Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Juuli beebid 2019

Postitas:

Liitun ka 🙂 Tulemas on teine laps, hetkel on rasedust 4-5 nädalat. Esimesed tunnused on kohal – lõhnatundlikkus on võimendanud ja aegajalt pakitseb kõhus. Äe (ITK) juurde lähen ülejärgmisel nädalal.
Grupiga soovin liituda, aga ootan enne äe visiidi ära – loodan, et ülejärgmisel nädalal võetakse veel liitujaid juurde.

Kerget ja muretut rasedust meile kõigile ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 19:59; 15.11 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti 2 triipu 🙂 Oleme seda oodanud kaua. Arsti juures pole veel käinud, aga arvan, et tähtaeg juuli keskel. Hetkel tunnen, et energiat on vähem, natuke jõuetu tunne. Grupiga liituks mina samuti hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina astun samuti siia teie kampa, tulekul on teine laps, positiivne test tehtud 27.10 ja igaks juhuks ka arsti juures käidud, kus tuvastati emakasisene rasedus, kuid samuti lootekoti sisu veel ei näinud. Mind kutsuti tagasi 2 nädala pärast, arst arvas, et hetkel suurus u 4 nädalat. Ise ka veel imestasin, et nii vara uuesti kutsub, loodan, et järgmine kord on südametöö ilusti näha. Praegu ei julge veel liialt rõõmustada, kuigi nii tahaks juba. Sümptomid on aga erinevalt eelmisest rasedusest väga tugevad: umbes kaks nädalat on rinnad tursunud ja rasked ning esineb ka iiveldust ja väsimustunnet, viimane ööpäev on nii halb olla olnud, et vaevu olen voodist püsti saanud. Lisaks on veel kõhus ka torkeid ja nagu puhitab. Jube mõelda, kuidas seda kõike tööl ja tutvusringkonnas enda teada saaks hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kutsuti tagasi alles 30 november. Seni pean siin praadima. Tean et see aeg läheb kiiresti aga ikkagi. Siis peaks juba 10 nädalat kuskil olema ja esimene UH tehakse siis alles 12 nädala paiku. Jube ootamine ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 14:35; 31.10 16:19; 07.11 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna hommikul 25sel testil õrnema teise triibu. Neli tundi hiljem tekkis 10sel testil kohe päis korralik triip. Võin vist ka ettevaatlikult teiega liituda. Tähtajaks näitab 20. juuli ehk siis täpselt aasta peale eelmist katkemist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka täna esimene arstivisiit selja taga. Päevade järgi TA 28.juuni, tänase uh järgi 3.juuli. Täpsemalt kirjutasin oma arstilkäigust juunikate teemas, ei hakka seda siia topelt kirjutama. Praegu võtan vaikselt. Rasedusest teab vaid mees. Töökaaslane aimab, kuna meil on sellest teemast juttu olnud ja kuna käisin täna arstil, nädala pärast lähen uuesti, siis juba küsis otse, aga ma ei öelnud ei EI ega JAA. Aga eks ta aimab…Ei taha lihtsalt praegu sellest väga rääkida, ootan KV uh ära ja eks siis vaatab, kuidas keegi teada saab. Teised lapsed ilmselt esimeses järjekorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Postitan ka siia esimest korda.
Alustasime kaaslasega planeerimist aastakese tagasi ja saime triibud kätte juunis. Kahjuks jäi õnn üürikeseks, kuna toimus raseduse katkemine 7nädalal 🙁 Mis oli lihtsalt kohutav. Kõik mis sellele veel kaasnes.. oeh.
Septembri keskel andis arst taas rohelise tule, et võite taas proovima hakata. Ja 10.11 saime taas kaks triipu.
Olen ärevil, natuke hirmul, kuid siiski õnnelik! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas fb grupp on ka juulibeebidele nüüd valmis? Kuna arstil käidud ja kõik koras, siis ehk liituks isegi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas fb grupp on ka juulibeebidele nüüd valmis? Kuna arstil käidud ja kõik koras, siis ehk liituks isegi….

