Esileht Ilu ja tervis Juuksuritel on meeletult tööd või siis….

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Juuksuritel on meeletult tööd või siis….

Postitas:

Hei!

Tahaks käia juuksuris iga kuu, kuid põhimõtteliselt võimatu. Ootejärjekorrad on mitmenädalased, hinnad on laes. Need on minu kogemused paaris linnas. Ei ole kuidagi rahul, sest minu töö on liikuv ja ma ei saa kuidagi mitmenädala pärast omale aega panna. Juukseid hakkan nüüdsest ise värvima ning lõikust saan kuskil suuremas linnas, mõnes kaubanduskeskuses ehk. Enam ei tülita neid, kel nii kiire ja nii palju tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

???
Mina panin endale eile juuksuri aja esmaspäevaks. Oleks ka ennem saanud. Tallinn siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult on nõutud ja väga head oma ala spetsialistid, kellel on kujunenud väga kindel klientuur. Seega see kas, kus ja millal sa oma juukseod värvid-lõikad neid ei morjenda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 19:06; 07.12 19:23; 07.12 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin just eile juuksuris. Aja panin eile hommikul. Tartu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen paar nädalat või nädala ette, aga ainult seetõttu, et mul on väga vähe aegu, mis mulle sobivad. Muidu vast nii hull poleks. Ise ma ei viitsi värvida, see ikka ilge mökerdamine, eriti kui peaks ainult juuri värskendama, aga muidu ka paras nuhtlus, mul seda juuksuriannet ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “väga head spetsialistid” on sageli hoopis mugavustsoonis ja ei viitsi eriti palju teha. Salongis, kus omanik on konkreetsed graafikud teinud ja tööd tuleb kogu tööaja teha, ei ole järjekorrad pikad. Kipub veel nii olema, et vahendid on seal kvaliteetsemad ja lõikus ka parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 19:11; 07.12 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “väga head spetsialistid” on sageli hoopis mugavustsoonis ja ei viitsi eriti palju teha. Salongis, kus omanik on konkreetsed graafikud teinud ja tööd tuleb kogu tööaja teha, ei ole järjekorrad pikad. Kipub veel nii olema, et vahendid on seal kvaliteetsemad ja lõikus ka parem.

Minu juuksur töötab salongis OÜ’na. Maksab igakuiselt x summa renti ja vaatab ise kas ja kui palju kliente võtab. Tema juures käies panengi endale järgnevaks kaheks kuuks ajad ette, sest muidu ei pääseks löögile. Tal on oma klientuur ja lisatööd võtab lõpetamistel-pulmadel-jõuludel. On hommikust vahel hilisõhtuni tööl ja kurdab mitte klientide puuduse vaid selle üle, et ööpäevas on vaid 24 tundi.

Minu ema on juuksur (sh ka salongi omanik). Teab alati vähemalt kuu aega ette palju tal tööd on ja end lõhki rebima ei pea, sest selleks ei ole lihtsalt materiaalset vajadust. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 19:06; 07.12 19:23; 07.12 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin just juuksurist. Aja panin täna lõuna ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “väga head spetsialistid” on sageli hoopis mugavustsoonis ja ei viitsi eriti palju teha. Salongis, kus omanik on konkreetsed graafikud teinud ja tööd tuleb kogu tööaja teha, ei ole järjekorrad pikad. Kipub veel nii olema, et vahendid on seal kvaliteetsemad ja lõikus ka parem.

Minu ema on juuksur (sh ka salongi omanik). Teab alati vähemalt kuu aega ette palju tal tööd on ja end lõhki rebima ei pea, sest selleks ei ole lihtsalt materiaalset vajadust. ????

No just, ongi mugavustsoonis. Kui mugavustsoonis olijal oleks vajadus rohkem pingutada, ei saaks ta enam mugavustsoonis olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 19:11; 07.12 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, ongi mugavustsoonis. Kui mugavustsoonis olijal oleks vajadus rohkem pingutada, ei saaks ta enam mugavustsoonis olla.

