Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2019

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Juuli beebid 2019

Postitas:

Võib-olla oli sul ovulatsioon nädal hiljem ? Mul endal on näiteks päevade järgi rasedust nädal rohkem aga ovulatsioon jäi nädal hiljaks ja see tõttu tegelikult rasedust nädal vähem. Tean kuna tegin ov testi ja olin kuus ainult sel ajal mehega koos 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Sattusin täna emosse, kuna hakkas määrima. Olin nii kindel et rasedus 6nädalat alles. Üllatus oli suur ning arst avastas nii südametöö kui ja suuruseks sain 8+1. Nii et paistab et pisike tuleb hoopis juulis, mitte augustis nagu mina arvutasin. Ennem ei julge fb liituda kui ohtlik aeg möödas. 4katkemist seljataga ja hirm suur senini. Hetkel leban rahulikult kodus ja silitan kõhtu ning räägin pisikesega, et kõik ikka hästi läheks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 14:15; 09.01 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aktiivne vestlus toimub grupis juba? Kas see grupp on täiesti salajane ja jääb ka tulevikus täiesti salajaseks? Osad grupid tehakse poole pealt tihti avalikuks, kahjuks. Kui jääb salajaseks, siis liitusin ka järgmisel nädalal ????

Grupis jah aktiivne vestlus. Grupp jääb salajaseks. Meil seal päris vahva sõbralik seltskond, paljudel juba mitmendad lapsed.
Grupi suurus on piiratud. Max 50 inimest. Umbes 15 inimest võtame veel, siis rohkem liituda ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 23:35; 04.11 12:27; 17.12 14:36; 17.12 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siin teemas. Hetkel on rasedust 7+6 ning tähtaeg juuli keskel. Kuna olin viljatusravi patsient, käisin sel nädalal esimeses UH-s, loode oli olmas ja südametöö ka. Elan Soomes ning kahe nädala pärast lähen arvele võtma. Enesetunne on kehva, pidev väsimus ja süda paha. Samas oksendanud ei ole. Kohvi ei taha enam ja magusat ka eriti mitte. Näksin pidevalt midagi, et süda pahaks ei läheks. Emakas pole siiani eriti tunda andnud, mõtlesin enne UH-d, kas seal üldse midagi kasvab. Nüüd viimastel päevadel on rohkem sellist õrnalt valulikku paisumise või venituse tunnet olnud. Rinnad on ka mõnel päeval tulivalusad ja siis vahepeal üldse mitte. Magada ka öösel eriti ei saa, unenäod on väga kirkad ja elavad, pidevalt visklen voodis ja vahest läheb juba varahommikul uni ära.

Tere Mesinäpp! Suured õnnesoovid! Me olime koos triibupüüdjates kunagi, mäletan Sind sellest ajast. Mu kasutajanimi on Anahata. Olime vist koos seal siis kui soovisin teist last. Nüüdseks on teine laps mul 9-kuune.
Praeguseks on uus rasedus 12+0 ja homme on kuklavoldi ultraheli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 23:35; 04.11 12:27; 17.12 14:36; 17.12 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anahata, mäletan sind küll 🙂 Palju õnne! Sa olid vist üks nendest, kes kunagi triibupüüdjates kassijuttu rääkis 😀

Mul on 10+2 täna ja ootan, et saaks kuklavoldi UH aja broneeritud. Helsingis on mingi süsteem, et meili peale peaks mingi link tulema, kus saab siis aegu kinni panna. Siiani pole tulnud, kuigi pidi “kõige hiljem esmaspäeval” tulema. Olen vahepeal pühade ajal Tallinnas, seega ilmselt saangi UH-sse täiesti viimasel hetkel, ehk siis kui juba 13+ on. Täna käisin vereteste tegemas ning eelmisel nädalal võeti rasedusega arvele. Pandi kinni hulk igasuguseid tulevasi visiite aga mitte UH-sid.

Enesetunne oli eelmisel nädalal juba veidi parem aga sel nädalal hullem kui varem. Eile oksendasin kõvasti ning öösel pea valutas. Väsimus ka murrab aga sellisel pimedal ajal pole ime ju.

Ma ilmselt Facebooki grupiga ei liitu, sest olen otsustanud kuklavoldi UH ära oodata enne kui kuskil oma nimega rasedana jutustama tahan hakata. Triipe on püütud nii kaua, et pole enam seda enesekindlust kohe alguses oma rasedusest kuulutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu lapse sünnitähtaeg oli seal juuni lõpp/juuli algus, siis annan teada, et lahkun grupist. Minu laps oli väga haige ja teda ei ole enam. Täpsemalt kirjutasin enda loost rasestumise alateema all -teemaks loote südametöö seiskumine/abort.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere sooviks ka liituda grupiga kui see veel täis ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta fb gruppi valdajale. Minu meelest peaks veel kohti olema. Ise käisin täna kv uuringul ja pisikesega kõik korras. 100% ei lubanud,aga pidid eeldused tütre sünniks olema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 14:15; 09.01 17:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.