Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 109 )

Teema: Juuli beebid 2022

Postitas:
Kägu

Tere! Liitun ka teiega.

Tulemas kolmas laps, kes pole planeeritud, kuid siiski oodatud. Kuna tsüklipikkused on ebaregulaarsed olnud peale sünnitust, siis õige raseduse suurus on teadmata. Hetkel arvestan rasedust ühe vahekorra järgi päev enne munavalgetaolise voolust, mis on üks ovulatsiooni tunnustest.

Kaks aastat tagasi novembris katkes mu peetunud rasedus, tähtaeg oli samal kuupäeval juulis nagu praegugi. Detsembri alguses on tuvastamine, siis peaks olema 8+ja loodan häid uudiseid kuulda. Kuidagi tunnen, et läheb hästi. ????

Kuna tuvastamisele olid juba pikad järjekorrad, siis panin igaks juhuks ämmaemandale aja ära detsembri keskele, et end arvele võtta.

Rahulikku ootusaega!

H.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka selle grupiga siin. Täna tegin just testi, kuna oli selline tunne, et võib olla positiivne ja nii ka oli. Kalkulaatori järgi juuli keskpaik peaks TA olema.

Sümptomitest rinnad on megavalusad ja lõhnameel on nagu miilitsakoeral.

Kuna eelmisest rasedusest pea viis aastat möödas, siis nüüd mõtlen, et appi, millal arstile minema peab, appi, varsti hakkab vist üks suur okseralli pihta ja appi, ma lähen jälle paksuks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see, kes juba varem oma HCG tasemeid kirjutasin. Viimane, mis siin kirjutasin oli siis mensu järgi 5+1 HCG 648. Peale seda 5+4 käisin veel ja oli 3135.

Nüüd eile aga käisin määrimise ja alaseljavaluga emos. Mensu järgi oleks eile pidand 6+3 olema. Suht kiiruga vaatas. Nägi lootemuna 16mm ja rebukotti. Aga ütles, et ta ütleks, et pigem 5 nädalat. Kui palju täpsemalt, seda ei öelnud. Aga võeti ka vereanalüüs ja HCG oli 31614. Täna pole määrinud ega midagi.

Esmaspäeval Šoisi juurde. Loodan, et kõik ikka okei.

Kuidas läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Sain hiljuti triibud ja rasedust peaks praegu olema 5+2. Elevust on palju, aga muremõtteid ka, sest kodus on 1aastane. Juba mõtlen, et kas vaja kahelapsekäru, kahetsen, et turvahälli maha müüsin ja muretsen kuidas kahe pisikesega hakkama saan. Hetkel õnneks elevus siiski domineerib ja lootus, et lapsega kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka????????‍♀️

Tulemas teine ja oodatud laps, esimene on natuke üle aasta vana. Ämmaka visiidile 06.12, siis peaks 6+ nädalat olema????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas läks?

Rasedus väiksem, kui mensu järgi. Ilmsel ov oligi hiljem, nagu arvasin. Aga süda lõi ja kõik hästi. 29ndal kutsus tagasi. Täna siis mensu järgi 7+2 aga UH järgi 6+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtust!

Kuidas teil läheb? Kus maal te olete rasedusega? Kuidas sümptomite-vaevustega lood?

Millal esimene arsti külastamine?

Mul on iiveldus viimased 24h tugevamalt külas, kui muidu. Väsimus on ka ikka endiselt kaaslane. Ja söömisega kahtlased lood. Korraga palju söön, siis vastik täissöönud tunne. Aga samas on hea, kui iga mõne tunni tagant söön, ei hakka niimoodi iiveldama.

Täna 5+5. Esimene arst teisipäeval ehk 6+4. Ei jõua ära oodata. Mees juba uuris, millal tema kaasa tulemise kord on, ütlesin, et esimene kord ei tehta kõhu pealt ultraheli ja pole tal vast mõtet kaasa tulla. Kuidas teil mehega? Kas ja millist visiiti koos plaanite käia?

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole üldse tunnuseid, esimese kahe lapsega ka ei olnud, ainult kõht kasvas. Vahel õhtuti on alakõht mingis asendis nii öelda väsinud/pingul, aga see möödub ruttu.

Minul arstiaeg detsembri alguses, 3 nädalat veel oodata. Tahaks teada, kas ikka kõik on hästi, no peab olema.

