Näitan 17 postitust - vahemik 151 kuni 167 (kokku 167 )

Teema: juuli 2013

Postitas:

Ma kirjutan natuke häid uudiseid ka siia vahele. Mina olen see, kellel vahepeal kaks nädalat määris ja ikka korralikult, ühel päeval suisa tükkidega. Täna käisin esimest korda ämmaemanda juures ja ultrahelis oli kenasti näha loote südametöö. Ämmaemand kommenteeris, et loode pidi juba inimese moodi olema, aga sellest ma küll eriti aru ei saanud, paras siil udus oli seal vilkuva südame ümber. Igaks juhuks saatis mu esmaspäevaks veel arsti juurde täpsemasse ultrahelisse ka, et vaadata, mis seda verejooksu põhjustada võis.
Iiveldus ja muud rasedusealguse vaevused on ka juba pea täiesti järgi andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AlleyCat see ju hea et kõik korras. Head uudised:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mure seisneb nüüd selles,et:

Raseduse alguses käisin ma Pelgus noortenõuandlas, esimes UH-s ei olnud veel midagi näha. Siis tekkis mul määrimine ja läksin erakorralisse, kus siis 24.11 nägin oma pisikese südant löömas. Nüüd esmaspäeval 03.12 käisin seal noortenõuandlas, anti vereproovideks ja asjadeks kõik vajalik. Ja pandi ka aeg UH, et mõõta kuklavolti, see toimub, siis alles 09.01.13 ja arvele võtmiseks määrati aeg 11.01.13. See kõik tundub nii kaugel ja sinna üle kuu aja aega. Ma tahaks kuidagi varem veel veenduda, et kõik on ok ja üleüldse varem arvele võtta, sest 11.01. siis peaks juba 12 nädalat täis olema. Mis mul nüüd mõistlik teha oleks ? Esmaraseda segadus 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka annan endast marku, homseks sain aja arstile ja erakorralise kuna maarib juba mitu paeva, natukene aga ikkagi 🙁 ei teagi nyyd kas minul ka peetumine aga pabin sees kyll. jube jama!

kohukasvatajatele muretut meelt!

teistele, kel rasedus peetunud pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jannuke35 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ei ole hullu ju kui homme saad teada juba et kõik ilusti korras on. MIs sa arstile ütlesid et oli sind nii kiiresti nõus vastu võtma ja kuhu arstile lähed?[/tsitaat]

Helistasin ja rääkisin, et pole viimasel ajal mingeid raseduse sümptomeid, nagu siis kui esimest korda peetus. Küsis veel üle, et kas mul paha olla ei ole ja kas rinnad ei valuta. Kumbagi mul pole. Pakkus siis juba tänaseks aega, aga täna polnud võimalik minna, siis lähen homme 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alley Cat, nii hea on vahepeal ka positiivseid uudiseid kuulda 😀

Aa, Toominga juures käin muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin küsida, kuidas teil kõhuga on? Mul on kogu raseduse aja muidu kõht kinni olnud, aeg-ajalt olen saanud ikka puuviljade jms abil käidud. Täna lõi aga järsku kõhu täiesti lahti… tekkis kohe veidi hirm, et mis see nüüd tähendab siis. Muidugi ma sõin ka korraga veidi rohkem kui tavaliselt. Esimese osa oksendasin välja nagu tavaliselt ja siis lõigi kõhu lahti. Kas kellelgi on veel nii olnud? Kas see on normaalne või peaks muretsema?

