Esileht Ilu Juuksuriteema

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Juuksuriteema

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et juuksuritele ja igati aktsepteerin, et paljudele klientidele meeldivad nn ludud soengud, aga on ka neid, kes paluvad kohevamat frisüüri. Kas saaks kuidagi niimoodi, et nad oma raha ja aja eest seda ka saaks. Olen pidanud nn püsijuuksurit ning kuna tulemust polnud, siis käinud ka paaris erinevas salongis ning kõik mu katsed rääkida, et mulle meeldivad kohevad juuksed, lõpevad sellega, et ma lihtsalt ohkan ja tulen välja täesti ludi tulemusega, mida kodus hakkan seadma. Ma ei tea, kas peab häbenema või mis, aga keeran lokke, panen lakki ja peas on lõpuks selline kohev ja vetruv pikk juus.

Ega neid kliente, kellel meeletult paksud ja pikad juuksed, kel ei pea midagi tegema, ju väga palju polegi. Paljudel, kel pikad, lehvivad, kohevad juuksed, on selle taga ka  seadmist, ehkki välja näeb selline mõnus äsja tõusnud look.

Isegi kui korraks tekib juuksuris tunne, et oh, saab juurele pisut volüümi vms, siis surutakse see kohe tagasi ja silutakse kõik ära uuesti. Ma enam salongis isegi enam ei ürita. Juuksurid küll kiidavad, et nii ilus toon, terved juuksed jms. Tore, aga mulle meeldivad lopsakad juuksed ja lokid jms pikkades juustes, aga seda ma ei saa kohe mitte mingi nipiga. Palun kuulake klienti ka, ehkki teile see ei meeldi, ärge öelge kohe “ei”, vaid pole ju raske pisut koolutada ja natuke isegi tupeerida (selle palve peale on 2 juuksurit pea et minestanud). Kõik ei armasta juukseid, mis näevad välja justkui just dushi alt välja tulnud ja pea kuivemaks raputanud. Ja ma ei räägi mingist kiivrist pähe, ehkki kui seda mõni vanem daam tahaks, siis peaks ta seda ka saama.

Ehk on häid nippe jagada, kuidas panna juuksur kuulama ja tegema seda, mida klient palub ja mille eest maksab.

+19
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tupeerimine lõhub meeletult juukseid.
Moes on loomulik stiil- lakiga kõrge kiivri võid endale ju kodus lähe teha aga juuksurid siiski ei pea kliendi juukseid retsima, isegi, kui too seda soovib. Pöördu mõne nõukaaegse juuksuri poole, ehk saad seda, mida soovid.

+4
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib pilti näidata, millist tulemust tahad. Ja siis võrdluseks pilti ludust, millist kindlasti ei tohiks teha.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama tädi Viimsist, kes kuuuurijas oli?

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tupeerimine lõhub meeletult juukseid.

Moes on loomulik stiil- lakiga kõrge kiivri võid endale ju kodus lähe teha aga juuksurid siiski ei pea kliendi juukseid retsima, isegi, kui too seda soovib. Pöördu mõne nõukaaegse juuksuri poole, ehk saad seda, mida soovid.

Aga kliendi rahulolu siis polegi oluline, vaid oluline on, mis on juuksuri meelest moes, isegi kui kliendile sobiks kohevam soeng. See soovitus, et pöördu nõukogudeaegse juuksuri poole … Väga ebaviisakas suhtumine. Seda pole mõtet isegi pikemalt kommenteerida. Ma, muide, olen noor inimene, kes ei taha ludu soengut ja see on kindlasti kohe kliendi õigus. Kiivrist pole keegi rääkinud.

Klient maksab teenuse eest ja võiks saada seda, mida soovib. Juuksur võiks tegelikult jätta oma eelistused endale. Või informeerida, aga mitte peale suruda, mis tema meeles on moes.

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul just vastupidi, alati föönitatakse mingi jube tädisoeng pähe. Prrrr….

