Esileht Ilu ja tervis Juuksurisse, aga mul on kõõm.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Juuksurisse, aga mul on kõõm.

Postitas:

Ootamatult on vaja minna juuksurisse soengut tegema, aga paar kuud tagasi tekkis peanaha sügelus ja kõõm. Hetkel pole veel mingi vahend selle vastu mõjunud. Kas juuksur üldse võtab kõõma korral vastu? Kas hakkab midagi halba ütlema?
Vabandan vigade pärast, olen venelane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on eluaeg kõõm olnud. Ära pole aetud, kuigi jah, loodetavasti nad sead desinfitseerivad neid vahendeid ikka, sest kõõm on mu teada nakkav. Aga ta ei lähe ära, kõõmašampoonid ei tee talle midagi ja ise ma endale soengut lõigata ja ainult juuri värvida ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hakkab midagi halba ütlema?

kindlasti hakkab. võib olla saad vitsa ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõõm ei ole nakkav! http://www.derma.ee/articles.php?id=59 lugege, kes kõõmast suurt ei tea.
Võibolla tasukski just kõõmaga kimpus olijatel juuksuri juurde minna, et küsida nõu hoolduse osas ja samuti tasuks käia selle probleemiga nahaarsti juures.

Imelik, et peljatakse kõõmaga juuksuri juurde minna, aga mitte igapäevaselt inimeste keskel olla. Või elatakse igapäevaselt erakuna? Kõõm pole midagi enneolematut ja enamasti saab vähemalt kontrolli all seda hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi – sa peaksidki minema oma ala inimese juurde, kes aitab sul leida õiged tooted, et olukorda parandada või leevendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuksur võtab kindlasti vastu. soovitab sulle tooteid, et kõõmast priiks saada.
mine aga julgest ja räägi oma murest. saad soengu ja õiged tooted, et kõõmast lahti saada.
juuksurid desinfitseerivad hiljem oma kammid, käärid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootamatult on vaja minna juuksurisse soengut tegema, aga paar kuud tagasi tekkis peanaha sügelus ja kõõm. Hetkel pole veel mingi vahend selle vastu mõjunud. Kas juuksur üldse võtab kõõma korral vastu? Kas hakkab midagi halba ütlema?
Vabandan vigade pärast, olen venelane.

Kui paar kuud tagasi hakkas, siis mõtle üle, kas võtsid ehk sellel ajal mingeid rohusid, näit antibiootikumi või vahetasid juuksehooldustooteid vms. Minul näiteks tulevad antibiootikumist kõõmalaigud pähe, pärast kaovad jälle ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksurisse, aga mul on kõõm.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.