Esileht Ilu Juuksuriteema

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Juuksuriteema

Postitas:

Muidu aga soovitaks teemaalgatajal pöörduda vahelduseks mõnda kallimasse salongi, kus omanik teeb koolitusi, väljaõpet, televisiooni- või showtööd jms. Otsi kasvõi TV-showde lõputiitritest juuksurite nimed välja ja googelda kontakte.

Ikka täitsa imelik, et tõesti tundub, et tavajuuksur mitte midagi ei oska ja laob ühte ja sama potti kõigile pähe. Mingil suva sõbrannal on ka rohkem silma, mis sobib ja mis mitte. Minu enda juuksur värvib hästi ja lõikab ka enam-vähem, aga soengutegemises küll null. Mu laps naerab ka, kui koju tulen ja otse juuksurist ei saa kuskile minna, sest tõsiselt tobe tädisoeng on peas. Ja kõikidel, keda olen näinud sealt tulevat, on sama lugu. Ise õpetab juuksurite koolis ja on kogemustega juuksur. Et ta ise kunagi mingit uut lõikust oskaks soovitada vms, pole loota, küsib, kui palju siit võtan, kas tukka ka lõikan ja on kogu lugu. Soeng on selline, et ajab fööni ja harjaga koolutades tobedalt puhvi ja siis sirgendajaga teeb otsad allapoole. Näen välja nagu mingi lammas selle soenguga.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 19:28; 24.11 09:13; 24.11 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu! Mul endal on kerged ja kahused juuksed, juuksurid alati föönitavad neid veel kohavamaks ja keeravad lokke otstesse, kuigi ma alati ütlen, et ei soovi soengut ja kui, siis ainult sirgemaks föönitamist. Mulle selline tädilik soeng üldse ei meeldi, juuksuritele kahjuks vist meeldib. Korduvalt olen tulnud juuksurist kapuuts peas, et siis kodus pea uuesti ära pesta ja juuksed normaalsesse asendisse saada. Samas lõikus tehakse mu salongis nii hea, et kohta vahetada ka ei taha.

No mina mitte ei usu, et nad vägivaldselt teevad, mida tahavad. Tõesti ei usu!
Ilmselt istud juuksuritoolis suu vett täis ja kiruda julged ainult siin, Perekoolis.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel võiks olla selline juuksur, keda ta pidevalt külastab, siis selliseid muresid ei ole. Mul meesterahvana on juba 10 aastat sama juuksur. Ma istun tooli ja üle 10 sekundi rääkima ei pea, mida tahan. Kui aga käia iga kord erineva juuksuri juures, siis võibki nii olla, et üks teeb tädiliku soengu, teine ludu soengu ja kolmas veel midagi teistmoodi.

Siis tullakse perekooli teemat tegema. Otsige endale püsijuuksur!

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 10:23; 24.11 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu! Mul endal on kerged ja kahused juuksed, juuksurid alati föönitavad neid veel kohavamaks ja keeravad lokke otstesse, kuigi ma alati ütlen, et ei soovi soengut ja kui, siis ainult sirgemaks föönitamist. Mulle selline tädilik soeng üldse ei meeldi, juuksuritele kahjuks vist meeldib. Korduvalt olen tulnud juuksurist kapuuts peas, et siis kodus pea uuesti ära pesta ja juuksed normaalsesse asendisse saada. Samas lõikus tehakse mu salongis nii hea, et kohta vahetada ka ei taha.

No mina mitte ei usu, et nad vägivaldselt teevad, mida tahavad. Tõesti ei usu!

Ilmselt istud juuksuritoolis suu vett täis ja kiruda julged ainult siin, Perekoolis.

ma ei viitsi isegi selgitada sulle, see on sama mõttetu kui juuksurile rääkimine, pole kunagi suu kinni istunud vaid nõu pidanud ja ikka suudavad käki keerata.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 18:38; 24.11 10:55; 24.11 11:27; 24.11 11:44; 24.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel võiks olla selline juuksur, keda ta pidevalt külastab, siis selliseid muresid ei ole. Mul meesterahvana on juba 10 aastat sama juuksur. Ma istun tooli ja üle 10 sekundi rääkima ei pea, mida tahan. Kui aga käia iga kord erineva juuksuri juures, siis võibki nii olla, et üks teeb tädiliku soengu, teine ludu soengu ja kolmas veel midagi teistmoodi.