Teise rasedusega ei käinud mul mees kuskil kaasas, õnneks sel ajal veel sünnituse juurde lasti, aga pidi maski kandma. Ilmselt seekord ei tule ka vastuvõttudele kaasa, ei usu et piirangud kuskile mehi kaasa lubavad. ????‍♀️ Siis ei saanud haiglates Oscar testigi, ainult Niptifyd, käisin oma raha eest erakliinikus Oscaris. Eks näis, mis saama hakkab. Sünnituse juurde võiks kaasa tulla, mis sest et ta on kahel sünnitusel ainult toolis istunud (okei, hästi natukene aitas ka veega või arsti kutsumisega). ???? Aga vähemalt näeb uut ilmakodanikku esimesena.

Kellelgi sisetunnet ka on juba nii varakult, mis soost laps peaks sündima? Mul kuidagi tüdruku tunne algusest saadik olnud.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Minul täna 7+1, UH on täpselt 1 nädala pärast. Ei jõua ära oodata 🙂

Olen teinud 2 kodust testi, vereproovi andmas käinud aga kohati ma ikka ei usu, et olen ootel.

Tulemas on 4 laps- pesamuna ja viimasest sünnitusest on aega möödas selleks hetkeks siis 16a. Olen nagu esmarase. Kõik on jälle uus ja põnev. Minul ei ole võrreldes varasemate rasedustega üldse iiveldust. Nõme öelda aga vahel mõtlen, et oleks iiveldus, siis ma usuks ise ka, et olen rase. Kui näen tuksuvat südant nädala pärast, siis jõuab see mulle ilmselt kohale. Muidu on vahel alakõhus pingetunne, nädal tagasi olid rinnad väga valusad ja olen lõhna tundmise poolest nagu verekoer. 🙂 Lapse sugu ei oska ennustada, vahel on tunne, et poiss, siis jälle, et tüdruk. Minul ei ole üldse vahet tegelikult, mõlemast soost lapsed on olemas juba. Tuleks terve laps vaid!

Mis vitamiine te juurde võtate? Kel juba arsti juures käidud, mida on soovitatud?

Võtan foolhapet, magneesiumi ja D-vitamiini hetkel.

Ilusat ootust kõigile! 🙂

RB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen siin tulutult juba mitu päeva üritanud naistearti/ämmakat telefoni teel kätte saada ja puhta võimatu. Samuti ei ole neil välja pandud vabu aegasid, et saaks netist registreerida. Kahtlane, ei tea kas peab koha peale minema, et löögile saaks.

 

Aga tunnuste osas, mul on siin paar nädalat nii nii külm olnud, lõhnataju megasuur, maitsed kuidagi erilised tunduvad. Vahetevahel on mingi väga kerge iivelduse tunne. Esiemse lapsega oli mul megahullud okserallid, mis lõppesid lausa tilga saamisega.

Äpi järgi on 5+6 päeva. Soo osas ei oska midagi öelda, mul puuduvad igasugused instinktid selles osas.

Vitamiinidest järan D-vitamiini, Rauda, foolhapet ja siis Ivy bears kummikarusid (seda juba enne rasestumist, kuna mul probleeme juuste väljalangemisega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks kõik siin anonüümsed? Ise olen anonüümne, kuna kõik teised on anonüümsed. Vanasti perefoorumis ikka inimesed olid küll erinevate kasutajatenimedega aga mitte complete kägud. Sai ka inimeste poole pöörduda otse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perefoorumis, Pereklubis kui ka nüüd Triibufoorumis on jah nimed. Perekoolis saab ka nimega postitada, see valik on täiesti olemas, tuleb võtta linnuke Kommenteeri anonüümselt tagant ära. Teine võimalus on lisada oma kirjutatu lõppu mingi nimi, mille abil saab kirjutaja tuvastada, kui ei taha kasutajanimega esineda. Kahjuks paljud selles teemas seda viimast võimalust ei ole kasutanud, seega raske on orienteeruda, kes kus maal on ja kes täpselt mida kirjutab.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Kommentaariks Kägu kirjale 18.11, kell 18:44

Mul vist rasedusaegne uimasus kallal, aga lugesin Su kirja ja tuli meelde, et endalgi olnud süptomitest tohutud külmavärinad, teistel kodus oli soe aga mina olin fliistekkide sees.

Ja vitamiinide nimekirjas puudusid ka mul paar asja – vaatasin Sinu listi ja mul 1-1-le samad vitamiinid käigus ka kummikarud 🙂

Aga anonüümsuse osas – vaatasin ise ka, et kõik on “Käod” ja no siis ongi nii.

