Esileht Ilu Juuksur pikkadele juustele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Juuksur pikkadele juustele

Postitas:
Kägu

Otsin Tln. juuksurit kes oskab pikki juukseid lõigata. Palun soovitage, sest enamus lihtsalt piirab aga lõikust ei oska.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun seleta, mille poolest need erinevad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõigata oskavad kõik, ilmselt on probleem selles, et nad ei saa aru, mis sa tahad. Kõige kindlam on see, et näita pilti, mis sulle meeldib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõigata oskavad kõik, ilmselt on probleem selles, et nad ei saa aru, mis sa tahad. Kõige kindlam on see, et näita pilti, mis sulle meeldib.

Kahjuks koopiamasinat juuksuritel pole.  Töö tellija materjalist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikad juuksed ja juuksur lõikab nii nagu ma tahan. Kui ütlen, et seekord piirame, siis piirabki. Kui ütlen, et seekord võtame 15 cm maha, siis võtabki.

Pikkade juuste lõikamine ongi kõigist lõikustest kõige lihtsam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole leidnud juuksurit, kes oskaks tukka lõigata. Näita pilte, selgita, no ikka tuleb mingi jama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikad juuksed ja juuksur lõikab nii nagu ma tahan. Kui ütlen, et seekord piirame, siis piirabki. Kui ütlen, et seekord võtame 15 cm maha, siis võtabki. Pikkade juuste lõikamine ongi kõigist lõikustest kõige lihtsam.

Pikkusest 15 cm maha võtmine on lihtne otste lõikamine. Teemaalgataja peab silmas konkreetset lõikust, mis teostatakse üle pea, mitte ainult otste puhul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi soovist “otste piiramine” olen tõusnud toolist järku lõigatud õudusega. Mida hobusesappa panna ei kannata. Paras tuust. Varem oli ühtlase pikkusega jämedam saba.

Ju siis sattusin eksperimenteerimise mannekeeniks :S Materjali ka nagu on.. Õnneks kasvavad tagasi ühepikkuseks. Kunagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks koopiamasinat juuksuritel pole.  Töö tellija materjalist.

Siis on võimalik kliendile seletada, et sul hoiab nii või naamoodi see soeng. Kui on sarnast tüüpi juuksed, saab pildiga ikka palju selgema arusaama, mis soov on. Aga tihtipeale ei saa juuksurid üldse aru, mida klient soovib ja pole lootustki ühisele lainele jõuda. Küsivad, et kas siit jätan pikemaks, siit lühemaks, aga mis sealt kokku tuleb siis, klient absoluutselt ei taipa. Minu teismeline poiss jooksis kümme juuksurit läbi, kõik tegid tema arust kohutavalt koledasti. Alles siis, kui otsisin talle pildi välja, läks hästi. Inimene ise ei oska isegi pilti otsida, mis talle võiks meeldida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks koopiamasinat juuksuritel pole. Töö tellija materjalist.

Siis on võimalik kliendile seletada, et sul hoiab nii või naamoodi see soeng. Kui on sarnast tüüpi juuksed, saab pildiga ikka palju selgema arusaama, mis soov on. Aga tihtipeale ei saa juuksurid üldse aru, mida klient soovib ja pole lootustki ühisele lainele jõuda. Küsivad, et kas siit jätan pikemaks, siit lühemaks, aga mis sealt kokku tuleb siis, klient absoluutselt ei taipa. Minu teismeline poiss jooksis kümme juuksurit läbi, kõik tegid tema arust kohutavalt koledasti. Alles siis, kui otsisin talle pildi välja, läks hästi. Inimene ise ei oska isegi pilti otsida, mis talle võiks meeldida.

Inimene ise? Poega mõtled v juuksurit?  Juuksuri aeg on limiteeritud ja kui joosta ühe juuksuri juurest teise juurde, siis ei saagi sealt head nahka. Teismeline  võiks ja peaks ennast oskama  väljendada nii, et täisealised aru saavad 😉 ps. pildist oleks tõesti kasu, aga kui kartulikoore karva tahab saada tumedapäise tõmmu jalgpalluri uhket lõikust, siis asi pole ju juuksuris. Vaid selles, et see teismeline pole tumedapäine ja tõmmu ja jalgpallur.  Kes siis süüdi on? Juuksuril kamakaks, saab oma teenistuse kätte.

ps. kah teismelise  ema, kah juuksuris käidud  ja kah kuulnud, kuidas end seal väljendatakse 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksuril kamakaks, saab oma teenistuse kätte.

Kõik juuksurid õnneks ikka sellised ei ole, et jumala kama kaks on. Soengut on siiski päris raske kirjeldada ja igal juhul on parem pilt. Minu pojal on lokkis juuksed ja keskmine juuksur tahab kahjuks mingit lambasoengut teha. Nii loll pole isegi teismeline, et ei saaks aru, et pildil oleva modelli soeng võib näha välja mõnevõrra erinev tema omast, aga soeng on siiski ju sama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Juuksur pikkadele juustele