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul on loomulikud lained/ lokid. Ja ma pean põhimõtteliselt vägivaldselt igakord juuksuritel sirgendajat käest ära kiskuma. Nende meelest ei ole lihtsalt normaalne, et keegi soovib päriselt omaenda loomuliku lokiga juukseid. See ludusse sirgendamise on tõesti mingi haigusemoodi asi neil.

+32
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ei lase neil juba ammu soengut teha. Lisaks tehakse blond pea halliks, lillaks, s… auguni võid rääkida, et ei soovi, aga nagu hane selga vesi. Kõik ei taha olla tuhkblondid!

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on juuksed niigi laines ja kohevad. Ja siis juuksur teeb veel peale lõikamist mingeid lokke juurde. Aga juuksur on tore ja mind see ei häiri. Teen kodus veidi pea niiskeks ja läinud. Tegelikult küll arusaamatu, sest ma enda meelest küll nende suurte koolutajaga tehtud lokkidega ilusam pole. Ja juuksed on mul niigi paksud, seega ei ole ka muud vajadust.

Aga minu lemmikjuhtum on siiski see, kuidas juuksur küsis, kas võib lasta juustesse mingit asja. Ta päris nii ei öelnud, aga ma ei mäleta, mis see oli. Ütlesin, et suva. Ja siis pärast lisas, et küsib siis selle eest 2 eurot rohkem. Ma olin nii pahviks löödud, et maksingi. Rohkem sinna enam ei läinud.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähed juuksurisse, mida saama, tegema? Lõikust või föönisoengut?

Lõikuse  tavaliselt 1h, soengu aeg ka 1h.. Kui valid lõikuse, siis saad 1h sees lõikuse ja kerge päevasoengu, mis pole teab mis uhke ja suur, vetruv hollywoodisoeng. Kui aga lähed soengusse, ja saad ludu, siis ….kurb.

soovitan broneerida kaks eraldi teenust ja maksta ka kahe asja eest 🙂

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lase krepitange kasutada.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vali omale üks ja ainus juuksur mitte ära katseta erinevate juures ja need mured kaovad.

Ma olen alati rahul kui juuksurist tulen kuigi mul ka õhukesed ja lainelised juuksed. Mu pikaaegne juuksur teab mu maitset ja juuksetüüpi ja teeb alati nii et olen rahul.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu! Mul endal on kerged ja kahused juuksed, juuksurid alati föönitavad neid veel kohavamaks ja keeravad lokke otstesse, kuigi ma alati ütlen, et ei soovi soengut ja kui, siis ainult sirgemaks föönitamist. Mulle selline tädilik soeng üldse ei meeldi, juuksuritele kahjuks vist meeldib. Korduvalt olen tulnud juuksurist kapuuts peas, et siis kodus pea uuesti ära pesta ja juuksed normaalsesse asendisse saada. Samas lõikus tehakse mu salongis nii hea, et kohta vahetada ka ei taha.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikkade juuste lõikus mul ongi otste lõikamine. Muus osas on kõik need juuksurid instrueeritud, et peale peapesu ei taha ma ludi soengut. Kõik teenused on saanud makstud, isegi kui teenust polnud. Ma olen nõus, et juuksuriteenus peabki olema kallis, ja ma olen igati nõus maksma, aga ta peab arvestama ka kliendi sooviga.

Nn vetruv hollywoodisoeng ongi selle asja hea üldnimi, ma olen alati seda kirjeldanud ja isegi pilte näidanud ja mässabki juuksur pea tunni ära ja tulemus on täiesti sile ludu. Kurb jah, sest kodus või sõbrantsi poolt tehtuna saab selle kerge  vaevaga. Lihtsalt teenus jääb selle taha, et see pole moes jms juuksuri meelest.

Lõikuse tavaliselt 1h, soengu aeg ka 1h.. Kui valid lõikuse, siis saad 1h sees lõikuse ja kerge päevasoengu, mis pole teab mis uhke ja suur, vetruv hollywoodisoeng. Kui aga lähed soengusse, ja saad ludu, siis ….kurb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vali omale üks ja ainus juuksur mitte ära katseta erinevate juures ja need mured kaovad.

