Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Juuli beebid 2019

Postitas:

Olemas 2 last ja 3 kuud tagasi otsustasime abikaasaga kolmanda lapse saada. Täna hommikul sain õrna teise triibu. Testin uuesti paari päeva pärast. Tähtajaks pakub kalkulaator 3. juuli 2019.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemas 2 last ja 3 kuud tagasi otsustasime abikaasaga kolmanda lapse saada. Täna hommikul sain õrna teise triibu. Testin uuesti paari päeva pärast. Tähtajaks pakub kalkulaator 3. juuli 2019.

Täna hommikul tegin igaks juhuks uue testi, kuna eelmisel testil oli teine triip nii õrn, et vaevu oli märgata. Täna hommikune oli palju konkreetsem. Arsti juurde plaanin minna 2-3 nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 13:02; 29.10 11:06; 29.10 16:44; 03.11 17:38; 22.11 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, tegin täna hommikul testi, õrn triip ilmus nähatvale. Paari päeva pärast teen uuesti. 2 last olemas, kolmandat hakkasime planeerima juunikuus, nüüd siis ka õhkõrn triip. Pöial pihku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olemas neli last ja olen ka ühe katkemise 10ndal nädalal üle elanud. Nüüd olen uuesti lpaseootel aga mingeid tundemärke ei ole ja see teeb veidi murelikuks. Tähtaeg peaks olema seal juuni viimane päev vöi juuli algus. Seda viimast pesamuna püüame juba 10 kuud. Loodan et köik hästi. Arstile lähen esmaspäeval juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olemas neli last ja olen ka ühe katkemise 10ndal nädalal üle elanud. Nüüd olen uuesti lpaseootel aga mingeid tundemärke ei ole ja see teeb veidi murelikuks. Tähtaeg peaks olema seal juuni viimane päev vöi juuli algus. Seda viimast pesamuna püüame juba 10 kuud. Loodan et köik hästi. Arstile lähen esmaspäeval juba.

Huvi pärast küsin, miks nii vara lähed? Arst ei pruugi ju veel südametöö näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps kodus ootamas väikest õde või venda 🙂

Aga tõesti, miks minna juba nii vara arstile? Minul endal ka varasemalt katkenud, kuid ikka lähen 7ndal nädalal arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 16:08; 30.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka triibud käes. Päevade järgi arvestatuna on tähtaeg küll 28.juuni, kuid kuna ov oli tsükli 17.p paiku, siis võib TA nihkuda ka sinna juuli algusesse. Nüüd hoiangi silma peal nii juunikate kui ka juulikate juttudel, kuniks ehk arstil ära käies, midagi konkreetsemat selgub. Praegu võtan väga vaikselt, arstile alles ehk paari nädala pärast, kui on kindel, et seal midagi näha on. Lapsi kodus juba mitu-mitu, aga kuna vanust juba päris palju, siis ettevaatlik olengi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 17:35; 29.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemas 2 last ja 3 kuud tagasi otsustasime abikaasaga kolmanda lapse saada. Täna hommikul sain õrna teise triibu. Testin uuesti paari päeva pärast. Tähtajaks pakub kalkulaator 3. juuli 2019.

Täna hommikul tegin igaks juhuks uue testi, kuna eelmisel testil oli teine triip nii õrn, et vaevu oli märgata. Täna hommikune oli palju konkreetsem. Arsti juurde plaanin minna 2-3 nädala pärast.

Sain aja 22. novembriks, siis on nädalaid 8-9.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 13:02; 29.10 11:06; 29.10 16:44; 03.11 17:38; 22.11 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, minul oli täna väga imelik arsti külastus. Sain testile ilusad triibud ja arsti juures siis arst ei suutnud rasedust tuvastada. Kogenud arst tuvastab ju pukis olles raseduse ära aga nüüd mitte midagi. Ma läksin apteeki ja ostsin huvi pärast teise testi ja tegin ja nu hetkega ilmus teine joon ka sinna. Müstika ikka. Nüüd panen aja lihtsalt teisele arstile. Hakka vöi arvama et kujutan ette neid jooni

