Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 167 )

Teema: juuli 2013

Postitas:

Sie1 -väga tore 🙂 Kuidas enesetunne on? Mul hommikul iiveldab korra,peale söömist Ok,pea käib ringi aga seda ringlust hakkab vähemaks minema.Väljaarvatud valu alakõhus,mis kohutavalt häirib :S.Ei tea kas hullem on ees või ei tulegi.??Esimese lapsega oli küll meeletult paha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma ei jõua enam teisipäeva ära oodata. Sõbranna teatas täna just oma raseduse katkemisest ja ma nüüd ka nii hullus pabinas. Ma nii ootan juba oma beebi nägemist ja pisikese südame tuksumist… Oeh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täna arstile.. Mures eile määris natukene pruunikat helistasin ja uurisin öeldi et ei pea kohe erakorralisse minema et kui ainult natuke määris. Kuna ka öösel ööl olin ei oleks saanud kuhugi tormata kah niisama. Aga jube imelik tunne ja hirm on. Loodan et kõik korras aga kardan küll kõige hullemat aga jah nüüd see närviline aeg enne arstile minekut aga õhtuks siis selge mis seis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jannuke35-Kus Sul see valu on ja milline? Mul öösel ei valuta aga päeval hakkab,määrinud veel pole:( Kardan ka kohutavalt ja kõige hullemat..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jannuke35 ära muretse, minul määris ka natuke pruunikat ja olin samuti väga mures. Käisin arstil ja kõik oli korras, süda lõi. Arst ütles, et see täiesti normaalne, kui määrib. See pidi vana veri olema ja peabki välja tulema. Kirjutas mulle no-spa.

Mina olen ka nüüd iiveldustega kimpus, õhtuti on kohe päris paha olla.