Ma olen alati rahul kui juuksurist tulen kuigi mul ka õhukesed ja lainelised juuksed. Mu pikaaegne juuksur teab mu maitset ja juuksetüüpi ja teeb alati nii et olen rahul.

Olen proovinud ka sama juuksurit, aga too ka oli seda meelt, mis tema meelest moes:) Mul polnud mõtet tema juurde käima jääda. Äkki leian ikka juuksuri, kes armastab ka vetruvaid pikki juukseid vormistsada:)

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikkade juuste lõikus mul ongi otste lõikamine. Muus osas on kõik need juuksurid instrueeritud, et peale peapesu ei taha ma ludi soengut. Kõik teenused on saanud makstud, isegi kui teenust polnud. Ma olen nõus, et juuksuriteenus peabki olema kallis, ja ma olen igati nõus maksma, aga ta peab arvestama ka kliendi sooviga.

Nn vetruv hollywoodivoodisoeng ongi selle asja hea üldnimi, ma olen alati seda kirjeldanud ja isegi pilte näidanud ja mässabki juuksur pea tunni ära ja tulemus on täiesti sile ludu. Kurb jah, sest kodus või sõbrantsi poolt tehtuna saab selle kerge vaevaga. Lihtsalt teenus jääb selle taha, et see pole moes jms juuksuri meelest.

Lõikuse tavaliselt 1h, soengu aeg ka 1h.. Kui valid lõikuse, siis saad 1h sees lõikuse ja kerge päevasoengu, mis pole teab mis uhke ja suur, vetruv hollywoodisoeng. Kui aga lähed soengusse, ja saad ludu, siis ….kurb.

Pikki juukseid annab ka kihiti lõigata.  Ja keskelt tõesti keegi juukseid lõikama ei hakka. Aga see juba teine teema.

juuksur.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tehakse ka alati tobe tädisoeng. Mingitest Hollywoodi lainetest pole mõtet unistadagi, puhvis tuust tehakse sirgendajaga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina oleksin luduga ülirahul, aga mulle millegipärast tehakse kohev tädisoeng. Juba siis tehti, kui ma veel tädieas ei olnud. Olen ammu leppinud sellega, et peale juuksuris käimist tuleb pea ära pesta, siis hoiavad juuksed jälle loomulikult.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka hädas tädisoengu -juuksuritega; kusjuures need juuksurid ise võivad ka päris noorukesed olla, mitte mingid “nõukaaegsed”.

Mul on nii mitte päris õlgadeni juuksed ning nagu aamen kirikus tahavad juuksurid juukseotsad sissepoole koolutada, nii et tulemus on umbes nagu Jennifer Aniston aastal 1995

https://www.elle.com/beauty/hair/news/g30221/jennifer-aniston-hairstyles/

Et seda soengu tegemist vältida, olengi sageli palunud lihtsalt lõigata ja kuivatada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan teemaalgaajast aru. Mul ka millegipärast tahetakse peale lõikust alati sirgendajaga juuksed sirgeks teha, kuigi ma tahan hoopis sihukest 80ndate stiilis kahupead.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi sellist tahad või? Ma ei saa hästi aru, millist kohevust sa taga ajad.

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/190624-index-80s-hair-1561395898.jpg?crop=0.502xw:1.00xh;0,0&resize=640:*

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellist:

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi sellist tahad või? Ma ei saa hästi aru, millist kohevust sa taga ajad.

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/190624-index-80s-hair-1561395898.jpg?crop=0.502xw:1.00xh;0,0&resize=640:*

Japp…mind teeks selline soeng väga õnnelikuks.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul jälle häda sellega, et tahetakse hullult mingit järku sisse lõigata, fileerida vms … mul sihukesed peenikesed ja õhukesed juuksed, et kui need veel järgus on, siis iga karv vaatab eri suunda ja näen välja nagu elektrišoki saanud põrandamopp 🙂 nüüd lõpuks leidsin endale sellise juuksuri, kes on minuga ühel nõul, et tavaline sirge lõikus jätab kõvasti asjalikuma lõpptulemuse 🙂

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid asju on kirjelduse peale vast keeruline ühtviisi mõista – siiagi oleks võinud panna pildi sellest, millist tulemust sooviks, ja siis sellest, millise umbkaudu tavaliselt saad. Siis mõni teaks ehk soovitada konkreetset juuksuritki, kellel soovitule lähedane käekiri.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen näidanud pilte juuksurile.