Kes soovib väikses beebigrupis osaleda, siis saatke oma profiililink või Facebooki nimi aadressile salajanegrupp@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka triibupüüdjatest teie sekka. See on lihtsalt võrratu. Tänane hommik hakkas ülevoolavate tunnetega. 13 pidid päevad hakkama. Aga mida polnud, seda polnud. Kuna nv lähme mehega spasse puhkama, lootsin et päevad hiljaks ei jää. No jah.. ei õnnestunud. Olin juba pabinas, et külalised rikuvad kogu nv. Kui eile ka veritsust polnud, otsustasin ikka testi täna hommikul ära teha. Ja need 2 triipu olid hetkega olemas. See joovastus on lihtsalt super! Päevade järgi tähtaeg siis 27. Juuli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aktiivne vestlus toimub grupis juba? Kas see grupp on täiesti salajane ja jääb ka tulevikus täiesti salajaseks? Osad grupid tehakse poole pealt tihti avalikuks, kahjuks. Kui jääb salajaseks, siis liitusin ka järgmisel nädalal ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 19:59; 15.11 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teil esineb kõhus valusid? Näiteks kõhulihaste pingutamisel pikali olles üles tõustes? Mul on aeg-ajalt torkiv valu paremalmpool. Mul hetkel 4+5.
Grupiga liituks hiljem, kui olen saanud UH kinnituse arstilt. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teil esineb kõhus valusid? Näiteks kõhulihaste pingutamisel pikali olles üles tõustes? Mul on aeg-ajalt torkiv valu paremalmpool. Mul hetkel 4+5.

Grupiga liituks hiljem, kui olen saanud UH kinnituse arstilt. ????

Mul 4+6 ja kõhuli olles on alakõht valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeee – test üllatuslikult täna positiivne!!! Rasedust peaks olema 5+0. Tulemas 3. laps pärast 3 kuud proovimist. Vanemad tütred 7 ja 9a. Mõtlesin lihtsalt, et pakitsemine ja rindade hellus kohe algavatest päevadest, tegin igaks juhuks testi ja jeerum, kaks tugevad triipu.
Arstile veel ei kipu, teen veel mõne testi ja kui need ka positiivsed, siis panen aja, ei suuda veel uskuda 😀
Facebooki grupiga ühinen natuke hiljem, aga juulibeebidega küll!
Hmm, esimene laps sündis 31.juuli, jeerum niiii raske ja palav oli see suvi ja raseduse lõpp. Jahedat suve ja lõpurasedust meile kõigile! 😀

Caramel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkun juulibeebide grupist. Kahjuks minu kaua oodatud rasedus katkes????. Teistele soovin kõige paremat ja toredat ootust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 13:02; 29.10 11:06; 29.10 16:44; 03.11 17:38; 22.11 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Ühinen juulibeebidega. Nädala alguses sain õrna teise triibu. Täna hommikul juba tunduvalt tugevam. Tähtaeg jääb juuli lõppu. Emotsioonid on laes!♡

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olemas neli last ja olen ka ühe katkemise 10ndal nädalal üle elanud. Nüüd olen uuesti lpaseootel aga mingeid tundemärke ei ole ja see teeb veidi murelikuks. Tähtaeg peaks olema seal juuni viimane päev vöi juuli algus. Seda viimast pesamuna püüame juba 10 kuud. Loodan et köik hästi. Arstile lähen esmaspäeval juba.

Huvi pärast küsin, miks nii vara lähed? Arst ei pruugi ju veel südametöö näha?