Ilusat ooteaega meile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka arstil käidud kõik oli korras täpikesel süda lõi 🙂 Järgmine kord siis ämmaemanda juurde vastuvõtule. Tööl siis kui ka see väike määrimine oli siis oli tunne et vererõhk ülimalt madal sest kõrvus juba kohises.
Aga mul kohale jõudnud peale eelnevate sümptomite ka oksendamine. Ja lõhnataju on ikka jube hea. Kohvi, suitsu, parfüüme ei talu pea üldse.
Ja kõhuvalu kohta ütles arst et see kestab mul mingi kuu kindlasti veel seni kuni emakas üles pole tõusnud ja et see valu täiesti normaalne kuna emakas kasvab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jannuke35-Mul on hea meel,et kõik korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainuke imelik, kellel iiveldab õhtul ja öösel? Täna öösel käisin iga tunni tagant ennast tühjendamas… Päeval pole mitte miskit viga, kui, siis ainult kerge iiveldus korra või paar. Nii kui õhtu tuleb, olen mina nagu laip. Olen avastanud, et väikse vääniku küpsised on väga head iivelduse peletajad, kuid öösel ei mõju mitte midagi.
Jannuke35, küll on hea, et sul kõik korras on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul iiveldab põhimõtteliselt kogu päeva, ainult siis, kui magan, on ok. 🙂 Söögiga on ka nii, et pean leidma toite, mida rasedana veel söönud ei ole ja siis võin selle maha kanda ja pean uue leidma. Kõige esimesena hakkas vastu kala, siis kanaliha, nüüd ka sealiha. Kõige paremini sobivad vesised asjad nagu kurk, tomatid, mandariinid… Ja ikka jube väsimus on. Hommikul hakkan juba õhtut ootama, et saaks magama minna. Tööl ka nii ikka päris keeruline olla. Aga homme on mul jälle ämmaemanda aeg ja kui täpikesel süda lööb, siis olen nõus selle tõttu kõik välja kannatama. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siin vaikselt ringi liikunud, kuid ei osanud seda teemat siiani leida 🙂
Minagi peaksin siis juuli algusesse (tsükli järgi arvutatuna 2.juuli) mahtuma, kuigi esimene laps sündis 38+5. Nädalatega on nii, et umbes-täpselt peaks neid 7 olema.
Kuna mul oli varasemalt nov algusesse günekoloogi aeg kinni pandud, siis sattusin rasedusega väga varakult arstile. Tehti UH, lootemuna oli olemas, kuid rasedus vastas umbes 4-5 nädalale ja seega ootan ootusärevus hinges detsembri algust, millal on uus aeg günekoloogile, et kas süda on lööma hakanud. Olen otsustanud, et käin erakliinikus, mida tegin ka esimese rasedusega 7a tagasi. Mitte, et mul midagi nö riiklike vastuvõttude vastu on, kuid rasedusega tahaks käia erakliinikus.
Tunnustest nii palju, et vahetult pärast UH tegemist tuli hästi natukene pruunikat ollust (pigem kaks tükikest) ja paar päeva oli meeletu väsimus ja kõhuvalu. Nüüdseks siis rinnad natuke suurenenud, valusamad ja ma vist kujutan ette, et kõhtu nagu oleks ees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, tahtsin küsida, et kas FB’s on siis juulikate grupp ja kui on, siis mis nime alt seda leida võib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No täna on selline päev, et hommikul voodist püsti tõustes oli tahtmine sinna kohe tagasi vajuda. Meeletu väsimus on. Kogu aeg iiveldab ja ajab oksele. Mynton peab kogu aeg suus olema, et üldse veel elada saaks. Ja tööl aeg niiii venib, tahaks lihtsalt puhata ja olla.
Juulikate gruppi pole ma ka fb veel leidnud, või ei oska lihtsalt otsida.
Homme on siis see päev, kui ma näen oma pisikest tibukest 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka täna täielik looderdamise päev (hea, et juhtus vaba päev olema, tööl küll olla poleks suutnud) ja isu tuli alles nüüd õhtuks tagasi. Kuna mul esimese rasedusega üldse ei iiveldanud, siis sel korral on endal natuke võõrastav, et iiveldab ning avastasin, et pean orbiti dropsid läheduses hoidma, hakkaks nagu kergem.
Sulle, injustice vahvat homset!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul \”tore\” töönädal käimas. Jube vastik on olla seal kui koguaeg iiveldab ja seal miljon ükssada erinevat lõhna. Uni on koguaeg õhtul kell 21 olen juba nii küpse et ei jaksa lapsega isegi filmi lõpuni vaadata. Laupäeval ma nii poolest jääajast magama diivanile jäingi 🙂 Aga süüa saab enam vähem pea kõike, t/s vorst ajab meeletult südame pahaks seda süüa ei suuda.. kindlasti suudan varsti avastada veel midagi. Aga hommikuid alustan poole kruusi coca-colaga. Pole kunagi selle sõber olnud aga nüüd nagu sobib, kohvi ju ei saa juua 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka meeletult iiveldab. Laupäeval olin jalul vist ainult paar tundi, ülejäänud aja olin pikali kuna pea ka valutas. Pühapäeval valutas ka, kuid siis sundisin ennast kohvi jooma ja peavalu kadus. Ilmselt oligi vererõhk madal 98/65 ja sellest ka peavalu. Täna peletasin iiveldustunde praeleivaga eemale mis mõnusalt soolane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.11 10:28; 19.11 21:16; 28.11 12:54; 30.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka juulikatega:)
Esialgne tähtaeg peaks olema sama Tsusperi ja Sie1-ga.
Käisin täna arstil (aeg oli juba kuid tagasi kinni pandud) ja nägin täpikest aga järgmist UH-d tuleb veel 7ndl oodata. Tunnusteks hirmus tundlik lõhnades suhtes ja punnis keha:) Õnneks iiveldus pole veel nii hull kui esimese lapsega aastaid tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kirjutavad ,et paha olla,lõhnu ei talu jms..Mul hetkel ainult rinnad valusad,söögiisu pole üldse ja vererõhk ilmselt nats madal 😀 Tahaks ka rohkem tunnuseid,siis ikka nagu päriselt ..:D Eelmise rasedusega ma olin õudne lõhna friik ja ikka iiveldas meeletult 😀 Täna lähen kontrolli aga kardan,et ei näe veel midagi..peaks olema 5+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hommik hakkas imeliselt 😀 8.30 nägin pisikest tuksuvat südant ja kinnitust, et pisike on 8 nädalane ja kõik on normis. Esialgne sünnikuupäev peaks siis olema kas 30 juuni või 1 juuli. 😀 Nii nii õnnelik tunne on.
Väsimusest on küll laiba tunne, aga voodist sain ennast ikka välja veetud ja nüüd rõõmsalt tööl juba.
jannuke35, mul jälle vastupidi… eile sõin terve lati t/s vorsti teleka ees ära, lihtsalt niiii hea oli. Praegugi hakkab suu vet jooksma kui sellele mõtlen.
Oeh, ilusat iiveldusevaba päeva teile 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hommik hakkas imeliselt 😀 8.30 nägin pisikest tuksuvat südant ja kinnitust, et pisike on 8 nädalane ja kõik on normis. Esialgne sünnikuupäev peaks siis olema kas 30 juuni või 1 juuli. 😀 Nii nii õnnelik tunne on.
Väsimusest on küll laiba tunne, aga voodist sain ennast ikka välja veetud ja nüüd rõõmsalt tööl juba.
jannuke35, mul jälle vastupidi… eile sõin terve lati t/s vorsti teleka ees ära, lihtsalt niiii hea oli. Praegugi hakkab suu vet jooksma kui sellele mõtlen.
Oeh, ilusat iiveldusevaba päeva teile 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vahva, injustice!!!!
Ise loen suisa päevi – ei jõua dets alguse günekoloogi aega ära oodata veendumaks, et minugi täpikese süda tuksuks!
Eile siis tundsin vastupandamatut soovi McDonaldsi hamburgeri järele, nii nagu esimese rasedusega, tundub selgi korral rämpstoit ihaldusväärne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan nüüd uuesti hakata päevi lugema, 18 dets. alles sain uue aja. Ma sõin eile Hessburgeri kanaburgerit ja mõnulesin, ja kui paar tundi hiljem mees sama asja sõi siis oleksin sisikonna välja valanud. Niimodi asjad muutuvad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka eilne ämmaka juurde käik tehtud ja pisikesel ilusti süda lõi. 🙂 🙂 Nii armas pilt oli see…. \”Päevade\” järgi oleks eile pidanud olema 6+6 ja UH järgi oli 6+5, seega päris täpne. Juba kahe nädala pärast saan uuesti ämmaka juurde kontrolli, kuna ma siis eelmiste raseduste katkemiste ja peetumiste tõttu natuke nagu riskirase. Selleks kaheks nädalaks sain haiguslehele jääda, et ei peaks selle iivelduse ja nõrkusega tööl käima, vererõhud on ka jube madalad olnud ja pulss kiire, siis parem rahulikult olla. Täna magasingi rahulikult 11-ni ja praegu juba tunne, et läheks magama tagasi. Loodan nii väga, et seekord läheb omaeti kõik hästi… nii väga loodan, et ei oskagi midagi selleks enam ära teha. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas täna määrima tumepruunikat voolust:( Käisin ka UH aga nii vara,et midagi öelda..Vähemalt nägin ära täpikese 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiame sulle pöialt, et kõik ikka hästi läheks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Injustice-Tänan lohutamast,see tuleb vist kõige pikem ja ärevam nädal,millal uuesti arstile:(

