Esileht Ilu ja tervis Juuksur nii kallis!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Juuksur nii kallis!

Postitas:

Kuidas teie suhtute juukselõikuse ja värvimise hindadesse? Kui ma õigesti mäletan, siis mul läheb juuksuri juures (otste lõikamini + värvimine) vähemalt 60-70 eurot ja mul on õlgadeni juuksed, mitte poolde selga! Seetõttu ei saa ma käia juuksuris sagedamini kui umbes kord kolme kuu tagant. Põhimõtteliselt ma leian selle raha, aga jube kahju on küll, sest ilus tulemus püsib tegelikult ehk umbes 1 kuu. Nüüd mõtlengi, et peaks vist puhtalt rahalistelt kaalutlustel loobuma juuste värvimisest (halli ei ole).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 11:03; 10.05 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin, käin üle kahe kuu, maksan küll vähem aga rahul ka pole. Nüüd kardan kallisse kohta minna, et kui mingi käkk, siis rahast veel rohkem kahju 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 14:19; 11.05 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus nii kallis on? ma käin ka värvimas (ise ei oska ja ilma ei saa, sest hall on) ja üle 30€ ei ole vist maksnud. juuksed samuti poolpikad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 19:27; 11.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus nii kallis on? ma käin ka värvimas (ise ei oska ja ilma ei saa, sest hall on) ja üle 30€ ei ole vist maksnud. juuksed samuti poolpikad.

Tartus. Täpset kohta ja juuksurit ei hakkaks mainima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 11:03; 10.05 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas ka sama. Vahet pole, kas käin ostukeskuses suvalises Hairexpressis või salongis, ikka 50-60 eurot läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 21:04; 10.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis kohtades teie käite? Ma elan Tallinnas ja käisin kuni viimase ajani ühes kesklinnas asuvas salongis. Õlgadeni juuste värskenduslõikus maksis 22 eurot. Värvida meeldib mulle endale kodus, saan sellega hästi hakkama ja olen seda 15 aastat teinud. Hiljuti vahetasin salongi (kuna kunagine klassiõde, juuksur, kolis Tallinna ja hakkas tööle minu kodu lähedal asuvas salongis). Seal on veel odavam, värskenduslõikus 20 eurot. Mul on lausa piinlik nii vähe maksta. Teine teeb tund aega tööd, mässab ja sätib, lisaks salongi ruumide rent ja seadmed, materjalid ju vaja maksta. Lisaks viimane kord sättis ka natuke, kuna samal õhtul pidime sünnipäevale minema. See ei ole ka mingi sõbrahind, see klassiõde ei ole mul kunagi eriline sõbranna olnud. Teretuttav rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 09:09; 12.05 10:53; 16.06 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvi edasi kodus, mina ei värvi ja koos lõikusega kui vesinikuga ei lase kõrvetada, tuleb see hind jah 50- 60 kanti. Kui nii piinlik on viska tippi 10 peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 14:19; 11.05 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis kohtades teie käite? Ma elan Tallinnas ja käisin kuni viimase ajani ühes kesklinnas asuvas salongis. Õlgadeni juuste värskenduslõikus maksis 22 eurot. Värvida meeldib mulle endale kodus, saan sellega hästi hakkama ja olen seda 15 aastat teinud. Hiljuti vahetasin salongi (kuna kunagine klassiõde, juuksur, kolis Tallinna ja hakkas tööle minu kodu lähedal asuvas salongis). Seal on veel odavam, värskenduslõikus 20 eurot. Mul on lausa piinlik nii vähe maksta. Teine teeb tund aega tööd, mässab ja sätib, lisaks salongi ruumide rent ja seadmed, materjalid ju vaja maksta. Lisaks viimane kord sättis ka natuke, kuna samal õhtul pidime sünnipäevale minema. See ei ole ka mingi sõbrahind, see klassiõde ei ole mul kunagi eriline sõbranna olnud. Teretuttav rohkem.

see on ka kallis. mul läheb 12€, kui ainult lõikan (pesu ja sättimine ka muidugi sh)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 19:27; 11.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine Anne sauna juuksurisse, saad poole odavamalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärskenduslõikus 20 eurot. Mul on lausa piinlik nii vähe maksta.

Mis sa poosetad, 20 eurot lõikuse eest ei ole vähe. Kui aga kripeldab, siis keegi ei keela ju rohkem anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvi edasi kodus, mina ei värvi ja koos lõikusega kui vesinikuga ei lase kõrvetada, tuleb see hind jah 50- 60 kanti. Kui nii piinlik on viska tippi 10 peale.

