Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 167 )

Teema: juuli 2013

Postitas:

mina ka juulikas. Näen vaeva oma iiveldus hoogudega. Kipub iiveldama just õhtupoolikuti. Eelnevate rasedustega ei mäleta selliseid hooge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.11 10:28; 19.11 21:16; 28.11 12:54; 30.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina VIST olen ka juulikas:)
Tean,et küsite miks VIST ,aga ma siis räägin teile selle loo ära..
Nimelt lõpetasin yasminelle söömise septembris ja 20 september olid viimased päevad…ootasin ja ootasin,aga siiani päevi ei ole:D
Tegin mitu testi ja kõik negatiivsed,aga kolmapäeval arsti juures käies tehti mulle uh ja selgus,et mingi pisike tegelane minu sees kasvab,aga kindlalt ei osanud keegi öelda,kas see on beebi või saabuvad päevad!Tehti ka vereproov ja see näitas ka,et miskit nagu ikkagi toimub minu kehas,aga arst palus 21 november uuesti proovid anda ja teeb ka uue uh ,et kindel olla…eriti ta lootust mulle nagu miski pärast ei andnud,aga endal on tunne,et rase mis rase 🙂
Homme teen veel kontroll testi ,aga no mitu päeva juba selg tuikab ja alakõht samuti ,väsinud olen ka ikka 200ga ja kuna vereproov näitas hcg-d 100 siis see peaks olema umbes 4-5 nädal,arst aga uh-s ütles et 2-3 nädalat äkki,vot ole siis tark 😀
Igatahes ma väga loodan,et olen teie kambas,kuna tunne on 100% rase aga no eks arst kinnitab minu rõõmu siis ikka lõplikult,seniks aga teile ja samuti mulle head kosumist ja kasvamist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna hommikul tegin testi ka ja sain oma kaks triipu kätte,teine triip oli küll heledam,aga siiski täiesti triip ,mis triip ja ilumus umbe 1 minuti jooksul 🙂
Olen üli õnnelik:)

Teil siin aga nii vaikne,ma nagu räägiks omaette 😀
Aga eks see on see alguse asi,et poel midagi väga rääkida:)
Igatahes ma käin ikkkagi aegajalt teid siin piilumas ja kirjutade midagi põnevat ka ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiii lahe, et meid ikka vaikselt juurde koguneb 😀
Mul endal on nüüd kogu aeg kops koos, nii kui natuke ennast liigutama pean, kohe hingeldan. Eks pisike kasutab minu õhku 😉
vaikseks on jah meil siin jäänud millegi pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka käin ikka pidevalt siin piilumas, et kas keegi on midagi juurde kirjutanud. 🙂 Ise käisin juba esimest korda ämmaemanda juures ära. Kuna eelmised rasedused on kõik katkenud ja peetunud, siis pean nüüd sagedamini kontrollis käima. Samal päeval, kui käisin, pidi olema 5+0 nädalat, aga UH näitas veidi alla 5-e. See vist ei ole hull, sest mul tsükkel ka natuke pikem kui 28 päeva. See vist peaks omavahel seotud olema.
Vahepeal on kõvasti iiveldama hakanud ja kui alguses oli tunne, et energiat tuli lausa juurde, siis nüüd on vahepeal selline tunne, et ei jõua kätt ka tõsta. 🙂 Meil remont kodus käimas ja mees nüüd enamasti üksi toimetama, täna olen kuidagi eriti hädine. 🙂 Aga lahe on ka, usun, et kui sümptomid suurenevad, siis täpike ka kõhus suureneb. Ja hull hingeldamine on mul ka tekkinud, täpselt nagu injustice´il. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka eile oma triibud. Tunne on hea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna kats juba ütles,et käis ämmaemanda juures siis mind huvitab ,millal teistel plaan minna?
Minul on 21 november günekoloogile minek alles ..teevad vereproovi ja uh ,aga kuna plaanin hoopis pärnusse end arvele võtta(hetkel käin günekoloogi juures raplas) siis soovin teada milla peaks aja panema jne jne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina alles 23 nov arstile, ei jõua ära oodata, sest tahaks juba teada, et kas kõik on ikka korras :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.11 12:52; 01.11 14:51; 02.11 08:53; 02.11 10:34; 03.11 07:51; 07.11 10:18; 11.11 21:01; 12.11 09:34; 12.11 15:46; 05.12 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka arstil käidud ja nägin oma täpi ära, südametöö oli ka ilusti näha. Hetkel olemine hea aga kimbutavad väikselt õhtused iiveldused aga need täiesti talutavad veel.
Ilusat kõhukasvamist meile kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te nii vara arstile saate ja millal siis see südametöö näha on. Minul peaks rasedust olema nüüd 5+1, et preagu ei ole vist midagi näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.11 12:52; 01.11 14:51; 02.11 08:53; 02.11 10:34; 03.11 07:51; 07.11 10:18; 11.11 21:01; 12.11 09:34; 12.11 15:46; 05.12 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain arstile aja esimeseks korraks juba kolme päeva pärast. Rakveres ilmselt pole need ajad nii täis. Kuna rasedust oli sellel ajal veel nii vähe, et polnud mõtet kohe tagasi minna, siis järgmine aeg on mul 20ndal. Ehk siis 2 novembril käisin esimest korda ja 20ndal uuesti. Seekord kohtun ämmakaga ka esimest korda ja äkki saab ka südametöö kätte 😀
Minu andmete järgi (kui arvestada viimastest päevadest) peaks mul hetkel käsil olema 7. nädal. Aaga eks see selgub siin nüüd 20ndal 😀

Mõnusaid ja iiveldusevaba olekut kõigile 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis liitun ka 2013.a. juulikatega:)
Käimas on 7.nädal ja ämmaka esmavisiidile saan 9-ndal nädalal. Senikaua kannatan ja vaikselt hakkan juba üle mõtlema:D.
Aga ei tea, kas mehe võiks siis esmavisiidile kaasa võtta? 9-nädalal nad teevad äkki UH ka?