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 14:35; 31.10 16:19; 07.11 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa liiga vara arstile lähed, siis ei sagi väga midagi tuvastada! Seepärast ongi hea minna arstile 7+ nädalal, kus südametöö ja lootekott on kindlasti näha, et enne ei peaks muretsema kas on seal keegi pesa teinud või ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 15:36; 29.10 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, minul oli täna väga imelik arsti külastus. Sain testile ilusad triibud ja arsti juures siis arst ei suutnud rasedust tuvastada. Kogenud arst tuvastab ju pukis olles raseduse ära aga nüüd mitte midagi. Ma läksin apteeki ja ostsin huvi pärast teise testi ja tegin ja nu hetkega ilmus teine joon ka sinna. Müstika ikka. Nüüd panen aja lihtsalt teisele arstile. Hakka vöi arvama et kujutan ette neid jooni

“Pukis” katsumise järgi suudab kogenud arst tuvastada rasedust +6, algajam veelgi hiljem.
UH-ga samuti ei pruugi alla 6-7 ndl olla südametööd.

Jänku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, minul oli täna väga imelik arsti külastus. Sain testile ilusad triibud ja arsti juures siis arst ei suutnud rasedust tuvastada. Kogenud arst tuvastab ju pukis olles raseduse ära aga nüüd mitte midagi. Ma läksin apteeki ja ostsin huvi pärast teise testi ja tegin ja nu hetkega ilmus teine joon ka sinna. Müstika ikka. Nüüd panen aja lihtsalt teisele arstile. Hakka vöi arvama et kujutan ette neid jooni

Palju sul nädalaid on? Liiga vara pole mõtet minna, kui ikka väga muretsed, siis tee veretesti. Veretesti kaudu saad HCG taseme teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 13:02; 29.10 11:06; 29.10 16:44; 03.11 17:38; 22.11 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru mis mõttes pukis ja kus sellist asja üldse tehakse? Mitte et ma loll oleks, aga igalt poolt jääb silma pigem et tehakse UH, mitte ei katsuta jne (võib-olla on see levinud kuskil maakohtades?). Mina käisin esimesel tuvastamisel ITK-s ja seal oli UH, aga nii palju kui kuulnud olen teiste kohtade kohta (Pärnu, Tartu, Pelgu jne), siis tehakse ikka UH.
Mina isiklikult vara arstile ei läheks, las kosub ja tahaks ikka kindel olla et südametöö on olemas.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 15:36; 29.10 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru mis mõttes pukis ja kus sellist asja üldse tehakse? Mitte et ma loll oleks, aga igalt poolt jääb silma pigem et tehakse UH, mitte ei katsuta jne (võib-olla on see levinud kuskil maakohtades?). Mina käisin esimesel tuvastamisel ITK-s ja seal oli UH, aga nii palju kui kuulnud olen teiste kohtade kohta (Pärnu, Tartu, Pelgu jne), siis tehakse ikka UH.

Mina isiklikult vara arstile ei läheks, las kosub ja tahaks ikka kindel olla et südametöö on olemas.

Raseduse tuvastamise läbivaatus on minul alati pukil olles tehtud-arst katsub ja ka teeb vaginaalse uh sealsamas. Kui ei ole olnud varasemalt probleeme, siis esimese visiidi sätiksin ka sinna kuskile 7+ või 8+ nädalale

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 17:35; 29.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vahva, et uued juulibeebid juba platsis on! 🙂 Minul 2018 juuli beebi on juba asjalik tegelane.

5+5 oli näha lootekott, 6+5 oli juba südametöö kenasti olemas 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma eelmise lapseootel olin, siis hakkasid õhtused iiveldused alles seal teise kuu aeg, nüüd aga on juba 4ndal nädalal. Veel kurdan, et eelmisest sünnitusest pole seljavalud taandunud ja nüüd rasedusega hullemaks läinud.
Esmarase oli ikka hea olla, polnud nii halb ja raske, aga samas ei teadnud mitte midagi.. Eks tuleb süüa õigeid asju, liikuda ning tunda end rõõmsa ja õnnelikuna, sest seda kõike üks laps ju tähendab 🙂 ❤

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 16:08; 30.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile hommikul sain elu esimesed triibud ????

