Esileht Ilu ja tervis Juuksesirgendaja

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Juuksesirgendaja

Postitas:

Soovin leida head juuksesirgendajat, aga valik on suur ja lai, hinnaklass ka kõikuv. Milline on hea sirgendaja ja kuidas valida? Väga kallihinnalist ei soovi (üle 70€). Kasutan ehk kord nädalas, vahel harvem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 19:59; 06.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirgendajate puhul on kahjuks kvaliteet ja hind tasakaalus, ehk siis odava hinnaga sa head sirgendajat ei saa. Soovitaks soojalt natuke rohkem raha investeerida ja osta sirgendaja, mis kestab aastaid ja mis tõesti töötab. Isiklikult soovitaksin GHD sirgendajaid.
Mul oli varem mingi odav sirgendaja. Kasutasin seda paar korda kuus või veelgi vähem kuna sellega sirgendamine võttis nii kaua aega ja nagunii olid suht ruttu mu juuksed tagasi laines. GHD sirgendajaga tõmbad korra kiiresti läbi juuksesalgu ja juuksed on sirged mitu päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 09:05; 05.10 09:31; 07.10 10:06; 07.10 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GHD! Kuumeneb hetkega ja sirgendab samuti hetkega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 21:46; 07.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen juuksur.
olemas kaks sirgendajat.
1.ghd seisab lihtsalt niisama sahtlis, maksis hingehinda
2.cerabullet, maksis alla 20.-, parim!!https://tradehouse.ee/et/?i=47008
googelda, siis leiad parema hinnaga ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen juuksur.
olemas kaks sirgendajat.
1.ghd seisab lihtsalt niisama sahtlis, maksis hingehinda
2.cerabullet, maksis alla 20.-, parim!!https://tradehouse.ee/et/?i=47008
googelda, siis leiad parema hinnaga ka.

Esimene asi mida ma Cerabulleti ja DHD võrdlusena kohe märkasin, oli sirgendaja temperatuur. GHD sirgendajate maksimaalne temperatuur on 185 kraadi, Cerabulletil 230. Ja see on suur vahe. Jah, loomulikult võib kasutada miinimumpemperatuuri aga vaevalt, et sa juuksurina seda teed? See kõrgem temperatuur lihtsalt kõrvetab ja rikub juukseid. Eriti veel kui sirgendajat kodus pidevalt kasutada.

Minu väga hea ja tore juuksur kasutab sirgendajat, millega peab ühte salku hästi aeglaselt kolm korda kõrvetama, enne kui see sirgeks jääb. Ma ei tea mis marki ta kasutab. Aga ei lase tal nüüd enam mu juukseid sirgendada.

Hea sirgendaja teeb juuksed sirgeks minimaalse kontakti ja ajaga, võimalikult madalal temperatuuril.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 09:05; 05.10 09:31; 07.10 10:06; 07.10 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest! Ehk rumal küsimus, aga kust seda GHD sirgendajat osta saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 19:59; 06.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest! Ehk rumal küsimus, aga kust seda GHD sirgendajat osta saab?

https://www.lookfantastic.com/health-beauty/ghd/hair-straighteners.list?widget_id=389767
Näiteks siit. Lookfantastic on üks netipood, kust Eestisse tellides pole tellimustasu. Tihti on neil allahindluskoode ka. Ja kui oma sirgendaja kätte saad, mine GHD lehele ja registreeri oma sirgendaja vastava koodiga, et garantii kehtiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 09:05; 05.10 09:31; 07.10 10:06; 07.10 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest! Ehk rumal küsimus, aga kust seda GHD sirgendajat osta saab?

https://www.loverte.com/et/juuksehooldus/elektrilised-tarvikud#juuksehooldus%2Felektrilised-tarvikud%2Fl%2Fghd%3Fajax%3D1

Minul on see kõige tavalisem IV juba 7 aastat kasutusel, ja ma ei tunne, et tahaks paremat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 21:46; 07.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest! Ehk rumal küsimus, aga kust seda GHD sirgendajat osta saab?

https://www.lookfantastic.com/health-beauty/ghd/hair-straighteners.list?widget_id=389767
Näiteks siit. Lookfantastic on üks netipood, kust Eestisse tellides pole tellimustasu. Tihti on neil allahindluskoode ka. Ja kui oma sirgendaja kätte saad, mine GHD lehele ja registreeri oma sirgendaja vastava koodiga, et garantii kehtiks.

FAVOURITES20 koodiga on praegu Lookfantasticus kõik 20% odavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 09:05; 05.10 09:31; 07.10 10:06; 07.10 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal lookfantasticu lehel on kirjas, et neil sirgendajatel on ainult UK kolme haruga pistik. See on nats jama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal lookfantasticu lehel on kirjas, et neil sirgendajatel on ainult UK kolme haruga pistik. See on nats jama.

Ehitus- või elektripoest saab meile sobiva otsiku osta mõne euro eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 19:27; 10.10 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tradehouse’i lehel terve oktoobrikuu postikulu tasuta.
Seal on häid sirgendajaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 19:27; 10.10 19:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksesirgendaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.