Tunnustest: kõht vahel annab tunda ja alaselg ka. Nibud on valusad ja rinnad rasked. Kaal läheb aina allapoole. Aga ei iivelda üldse, ilmselt on see veel tulemas.

Edu teile kõigile:)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul ka günekoloogi juures käidud, käimas on 6-nädal ämmaemanda juurde lähen 6-dal detsembril ja UH-sse 17. detsember. Õnneks siiani ei iiveldus hoogusid olnud 🙂 ja loodan et ei tule ka 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

draakon23 mis sul günekoloogi juures tehti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.11 12:52; 01.11 14:51; 02.11 08:53; 02.11 10:34; 03.11 07:51; 07.11 10:18; 11.11 21:01; 12.11 09:34; 12.11 15:46; 05.12 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiuke23, ikka võid mehe kaasa võtta… nii esimesel korral kui ka edaspidi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nii ootan oma arsti aega juba,tahaks oma tibukest jälle näha 🙂
Mul lisandunud uus sümptom rinnanibude valulikus:S huvitav,et rinna pole suurenenud ega ei valuta ka,aga just rinnanibud valutavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võeti emakast proove et ei oleks mingeid haigusi, pani aja ämmaemanda juurde ja UH-sse. Ja anti terve posu proove mida pean tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma esimese visiidi naistearsti juures käinud. Reedel tagasi tehakse uus ultraheli. Esimesel korral võeti tupest proove ja ultraheli kah öeldi küll, et kõik korras on aga taheti uuesti näha. Millalgi peaks ju ämmaka juurde ka minema keeruline värk :)Eelmine teisipäev oli siis 5+6 mis peaks ühtima minu arvestustega kah aga ultraheli pilti mulle ei näidatud. Seekord on siis juba 7 nädalat täis peaks nagu südametöö ja midagi sealt ultrahelist näha kah olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina liitun juulikatega. Täna kiirel günni visiidil sain teada, et 6+ ndl, täpsemalt ei kommenteeritud, ainult seda et küll ämmaemand kõik tehtud saab, reedel siis ÄE vastuvõtule.

Minul viimane mens 18. sept ja tsükli pikkus 33-35 päeva tavaliselt. Ja tean täpselt, et ovulatsioon oli 4-7 oktoobril.

Kerget kandmist ja kiiret kõhu kasvatamist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh nii, nüüd on see siis minuni ka jõudnud- iiveldus. Eile keset päeva hakkas nii kohutavalt halb, et hädavaevu jõudsin potini. Peale seda oli olek täiesti normaalne. Täna saanud juba ka korra oksendamas käia. Jube, ma nii lootsin, et pääsen sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd peaks olema 7-nädalat täis ja täna ka esimest korda läks süda pahaks. Hommikul võileiva peale, olin sunnitud kodust põgenema, et mitte seda lõhna tunda:D…siiralt loodan, et see ei lähe hullemaks.

Käisin eile ka veretesti tegemas, sest mul arsti aeg alles kuu lõpus.Hcg näit oli 39411..ma ei teagi, mis sellest numbrist arvata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahkun teie ridadest,nimelt meie tibu otsustan täna,et ta ei taha meie juurde tulla ja rasedus katkes:( olen kurb ja aina nutan,aga teile head kosumist ja ilusat lapsekasvatus aega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samuti juulikuu beebi ootaja, eeldatavaks sünnikuupäevaks 10.juuli 2013 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka teiega ja eeldav sünnikuupäev oleks 21 juuli(minu arvutuste järgi). Pea käib ringi,isutus,veits iiveldab aga ei midagi hullu ja alt valutab(tuikab koguaeg).Teisipäev saan kontrolli,kas kõik ikka korras:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi leenuska, nii kahju. Ma tean mida sa tunned, see on nii kurb lihtsalt. Pea püsti, ta tuleb siis kui ta arvab, et on õige aeg. Suur kallistus sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leenuska, tõesti väga-väga kahju! Mul on ka mitu peetumist ja katkemist olnud ja tean, et see on väga jube tunne. Kallistused…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leenuska nii kurb.. pea vastu.. lohutada sellega kahjuks kuidagi ei saa aga aeg annab arutust…
Mul iiveldab ikka metsikult, rinnad mega valusad ja imelikult vasakult poolt valutab pidevalt sellest aru ei saa miks. Tööl niimoodi jube raske olla 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jannuke35-Mul iiveldab nats,rinnad keskmiselt valusad aga valutab paremalt alakõhust kus munasarjad,valutab juba 3 päeva,öösel saan magada aga kui ärkan hakkab tuikama.Rasedus 4+4 näha pole ka midagi UH aga kardan kõige hullemat.Esimese rasedusega oli kõik OK ..arst alles järgmine näda,ma ei tea kuidas suuda elada sellise teadmisega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liitun ka teiega.

tsusper mul peaks oma arvutuste kohaselt sinuga sama due date olema 🙂 21.juuli siis.

hetkel mingeid erilisi tunnuseid, ei ole va kohus veits oones aga selle vastu aitab vaike naks, soon kuivikuid vms kypsise moodi asja. no moody olen ka 🙂

arsti juurde enne detsembrit ei plaani minna. pole veel aegagi kinni pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi plaanib teha fb ka juulikatele kinnise klubi?? seal parem ehk jutustada kui siin pk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 167 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.