Nädalavahetusel määris kergelt, voolus pruunikas + ebamäärased alakõhu valud, nagu päevad hakkaksid.
Ma ei tea kas peaksin muretsema ja ruttama arstile?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 11:16; 30.10 12:23; 01.11 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea muretsema 🙂

Mul on üks rasedus varasemalt ära kukkunud ja usun mind, sa tunned selle ära! Mul tuli 2 korda nii palju verd, kui muidu päevade ajal.

Valud on normaalsed, iiveldus ja väsimus, samuti peavad paljud juba ka öösiti toaletti külastama. Proovige magada võimalikult palju ning sööge marju, köögivilju ja 1 puuvili päevas (v.a arbuusi ja viinamarju, nendega võtke rahulikult).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millalgil võiks FB grupi ka luua, saame sealt salaja edasi suheldud. Mulle endale meeldiks pisike grupp, max 30-50 inimest, suures grupis leidub alati mõni pahatahtlik inimene või mitteaktiivsed liikmed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh toetava vastuse eest why88 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 11:16; 30.10 12:23; 01.11 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere-tere!

Mina sain ka mõned päevad tagasi triibud. Toibun vaikselt, sest need tulid ootamatult.
Võtsin peale vahekorda SOS pilli ning olen nüüd natuke mures, kas see võib kuidagi halvasti mõjuda lapsele…
Kuigi triibud olid mitte planeeritud ja väga ootamatud, siis olen siiski rõõmus! Ju siis üks väike hing nii väga tahab veel meiega liituda 🙂 Tähtajaks näitab 04.07.19
Peres kasvamas 2 last, kellest väiksem alles sai aastaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Sain ka triibud kätte, arstile 23.11, ehk siis saab teada kas jääb juuni lõppu või juuli algusesse. Ja kui ongi juuli, siis loodan, et ta oma suure õega samal päeval ei kavatse sündida 😀 ja fb grupist nii palju, et see lahe idee, kuid nö. mitte aktiivseid liikmeid ei ole vaja karta, sest paljud lihtsalt ei taha kõigiga kõike jagada, kuid lugedes teiste teemasi saavad väga palju tuge:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mina olen see, kes kirjutas oma imelikust arstil käimisest. Täna käisin ära teisel arstil ja tuvastas ilusti pukis raseduse. Nii et müstika kuidas staazikas arst seda teha ei suutnud. Aga Uh ei tehtud ja esimene on ilmselt siis 12 nädalal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 14:35; 31.10 16:19; 07.11 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen kolmapäeval arstile, siis ole näha mitmes nädal on.
Kuna tsükkel vääääga ebaregulaarne olnud siis ise ei oska arvatagi mitmes nädal olla võiks.
Ehk on juba siiski midagi näha, põnev on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 11:16; 30.10 12:23; 01.11 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õhtust! Sain nüüd ka kolmandal katsel oma triibud kätte. Saan teie jutust aru, et arstile pole vist mõtet kiirustada enne seitsmendat nädalat? Ma julge vist ennem midagi unistama ja lootma hakatagi kui tuksuvat südant ise ka näen 🙂 Praegu lihtsalt kerge ärevus sees, nagu oleks lotovõidu saanud, aga veel ei suuda uskuda seda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Triibud tulid eile hommikul. TA näitab kalkulaatori järgi 1 juuli. Meil on tulemas kolmas laps ning ta on oodatud kuid tema kiire tulek oli suur üllatus. Nimelt 2 päeva tagasi hakkasin tundma alakõhus paremal pool valusid kui kummardan, tõstan midagi, liigutan järsult. Aegajalt lõi ka terve kõhu valusaks. Valu ei kadunud ka öösel ning hommikul hakkasin uurima kuhu pöörduda, et kontrolli minna. Kahtlustasin pimesoolt või munasarjatsüsti. Perearstiliinilt teavitati, et kui ei ole palavikku, siis on tegu “naisteasjadega”. Palavikku ei olnud ja enne itk emosse minekut igaks juhuks helistsin itk valvearsti numbrile. Ta arvas, et emosse pole mõtet minna kuna võin seal lausa 6 tundi oodata ning pani mulle samaks päevaks itk naistearstile aja. Soovitas aga teha ka rasedustest. Tegingi ja oh üllatust, sinna ilmus kiirelt teine triip ???? Olin ikka väga rõõmus kuid siiski ei julgenud lõpuni rõõmustada kuna olid valud ühel pool. Igaks juhuks helistasin itk valveämmakale, et kas mul on üldse vaja arstile minna kui sain valude põhjuse teada. Ta soovitas siiski kontrollida, kus rasedus paikneb ja ütles, et 5+2 raseduse puhul on juba kõik kenasti näha.
Uh-s selgus, et rasedus paikneb õiges kohas kuid on veel vara näha lootekoti sisu. Rasedust pakkus, 4 ndl hoopis. Tegi vereanalüüsid ja andis uue aja 16 nov, siis juba kõik näha.
Valudega palus võtta kuni 3 nospad ja kuni 4 paracetamoli päevas.
Täna on kolmas päev ja valud on hakanud täiesti taanduma, võtan asju rahulikult ja katsun mitte väga järske liikutusi teha ja oma teist beebit iga asja peale enam mitte sülle krabada ning tõstan teda ka teise kehapoolega.
Mu eraämmakas, kes eelmised sünnitused vastu võttis ütles, et keha juba teab mis toimub ning rasedus areneb kiiresti – emakas juba muutub kohevaks ja kõht kasvab kiiremini alguses ning seetõttu ka valud.
Praeguseks juba väga hea olla ja oleme kõik rõõmsad ja ootel ????