Ei ole üldse vara ju, kui kalkulaatori jàrgi annab aja juuni löpp ja/või juuli algus. Rasedust oleks ca 9 nädalat selle järgi ju. Minul avastati emakaväline 6nov , 7ndal tehti uh veel veenmaks mind, et on nii nagu arstid ütlesid,kuna ma ei suutnud seda uskuda. Hetkel kui oleks rasedus alles, oleks minul 9 nädal ja päevade järgi ST 28juuni. Nii, et pole vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin nagu enda kirjutatud teksti :)) Mul ka alles 5 nädalat ja peale natukene..arstile uuesti 17.dets 🙂 Kui küsida tohib, kust pärit oled 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kuidas läheb, mis sümptomid teil?
Esimesed arstivisiidid juba tehtud? Rääkige kogemustest. 😉
Endal täna 6+5, arst 12.12. Vahel iiveldab, siis ohh nii paha. Siis jälle hea olla ning muretsen, et kas kõik korras. 😀 Rinnad ikka väga hellad, kolmas rasedus jeerum kõht ka juba nii punnis… eriti õhtuti. Hapukurk on niii hea. Sülti sõin magusa chilli kastmega – oli ülihea 😀 Magusat ei kannata, ei taha mõeldagi :S emakas ka ikka annab tunda, ikka päevadelaadne valu aegajalt. Aga ütleks, et olla parem kui nädal tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siin teemas. Hetkel on rasedust 7+6 ning tähtaeg juuli keskel. Kuna olin viljatusravi patsient, käisin sel nädalal esimeses UH-s, loode oli olmas ja südametöö ka. Elan Soomes ning kahe nädala pärast lähen arvele võtma. Enesetunne on kehva, pidev väsimus ja süda paha. Samas oksendanud ei ole. Kohvi ei taha enam ja magusat ka eriti mitte. Näksin pidevalt midagi, et süda pahaks ei läheks. Emakas pole siiani eriti tunda andnud, mõtlesin enne UH-d, kas seal üldse midagi kasvab. Nüüd viimastel päevadel on rohkem sellist õrnalt valulikku paisumise või venituse tunnet olnud. Rinnad on ka mõnel päeval tulivalusad ja siis vahepeal üldse mitte. Magada ka öösel eriti ei saa, unenäod on väga kirkad ja elavad, pidevalt visklen voodis ja vahest läheb juba varahommikul uni ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Käisin isegi juba kolmapäeval 6+4 esimeses UH, kuna suvel oli katkemine ning esines võimalus. See oli kirjeldamatu, mis tundsin. Oli näha nii väikest olevust kui ka südametööd. Küsisin veel üle, kas on ikka päriselt olemas ja oli! 🙂
Enesetunne on vahelduv, pigem kehvemapoolne. Ma pole muidu suur magaja, siis nüüd 10h magada pole probleem ka pärast lõunaund. Kuigi esinevad samuti öised ärkamised. Ja eriti värvikad unenäod, mis aastad puudusid. Siin siis ühes paadis Mesinäpaga. Alakõhus on pidevad pinged, ebamugavused ning paremal küljel on võimatu olla. Koguaeg iiveldab, kuid õnneks on viimastel päevadel paremaks läinud. Selle vastu aitab vaid värske õhk. Ja pigem eelistan soolast! Päris põnev, et on palju sarnaseid jooni ühe ja teisega. Ootan põnevusega, mis edasi saab. Täna on 7+0. Arstile arvele võtmiseks sain aja 7.12.
Ilusat advendiaja algust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 7+3. Veetsin viimased 5 päeva haiglas tilgutite all ja süstidega. Pea nädala ei saanud üldse magada, süda oli paha, söök ei püsinud sees ja pilti kiskus eest ära. Nüüd veel üle nädala haiguslehel kodusel režiimil. Üldse ei jõua mitte midagi teha. Ainult magaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Leidsin ka lõpuks koha kus praeguste emmede ja tulevaste emmedega jutustada.
Nimelt ootan esimest last, testi tegin siis näitas kohe kahte triipu ja kohe panin ka aja arstile???? Siis oli rasedust 4+natuke, nüüd aga 9+2???? Käisin eelmine kuu 27.UH ja lapsega kõik okei, ka südamelöögid regulaarsed. Õnneks see kõige hullem iivedus on möödas ja täna kolmas päev, kus ei ole enam mingit iiveldust???? Nimelt olen 17.aastane ja tulemas esimene kaua plaanitud pisike❤️???? On keegi veel siin sama noor?????
Ilusat ootust kõikidele emmedele ja tulevastele emmedele!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile,

