Esileht Ajaviite- ja muud jutud juuksuri hinnad

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: juuksuri hinnad

Postitas:
Kägu

Uuriksin natuke Tartu juuksurite hinnataseme kohta. Kui palju te oma juuksuritele tavaliselt lõikuse ja värvimise eest kokku maksate, poolpikkade juuste puhul? Minul läheb tavaliselt 42 eurot. Juuksur on hea, kuid hind minu meelest üsna krõbe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: juuksuri hinnad

Poolpikad juuksed, juuksur kesklinnas, lõikus+värvimine 20-22 EUR.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes krõbe, see on väga odav hind, see 42 eurot. Juuksuri töö on teenus ja see maksab. Juuksuri õpe on kulukas, koolitused, materjalid, osata näha, mis sobib, mis mitte, mõnes mõttes nagu kunstnik jne, jne, jne. See on normaalne, et inimene küsib oma tehtud töö eest raha. Kellel raha ei ole, saab ise oma juustega ise hakkama, see on iluteenus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

44 eur liiga kallis tõesti.

mina kasutan üldisel juuksuriteenuseid ainult voucheritega. vahel on ka Tartu pakkumisi (www.pakkumised.ee)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis mõttes krõbe, see on väga odav hind, see 42 eurot. Juuksuri töö on teenus ja see maksab. Juuksuri õpe on kulukas, koolitused, materjalid, osata näha, mis sobib, mis mitte, mõnes mõttes nagu kunstnik jne, jne, jne. See on normaalne, et inimene küsib oma tehtud töö eest raha. Kellel raha ei ole, saab ise oma juustega ise hakkama, see on iluteenus.[/tsitaat]

Ei arvagi, et juuksuri teenus tasuta peaks olema. Lihtsalt uurin hindu. Kuna raha juuksuri jaoks jätkub alati, ei olegi teiste hindadega end kurssi viinud. Kui vajadus tekib lähen lihtsalt juuksurisse. Ainult ei ei tea, et keegi oma tutvusringkonnast nii palju maksaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma maksan Londoni kesklinnas Toni&Guys lõikuse eest 35 naela, eks siis vähem kui sinu Tartu juuksur küsib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Uuriksin natuke Tartu juuksurite hinnataseme kohta. Kui palju te oma juuksuritele tavaliselt lõikuse ja värvimise eest kokku maksate, poolpikkade juuste puhul? Minul läheb tavaliselt 42 eurot. Juuksur on hea, kuid hind minu meelest üsna krõbe. [/tsitaat]

Tulbi perejuuksur
Tulbi 2c Tartu, 50407

Üldtelefon 7425414

Mina soovitan selle juuksuri juurde minna,lõikab ja värvib 2 värviga ning hind läheb 17-22 eurot ja olen väga rahul alati tema tööga.Väga toretad juuksurid on seal tööl.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Uuriksin natuke Tartu juuksurite hinnataseme kohta. Kui palju te oma juuksuritele tavaliselt lõikuse ja värvimise eest kokku maksate, poolpikkade juuste puhul? Minul läheb tavaliselt 42 eurot. Juuksur on hea, kuid hind minu meelest üsna krõbe. [/tsitaat]
See summa on ikka ulme suur ja ise ikka nii palju alla ei raatsiks panna eriti kui käin iga kuu juuksuris,teeks see aasta peale ulme summa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on vööni juuksed. Triipude tegemine + lõikus läks 25¤.
Salong Kompaniis käisin, juuksuri nime ei mäleta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdluseks: juuksur Tln kesklinnas, poolpikad juuksed, pesu+värv+lõikus+triibutamine+föönisoeng alati 26 eurot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kesklinnas, Küüni tänaval- lõikus ja värv 32-35 euri

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui hind kallis, siis peab salongi sisekujund ka vastav olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on poolpikad juuksed. käin iga 1,5 kuu tagant juuri värvimas ja lõikust värskendamas, hind 17-18¤. uue (teistsuguse) soengu lõikamise puhul 23-25¤

Please wait...
Postitas:
Lizann

http://pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=14340

palun 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Lizann kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=14340

palun :)[/tsitaat]

Tere,ma pole elus seda kasutanud aga oleks soov ,aga ehk keegi seletaks kuidas see käib?Kuidas ma juuksuris seletan ,et mingist portaalist otsin teenuse?või kuidas see käib,ehk oskab keegi seletada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga need voucheritega pakkumised on ju täiesti suvaliste juuksurite juurde! Odav küll aga kas ka kvaliteedis kindel saab olla?

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud juuksuri hinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.