Esileht Tööelu, raha ja seadused. juuksuri kursused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: juuksuri kursused

Postitas:

Kas keegi oskab öelda,kas läbi töötukassa saab läbida tasuta juuksuri kursused,ja mis tingimused siis,kellele antakse?Aitähh vastuste eest ette juba!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel kuulnud, et juuksuriks saab kuskil ainult kursuste läbimisega.
Juuksuri õpe kestab ikka mitu aastat, täpsemalt 1,5-2a.
Vahet pole, siis kas riiklikus kutsekas (tasuta) või erakoolis (oma rahakoti peal).
Kursused on rohkem täiendõpped, juba diplomeeritud juuksuritele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ole veel kuulnud, et juuksuriks saab kuskil ainult kursuste läbimisega.
Juuksuri õpe kestab ikka mitu aastat, täpsemalt 1,5-2a.
Vahet pole, siis kas riiklikus kutsekas (tasuta) või erakoolis (oma rahakoti peal).
Kursused on rohkem täiendõpped, juba diplomeeritud juuksuritele.[/tsitaat]
Tartus Ireki juuksurikoolis minu teada on kaks võimalust.Üks variant kestab vist 2a ja teine 9k.Käin seal juukseid värvimas ja nagu jäi kõrva selline jutt.Pole muidugi kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski normaalne salong ei võta tööle kursuse läbi juuksurit.
Juuksuriks saadakse koolis õppides ja siis peale diplomi omandamist võid juurde võtta kursusi mis täiendavad sinu algbaasi.

Mul ka üks tuttav, kes käis ainult kursustel( ja käib siiamaani üle aasta juba, oleks ju võinud kohe korralikult kooli minna õppima ametit) ja peab ennast vägevaks juuksuriks nüüd ja halab iga päev miks keegi ei taha teda tööle võtta. No halooo, mina küll ei usalda oskamatut inimest oma pea kallale. Ja ise ütleb veel, et ega ta jah lõigata kõige paremini ei oska aga soenguid teeb küll ilusaid ja patse punub ilusaid. Säh sulle neid kursuseid. Suur raha magama pandud ei tea mille eest.

Seega mine kooli, õpi, saa diplom ja siis läbi ka kursuseid enda täiendamiseks palju süda lustib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, ükski salong ei julge anda oma kliente juuksuri kätte, kes on ainult mingi kursuse läbinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. juuksuri kursused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.