Liitun ka grupiga. Mul rasedust tänaseks 9+1, eeldatav tähtaeg 9.07. Arstil käisin esmaspäeval 3.12. Elan ka Soomes ja väga imelik aga minu esimene visiit möödus vaid jutustades, ei mingit UH, UH aeg pandi alles 31 detsembriks (mis on imelik, sest oleks väga tahtnud südamelööke kindluseks kuulda). Enesetundel iseenesest väga viga pole kui meeletu väsimus välja arvata ja vahel on ka paha olla aga oksendanud pole kordagi. Muidugi võrreldes esimese lapsega on nüüd rohkem tunda, et rase olen 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 13:11; 05.12 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei viimane kägu,
Mul on see esimene visiit alles järgmise nädala neljapäeval kuna varasemaks ei saanud aega. Alguses öeldi, et minu neuvolas polegi ühtegi aega enne jaanuari aga lõpuks ikka leiti. Kas sul läks seal 1,5 tundi aega? Mul on pandud aeg kinni just nii pikaks ajaks. Samas mingi pika ankeedi täitsin internetis juba ette ära. UH-d Soomes riiklikus süsteemis vist ei tehta jah enne 12. nädalat. Mulle tegi UH 7. nädalal mu viljatusraviarst (erakliinikus). Olen Soome foorumitest lugenud, et paljud käivad oma raha eest erakliinikus enne seda, et südametöö tuvastada. Mõnikord üritavad nad neuvolas doppleriga südamelööke kuulata esmavisiidil aga seda ei pruugi nii vara veel kuulda olla (ja siis tekitab mõttetut muretsemist). Elan Helsingis.

Polar 26, appi kui õudne! Mul on ka süda paha aga mitte nii hullusti. Söök ikka püsib sees ja ainult ühel korral oksendasin natuke. Pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmasel visiidil läheb jah päris kaua aega, tunniga arvesta kindlasti. Ma täitsin ka ankeedi varem ära aga kui arst arvutisse sisestab andmed siis küsib ikka põhimõtteliselt kõik üle. Ma olen mõelnud Eestis ära käia tasulises UH. Ma ise elan Kauklahti ja neuvolas käin Espoos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 13:11; 05.12 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jookseb 7.nädal ja ootan esimest last. Kalkulaator näitab tähtajaks 30.juuli. Arstile lähen homme. Tunnustest praegu tohutu väsimus, kõhu ja seljavalud, suured tujukõikumised, wc vahet jooksmine. Hästi õrn iiveldustunne tekib kui kõht on pisut tühi, midagi näksides läheb see üle. Mingil määral on ka seedimisprobleemid tekkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 16:51; 06.12 17:18; 06.12 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arstil, uh järgi rasedus 5+2, päevade järgi aga 6+2. Arvele ei võetud ning kutsuti 2 ndla pärast tagasi. Ei teagi nüüd, kas peaks muretsema :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 16:51; 06.12 17:18; 06.12 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arstil, uh järgi rasedus 5+2, päevade järgi aga 6+2. Arvele ei võetud ning kutsuti 2 ndla pärast tagasi. Ei teagi nüüd, kas peaks muretsema :/

Ära muretse. Minul arst mõõtis ka peaaegu nädala väiksemaks. Selgitas seda sellega, et tal on vanem UH aparaat ja vb ei ole nii täpselt mõõdetud. Üldse pidi olema nii väikest rasedust raske täpselt mõõta. Aga südametöö oli näha ja ütles et kõik on korras.
Kuidas Sul südametöõga oli ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles arst, et oletatav südametöö on olemas. Aga rõhutas, et rasedus väike ja raske täpselt näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 16:51; 06.12 17:18; 06.12 18:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.