ja haigemad, ei saa kanda kontsi ega minit, kuigi teised kannavad ja mõni asjassesüüvimatu rumal võib öelda ka veel, et “kanna ikka, mis see sulle teeb”. Muidugi on kõik individuaalne. Äkki saad sa kuklapiirkonda mõned paksenduseks siiski lisada, soovitav oleks korralikku salongi minna ja lasta endale asja selgitada, nii plusse, kui miinusied, juuksur peaks ju teadma ja oskama näha inimeste erinevat juustestruktuuri, peanaha probleeme ja kõike muud iseloomulikku. Konsultatsioonile võiksid ikka minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 09:23; 28.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panin tihenduseks 10 salku yhele ja 10 teisele poole.juuksed iseenesest on keskmise pikkusega, õlgadeni. kuklast on juuksed veel normaalse paksusega, aga just kyljed muutusid hõredaks. esialgu panin mogo juuksepikendused aga nyyd läksin keratiinile yle. ei saa öelda kyll et väga oma juust rikuks, eks nad ongi nagunii juba haprad ja rikutud.
aga tulemusega olen rahul, saab jälle lokitada ja sirgendada ja juuksed on ilusad lopsakad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 11:22; 30.10 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panin tihenduseks 10 salku yhele ja 10 teisele poole.juuksed iseenesest on keskmise pikkusega, õlgadeni. kuklast on juuksed veel normaalse paksusega, aga just kyljed muutusid hõredaks. esialgu panin mogo juuksepikendused aga nyyd läksin keratiinile yle. ei saa öelda kyll et väga oma juust rikuks, eks nad ongi nagunii juba haprad ja rikutud.
aga tulemusega olen rahul, saab jälle lokitada ja sirgendada ja juuksed on ilusad lopsakad.

Jah, aga hiljem? Mis olukorras on juuksed siis, kui need eemaldatakse? Ja siiski ei näita ju tulemus ennast kohe, et nii kui eemaldatakse, kohe on teada.Juuksed ju nagunii tahavad vahepeal ilma pikendustea olla? Neid ei saa ju jäädagi pähe hoidma. Mingi puhkepaus on ju ette nähtud, eriti nõrkade juuste puhul ja siis tekibki küsimus , mis siis saab olema. Esiteks saab inimene pärast eemaldamist tagasi endise olukorra, selle, millega ta rahul polnud, aga peale endise võib hiljem tulla veel nadim olukord, kus on veel hullem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 09:23; 28.10 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsige parem andekas juuksur/stilist, kes teeb hea lõikuse, hoolitsege selle eest igapäevaselt ja saate palju parema tulemuse kui mingite kunstlisanditega, mis on igal juhul äratuntavad ja soeng on ikka mingi suvaline sorakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 17:17; 19.11 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panin tihenduseks 10 salku yhele ja 10 teisele poole.juuksed iseenesest on keskmise pikkusega, õlgadeni. kuklast on juuksed veel normaalse paksusega, aga just kyljed muutusid hõredaks. esialgu panin mogo juuksepikendused aga nyyd läksin keratiinile yle. ei saa öelda kyll et väga oma juust rikuks, eks nad ongi nagunii juba haprad ja rikutud.
aga tulemusega olen rahul, saab jälle lokitada ja sirgendada ja juuksed on ilusad lopsakad.

Jah, aga hiljem? Mis olukorras on juuksed siis, kui need eemaldatakse? Ja siiski ei näita ju tulemus ennast kohe, et nii kui eemaldatakse, kohe on teada.Juuksed ju nagunii tahavad vahepeal ilma pikendustea olla? Neid ei saa ju jäädagi pähe hoidma. Mingi puhkepaus on ju ette nähtud, eriti nõrkade juuste puhul ja siis tekibki küsimus , mis siis saab olema. Esiteks saab inimene pärast eemaldamist tagasi endise olukorra, selle, millega ta rahul polnud, aga peale endise võib hiljem tulla veel nadim olukord, kus on veel hullem?

mul on need juba pea 3 aastat olnud. iga paari-kolme kuu tagant käin hoolduses. oma juuksed on samas seisukorras nagu varem- kehvakesed nagu nad mul on olnud. vahepeal küll mõtlesin, et ei lasegi uusi panna, lõikan juuksed pisut lühemaks lihtsalt, saab ju soengutega ka natuke “ära petta” aga siis mõtlesin, et küll jõuab 50+ vanuses lühikeste ja õhukeste juustega olla, seega jätkan ikka pikendustega.
ma pole küll kuulnud, et mingi paus peaks olema, pikendusi ei kinnitada ju samade juuksesalkude külge. kui osade juuste küljes pikendused on, siis ülejäänud juuksed ju taastuvad samal ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 11:22; 30.10 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lendlev ja peadligi?