Sellest järeldub, et ta saab seda endale lubada, et küsib oma teenuse eest niipalju kui soovib ja kliendid on rahul tema tööga ja maksavad. Ning neid rahulolevaid kliente on piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, nüüd sain aru mis sa selle “mugavustsooni” all mõtlesid. 🙂
Ma muidugi ei nõustu sellega, et juuksur kes ei saa ise oma klientuuri valida ja teeb konveiermeetodil veri-ninast-väljas-tunnid-täis paremat tööd kui juuksur, kes hindab eelkõige kvaliteeti, mitte kvantiteeti 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 19:06; 07.12 19:23; 07.12 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur teeb ka aina vähem tööd. Kunagi töötas ka laupäeviti ja sai õhtuseid aegu panna, nüüd enam mitte. Aja saan umbes nädala jooksul. Uusi kliente ta enam juurde ei võta. Tihti ka puhkab, siis peab kauem ootama. No aga mis mul öelda, kui inimene on ennast sisse töötanud, saab endale lubada normaalset elu, sest kliente jätkub ka ilma liigselt punnitamata. Alati on võimalik ju otsida siis uus koht. Seal kaubanduskeskustest pigem tibid ootavad kliente, mitte vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just lõpetasin kümneaastase juuksurisuhte, kes ka mugavustsooni kukkunud. Aastakese kannatasin, aga no ikka täielik kvaliteedilangus. Võtsingi kaubanduskeskyse nooremjuuksuri. See ehk viitsib pingutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõsi – on kaubanduskeskuste juuksurid ja on hinnatud juuksurid. Hallide juuste väljakasvu värvimise oskus on nüüdseks mul paratamatu, sest kaubanduskeskuse juuksuri juures ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me kõik teame, mis aja tagant vajavad me juuksed värvi. tulebki panna siis selle aja tagant uus aeg ka kohe, mitte ärgata hommikul, et vot nüüd tahan kohe värvida.
mina tean täpselt, et iga 5-6 ndalat tagant peab värvima, vahest juba varemgi pea karjub.
lõikusega kannatab ilusasti käia 2 kuu tagant.
aga kaubanduskeskustes tavaliselt, nn jooksikud juuksurid, kahjuks.
seal tööd palju, juuksurid vahetuvad väga tihti, kunagi ei tea kelle juurde satub.
minu juuksuril on 3kuud ette ajad täis. eile sai käidud ta juures, järgmise aja sain märtsiks 🙁 ja siis panin ka maiks juba.
minule mu juuksuri käekiri sobib, seega kavatsen teda hoida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:56; 09.12 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka ei sobi mitu nädalat (rääkimata mitmest kuust!) ette aja kinni panemine. Käin tavaliselt juuksuris peale tööd, aga kunagi ei tea nii kaua ette, kas sellele päevale mingit pikemat koosolekut ei panda või näiteks selgub, et mees ei saa lapsele järele minna lasteaeda, kuna temal läheb tööl kauem vmt. Tahaks näiteks täna endale esmaspäevaõhtuks aja panna. Aga aegu pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka ei sobi mitu nädalat (rääkimata mitmest kuust!) ette aja kinni panemine. Käin tavaliselt juuksuris peale tööd, aga kunagi ei tea nii kaua ette, kas sellele päevale mingit pikemat koosolekut ei panda või näiteks selgub, et mees ei saa lapsele järele minna lasteaeda, kuna temal läheb tööl kauem vmt. Tahaks näiteks täna endale esmaspäevaõhtuks aja panna. Aga aegu pole.

siis tuleb leppida mõne kaubanduskeskuse salongi ja juuksuriga 🙁
ja kui juuksurisse aeg panna, saab ju oma elu naatuke nii korrigeerida, ja sättida juuksuri aja järgi.
raske jah 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:56; 09.12 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juukseid hakkan nüüdsest ise värvima ning lõikust saan kuskil suuremas linnas, mõnes kaubanduskeskuses ehk. Enam ei tülita neid, kel nii kiire ja nii palju tööd.

No aga edu sulle oma välimusega riskimisel. Minul ei ole oma juukselõikusest suva ja suudan aja mitu kuud ette kinni panna juuksuri juurde, keda saan usaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on oma kindlad juuksurid, kellega tunne ja teame pikalt. ei kujutaks ette, et läheks mõnda kaubanduskeskusesse suvalise juuksuri juurde. kunagi oli kiirelt soengut vaja ja pärast panin kodus pea kraani alla – niivõrd jubeda kiiveri tegi pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kindel juuksur, kelle juures käin. Kuna olen harjunud käima regulaarselt umbes iga 5 nädala tagant, siis on mul pandud juuksuriajad ette kinni juba umbes 3 kuud. Nii ei ole küll mingit probleemi soovitud ajal juuksurisse minna. Iga kord, kui lähen, panen jälle uue aja 3 kuu pärast ja niimoodi on kogu aeg tsükkel ees.

Mul on päris nõutud juuksur, ja ma arvan, et kui ma tahaks näiteks täna broneerida kuu aja pärast ühe hea aja, siis ilmselt see ei õnnestukski. Võib-olla kell 9 või 10 hommikul saaks kuskile päevale, aga see ei sobi jälle mulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen päris hull. Mul on pandud enda juuksuri juurde ajad paika kuni selle aasta juulini. Ja mu juuksuri aeg on mu jaoks “püha lehm”- selle järgi sätingi ringi oma töökohtumised ja koduse elu. Meil väike töökollektiiv ja isegi mu ülemus teab, et siis mind ei ole 🙂 Õnneks ma väga palju ei reisi, siis oleks keerulisem.
Mul on juuksur, kelle juures olen ikka väga pikalt käinud ja keda 100% usaldan. Ja olen tema tööga väga väga rahul. Selleks, et aega saada, tulebki tema klientidel kvartali või isegi pikema perioodi ajad ette kirja panna. Käin 6 ndl tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ma käin kehva juuksuri juures, kelle juurde keegi ei taha tulla. Helistan ja saan kohe soovitud aja. Päris samaks päevaks pole soovinud, tavaliselt olen tahtnud paari päeva pärast ja alati ka saanud. Salong on Tallinna südalinnas, hinnad äärmiselt mõistlikud. Kui ma seal olen, siis tavaliselt olen ainus klient, kuigi seal on vähemalt üks töökoht veel. Võib-olla on isegi kolm töökohta, aga korraga kolme klienti pole ma seal kunagi näinud. Aeg-ajalt teises toolis siiski ka keegi istub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksuritel on meeletult tööd või siis….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.