Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )

Teema: Juuli beebid 2022

Postitas:
Kägu

Hei hei

Kas juba juulikaid ka siin? Mina sain õrnad triibud üleeile. Täna peaks olema 4+4 aga arvan, et rasedus veidi väiksem. Tänasest toetav ravi peal ja väikse hirmu ja ärevusega ootan uut beebit. Tulemas kolmas laps ( Suurem sai  just 8a ja väiksem sai see kuu 1a ).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juulibeebid*

Uskumatu, et jätkuvalt nii valesti kirjutatakse.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan tähelepanu eest. Kahjuks kuna B ja tühik on kõrvuti, siis kogemata on ka tühik tulnud ning ma ei pannud seda tähele enne, kui juba postitasin. Ma ei tea, kas ei saa või ma ei oska, aga ma ei saa pealkitja kahjuks muuta.

Siiski ei olnud postitus mõeldud selleks, et teiste inimeste telefonis tehtud näpukaid kommenteerida.  ????

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa muidu arvad, et rasedus väiksem on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Miks sa muidu arvad, et rasedus väiksem on?

</p>
Sellepärast, et nö ohtlikul ajal kasutasime kaitsevahendeid. Olin ka kuu alguse poole pea 2 nädalat haige ning ehk see kuidagi mõjutas tsüklit ja OV  oli hiljem.  Samuti oli üleeile HCG veel ikka päris madal, eelmise lapsega oli sel ajal üle 600 juba aga üleeile oli 40 alles.

Aga kuna mul progesteroon madal, siis eile sain juba Gepretixiga toetava tavi peale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul rasedus umbes 4+5. Suur üllatus, et rasedaks jäin, kuna tavapärase tsükli järgi polnud mul sellel ajal ovulutsioon kui rasestumine toimus.

4+3 oli hcg 277

Võtsin eelnevalt ca kuu  aega aeg-ajalt toidulisandit kassiküüs. Olen Pabinas, sest lugesin selle kõrvalmõju, mis pidi olema sarnane pillidele vms.
02.12 esimene ämmaka aeg ja teen niptify testi kindlasti.

Tulemas kolmas laps.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et juba uued juulibeebid, ma olin eelmises. Laps 3- kuune. Jõudu teile kõigile!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka grupiga. Pos testi sain 28. oktoober ja praeguse seisuga peaks olema 4+5. Arstile lähen 16. november, selleks ajaks peaks olema 6+6.

Kuna sain ka augustis pos testi aga 5 nädala pealt katkes ära siis ei julge midagi kindlat veel loota.

Aga seekord sisetunne ütleb, et on kuidagi õige ja loodan et kõik laabub hästi. ☺️

Soovin kõigile ilusat ootust!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka ettevaatlikult… ega vist muud moodi alguses ei kipugi liituma 🙂

Käisin kuu alguses ka naistearstil, sest eelmisel kuul testidega ovulatsiooni ei tuvastanud ja  mõtlesin, et pigem käin igaks juhuks kontrollis ära ja talun potentsiaalset naistearsti naeruvääristanist kui istun teadmatuses. Sain arstilt teada, et olen paniköör (??), aga tehti korralik läbivaatus + vereproov ja tuvastati, et ovulatsioon oli. Lisaks tuvastati kerge kilpnäärme alatalitus, mis muidu ei loeks, aga just rasestumisel on oluline ravida. Ja siis kõigele lisaks sain nüüd ka triibud, mis alguses olid ikka hele-heledad, aga lähevad järjest tumedamaks.

Hetkel arvutuste järgi 4+5, ämmakale saan 16.11, kui on 6+6.

Mis mulle veel meeldib, et 12-13 nädala paiku on jõulud. Üks osa jõulukingitusest lähemale perele loodetavasti olemas! 🙂

Ilusat-tugevat ootust meile!

Rohunepp

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(Teemaalgataja)

Mul oli ka praegusega ikka väga hele triip alguses. 15.11 lähen Šoisi juurde esimesse UH-sse. Päevade järgi peaks täna 5+2 olema.

Käisin veel ka kordusanalüüse andmas.    4+3 HCG 40 , progesteroon 17                       4+4 sain progesterooni tõstmiseks ravi     4+5 HCG 106, progesteroon 36.41               5+1 HCG 648 , proge 54.27

🙂 Nii et nüüd süda veidi rahulikum, sest näidud tõusevad ilusti. Nüüd ootan kannatamatult UH-d juba ????

Nii tore, et vaikselt uusi juulikaid tulema hakkab ????
<p style=”text-align: center;”>K.</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Minul tänasega 5+1 nädalat, tegin igaks juhuks ka kordustesti hommikul, mis kinnitas nädalatagust testi (29.okt). Tulemas on 4 laps. Ja ämmaemanda juurde lähen 25.nov.

Millal kavatsete jagada uudist teiste pereliikmetega (ema, isa, õed, vennad, nooremad lapsed)?

Kas teil on ka mingeid sümptomeid kaasnenud?