Mida keerulist on ise värvimises? Juuksuris on ju nii tüütu käia. Pane aeg kinni. Siis vaata, et see su muude tegemistega klapiks. Siis mine kohale, ega see salong enamasti ju päris kodu kõrval või töökoha kõrval ei asu. Siis passi seal, värv peas, niisama ja lehitse tobedaid ajakirju. Kodus saaks selle asemel kasvõi siin Perekoolis istuda 🙂 Vähemalt oleks valikuvõimalus.
Ma saan aru, kui on triibud. Mul on olnud kunagi tumedates juustes granaatõunapunased triibud ja siis heledates juustes maasikaroosad triibud. Siis käisingi iga 6 nädala järel salongis passimas. Sellepärast enam triipe ei taha ka. Värvin siis, kui ise tahan. Ajastan igasugu sündmustega, et kui on mingi olulisem minek, siis värvin ühe pesu jagu enne seda pea ära.
Järgmine kord, kui mul riidepoes mingi topikese ostmisel rahast kahju hakkab (sahtel ju toppe niikuinii täis), siis mõtlen kogu sellele rahale ja ajale, mis ma 15 aastaga olen ise juukseid värvides kokku hoidnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 09:09; 12.05 10:53; 16.06 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Tartus juukseid lõikamas soodushinnaga 10 euro eest ja sõbranna värvib mu juukseid poevärviga, mis maksab kuni 6 eurot. Varem käisin ühes teises juuksuris lõikamas-värvimas, aga need 50-eurosed arved hakkasid ära tüütama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine lõikama ja värvima Tartus Struve või Kopli tn kutsehariduskeskuse õppesalongi. Mul poolpikad juuksed, otste lõikus ja üle pea triibutamine läheb max 20 eurot (sõltub, kas tahan ,,hõrdemat” või tihedamat triipu). Jah, kogu sellele protseduurile kulub umbes 2,5-3 tundi, kuid sellise hinna nimel olen valmis ka aega kulutama. Samuti ei tasu karta kvaliteeti, sealsed õpetajad on pidevalt platsis ja jälgivad, mida õpilased teevad. Sama kehtib muude iluprotseduuride kohta.

https://khk.ee/koolielu//tooted-ja-teenused/iluhoolitsused/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis asi on värskenduslõikus?
lõikus on lõikus. ikka peab juuksur jaotused tegema, pead pesema, föönitama õige nurga all jne.

juuksur

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 22:29; 17.05 09:14; 18.05 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, kui on triibud. Mul on olnud kunagi tumedates juustes granaatõunapunased triibud ja siis heledates juustes maasikaroosad triibud. Siis käisingi iga 6 nädala järel salongis passimas.

Enamus naisi näeksid nagunii oma loomuliku juuksevärviga paremad välja. Ma ei saa aru, mis maania see on tingimata värvida. Ükskõik, mis värvi, aga vaja ikka värvida. Roosad ja granaatõunapunased triibud? Nojah, see juba räägib enda eest, mis seltskonnaga tegu on. Eks teatud ringkondades on see nagu insideri tunnus või nii 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 09:06; 22.05 10:39; 22.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma maksan Haapsalus 22-24 otste lõikamise ja värvimise eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 18:58; 29.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka värvimine ja lõikus 70 euri, iga kuu käin. Värvin juurt heledamaks ja seda küll kodus ise teha ei riskiks. Minu 2 teismelist käivad ka oma pikkade juustega iga paari kuu tagant ja siis samad arved. Nii et tänage õnne, et ainult enda eest maksma peate :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka värvimine ja lõikus 70 euri, iga kuu käin. Värvin juurt heledamaks ja seda küll kodus ise teha ei riskiks. Minu 2 teismelist käivad ka oma pikkade juustega iga paari kuu tagant ja siis samad arved. Nii et tänage õnne, et ainult enda eest maksma peate :).

mida siin tänada? minu lapsed enne kui tööle ei hakka, juuksurisse värvima ei saa. eriti kummaline, kui juba 8aastased tulevad juuksurisse triibutama või ema valvsa pilgu all blondeerima :-O
sellele, kes haapsalus värvib ja lõikab. veab, et nii odavalt saab. juuksur töötab vist tõesti aitähi eest.
sest, kliendi peale läheb ca 2h aega. 1 värvituub maksab juuksuri profi värvil ca 12-18.-, pluss vesinik, sampoon, palsam, vahest ka mask, elekter, vesi, juuksuri aju, käsitöö, juuksuri kõrvad, rätikute pesu ja kuivatamine. 0 kasumiga töötab see juuksur teil :-O