Aga nimetan end siin siis RB-ks. 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siis see, kes anonüümsuse küsimuse tõstatas ja samuti see, kes üks postitus enne külmavärinad ja ämmaemanda küsimuse tõstatas. Kahju jah, et keegi ei taha oma nimega esineda. Ma kardan, et isegi kui ma võtaks linnukese oma anonüümsuse tagant ära, siis see ei paneks vist teisi sama tegema. Või paneks?

RB kui kaugel sinu journey on?

Enivei, kutsun ennast siin siis Teeleheks. Vaatame, kas juttu jätkub kauemaks 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Kuigi ei tea, kui kauaks. Rasedust peaks olema 5+4.

Käisin täna valvekal määrimisega. Tuvastas musta kogumiku emakas mis oli 0.63 cm. Ja vastab 4 nädalale.

Olen nii mures, juulis oli peetumine.

Aga hcg näidud;

10.11 hcg 275

19.11 hcg 2578

20.11 hcg 4551

Võtsin haiguslehe ja puhkan, vaatan mis saab.

Tervitades, K

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei 🙂

Teeleht: Täna on mul 7 nädalat ja 4 päeva.

25.11 on mul arstiaeg. Googeldasin siin hoolega ringi, et leida endale hea ämmaemand, silma jäi Annika Hommik. Tema juurde saingi aja 25.daks.

Ütleme nii, et usun alles siis, kui näen UH tuksuvat südant, et olen tõesti ootel:)

Praegu tundub see ikka mulle veel uskumatu. Kolme eelneva lapsega on olnud palju oksendamist ja iiveldust. Hetkel ei ole mul millegi üle kurta 🙂 Isu on hea, lõhnataju on üli-tundlik, öised unenäod on nagu seiklusfimist 😀 Vb olen veidi hajameelsem ja mõttes on prioriteedid hakanud vaikselt kohti muutma. Mõtlen ja muretsen selle üle, kuidas ma ülejäänud perele uudisest teatan…

Kas kellelgi on plaanis liituda a la rasedate joogaga? Oskab keegi mõnd head rasedate võimlemiskohta Tallinnas soovitada?

Ilusat pühapäeva!

RB

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on äpi järgi 6+3.

Ma ei plaani joogasse minna, kuna aega on suht vähe. Muu elu võtab aja ära. Mul üks peagi viiene väänik kodus ja tööd on nagu muda.

Arsti aega ei ole siiamaani saanud. Iga päev ei ole muidugi helistada ka meeles olnud. Hajameelne olen mina ka veidi.

Mees mul kenasti ainuke, kes siis teab, ülejäänutele sõbrannedele tahaks ka öelda, aga ei julge, kuna asi alles nii alguses. Aga tõenäoliselt varsti tuleb yhele öelda, kuna ta raudpolt kysib, miks ma alkot ei tarbi 😀

by Teeleht

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstiajaga peaksid tegelema hakkama, eriti kui aegu pakkuda pole. Ma näiteks panin tuvastamisele aja pea kuu aega tagasi ja sain detsembri algusesse, varem polnud. Ämmale sain aja detsembri keskel, siis peaks olema 10+, kõik ajad detsembris kinni. Viimase aja panin digiloos, ei helistanud kuskile, muidugi kõik haiglad pole sellega liitunud ka.

Ma tahaks juba arstile, tahaks teada et kõik on korras. ????

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Minul õnnestus eile juba külg maha visata tänu libedale 🙁 Must jää oli lume all.

Õnneks kukkusin küljele aga siiski oli paras põnts.

Õhtul avastasin, et oli õrn määrimine toimunud, pigem pruunikas voolus ( ala 2 täppi).

Enam ei julge istuda ega astuda enne kui arstile saan neljapäeval 🙁

RB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna 6+4 ja esimesel arstil käidud ????

Südameke kenasti lõi ja vastas 6+3. Huuh süda kohe rahul.

Nüüd aga kuu aega vaja oodata, et ämmakale saaks minna.. siis juba arvele, erinevad analüüsid ja eks siis juba saan edasise info.

aek

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi RB, olgem ettevaatlikud, ma ka eile avastasin, et puhta libe, käisime lapsega õues õhtul.

Ma sain täna aja kirja endale arsti vastuvõtule järgmiseks nädalaks. See mure ka seljatatud.

 

Teeleht

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehega? Kas ja millist visiiti koos plaanite käia?