Ps! Olen ka salajase fb grupi poolt, kus väike kogus aktiivseid osalejaid. Suur grupp tuleb niikuinii, kus saavad mitteaktiivsed lugejad lugemas käia.
Ilusat ootust meile kõigile! ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 23:35; 04.11 12:27; 17.12 14:36; 17.12 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õhtust! Sain nüüd ka kolmandal katsel oma triibud kätte. Saan teie jutust aru, et arstile pole vist mõtet kiirustada enne seitsmendat nädalat? Ma julge vist ennem midagi unistama ja lootma hakatagi kui tuksuvat südant ise ka näen ???? Praegu lihtsalt kerge ärevus sees, nagu oleks lotovõidu saanud, aga veel ei suuda uskuda seda ????

Paljud, kes käivad enne 7ndat nädalat arstil, lahkuvad kurvalt, kuna tihti ei saada südamelööke nii vara kätte (tavalise ämmaemanda juures). Rahulikku aega ning pane aeg u 7-9 nädalasse ning mine rõõmsa südamega visiidile ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes soovib väikses beebigrupis osaleda, siis saatke oma profiililink või Facebooki nimi aadressile salajanegrupp@gmail.com

Kutsun järgmisel nädalal teid gruppi ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õhtust! Sain nüüd ka kolmandal katsel oma triibud kätte. Saan teie jutust aru, et arstile pole vist mõtet kiirustada enne seitsmendat nädalat? Ma julge vist ennem midagi unistama ja lootma hakatagi kui tuksuvat südant ise ka näen ???? Praegu lihtsalt kerge ärevus sees, nagu oleks lotovõidu saanud, aga veel ei suuda uskuda seda ????

Paljud, kes käivad enne 7ndat nädalat arstil, lahkuvad kurvalt, kuna tihti ei saada südamelööke nii vara kätte (tavalise ämmaemanda juures). Rahulikku aega ning pane aeg u 7-9 nädalasse ning mine rõõmsa südamega visiidile ????

Mulle kohe öeldi Pelgulinna Sünnitusmajas, et enne pole mõtet ja arstid ootavad uusi ootajaid alates 8. nädalast. Lähengi esimest korda, kui peaks olema täpselt 8 nädalat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 13:02; 29.10 11:06; 29.10 16:44; 03.11 17:38; 22.11 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui komplikatsioone ei ole siis pole mõtet ämmakale kiirustada enne 7 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 23:35; 04.11 12:27; 17.12 14:36; 17.12 14:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.