Siis tullakse perekooli teemat tegema. Otsige endale püsijuuksur!

Teemaalgatajal ju oli püsijuuksur, aga kuna see tegi ludusid juukseid, siis asus ta uue otsingule.

 

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.11 18:12; 23.11 18:28; 23.11 19:12; 23.11 19:15; 23.11 20:56; 24.11 11:14; 24.11 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal ju oli püsijuuksur, aga kuna see tegi ludusid juukseid, siis asus ta uue otsingule

Ma nii kindel selles ei ole. Kõige esimene selle teema postitus väidab sellist asja.

Olen käinud paaris erinevas salongis aastaid ja erinevate juuksurite juures ja kõik mu katsed rääkida, et mulle meeldivad kohevad juuksed, lõpevad sellega, et ma lihtsalt ohkan ja tulen välja täesti ludi tulemusega, mida kodus hakkan seadma

 

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 10:23; 24.11 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal ju oli püsijuuksur, aga kuna see tegi ludusid juukseid, siis asus ta uue otsingule

Ma nii kindel selles ei ole. Kõige esimene selle teema postitus väidab sellist asja.

Olen käinud paaris erinevas salongis aastaid ja erinevate juuksurite juures ja kõik mu katsed rääkida, et mulle meeldivad kohevad juuksed, lõpevad sellega, et ma lihtsalt ohkan ja tulen välja täesti ludi tulemusega, mida kodus hakkan seadma

Pluss räägib see sellest ka justkui, et lõpus klient lihtsalt ohkab ja lahkub, mitte ei ütle, et ei, see pole see, mida ma soovisin.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 11:27; 24.11 11:40; 24.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole küll kohanud, et ükski juuksur mu sirgeid ja õhukesi juuksedi üritaks vähem kohevaks teha – ikka föönitatakse kohevust juurde, viimane kord Stockmanni kohal juuksuris tupeeriti nii ära, et pärast oli häda seda sealt välja saada.

1. Äkki käid kummalise seltskonna juuksurite juures?

2. Proovi vanemaealisi juuksureid, nemad teevad ka rulliga kohevust juurde.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal ju oli püsijuuksur, aga kuna see tegi ludusid juukseid, siis asus ta uue otsingule

Ma nii kindel selles ei ole. Kõige esimene selle teema postitus väidab sellist asja.

Olen käinud paaris erinevas salongis aastaid ja erinevate juuksurite juures ja kõik mu katsed rääkida, et mulle meeldivad kohevad juuksed, lõpevad sellega, et ma lihtsalt ohkan ja tulen välja täesti ludi tulemusega, mida kodus hakkan seadma

käisin 5 aastat ühe juures, lõikamine ja värvimine vahelduva eduga rahuldav, võtsin saba selga kui paar viimast korda mu blondid juuksed lillaks ja halliks tegi. Kuram nädal aega pesin oma pead igapäev, et seda jama ära saada, enne olin rääkinud, et mulle ei meeldi seda tooni juuksed. Kuulavad aga ei kuule! Läksin järgmise juurde, lõikus enam vähem, sama jutt, et tahan blond olla ja tulin välja juuksurist sinakat tooni peaga. Jälle küürisin nädala või rohkem seda s… peast ära. Ei läinud tagasi, otsisin uue. Lõikus enam vähem, värv esimesel korral nagu soovisin, teisel korral, sama jutt jälle ette igaks juhuks ja jälle tulin tuhkblondina välja. Jälle nädal peapesu. Mis teil viga on, ausalt, et neutraliseerida seda kollakat, ei pea halliks või lillaks või siniseks tegema!!!! On tehtud kena ja loomuliku blondi, saab küll, aga siis keeravad lampi ära!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 18:38; 24.11 10:55; 24.11 11:27; 24.11 11:44; 24.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal ju oli püsijuuksur, aga kuna see tegi ludusid juukseid, siis asus ta uue otsingule

Ma nii kindel selles ei ole. Kõige esimene selle teema postitus väidab sellist asja.