Ma ei tea, kas see on seotud ootusega, aga näen tohutult unenägusid, nagu terve öö toimuks midagi, hommikul läheb uni hästi vara ära. Kõige halvem kõrvaltoime on hetkel kõhukinnisus 🙁 Kõht ja alaselg valutavad aegajalt.

Aga muidu on ikka väga suur elevus hinges 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hetkel 5+3 ja ämmaka juurde 02.12. Ootan kindlasti 12+ nädalani enne kui kellegile ütlen. Lastele tahaks väga rääkida aga kahjuks ei saa, sest 4 ja 14 aastane saladusi pidada ei suuda ????

 

Süptomiteks on õhupuudus, valusad rinnad, hommikul kell 4 üleval. Alaseljavalud mis  enam nii tugevad õnnrks pole kui paaril esimesel  nädalal, nutuhood.

L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Millal kavatsete jagada uudist teiste pereliikmetega (ema, isa, õed, vennad, nooremad lapsed)?

Kas teil on ka mingeid sümptomeid kaasnenud?

Minul vanemad teavad juba. Emale alati kohe rääkinud ???? . Aga pisem laps alles ei saa veel aru aga suuremale räägime siis, kui 12.nädala UHs käidud.

Sümptomitest on pidev alakõhupakitsus ja õhtuti annab päris tugevalt tunda nüüd. Vahepeal nagu veidi süda paha aga väga minimaalselt ja läheb õnneks ruttu üle.  Aga üks asi, mida mul kunagi olnud pole – ükskõik mida ma viimastel päevadel söön, kohe on valusad gaasid maopiirkonnas ja vahepeal veidi kõrvetisi ka.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Sümptomitest on pidev alakõhupakitsus ja õhtuti annab päris tugevalt tunda nüüd.  Aga üks asi, mida mul kunagi olnud pole – ükskõik mida ma viimastel päevadel söön, kohe on valusad gaasid maopiirkonnas..</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Ütleks, et täpselt samad mured ka mul. Ja täna sai öeldud ka uudist tulevasele suuremale õele – 15 a. ja see oli väga emotsionaalne. See oli ta ammune-ammune unistus. :)</p>
 

<label class=”gdrts-sr-label” style=”box-sizing: border-box; display: inline-block; margin-bottom: 0.5rem;”>Rate this item:<select class=”gdrts-sr-rating” style=”margin: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit;”>
<option style=”box-sizing: border-box;” value=”up”>Nõustu</option>
<option style=”box-sizing: border-box;” value=”down”>Ei nõustu</option>
</select></label><button class=”gdrts-sr-button” style=”border-radius: 0px; margin: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; overflow: visible; appearance: button;”>Submit Rating</button>
<span style=”box-sizing: border-box;”>0</span>
<span style=”box-sizing: border-box;”>0</span>
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanematele plaanime teatada kui olen esimesel arsti visiidil ära käinud ja saanud kinnitust, et kõik on korras. Kui kauem ootame teatamisega siis ma kardan, et nad saavad ise juba ennem aru, et midagi on teoksil. Tahaks ikka üllatada ???? Esimese rasedusega oli mul 12ndaks nädalaks juba paras punnu ees.

 

Sümptomitest on väsimus natuke suurem kui muidu ja nina kinnisus.  Viimane oli mul esimese rasedusega ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kuigi muidu olen suhteliselt rahuliku närvikavaga, siis need viimased viis nädalat on küll midagi tõsiselt muutunud, sest analüüsin kõike ja pidevalt (üle). Peab mingeid tõsiseid mõtteharjutusi vist tegema hakkama…</p>
Paar päeva tagasi hakkas pärast aktiivsemaid liigutusi magamistoas veidi määrima ja nii paar päeva. Samal ajal hakkas ka tuim ja katkematu valu vasakul alakõhus ning koostöös Dr. Google’iga leidsime, et asi saab olla ilmselt kas halb või väga halb. Seega käisin täna valvearsti juures, kes vaatas  asjad üle, ning ütles, et kõik on seal, kus peab. Loodet veel näha ei olnud, aga rebukott vastas nädalatele. Seega võtan siin nospad, vajadusel paracetamoli ja proovin Dr. Google’iga suhtlemist vähendada.

Pereliikmetele enne jõule ilmselt ei julge midagi öelda. Lähem ring – kaaslane ja kass juba teavad  🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna minul on viimasest rasedusest möödas 15 a. siis on paljud asjad vahepeal muutunud. Loen ja harin end siin igas foorumis veidi. On tekkinud erinevad testid – Oscar jne. polnud kuulnudki neist…

Olen avatud igasugusele kasulikule infole just nendelt, kel siis pigem hiljutine kogemus raseduse/sünnitusega. Olen nagu alguses tagasi 🙂 Vaatan põnevusega lasteriideid ja muid beebidega seotud asju – kõik on palju muutunud vahepeal ja ikka ilusamaks ja valik suuremaks.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! ????

Liitun ka teiega.