Jah, sa ei ole näinud, kuidas juuksed on elektrit täis? Osad tõmbavad peadligi ja osad karvad on peas püsti? Nüüd kujuta ette, kuidas selline olukord on õhukeste juustega. Kolm karva on püsti ja teised kolm karva on peadligi kleepunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 12:04; 30.10 19:50; 19.11 18:25; 19.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin juuksepikendused, õigemini paksendused. Väga loomulikud on. Täiesti oma juustega ühte värvi ja karva. Pealtvaadates ei ole midagi ebaloomulikku ega üldse tuvastatav, et on võltsjuuksed peas. Mu oma meespere isegi ei saa aru, et olen juuksuris käinud.

Aga, mind häirib kaks asja. Esiteks. Külgedele ei saanud panna, kuna seal on juuksed nii hõredad, et klipsid oleksid juuste vahelt välja paistnud. Teiseks, mis mind oluliselt rohkem ja tegelikult väga kõvasti häirib, on see, et need klipsid on väga teravad. Tohutult ebamugav on nendega olla. Peanahk on pidevas ärrituses, sest peas midagi torgib ja kiheleb. Mõtlesin, et see on alguse asi, kuid vist ei. Panemisest on nüüd nädal möödas ja vastik tunne siiani. Panija kiitis, et paneb mulle vähe pikendusi ja need on selles mõttes head ja mugavad, et ei ole rasked (mida sageli kurdetakse). Aga seda, et mul peas on pärast kestev torkimine, ta ei rääkinud. Kui oleks teadnud, siis vist poleks pannudki.
Samuti üllatab mind see, et juuste pesemine ja kammimine on raskendatud ja nii ebamugav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 12:04; 30.10 19:50; 19.11 18:25; 19.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin juuksepikendused, õigemini paksendused. Väga loomulikud on. Täiesti oma juustega ühte värvi ja karva. Pealtvaadates ei ole midagi ebaloomulikku ega üldse tuvastatav, et on võltsjuuksed peas. Mu oma meespere isegi ei saa aru, et olen juuksuris käinud.

Aga, mind häirib kaks asja. Esiteks. Külgedele ei saanud panna, kuna seal on juuksed nii hõredad, et klipsid oleksid juuste vahelt välja paistnud.

Seda arvad ainult sina, et keegi ei saa aru. Loomulikult on aru saada, kui muidu hõreda pealaega inimesel sirgub kuklast mingi tihe luud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 17:17; 19.11 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin juuksepikendused, õigemini paksendused. Väga loomulikud on. Täiesti oma juustega ühte värvi ja karva. Pealtvaadates ei ole midagi ebaloomulikku ega üldse tuvastatav, et on võltsjuuksed peas. Mu oma meespere isegi ei saa aru, et olen juuksuris käinud.

Aga, mind häirib kaks asja. Esiteks. Külgedele ei saanud panna, kuna seal on juuksed nii hõredad, et klipsid oleksid juuste vahelt välja paistnud.

Seda arvad ainult sina, et keegi ei saa aru. Loomulikult on aru saada, kui muidu hõreda pealaega inimesel sirgub kuklast mingi tihe luud.

Ei ole tihe luud. Pandigi vähe. Nii et tulemus on tõesti loomulik. Kuna juuste toon on sama ja materjal väga ehe, siis ei ole üldse aru saada, et mul on võltsjuuksed peas. Ma olen nendega nädal aega ringi käinud ja mees ei ole veel aru saanud, et midagi on teisiti. Mul ei ole ka vööni lokitud juuksed, vaid enda juustega ühepikkused (õlgadeni) pikendused/paksendused.

Millised need juuksed kuu-kahe pärast on, eks siis hiljem ole näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 12:04; 30.10 19:50; 19.11 18:25; 19.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksepikendused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.