Esileht Ilu ja tervis Juuksur Tartus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Juuksur Tartus

Postitas:

ootan soovitusi, varem triibutatud väljakasv heledaks ja juukse pikkus on õlgadeni. Kodulehtedel ei ole alati hindasid, palju teil on maksma läinud, saaks mingitki aimu, aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 08:36; 07.05 13:09; 08.05 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootan veel soovitusi 🙂 Tahaks kasvõi väikest muudatust lõikuses ja värvimises samuti, olen väsinud oma juuksuri juhendamisest. Soovin, et juuksur mind kuulaks, samas julgeks ka ise mingit muutust pakkuda, et saaks koos otsustada mis mulle sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 08:36; 07.05 13:09; 08.05 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ma julgeksin minna ilmselt ainut Kääri (Aparaadis)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 19:47; 08.05 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine Struve tn kutsehariduskeskuse õppesalongi, triibutamine jääb õlgadeni juuste puhul 15 euro kanti, max 20 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ma julgeksin minna ilmselt ainut Kääri (Aparaadis)

ja hinnaklass? Miks ei ole mingit hinnakirja kodulehtedel või ei jäänud mulle lihtsalt seda pisiasja silma 🙂 Sooviksin siiski teada kas kaasa võtta 50€ või 100€. Ma muidugi ei eeldagi, et see koht odav on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 08:36; 07.05 13:09; 08.05 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ma julgeksin minna ilmselt ainut Kääri (Aparaadis)

ja hinnaklass? Miks ei ole mingit hinnakirja kodulehtedel või ei jäänud mulle lihtsalt seda pisiasja silma ???? Sooviksin siiski teada kas kaasa võtta 50€ või 100€. Ma muidugi ei eeldagi, et see koht odav on.

Ma ei tea, aga FBs on nende telefon olemas – helista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 19:47; 08.05 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan salongi Casablanca ja juuksurit Tiia, asub Jõe keskuses. Kodulehel neil hinnakiri ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka käinud Annelinna Prismas, sealt erinevate juures, kõik juuksurid seal on avatud ja sümpaatsed minu meelest. Väljakasvu värvimine maksab seal u. 30, lõikus u. samapalju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksur Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.