Ma vaatasin,et Sul kaks tähtaega,võid lausa kahes teemas kirjutada,juunis kui ka juulis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga on ka selline lugu, et täna öösel valutas kõht ja terve päeva on olnud roosa õrn määrimine. Seljataga kogemus, kus määrimisega alanud rasedus lõppes õnnelikult ilma ravimite kaasabita ja erire¸iimita, kui ka kogemus, kus raseduse alguses määrimine oli peetumise märk. Niiet olen murelik, kuid lootusrikas. Arsti juures käinud ei ole, lähen ülejärgmise nädala kolmapäeval. Ülemõtlemiseks õnneks aega ei jagu – tööl on väga stressirohke hetkel ja muidu ka palju tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiame teile mõlemale pöialt, et kõik ikka hästi läheks!! Puhake ja stressivaba aega teile mõlemale!
Kats800 – nii lahe, et oma täpikese südametöö ära nägid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii kurb,täna katkes minu rasedus 🙁 Lähen nüüd ülemisele korrusele tagasi:(Haiglast öeldi,et täna neil juba teine katkemine. Hoidke ennast,olge tublid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord kui keegi teatab oma katkemisest on mul nutt kurgus. Nii jube kahju on! Viimasel ajal on seda katkemise juttu kogu aeg. Kas see on viimasel ajal nii, või on koguaeg seda juhtunud? Minu tutvusringkonnas on seda ka umbes pooltel ette tulnud. Kõik noored ja terved naised (ma ise kaasa arvatud).
Pöidlad pihku, et selliseid uudiseid rohkem ei tuleks!

Tsusper, südamest kahju ja loodan, et sul järgmisel korral läheb õnnelikumalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsusper- tõesti nii kahju! Tean, et sellises olukorras õigeid sõnu polegi, sest miski väga ei lohuta… Kallistused Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 167 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.