Esileht Koolilaps juuksevärv

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: juuksevärv

Postitas:

kas keegi teab, kus neid nn ajutisi juuksevärve müüakse, millega koolilapsed koolis üksteisel päid roosaks vmt võõpavad ja mis veega maha tuleb?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 13:03; 24.10 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omad ostsid CoMarketist. PS! See tuleb väga pika ajaga maha. Lihtsalt infoks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

näiteks kauplus rosalind, värviv juuksevaht Trendy.

https://pood.rosalind.ee/et/c/toonijad

Mylookis on värvilisi juukselakke ja juuksepulbreid.

https://www.mylook.ee/naistele/juuksehooldus/juuksevarvid#filter_juuksevarvid=2674

minumeelest on neid ka tavalises supermarketis erinevaid.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 13:13; 21.10 23:32; 22.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lubaks küll värvida.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lubaks küll värvida.

Küsis keegi?

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:14; 25.10 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel on juuksekriidid. Saadavad ka marketites.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 21:35; 22.10 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lubasin värvida vaid siis, kui teeme seda korralikult juuksuri juures. On küll kallim, aga olen rahul- toon sai ilus ning hiljem ei olnud ka padjapüüride või käterättide määrimist, nagu nende poe odavvärvidega on. Ja kõige olulisem- värv jäi kena ühtlane. Olen näinud neid laste “isevärvitud” juukseid, kahju vaadata, kui on jäänud ebaühtlane. Paari kuu pesuga kulus maha.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 22:03; 21.10 23:53; 22.10 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari kuu pesuga kulus maha.

teemaalgataja küsis ajutisi juuksevärve, mis kohe maha tulevad kui pesta. Niisugused värvid on lakid, vahud, tušid jms, mis ei ole ei püsivärv ega poolpüsivärv.

Kui on soov pikemaks kui üheks päevaks värvida, siis on tõesti mõistlik minna juuksurisse, aga samas ei tasu ära unustada ka seda, et lastelt rõõmu ei röövi. Millal ta veel mingi lapilise peaga ringi võib käia, kui mitte lapsena?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 13:13; 21.10 23:32; 22.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari kuu pesuga kulus maha.

teemaalgataja küsis ajutisi juuksevärve, mis kohe maha tulevad kui pesta. Niisugused värvid on lakid, vahud, tušid jms, mis ei ole ei püsivärv ega poolpüsivärv.

Kui on soov pikemaks kui üheks päevaks värvida, siis on tõesti mõistlik minna juuksurisse, aga samas ei tasu ära unustada ka seda, et lastelt rõõmu ei röövi. Millal ta veel mingi lapilise peaga ringi võib käia, kui mitte lapsena?

Juuksuris võib ka värvida selliste värvidega, mis ühe-kahe pesuga maha tulevad.

Aga miks peaks lapilise peaga ringi käimine olema rõõm? Pigem lapsel endal ka ju kehv, kui on kole.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 22:03; 21.10 23:53; 22.10 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks lapilise peaga ringi käimine olema rõõm? Pigem lapsel endal ka ju kehv, kui on kole.

rõõm on ise neid juukseid värvida. Ja see, et on kole, see on sinu arvates nii. Lapse meelest võib väga lahe olla. Eks kasvab suuremaks, siis hiljem võib ju foto pealt vaadata, et iisver, kuidas ma küll selline olin, aga meelde jääb ikkagi see sõbrannadega koos tegutsemise rõõm.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 13:13; 21.10 23:32; 22.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil laps värvib kriitidega just otsi. Kõik salgud saab teha isevärvi. Vajadusel tagantpoolt aitan. Kuna juuksed heledad jääb värv kenasti paistma.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 21:35; 22.10 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tradehouse’is on hea valik.

See teeb ilusa punase värvi blondi juuksesse:

https://tradehouse.ee/et/?i=25064 nr 41

Ostsin ka selle, sinise, aga proovinud veel pole:

https://tradehouse.ee/et/?i=56993

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks lapilise peaga ringi käimine olema rõõm? Pigem lapsel endal ka ju kehv, kui on kole.

rõõm on ise neid juukseid värvida. Ja see, et on kole, see on sinu arvates nii. Lapse meelest võib väga lahe olla. Eks kasvab suuremaks, siis hiljem võib ju foto pealt vaadata, et iisver, kuidas ma küll selline olin, aga meelde jääb ikkagi see sõbrannadega koos tegutsemise rõõm.

Pigem õpetan ma lastele seda, et kui midagi tahad teha, siis tee korralikult.

Loomulikult ma lapsega arutasin selle läbi ning kuna laps oli ise mulle ka bussipeatuses ühte “lapipead” näidanud kui varianti, mida ta ei taha, siis sain ka tuua argumendi, millega kodus värvides riskida tuleb. Ta ise leidis ka, et see pole hea mõte. Pealegi, sõbranna värvis teise klassiõe juures ja erkkollase asemel jäi ta samblaroheline. Pool suve istus toas selle pärast, sest see roheline värv ei tulnud tema udupeentest juustest kuidagi välja, ka laagrisse, kuhu pidid minu lapsega koos minema, jättis seepärast minemata.

Loodetavasti suuremaks saades ei hakka su laps sõbrannade juures üksteisele nabarõngaid või kõrvaauke tegema, kah isetegemise rõõm ja vahet pole ju, kui viltu läheb, lapse arvates just lahe..

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 22:03; 21.10 23:53; 22.10 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas 12-aastasi juba juuksuri juures blondeeritakse ka?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 13:03; 24.10 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas 12-aastasi juba juuksuri juures blondeeritakse ka?

Toonitakse-triibutatakse heledamaks küll (ka juba lasteaia lõpupidudeks), päris tumedate juustega last vesinikblondiks ei hakka loomulikult ükski juusksur tegema. Ühtlasi räägitakse sellele 12 aastasele ka kuidas ja millega neid värvitud/blondeeritud juukseid hooldada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:14; 25.10 17:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps juuksevärv