Injustice, anna kindlasti homme teada, kuidas läks… seniks hoian pöidlaid! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kats800, mina olen küll aprilli ootaja ja siia teemasse ei sobi aga vastan ikka 😀
Kõht oli vahepeal kinni mis kinni. Lausa halb hakkas ning üks hetk lõi ka kõhu lahti aga vaid päevaks või paariks ja oh seda kergendust 🙂
Aga kui kõht väga kinni kipub minema, siis soovitati mul magneesiumi võtta, see aitas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ma olin ka mega hirmul pidevalt, et äkki katkeb vms, kuna kaks eelnevat katkemist oli seljataga ning siis ühel päeval enam rinnavalu ei olnud, siis sain aru, et ilmselt siis ka see rasedus katkemas ja selline sisetunne oli ka. Aga ikkagi minu tutvusringkonnas on seda katkemist vähe olnud, et arvan, et suht paljudel ja teil ka kulla juulikad, ei ole mitte kui midagi vaja muretseda. Muretsemine võib ka katkemiseni viia, vähemalt ma ise nüüd nii arvan. Sest mida väga karta, see juhtubki. Nautige oma rasedust 🙂 ja ärge muretsege ja usaldage oma arste :). [/tsitaat]

Ma tahaksin samuti rõhutada, et kuna minagi meeletult kartsin, siis panen oma raseduse katkemise mõttejõu süüks. Ja minugi tutvusringkonnas ei ole väga palju katkemistest kuulda olnud. Ma soovin teile kallid juulikad oma raseduse nautimist ja palju ilusaid mõtteid!!!
Tehke uus teema ehk tuleb sinna rohkem positiivset 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin täna öösel tööl avastuse, et ma lihtsalt ei jaksa tervelt 12 tundi üleval olla eriti kui olen hommikul tõusnud ja päeval maganud pole. Enne nii hull polnud kuid nüüd kell 00.00 hiljemalt pane või pea lauale ja lihtsalt maga. Ja siis hakkab ka kõht rohkem valutama.
Muidu on enam vähem olla, rinnad tundlikud ja iiveldab ja oksendama ajab kah kuid kui süüa väikestes kogustes ja teatud aja tagant on natukene parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, ma olen nüüd siis ametlikult paanitseja. Tibuga on kõik korras ja ta on ikka nii vahva siputaja. Lasin arstil endale ka pildi printida ja arstil oli kõvasti tegemist, et teda korralikult pildile saada. Soovis õnne kerge raseduse puhul ja ütles, et kui mingeid muresid on siis kohe tagasi minna. Kasvõi enda rahustamiseks. Oeh, ma hakkasin seal lausa nutma kergendusest kui siputajat nägin. Niiii hea on olla! Ilusat ootamist meile kõigile ilma halbade uudisteta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, injustice! Ma kohe hommikul ärgates mõtlesin Su peale, et ei tea, kuidas Sul läks. 🙂
Aitäh Sulle, Aqua. Ilmselt see kõhulahtisus oli lihtsalt väike vahepealne kergendus tõesti, sest praegu ilusti iiveldab ja kõik sümptomid on alles. Nii naljakas on, et kui rase pole, ei pane pooli asju oma keha juures tähelegi, aga nüüd jälgime iga väikestki muutust. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju igati hea uudis injustice 🙂 Mul magamatusest peavalu tekib ja kohe kohe ukse ees uus 12 tunnine öövahetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa jannuke35 küll suudad. Ma oleks vist juba ammu otsad andnud, uni on minu jaoks ikka jube oluline teema. Ma täna terve öö vaatasin migeid lollakaid unenägusid, nii, et ka praktiliselt magamata…. jube väsimus on peal.
Aitäh kats800, nii hea on teada, et keegi elab ikka kaasa 😀
Tõesti peaks vist uue teema tegema, see on siin nii pikaks ja negatiivseks veninud. UUde teemasse võtaks kaasa siis ainult positiivse jutu, negatiivset enam ei tule 😀
Tänase UH järgi olen mina oma arvestustes päeva võrra maas… uh näitas 10+6 mitte 10+5 nagu ma arvutanud olin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel tunnen et ei suudagi, aga pea püsti ja edasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige naine 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=9475859
Jutustame siis siin edasi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 09:54; 06.12 18:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 151 kuni 167 (kokku 167 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.