Esileht Ilu Juuksepikendused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Juuksepikendused

Postitas:

Mis ma üllatusega avastasin – kas juuksepikendused päriselt ka maksavadki ca 500 eurot?!?

Tekkisid kohe küsimused:

1) kuidas neil täiskohaga emmedel kõigil on raha neid kanda?

2) kuidas nad nii kallid on ja ikkagi enamasti nii räbalad välja näevad?

3) kas neid peab iga kuu vahetama/hooldama? Käidki iga kuu selle 500 eurot välja? Mis toob mind üha enam punkt nr 1 juurde tagasi…

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma üllatusega avastasin – kas juuksepikendused päriselt ka maksavadki ca 500 eurot?!?

Tekkisid kohe küsimused:

1) kuidas neil täiskohaga emmedel kõigil on raha neid kanda?

2) kuidas nad nii kallid on ja ikkagi enamasti nii räbalad välja näevad?

3) kas neid peab iga kuu vahetama/hooldama? Käidki iga kuu selle 500 eurot välja? Mis toob mind üha enam punkt nr 1 juurde tagasi…

1. Kvaliteetsed (pärisjuuksed) jah umbes. Sõltub pikkusest.
2. Räbalad näevad välja sünteetilised reeglina.
3. Keratiinkinnitusi tuleb tõstmas käia umbes 4 kuu tagant

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb jah. Korralikud slaavikad ja paksult/tihedad maksvadki kuskile sinna auku. Ise küll olen enamus hindu 300-400 näinud aga kallid küll.
Arvan, et nendel “täiskohaga emmedel” on pigem vist mingid india femellid või v paksu otsaga euroopakad femellid(need olid minu arust seal salongis kõige odavamad kus käisin), seepärast näevadki räsitud välja lõpuks.
Endal olid ka mul femellid, üldiselt pannakse üle 100 salgu, aga kuna mul olid õhukesed juuksed panin suts alla 100. Rahaliselt vist läks mul äkki 150€(4 aastat tagasi).
Femellid peaks saama ca 200ga ilusti panna pähe. Võibolla Tallinnas kallimad hinnad.
Hoolduste kohta ei tea, ise lasin ära võtta peale 2 kuud. Hoolduses peaks ca 2-4 kuu tagant käima olenevalt enda juustest ja hooldus võtab umbes 100€(vähemalt meil siin). Hooldus on salkude tõstmine, mitte et uued juuksed kõik jälle 300€ eest pannakse. 😀 Kui juuksed väga räbalad siis peab jah kas uusi salke panema või uute vastu vahetama.
Nende inimeste rahalist seisu ma ei tea. Endal lapsi pole, käin tööl, aga korralike juustepikenduste jaoks nüüd küll mul raha poleks alguses 300+€ ja pärast mõne kuu tagant 100€+ hooldustooted ja see kõik nagunii praegustele juuksuriteenustele veel otsa sest lõikan, värvin, hooldan oma juukseid ikka edasi ju mis siis, et pikendused peas 😀
Seega ei näe mõtet aastas ca 800€(või enamgi) juuste alla magama panna, aga võibolla prioriteedid erinevad ja “täiskohaga emmedele” tõesti väga olulised need juuksepikendused…. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid aasta aega naturaalsed juuksepikendused. Väga ilusad nägid välja, aga kahjuks pärast nende eemaldamist olid oma juuksed väga koledad (õhukesed, otsad katki). Lõikasime kohe 10cm maha ja jäid esialgu õlgadeni, nüüd olen neid ravinud ja on juba enam-vähem normaalsed jälle. Esialgne maksumus oli midagi 300 ja 400euri vahel, esimene hooldus oli ca 3 kuu pärast ja maksis vast 25-30eur (salkude kammimine). Teine hooldus oli 6 kuud peale paigaldamist – siis võttis juuksur kõik salgud lahti ja kinnitas nad uuesti. See kõik kokku võttis aega ca 7 tundi. Läks juuksuri tööraha ja uute kinnituste raha, uusi juukseid ei kasutanud. Siis olin jälle rahulikult 3-4 kuud, tegime uuesti salkude kammimise ja kui aasta esimesest korrast sai täis, siis võtsime maha. Kokkuvõttes võin öelda, et ma nägin juuksepikendustega äge välja, aga enam neid siiski ei paneks, sest pärast võtab oma juuste toibumine sellest päris tükk aega. Aga kõik oleneb muidugi inimesest ja tema juustest, kellel kannatab, kellel mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma üllatusega avastasin – kas juuksepikendused päriselt ka maksavadki ca 500 eurot?!?

Tekkisid kohe küsimused:

1) kuidas neil täiskohaga emmedel kõigil on raha neid kanda?

2) kuidas nad nii kallid on ja ikkagi enamasti nii räbalad välja näevad?

3) kas neid peab iga kuu vahetama/hooldama? Käidki iga kuu selle 500 eurot välja? Mis toob mind üha enam punkt nr 1 juurde tagasi…

See on mingi linnalegend, et täiskohaga emmed panevad juuksepikendusi. Ma ise küll täiskohaga emme pole, käin hoopis täiskohaga tööl, aga ei saa aru sinu halvustavast postitusest. Isegi kui on mõni täiskohaga emme, kes selle raha eest endale pikendusi lubada saab, siis ju on ta enne hea palgaga tööl olnud ja saab seda endale lubada või on tal suure rahakotiga mees. Ja tegelikult ei peaks kummagi inimese rahakott ja see, millele selle sisu kulutatakse, sind isiklikult huvitama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Juuksepikendused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.