Küsimus on selles, kuidas paljud inimesed, kes siingi kirjutavad, pole rahul sellega, millise tulemusega nad juuksurist välja tulevad. Ja tuleb ikkagi aktsepteerida seda, kui kelllegile meeldib teine soeng kui endale. Ei pea ju alati vastanduma ega kedagi nö lolliks tegema. Hea teenindus sellest koosnebki,

Eriti kui selleks kellegiks on juuksur. Tuleb klienti kuulata ja arvestada, mida ta tahab (nii palju kui vähegi võimalik ja on võimalik sirgendada või mitte sirgendada jms lihtsad asjad), mitte teha kõigile sama lugu, sest on moes ja kogu moos. Loomulikult jäävad alati need, kellele tuleb viisakalt öelda, et töö on tellija materjalist, aga see teema pole hetkel sellest.

Selliseid asju on kirjelduse peale vast keeruline ühtviisi mõista – siiagi oleks võinud panna pildi sellest, millist tulemust sooviks, ja siis sellest, millise umbkaudu tavaliselt saad. Siis mõni teaks ehk soovitada konkreetset juuksuritki, kellel soovitule lähedane käekiri.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab ilmselt midagi sellist
Soovitan proovida venelaste juuksurisalonge (ilma irooniata). Pildi näitamisest on muidugi alati abi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee endast salongis olles foto, sealt vaata kuidas soeng hoiab. Endale võib tunduda, et tehti tädisoeng, aga fotol on näha vead ja need palud juuksuril kohapeal korrigeerida. Võib ka juhtuda, et ei olegi tädisoeng vaid normaalne ja kantav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab ilmselt midagi sellist

Soovitan proovida venelaste juuksurisalonge (ilma irooniata). Pildi näitamisest on muidugi alati abi.

Ühinen soovitusega. Slaavi naistel on ilumeel rohkem arenenud.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Slaavi naistel on ilumeel rohkem arenenud.

Slaavi naistel on slaavi ilumeel rohkem arenenud. On üpris vähe eestlasi, kellele see peale läheb. Teemaalgataja võiks muidugi proovida küll, kaotada ju palju pole.

Muidu aga soovitaks teemaalgatajal pöörduda vahelduseks mõnda kallimasse salongi, kus omanik teeb koolitusi, väljaõpet, televisiooni- või showtööd jms. Otsi kasvõi TV-showde lõputiitritest juuksurite nimed välja ja googelda kontakte. Vähemalt osade sinu seniste juuksurite probleem võib olla selles, et nad lihtsalt ei oskagi niisuguseid puhvis soenguid teha (aga kes seda tunnistaks), sest Hollywoodi staarid siin juuksuris ei käi, showalaga tegelevad vaid üksikud ja tavaklientidest on vaid väga vähesed valmis nii paljude vahenditega mässama, et sellist soengut kanda. Dolly Partoni soengu saamiseks pead ikka üpris palju keemiat ja tehnikaid kasutama, ja vaevalt et temagi kolmapäeva hommikul sellise soenguga voodist tõuseb. Nikerdamist on siin kõvasti ja staaride igakuised juuksuriarved (mida vahel ikka avaldatakse) on üpris muljetavaldavad.

Aga see on küll selge, et klient peab saama sellise soengu nagu ta soovib. Kui juuksur ikka tõesti ei soovi (või ei oska) teha just seda, mida klient küsib, siis peab kohe alguses ära ütlema, mitte tegema salaja ikkagi omenda eelistuste või oskuste kohaselt.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Ilu Juuksuriteema