Esileht Ilu juukseseep

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: juukseseep

Postitas:

Kas siin on kedagi, kes on klassikalise šampooni asemel hakanud kasutama spetsiaalset juukseseepi? Olen ka nüüd mõnda aega seda kasutanud, aga juuksed jäävad pärast imelikud. Kasutan Nurme sidrunheina oma. Kusjuures eelnevalt kasutasin Nurme sidrunheina vedelat šampooni – ekstra valisingi juukseseebi ka enam-vähem sama koostisega.

Kodulehel oli neil küll kirjas, et võtab natuke harjumist, aga kui kaua? Juuksed jääksid nagu rasvased või seebised või ma ei tea – ja loputan veel ekstrahoolikalt. Vahutab ka ilusti. Samas peanahk nagu ei sügele ega midagi – st tundub, et pea ikka saab puhtaks, aga juuksed ise jäävad imelikud 😀 Õnneks olen enamuse ajast kodukontoris 😀

Ja kui siin on kedagi kogemustega, võite ka mainida, kas teil paksud, õhukesed või keskmise paksusega juuksed 😀 Mul endla on väga paksud ja mõtlen, et äkki ei sobi juukseseep väga paksudele juustele. Kunagi üritasin kuivšampooni kasutada kiiretel puhkudel ja jõudsin ka järeldusele, et see on rohkem õhemate juuste teema, kulus lihtsalt liiga palju selleks, et mingit tulemust näha 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.04 15:19; 10.08 10:50; 25.08 10:58; 11.09 10:19; 10.10 15:47; 09.11 15:38; 17.11 13:35; 23.11 15:05; 14.12 14:45; 17.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen katsetanud aga ei kasuta samadel põhjustel. Samuti ei osta muid ökomöko šampoone. Mitte ükski proovitutest ei ole andnud nii head tulemust kui korralikud salongitooted.

Lisaks on paljud looduslikud tooted selle põhimõttega tehtud, et nad lihtsalt kõlaksid hästi – puhas ja naturaalne, ökotoode, nimekiri toredatest taimeekstraktidest ja õlidest, mille tegelik kasutegur kas puudub või on väheoluline.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Nature Boxi oma, see jättis juuksed täiesti tavapäraseks. See ei ole küll loodustoode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Takuseks on jäänud. Mul on kiiresti rasunev nahk ja õhuke juuks.
Olen proovinud Tenderly juusteseepi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu juukseseep