Esileht Ilu Juuksurstilist, kas olete rahule jäänud + Tartu juuksuri soovitusi palun

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Juuksurstilist, kas olete rahule jäänud + Tartu juuksuri soovitusi palun

Mul on poolde selga pikad juuksed, iseenesest ilusad ja terved, aga tahaks vaheldust. Värvida ei soovi, sest kasutan looduslikku hennat. Aga just lõikust tahaks. Olengi nüüd juuksuri otsingul, kes oskaks soovitada kliendile sobivat soengustiili. Vaatasin, et  Duglase ja Salon+ pakuvad stilistide teenust, aga hinnad on ikka päris muljetavaldavad. 60 eurot on juba selline summa, mille puhul sooviks ikka tulemust ka näha, et salongist väljudes poleks tunnet, et selle raha oleks võinud vähe paremini investeerida.

Siit siis ka kaks küsimust:

1. kes on stilisti teenust, kas olete tulemusega rahule jäänud (Tartu stiliste võiks nimeliselt soovitada).

2. Kui teate mõnda Tartu juuksurit, kellel on hea stiilitunnetus, siis jagage palun infot (tean, et see on rakse, sest ei taha ju oma head juuksurit üle koormata, aga ma luba, et kasutan tema teenust vaid nii kord kvartalis :)).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:03; 28.01 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ei tea, aga Tallinnas valisin stilist-koolitaja ja tema tase juuksurina on ikka ulmeliselt kõrge tavalise juuksuriga võrreldes. St et ta saab kirjelduse järgi täpselt aru, mida ja kui palju ma oma lõikuse juures muuta tahan ja suudab seda perfektselt teostada nii, et lõikus ei ole mitte ilus ainult juuksurist tuleku õhtul, vaid ka päevi ja nädalaid hiljem. Selle nimel olen valmis kõrget hinda maksma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu Juuksurstilist, kas olete rahule jäänud + Tartu juuksuri soovitusi palun