Esileht Erivajadustega laps Juuksur Tallinnas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Juuksur Tallinnas

Postitas:

Tere, Kas oskate soovitada juuksurisalongi Tallinnas, kellel kogemus erivajadusega lastega? Kus ise loikamas kaite? Poeg on 3 aastane ja paigal ei pysi, paar Korda kui loigatud on, siis hoiame ise kasi kinni ja juuksur teeb nii palju kui saab voi loikame ise samamoodi kodus. Ta ei lahe paanikasse, aga lihtsalt yritab juuksuri käsi ja kääre Ara lykata kogu aeg ja tombab pead eest ara. Eelmine suvi kaisime juuksikus, Kus on autotool ja multikad, see natuke aitas, aga siiski juusksur Loikas ainult tukka ja Ytles, et rohke ei saa, Tulge tagasi, kui suurem on ???? No aasta on moodas ja midagi ei ole muutunud. Kaua ma ootan ???? Thanks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 02:27; 27.06 02:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mõni meeskodanik juuksureid ei salli, siis ega seda siis muuta saa.

meil peres juba ülikooli lõpetanu, kes terve elu jooksul kokku vast 5-6x üldse juuksuris käinud, neist  enamik kordi lapsena ja 1x põhikoolis..

lihtsalt ei meeldi ja kõik.
lasteaia ja kooliajal lasi mul kodus lõigata, istus kenasti paigal, aga kui tegin ettepaneku juuksurise minna, oli vastuseks resoluutne ei ja kogu lugu.

nüüdseks täiskasvanu, juuksuritest käib ikka veel kauge kaarega mööda. juuksed pikad, kodus lahtiselt, tööle minnes paneb hobusesabasse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline 5-a laps, kes kardab juuksurisse minna, sest seal undavad föönid. Igasugu mürisevad ja undavad hääled on vastunäidustatud, läheb nii paanikasse, et hakkab öögatama ja oksele. Õnneks on ta tüdruk, juuksed on pepuni, saan kogu aeg komplimente, et mis uskumatult ilusad pikad juuksed mu lapsel on. Haahaaa, kui need kiitjad vaid teaksid põhjust, miks tal nii pikad juuksed on… Endal on mul ka juuksed jumala ilusaks läinud, sest ma ei ole neid juba aastaid föönitanud, kodus ei saa, ta läheb paanikasse.
Juuksuris oleme käinud kaks korda. Esimene kord oli lihtsalt imeline. Kui telefonis aega kinni panin, öeldi, et tulge pestud peaga, meil pole sel päeval sooja vett! Vähe puudus, et oleksin telefonis juhuuu ja hurraa hüüdnud. Pole vett, pole ka märgi juukseid, pole ka ühtegi töötavat fööni. Peale meie polnud ka ühtegi klienti, sest enamus juuksuriteenuseid käib ju ainult koos peapesuga. Toimus see toredus Marienthali Ilusalongis, juuksur oli üks blond keskealine proua, aga mitte Piret. Ma ei saanud ta nime teada, aga no täiega vedas. Aasta hiljem läksime jälle sinna samasse otsi tasandama, seekord ei läinud nii hästi, laps kippus siplema ja vaatas värisedes föönide poole. Juuksur oli noor tüdruk, kuidagi saime hakkama, näitasin lapsele telefonis pilte.
Ma soovitan valida mõni kogenum keskealine juuksuritädi, need on osavamad ja napsavad kiiresti niuhnäuh juuksed lühemaks. Võta kaasa mingi ahvatlus, mida harva saab, aga mis hästi tähelepanu kõrvale juhib, käed peavad millegi muuga tegevuses olema. Erivajadusega lastega kogemus minu meelest ei aita, sest ega sellist ninja-juuksurit, kes lõikab liikuvat pead vehkivate käte vahel meil iluteeninduskoolides ette ei valmistata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal aastaid nö vanakooli juuksur kes on hakkama saanud mõlema autistliku lapsega väikelapseeast saati.

Esimesel neljal eluaastal lõikasin ise masinaga. Ühe käega hoidsin last ja teisega lõikasin. Pikki juukseid ei saanud ka jätta kuna peapesu ka ei meeldinud.

Nüüdseks on üks neist täiskasvanud poistest ka pikkade juustega aga mõned korrad aastas lasen ikka juuksuril lõigata.

Kas ise käite suvaliste juuksurite juures , et lapsega kuhugi pole minna?

Tihti laps võõras kohas püsib ka rohkem paigal kui kodus ja mõistlik on valida srlline koht kus vähem taustamüra. Kaubanduskeskuse juuksur oleks välistatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käime Roccas Juuksikus ühe kindla juuksuri juures. Poiss on 3 a ja autist. Terve aasta ei lasknud juukseid lõigata, käisime 3 korda väikse vahega ja laps lihtsalt röökis. Nüüd hakkasin eeltööd juba varem tegema, iga päev kammisin juukseid ja rääkisin, et lähme juuksuri juurde ja tema lõikab kääridega juuksed lühemaks, samal ajal tegin talle mängult kääridega. Alati kiitsin, et ta on tubli, et lasi kammida juukseid. See oli u 6 kuud kestev protsess. Lõpuks hakkasin ka jäätist talle lubama, kui laseb juuksed ära lõigata. Alguses juuksuri juures muidugi läks täiesti hüsteeriasse. Siis hakkasin rääkima, et juuksur kammib ja lõikab kääridega nagu kodus tegime. Rahunes maha, oli küll nagu koaala kaelas kinni ja juuksur pidi iga kord eest hüppama kui ta pead keeras, et ei näeks, et keegi võõras seal on. Ise ainult korrutasin, et ta on tubli, et laseb juuksed ära lõigata ja kohe varsti on kõik ja siis lähme ostame suure jäätise talle. Kokku läks u 20 min ja juuksur oli muidugi super, et viitsis seal hüpata edasi-tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 20:29; 27.06 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Olen teemaalgataja. Kas akki oskate juuksuri nime oelda? Akki proovime ka. Mul laps Kahjuks nii palju aru ei saa, et saaks midagi seletada. Juukseid pyyame sasida ja katsuda kull kogu aeg, aga siiamaani sellest abi ei ole olnud suurt. Juuksuris kaies anname telefoni jne, aga ikka kogu aeg liigutab ja ajab katega ara. Kui kinni hoida siis liigutab pead ikka. Et ei ole see lihtne yhelgi juuksurile kindlasti

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 02:27; 27.06 02:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõikasin lapse juukseid ise. Minu meelest väga korralikult tuli välja. Selline  klassikaline poistekas: küljed lõikasin masinaga ja siis tuka- pealae tasandasin kääridega.  Minu lapsel on muidugi ka pehmed, veidi lokki hoidvad juuksed, kui oleksid väga paksud ja sirged, siis ehk torkaksid ebatasasused rohkem silma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marina on juuksuri nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 20:29; 27.06 09:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Erivajadustega laps Juuksur Tallinnas