Olen käinud paaris erinevas salongis aastaid ja erinevate juuksurite juures ja kõik mu katsed rääkida, et mulle meeldivad kohevad juuksed, lõpevad sellega, et ma lihtsalt ohkan ja tulen välja täesti ludi tulemusega, mida kodus hakkan seadma

käisin 5 aastat ühe juures, lõikamine ja värvimine vahelduva eduga rahuldav, võtsin saba selga kui paar viimast korda mu blondid juuksed lillaks ja halliks tegi. Kuram nädal aega pesin oma pead igapäev, et seda jama ära saada, enne olin rääkinud, et mulle ei meeldi seda tooni juuksed. Kuulavad aga ei kuule! Läksin järgmise juurde, lõikus enam vähem, sama jutt, et tahan blond olla ja tulin välja juuksurist sinakat tooni peaga. Jälle küürisin nädala või rohkem seda s… peast ära. Ei läinud tagasi, otsisin uue. Lõikus enam vähem, värv esimesel korral nagu soovisin, teisel korral, sama jutt jälle ette igaks juhuks ja jälle tulin tuhkblondina välja. Jälle nädal peapesu. Mis teil viga on, ausalt, et neutraliseerida seda kollakat, ei pea halliks või lillaks või siniseks tegema!!!! On tehtud kena ja loomuliku blondi, saab küll, aga siis keeravad lampi ära!

Mis seda blondeerimist puudutab, siis see ongi täpselt see viga, et sa käid ühe korra ühe juuksuri juures. Juuksur pole hiromant ja kuidas blond värv peas käitub, see sageli selgubki katsetamise teel. Ma lasin mõnda aega blonde triipe teha juustesse ja mu juuksur pidas mulle esimesel korral pika loengu, mis on need asjad, millest esimene tulemus oleneb ja miks on siinkohal väga oluline järjepidevus ja sama inimese juures käimine või siis vähemasti järgmise juuksuri juurde minnes eelmise käest info hankimine, mida ja kuidas ta täpselt tegi. Esimese korraga ei pruugigi soovitud tulemust saavutada ja siin pole küll juuksurit mõtet süüdistada.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 11:27; 24.11 11:40; 24.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal ju oli püsijuuksur, aga kuna see tegi ludusid juukseid, siis asus ta uue otsingule

Ma nii kindel selles ei ole. Kõige esimene selle teema postitus väidab sellist asja.

Olen käinud paaris erinevas salongis aastaid ja erinevate juuksurite juures ja kõik mu katsed rääkida, et mulle meeldivad kohevad juuksed, lõpevad sellega, et ma lihtsalt ohkan ja tulen välja täesti ludi tulemusega, mida kodus hakkan seadma

käisin 5 aastat ühe juures, lõikamine ja värvimine vahelduva eduga rahuldav, võtsin saba selga kui paar viimast korda mu blondid juuksed lillaks ja halliks tegi. Kuram nädal aega pesin oma pead igapäev, et seda jama ära saada, enne olin rääkinud, et mulle ei meeldi seda tooni juuksed. Kuulavad aga ei kuule! Läksin järgmise juurde, lõikus enam vähem, sama jutt, et tahan blond olla ja tulin välja juuksurist sinakat tooni peaga. Jälle küürisin nädala või rohkem seda s… peast ära. Ei läinud tagasi, otsisin uue. Lõikus enam vähem, värv esimesel korral nagu soovisin, teisel korral, sama jutt jälle ette igaks juhuks ja jälle tulin tuhkblondina välja. Jälle nädal peapesu. Mis teil viga on, ausalt, et neutraliseerida seda kollakat, ei pea halliks või lillaks või siniseks tegema!!!! On tehtud kena ja loomuliku blondi, saab küll, aga siis keeravad lampi ära!