Sain õrnad triibud 05.11 ja vaikselt on triibud kosunud.

Käisin täna veretestil – hcg 135.24 ???? Plaanin K või N veel ühe analüüsi teha, et vaadata kuidas näit tõusnud on.

Täna päevade arvestuse järgi 4+4.

Ämmakale sain aja 6+0 peale, loodan, et on juba õige aeg siis ja saan natukenegi südamerahu.

Sümptomitest..Kerge iiveldus juba nädal aega kummitanud. Tugev väsimus tabab mind õhtuti suht varakult ning kerge päevade laadne kõhuvalu ka ikka päeva-öö jooksul annab märku. Lisaks suukuivus ja metallne maitse suus.

Ilusat ootust kõigile!!

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb? Kuidas sümptomitega lood?

On keegi hcg-d ka veel mõõtmas käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Sümptomeid nagu ei ole väga üldse. Täna siis 6 nädalat enda arvestuse järgi. Kõige suurem sümptom on vivid dreams:) Lõhnataju on ka hästi tundlik. Mõtlen, millal need iiveldused hakkavad, kas üldse hakkavad..kuna varasema 3.raseduse puhul olin kõva iiveldaja/oksendaja.

Mul on ehk rumal küsimus, aga kus te neid vereteste käite tegemas? Kas see on tasuline?

RB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Minul peaks täna 4+5 olema(arvestasin enne päeva mööda). Homme lähen uuesti veretestile. Seda saab teha synlabis ja ka ilmselt haiglates või kusiganes on verevõtu punktid sinu linnas ????

Ega hcg-d ei pea mõõtma, see pigem paanitsejate rahustaja ????

Millal teie esimesed arstivisiidid? Mul on 23.11 ehk siis 6+4.

aek

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on sümptomitest praktiliselt ainult kergelt hellad rinnad. Ja muidugi mingi kõrgel tasemel paanitsemine 🙂 Väga kergelt on vahel pärastlõunati iiveldus, paar korda olen Lõuna-Eesti kurvilistel teedel autoga sõitnud, siis see on ka iivelduse toonud, aga ma polegi ülikindel, kas see ikka rasedusega seotud on.

Plaanisin ka HCG-d mõõtma minna, aga kuna ämmaka aeg on juba järgmine teisipäev (peaks olema 7+1), siis otsustasin, et ootan ikkagi sinnani ära. Hirm ja samal ajal tohutu kannatamatus on selle visiidi ees küll.

Rohunepp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka 🙂

Peaks olema 4+1, positiivse testi sain juba 04.11- Eile käisin huvi pärast vereproovi ka andmas, HCG näit oli 620 :D.  Arsti juurde saan 25.11 – kas keegi on varasemalt dr A. Kulliga TÜK’s kokku puutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuh, paanitseja sai nüüd oma teise hcg testi tehtud.

4+3 oli tulemus 135

4+6 ehk tänane tulemus 687

Tõus on nii nagu olema peab ja olen nüüd rahulikuma meelega. Ootan esimest arstivisiiti ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Mina siin uurisin ükspäev veretesti kohta..no ja süda ei andnud rahu, kuna arst alles 25.11.

Käisin täna Synlabis ja Hcg oli 924. Tänasega rasedust enda arvestuse kohaselt siis 6+1.

Terv,

RB

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see hCGmõõtmine täpselt käib? Kas peab enne 15 minutit toolil puhkama ja kui kiiresti tuleb vastus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, et liiga vara, aga mulle ei andnud ka rahu, kuna eelmine kord katkes, siis sain tänaseks arsti aja juba (6+1)

Aga katsumise järgi tundus kõik korras olevat ja pani 25.11 UH ja siis saadab proovidele ka.

Ikkagi on nüüd süda rahul ja ei mõtle enam üle. ☺️

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läksin 9 ajal kohale, enne olin vaid vett joonud. Oli tohutu järjekord, sain ikka 20 min kindlasti seal istuda ja oodata. Veenist võeti ja vastused olid 11.30 olemas juba.

Ja Synlabis maksis see 12€ sentidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hcg näitu söömine-joomine ei tohiks kuidagi mõjutada.

Lihtne vereproov ja mõne tunni jooksul vastus digiloos olemas ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see, kes juba varem oma HCG tasemeid kirjutasin. Viimane, mis siin kirjutasin oli siis mensu järgi 5+1 HCG 648.  Peale seda 5+4 käisin veel ja oli 3135. 

 Nüüd eile aga käisin määrimise ja alaseljavaluga emos. Mensu järgi oleks eile pidand 6+3 olema. Suht kiiruga vaatas. Nägi lootemuna 16mm ja rebukotti. Aga ütles, et ta ütleks, et pigem 5 nädalat. Kui palju täpsemalt, seda ei öelnud. Aga võeti ka vereanalüüs ja HCG oli 31614. Täna pole määrinud ega midagi.

Esmaspäeval Šoisi juurde. Loodan, et kõik ikka okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )


Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2022