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 22:29; 17.05 09:14; 18.05 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka värvimine ja lõikus 70 euri, iga kuu käin. Värvin juurt heledamaks ja seda küll kodus ise teha ei riskiks. Minu 2 teismelist käivad ka oma pikkade juustega iga paari kuu tagant ja siis samad arved. Nii et tänage õnne, et ainult enda eest maksma peate :).

mida siin tänada? minu lapsed enne kui tööle ei hakka, juuksurisse värvima ei saa. eriti kummaline, kui juba 8aastased tulevad juuksurisse triibutama või ema valvsa pilgu all blondeerima :-O
sellele, kes haapsalus värvib ja lõikab. veab, et nii odavalt saab. juuksur töötab vist tõesti aitähi eest.
sest, kliendi peale läheb ca 2h aega. 1 värvituub maksab juuksuri profi värvil ca 12-18.-, pluss vesinik, sampoon, palsam, vahest ka mask, elekter, vesi, juuksuri aju, käsitöö, juuksuri kõrvad, rätikute pesu ja kuivatamine. 0 kasumiga töötab see juuksur teil :-O

Juuksuri aju ja käterätiku kuivatamine maksab 35 eurot tund? Juuksurite õppesalongis tehti õpetaja pilgu all mulle triibud ja otste tasandamine 13 euroga ära. Tulemus oli väga ilus. Vaevalt selle tütarlapse aju kuidagi kehvem oli, kui sinu oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka värvimine ja lõikus 70 euri, iga kuu käin. Värvin juurt heledamaks ja seda küll kodus ise teha ei riskiks. Minu 2 teismelist käivad ka oma pikkade juustega iga paari kuu tagant ja siis samad arved. Nii et tänage õnne, et ainult enda eest maksma peate :).

mida siin tänada? minu lapsed enne kui tööle ei hakka, juuksurisse värvima ei saa. eriti kummaline, kui juba 8aastased tulevad juuksurisse triibutama või ema valvsa pilgu all blondeerima :-O
sellele, kes haapsalus värvib ja lõikab. veab, et nii odavalt saab. juuksur töötab vist tõesti aitähi eest.
sest, kliendi peale läheb ca 2h aega. 1 värvituub maksab juuksuri profi värvil ca 12-18.-, pluss vesinik, sampoon, palsam, vahest ka mask, elekter, vesi, juuksuri aju, käsitöö, juuksuri kõrvad, rätikute pesu ja kuivatamine. 0 kasumiga töötab see juuksur teil :-O

Juuksuri aju ja käterätiku kuivatamine maksab 35 eurot tund? Juuksurite õppesalongis tehti õpetaja pilgu all mulle triibud ja otste tasandamine 13 euroga ära. Tulemus oli väga ilus. Vaevalt selle tütarlapse aju kuidagi kehvem oli, kui sinu oma.

13.- just õppesalongis saabki seda lubada, sest see on puhas materjalikulu, ei mingeid muid makse ja palkasid seal juures pole. kool saab ka erihinnaga tooted kätte, päris juuksurid maksavad rohkem . seal võibki käia, kui tahad odavalt saada ja annad vastu oma aja, olgem ausad seal läheb kaua. ps. aju all mõtlesin seda, et peab teadma mitte ainult triibutamis tehnikat vad ka seda, kuidas mida teha, et jääks ilusam tulemus. juuksurite koolitused ka maksavad. ja hea juuksur koolitab end koguaeg, mitte ei lase liugu vana rasva peal 20-…. aastat. ma ise käisin aprillis koolitusel, hind oli 700.-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 22:29; 17.05 09:14; 18.05 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida keerulist on ise värvimises? Juuksuris on ju nii tüütu käia. Pane aeg kinni. Siis vaata, et see su muude tegemistega klapiks. Siis mine kohale, ega see salong enamasti ju päris kodu kõrval või töökoha kõrval ei asu. Siis passi seal, värv peas, niisama ja lehitse tobedaid ajakirju. Kodus saaks selle asemel kasvõi siin Perekoolis istuda ???? Vähemalt oleks valikuvõimalus.