Minul abikaasa Oscarisse ja LA uh-sse kindlasti kaasa. Ja ilmselt lõpu poole ka veel üks UH ja siis ta ka kaasa 🙂 .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Annan teada, et kahjuks minul siia enam väga asja ei ole :(.

Peale minu kukkumist hakkas mul määrima, päev hiljem läks asi ikka käest ära.

Olin ahastuses ja sai palju pisaraid valatud ja 24.11 (päev enne kauaoodatud ämmaka visiiti) käisin ka kontrollis hommikul – ja mis siis välja tuli – et on tühi lootemuna. Ma ausalt polnud sellisest asjast midagi kuulnud. Ei taibanud isegi küsida, mis hetkel siis toimus peetumine jne? Aga arst ütles, et viljastumine on jah toimunud aga lootemuna on tühi. Minu sisetunne oli kogu aeg selline, et ma ei tunne mingit sidet rasedusega ja miks ma ei iivelda (varasemalt olen olnud suur oksendaja ja iiveldaja). Olingi seisukohal, et usun alles siis, et olen rase, kui näen südametukseid ekraanilt. Väga kurb ja tühi tunne on 🙁 Aga elu läheb edasi ja vaatab mis tulevik toob. Dets alguses lähen uuesti kontrolli.

Teile kõigile soovin ilusat ootusaega! Olge terved ja hoitud ja nautige seda aega 100-ga!!! 🙂

RB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

RB, väga kahju kuulda. Loodan, et jääd varsti uuesti rasedaks ja kannad ilusasti lõpuni.

H.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Annan teada, et kahjuks minul siia enam väga asja ei ole :(.

Peale minu kukkumist hakkas mul määrima, päev hiljem läks asi ikka käest ära.

Olin ahastuses ja sai palju pisaraid valatud ja 24.11 (päev enne kauaoodatud ämmaka visiiti) käisin ka kontrollis hommikul – ja mis siis välja tuli – et on tühi lootemuna. Ma ausalt polnud sellisest asjast midagi kuulnud. Ei taibanud isegi küsida, mis hetkel siis toimus peetumine jne? Aga arst ütles, et viljastumine on jah toimunud aga lootemuna on tühi. Minu sisetunne oli kogu aeg selline, et ma ei tunne mingit sidet rasedusega ja miks ma ei iivelda (varasemalt olen olnud suur oksendaja ja iiveldaja). Olingi seisukohal, et usun alles siis, et olen rase, kui näen südametukseid ekraanilt. Väga kurb ja tühi tunne on ???? Aga elu läheb edasi ja vaatab mis tulevik toob. Dets alguses lähen uuesti kontrolli.

Teile kõigile soovin ilusat ootusaega! Olge terved ja hoitud ja nautige seda aega 100-ga!!! ????

RB

Ise ka peetumise üle elanud, väga raske aeg oli. Kuid peale igat vihma tuleb pilve tagant päike.

Tugevat meelt ja optimismi!☀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis RB! Olen sinuga samas paadis. Päev pärast aja saamist pm hakkas määrima ja peale seda hakkas verd ka lahmama, seega mina ka lahkun sellest seltskonnast.

Olen mõtetes sinuga…

 

Teeleht

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeleht, väga kurb lugeda. Hoian pöialt, et saad varsti püsivad triibud!

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis Teeleht,

Oioi, seda on nüüd küll väga kurb lugeda:( No tõesti, võttis kohe sõnatuks, kui Su texti nägin nüüd.

Olen selle kohta palju lugenud ja saan aru, et kahjuks kogevad paljud naised sellist kaotust. Kas siis teeb loodus oma valiku v on muud põhjused.

Teeleht – soovin Sulle paremat ja kes teab, et äkki kohtume veel siin – mõne teise kuu grupis!

RB

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh heade soovide eest RB ja H. Ju siis pidi nii minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on see nädal arstiaeg, ei jõua ära oodata. Kuna mul pole üldse tunnet, et olen rase, siis seda suurem on see ootusärevus – kas ikka on kõik hästi. Loodan, et saan UHpildi ka. Kas kellelgi on veel see nädal aeg?

Olete endale midagi ostnud ka juba? Ma olen natukene vastu pidanud ostlemisega, aga täna murdusin. Ostsin H&M’ist ühe kolmese komplekti rasedatele (maika, pluus, retuusid), pea 50% soodustust. Varsti on see aeg, kus tavalised püksid ei sobi enam, siis hea retuusid jalga panna.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 109 )


Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2022