Mis seda blondeerimist puudutab, siis see ongi täpselt see viga, et sa käid ühe korra ühe juuksuri juures. Juuksur pole hiromant ja kuidas blond värv peas käitub, see sageli selgubki katsetamise teel. Ma lasin mõnda aega blonde triipe teha juustesse ja mu juuksur pidas mulle esimesel korral pika loengu, mis on need asjad, millest esimene tulemus oleneb ja miks on siinkohal väga oluline järjepidevus ja sama inimese juures käimine või siis vähemasti järgmise juuksuri juurde minnes eelmise käest info hankimine, mida ja kuidas ta täpselt tegi. Esimese korraga ei pruugigi soovitud tulemust saavutada ja siin pole küll juuksurit mõtet süüdistada.

ma ju kirjutan, et 5 aastat ühe juures! Ja see 3 juuksur, tegi esimesel korral kena värvi pea ja siis jälle tuhkblondi teisel külastusel, enne rääkisin igaks juhuks üle, mida ma ei soovi!!!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 18:38; 24.11 10:55; 24.11 11:27; 24.11 11:44; 24.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead vist õppima paremini väljenduma. Sinu tekst:

Läksin järgmise juurde, lõikus enam vähem, sama jutt, et tahan blond olla ja tulin välja juuksurist sinakat tooni peaga. Jälle küürisin nädala või rohkem seda s… peast ära. Ei läinud tagasi, otsisin uue. 

Käisid ühe korra, ei saanud soovitud tooni, tagasi ei läinud. Millest räägime?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 11:27; 24.11 11:40; 24.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead vist õppima paremini väljenduma. Sinu tekst:

Läksin järgmise juurde, lõikus enam vähem, sama jutt, et tahan blond olla ja tulin välja juuksurist sinakat tooni peaga. Jälle küürisin nädala või rohkem seda s… peast ära. Ei läinud tagasi, otsisin uue.

Käisid ühe korra, ei saanud soovitud tooni, tagasi ei läinud. Millest räägime?

teise juurde läksin tõesti ühe korra, sest pea oli sinine, kui ära tulin, ei olnud tõesti soovi sinna teist korda tagasi minna.

Tänapäeva juuksurid on selle lillasisuga potsiku kätte saanud ja võtavad endale teadmise, et kõik tahavad olla tuhkblondid, ei taha.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 18:38; 24.11 10:55; 24.11 11:27; 24.11 11:44; 24.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua see teemaalgataja pidi siis oma nn püsijuuksuri juures olema kui ta rääkis, mida soovib ja seda ei saanud. Püsijuuksurist on kasu ikka siis, kui temast tolku on. Kui pole, tuleb otsida keegi teine. Koos kvaliteetse värvimisega pole ju teenus ka teab mis odav (ca 100.-), et tulla salongist ära tundega, et ma ei saanud seda, mis tahtsin, ehkki seletasin ja näitasin pilti ning juukseid oli ka, millest soovitut teha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.11 18:12; 23.11 18:28; 23.11 19:12; 23.11 19:15; 23.11 20:56; 24.11 11:14; 24.11 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin neid kommentaare lugedes ma saan aru kuidas mul enda juuksuriga on vedanud. Ma ei ole kunagi tema juurest läinud ära koleda soenguga. Küll aga kunagi oli mul selline juhus, et tahtsin alustada mustalt blondiks värvimist. Mingil idiootsel põhjusel ma teismelisena tahtsin mustade juustega olla. Igaljuhul läksin ühte Tallinna salongi, üsna tuntud ja kiidetud salong oli. Läksin sinna ja rääkisin ära oma mõtte, ning muidugi ma olin arvestanud, et esimese korraga ma blondiks ei saa ja, et see võtab aega. Ma palusin teha seda võimalikult valutult, juuksur oli justkui nõus ja sai aru. Igaljuhul ta pleegitas ja möllas, hiljem veel föönitas mulle mingi räige kiivri ka pähe. Ma tõesti ei saanud aru, et ta teeb midagi valesti.
igaljuhul, kui ma kodus pesema läksin, siis hakkasid juuksed lihtsalt peast tulema. Juus venis nagu näts lihtsalt poole pea pealt ära. Nutsin ja kammisin lihtsalt juukse salke peast välja. Kui ma sain oma praeguse juuksuri juurde aja, siis ta hoidis peast kinni ja ütles, et mul lihtsalt kõrvetati juuksed ära. Tulemus oli nii julm, et panin pikendused. Nii ma kohtuaingi oma praeguse juuksuriga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle tulin tuhkblondina välja

Kuule, värvi kodus, siis võid kasvõi kohe üle värvida kui tulemus ei meeldi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks isegi ütles pusides, et on alles jubedad juuksed.