Paras mökerdamine ja seljataha ei näe. Juuri ma ise ei oskagi värvida (et katan ainult juured, nagu nad karbijuhendis ütlevad, ikka mökerdan terve pea kokku), juuksur teeb küll ainult juured kenasti. Ja mis sind juuksuris takistab perekoolis istumast? Ega need ajakirjad seal kohustuslikud pole. Muud argumendid on sul muidugi õiged, kodus on odavam ja mineku ning ajabroneerimise ja planeerimise vaev jääb ka ära. Mina eelistan siiski juuksurit. Teemaalgatajale võin öelda, et väiksemates kohtades on odavam, aga muidugi ei hakka ju ekstra haapsalusse sõitma selleks, et odavamalt juukseid värvida, sõit ja ajakulu on ka midagi väärt. Aga kui su elukoha lähedal on mõni väiksem asula, siis võid hinnakirja uurida. Kesklinna ja magalate salongide vahel võiks ka mingi hinnavahe olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihti on värvimise põhjus hallid juuksed, kui sa imestad, miks üldse värvitakse. Mul hakkasid juba kahekümnendates halliks minema. Ja värvingi loomulikku tooni.

No sel juhul on 99% eesti naistest ja tüdrukutest hallid või? Vaevalt küll. Ja loomulikku tooni värvitud juukseid näeb ikka haruharva – enamus on nagu mingid multifilmikangelased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 09:06; 22.05 10:39; 22.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka värvimine ja lõikus 70 euri, iga kuu käin. Värvin juurt heledamaks ja seda küll kodus ise teha ei riskiks. Minu 2 teismelist käivad ka oma pikkade juustega iga paari kuu tagant ja siis samad arved. Nii et tänage õnne, et ainult enda eest maksma peate :).

Teismelised ka juba hallid või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 09:06; 22.05 10:39; 22.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka värvimine ja lõikus 70 euri, iga kuu käin. Värvin juurt heledamaks ja seda küll kodus ise teha ei riskiks. Minu 2 teismelist käivad ka oma pikkade juustega iga paari kuu tagant ja siis samad arved. Nii et tänage õnne, et ainult enda eest maksma peate :).

mida siin tänada? minu lapsed enne kui tööle ei hakka, juuksurisse värvima ei saa. eriti kummaline, kui juba 8aastased tulevad juuksurisse triibutama või ema valvsa pilgu all blondeerima :-O

sellele, kes haapsalus värvib ja lõikab. veab, et nii odavalt saab. juuksur töötab vist tõesti aitähi eest.

sest, kliendi peale läheb ca 2h aega. 1 värvituub maksab juuksuri profi värvil ca 12-18.-, pluss vesinik, sampoon, palsam, vahest ka mask, elekter, vesi, juuksuri aju, käsitöö, juuksuri kõrvad, rätikute pesu ja kuivatamine. 0 kasumiga töötab see juuksur teil :-O

Siin ongi enamus kohtades hinnatase selline.
Tavaliselt läheb mul seal tund, mitte rohkem.
Vaevalt, et kõik heategevusega tegelevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 18:58; 29.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Tartus juukseid lõikamas soodushinnaga 10 euro eest ja sõbranna värvib mu juukseid poevärviga, mis maksab kuni 6 eurot. Varem käisin ühes teises juuksuris lõikamas-värvimas, aga need 50-eurosed arved hakkasid ära tüütama.

Mõnel ei ole oma välimusest ja juustest ükskõik.
10 euro eest saab poisslapsele masinaga kiilaks aetud pea ja no poevärvid… pole vist vaja kommenteeridagi- koledad värvid, mitte sinu jaoks juuksuri poolt kokku segatud õige toon, juuksed pärast takkus peas. Pigem siis üldse oma loomulikku värvi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Tallinnas põhja triibutamine 26, otsi lõikab mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Pärnus juba 15 aastat sama juuksuri juures, tütrel lõikab otsi, minul enamasti ka (vahel muudame lõikust) ja värvib enamasti üle pea (aega ei ole iga 1,5 kuu tagant käia, et saaks ainult juurte värvimisega hakkama). Maksan viimased mitu aastat selle eest 25 eur. Ise olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures Pärnus käid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 22:35; 12.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvin igakuiselt väljakasvu + otste lõikus – 45 euri. Väga hea juuksur, mitte mingi suvaline kaubanduskeskuse või keldrisalongi juuksur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 13:11; 27.06 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gümnaasiumi lõpetamise eel aastal 2006 käisin viimati. Mingi kammaijaa mökerdati pähe.
31 ja loomulik brünett ja vohab ilma juuksurita ka.
Vb muti eas peab külastama hakkama, eks näis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 17:22; 17.06 08:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksur nii kallis!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.