Esileht Ilu Juuksurit Tallinnas

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Juuksurit Tallinnas

Postitas:

Soovitage Tallinnas juuksurit. Kaubanduskeskuste salonge ei soovi sealsete krõbedate hindade tõttu ja mingit väga nurgatagust samuti mitte. Ja töö kvaliteet peaks ka korralik olema.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 06.10 17:34; 24.10 08:24; 17.03 19:57; 05.04 16:01; 11.07 23:34; 24.07 11:46; 15.08 18:19; 16.08 20:49; 20.08 05:13; 17.01 05:59; 25.01 19:00; 08.04 17:30; 15.04 16:44; 27.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele, naisele, lapsele? Kas sobib nii Nõmme kui ka Lasnamäe?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele, naisele, lapsele? Kas sobib nii Nõmme kui ka Lasnamäe?

Naisele, Nõmme ja Lasnamäe ei sobi. Õismäe samuti mitte. Kui teate võiksite hindu ka mainida.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 18:19; 15.08 18:33; 15.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest kaubanduskeskustes on just odavamad juuksurid ja mitte eriti lux variant.

Aga ma ise olen käinud Sikupilli keskuses asuvas Hairlookis, hinnakiri on seal kodulehel üleval ja juuksurid on normaalsed. Mina eelistan stilisti, sest see mõtleb ise ka kaasa, juuksur teeb lihtsalt nii nagu ütled.

https://hairlook.ee/hinnakiri/juuksur/

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin juba mitu aastat Tln Kaubamaja all olevas La Fee salongis https://lafee.ee/ ja maksan värvimise + lõikuse eest ca 45EUR. minu meelest pole üldse kallis ja tulemusega alati rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest kaubanduskeskustes on just odavamad juuksurid ja mitte eriti lux variant.

Aga ma ise olen käinud Sikupilli keskuses asuvas Hairlookis, hinnakiri on seal kodulehel üleval ja juuksurid on normaalsed. Mina eelistan stilisti, sest see mõtleb ise ka kaasa, juuksur teeb lihtsalt nii nagu ütled.

https://hairlook.ee/hinnakiri/juuksur/

Mina olen Hairlooki püsiklient. Neil on tagasihoidlik salong, ei mingit blingi.

Mulle meeldib, et neil on süsteem, mis võimaldab üles märkida mu eelistused ja näiteks ka värviretsepi. See annab paindlikkuse, et ma saan külastada teisi juuksureid kui mu tavapärane ja ei pea muretsema, et midagi läheb valesti.

Enamus juuksureid on eestlased – seega ei pea muretsema, et tekib möödarääkimine halva keeleoskuse pärast. (Ma käisin enne ühe teise kaubanduskeskuse palju eddvamas salongis; kallim oli ka, aga mul oli väga raske end pidevalt selgeks teha.)

Meenus, et paar nädalat tagasi oli siin teema salongi “boonustest”. Tasuta kohv, tee ja vesi on ka hinna sees.

Ning kõige suurem boonus: neil on online broneering.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helen heinroosi salong. pole odav, aga kui õpilase juurde minna, siis pole väga hull.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 22:14; 15.08 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helen heinroosi salong. pole odav, aga kui õpilase juurde minna, siis pole väga hull.

Kuidas õpilane lõikab? Ikka korralik lõikus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 18:19; 15.08 18:33; 15.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helen heinroosi salong. pole odav, aga kui õpilase juurde minna, siis pole väga hull.

Kuidas õpilane lõikab? Ikka korralik lõikus?

sama hästi kui iga teine töötaja selles salongis, aga odavamalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 22:14; 15.08 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin samuti Heinroosi salongis ühe juuksuri juues ja olen väga rahul. Juua pakutakse ka alati, kui see oluline peaks olema. Broneerin tavaliselt online’is, mis on väga mugav. Hinnad on vist pigem kallid, aga mul ei ole kahju seda vastu saadud teenuse eest maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Juuksurit Tallinnas