Mulle on sama öeldud, mul on ka kergelt lokkis juuksed, küllaltki raske käsitleda. Praeguse juuksuri soenguga pole rahul, aga ta vähemalt värvib ja lõikab normaalselt ja ei ohi minu juuste üle pidevalt, et nii raske midagi teha. Samas käisin kord Hispaanias suvalise hotelli juuksuri juures, see tegi väga ilusa soengu, ei olnud midagi rasket ega pusida vaja, kahekümne minutiga olid kenad lained valmis. Aga meie juuksurite mass on nagu mingite silmaklappidega, kõigile üks ja sama, kui on natuke keerulisemad juuksed, on häda. Natukenegi kuskilt kastist välja mõelda käib üle jõu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 19:28; 24.11 09:13; 24.11 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on loomulikud lained/ lokid. Ja ma pean põhimõtteliselt vägivaldselt igakord juuksuritel sirgendajat käest ära kiskuma. Nende meelest ei ole lihtsalt normaalne, et keegi soovib päriselt omaenda loomuliku lokiga juukseid. See ludusse sirgendamise on tõesti mingi haigusemoodi asi neil.

  1. Nii tuttav. Olen ka loomuliku lainega ja pööristega. Enamus juuksureid oskab neid ainult sirgeks triikida ja silendavaid tooteid soovitada. Lisaks fileerimisele ja õhendamisele. Mitu tükki on ka vihastanud. Üks isegi ütles pusides, et on alles jubedad juuksed. Nüüd leidsin lõpuks juuksuri, kes oskab juuste loomuliku ilu välja tuua. Esimest korda juuksuri toolis istudes ütles juuksur mulle, et sul on endal ju imeilusad lokid, mille jaoks teised peavad palju vaeva nägema. Et selliseid lained on nii palju moelavadel praegu. Vajavad vaid veidike suunamist ja hoiavad imehästi. Ma ei liialda, et mul tulid pisarad silma sel hetkel. Siiamaani tunnen end tema juurest tulles nagu printsess. Juuksed on siledad aga kohevad ja laines. Saan kanda juukseid lahtisena ka ilma kaua sättimata. Varem ei tulnud see sirgendamata kõne allagi. Ja nüüd on nad hulga pehmemad ja tervemad, kuna tema hinnang andis mulle enesekindluse kuumtöötlemine lõpetada. Hind on muidugi krõbe ja käia tuleb mul teise linna aga see on seda väärt. Hea juuksur oskab märgata kliendi omapära ja selle välja tuua.

Kes su juuksur on, palun ütle, mul ka sama probleem????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama tädi Viimsist, kes kuuuurijas oli?

Superhea juuksur, muide. Ei, ma ei ole tema ise. Tema oleks tõenäoliselt “super” lahku kirjutanud. Nagu teda Kuuuurijas nägin, nii teadsin, et ma tahan teda. Läksin, ja pettuma ei pidanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 24.11 22:00

Armas inimene, kas Sa tahaksid jagada oma juuksuri kontakti? Aastaid tagasi käisin sellise juuksuri juures, mäletan kui hea tunne see oli, et juuksur oskab panna loomulikku lokki ilusti hoidma. Mul tekkisid pikad rokokoo lokid puhtalt õigest lõikusest, sest ta oskas niimoodi pikka järku lõigata, et juukseotsad hakkasid ise üksteise ümber õigesti keerduma. Ja juba esimene kord ütles, et sellist juust ei tohi fileerida. Kahjuks olin noor ega mõelnud, mis aarde otsa ma sattunud olen, ta vahetas töökohta ja kaotasin ta ära. Teised juuksurid on ka head olnud, aga tema oli lihtsalt nii eriline, et kui poleks endal kogemust, ei usuks, et see on üldse võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Ilu Juuksuriteema