Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )

Teema: Juuli beebid 2022

Postitas:
Kägu

Liitun ka????‍♀️

14. oktoobril võtsin implantaadi välja, mõtlesin, et jään siis kui jään, otseselt ei planeeri ega kiirusta, täna käisin naistearsti juures ja ultraheli järgi täpselt 6 nädalat.
Huvitav see, et poolteist nädalat tagasi enne reisi tegin kaks testi, mis olid negatiivsed ja reisi eelviimasel päeval tulid kohe tugevad kaks triipu.

Esimeseks sümptomiks olid rasked ja valusad rinnad, nüüd juba iga päevaga aina süvenev iiveldus ja väsimus.

14.12 uuesti naistearsti vastuvõtule ja 29.12 esimene ämmaemanda vastuvõtt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma astun ka korraks siia teemasse, et öelda teile, RB ja Teeleht – ka mina olen teiega samas paadis. 5+ nädalal tekkis veritsus ja pärast seda rasedustestile enam teist triipu ei ilmunud. Tegelikult on mul täna juba CD14, aga ilmselt seekord jätame vahele, sest see oli juba teine katkenud rasedus (eelmine katkes suvel 6+ rn).. Pole õigeid sõnu lohutamaks, aga elu läheb paratamatult edasi.

Pärl

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vb rumal küsimus, aga tegemist esimese rasedusega. Kui ma õigesti aru saan, siis  TÜK’s ju põhimõtteliselt tehakse kõik OSCARI uuringud, miks osad seda veel eras käivad tegemas? Või on seal ikka mingi erinevus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tuvastamaks käidud, kõik hästi ja süda lööb. Minu arvutused õiged seoses suurusega ja tähtajaga.

Oh seda õnne! ???? Sain kaks pilti ka kaasa.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka juuli beebi. Ämmaemanda vastuvõtule 13 detsember.

Ultrahelis ka käidud, süda lööb ❤. Hetkel siis 7+4 nädalat.

Ainuke sümptom on valusad ja suurenenud rinnad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen panen ka end siis siia kirja. Rasedust 10+5.
7+2 käisin tuvastamas, siis oli kõik hästi.
Iiveldab, kaal kasvab, rinnad tundlikud, pea valutab ehk sada häda juures, aga vaikselt läheb paremaks.
Kodus kasvamas 4 ja 5 aastane, beebi planeeritud ja otsustas kohe tulla.
Järgmine visiit on Oscar, 20.12, peale seda julgen natuke kergemalt hingata.
Ärevust on seekord kuidagi rohkem, vanust ka juba omajagu (35).

Claudya

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ka minu poolt üle pika aja!

Kuidas teil läheb?

Mul terve ärkveloleku aeg paha olla.. lisaks kõrvetab tihti ja korralik väsimus. Muidugi koguaeg närin midagi, mis kätte satub, et iiveldust natukenegi kontrollida ja nagu arvata oli.. kaal kosub mühinal.. ei taha teadagi kuhu jõuan, olin juba enne rasedust ülekaaluline ja viimase aastaga oma tippkaalu jõudnud.. ei taha teada mis veel raseduse lõpuks kaal näitab.. aga noh.. hetkel ei mureste, pärast lapsega möllates ikka kaal alla hakkab ehk liikuma.

Avastasin hiljuti, et nätsu närimine teeb enesetunde natukeseks ajaks päris heaks ????

Ämmaemand on mul 22.12 ja sain ka dr. Soiši juurde aja oscarisse – 05.01.

Enda ja mehe vanematele plaanime jõuludel teatada, kuidas te teatamist plaanite?

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, liitun ka teiega. Mul tänaseks 9+2, ämmakal käidud, jaanuari alguses uus uh. Tulemas kolmas laps, õde ja vend kodus ootamas. Teistele teatame, kui oscariga kõik ok.

TM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmaemand 17.12, siis peaks ka Oscari aja saama. Ise siin mõtlen, et tahaks täiega NIPT testi teha, et sugu teada saada, täitsa hull (ma kindlasti ei tee seda). ???? Ehk saab soo teada Oscaris, kui näitab. Esimese ajal sain LA-s teada, teisega Oscaris. Oleme mehega vahel mõelnud, et kas tahaks üldse sugu teada, äkki laseks sünnitusel hoopis üllatada, samas uudishimu on suur.

Kui teatame kellelegi, siis peale Oscarit. Ämm saab varem teada, kui minu pere, sest nad on kaugemal ja tahaks näost-näkku öelda uudiseid.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Olen hetkel 8+1 nädalat esmakordne rase. Kas keegi oskab nõu anda, millal võiks taanduda rindade tundlikus? Tundlikus ajab juba hulluks. Kõndides, lamades, külge keerates, magades, ükskõik millises asendis on nad nii valusad, et iga päev mõtlen, et millal küll see juba taandub. Magan juba ammu rinnahoidjatega, sest siis vähemalt ei ärka mitu korda öösel ülesse valu peale. Kuidas teistel kogemused olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka esmarase ja mõtlen sama asja 😀 vahepeal läks nagu paremaks, aga nüüd on jälle jube valusad, mul 9+1. Kiire guugeldamine näitab, et alates teisest trimestrist võiks paremaks minna :D.

 

S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fb juulibeebid 2022 gruppi polegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/groups/juulibeebid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämmaemanda juures käidud, rasedapass saadud ja järgmine nädal annan hunnik proove. Oscari aja sain 4.jaanuar.

Tellisin kuu alguses endale doppleri, loodan selle varsti kätte saada. 🙂

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga rumal küsimus.. aga kas esimene ämmaemanda visiit on ultraheli kõhult või seespoolt?

Tuvastamine juba mitu nädalat tagasi tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pole kordagi ämmaemand UHd teinud, tähtsamad UHd on teinud keegi teine (esimene UH, Oscar, LA ja viimane UH kaalu kontrolliks). Ämmaemand on lihtsalt jälginud raseduse kulgu, mõõtnud emakakaelapikkust, kuulanud doppleriga, teinud saatekirja jne.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lähen 30 detsember teist korda ämmaemanda vastuvõtule. Hunniku verd andsin ja esimese uriini viisin nädal tagasi.

Oscar UH on ITK s 11 jaanuar. ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tegi äe esimesel visiidil (8+2) uh jah seestpoolt, tuvastamas polnud enne käinud (kuidas ja miks see üldse toimub?)

TM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!
Tànase seisuga 12+3 ???? 28.detsember KV uh. Olen Beebit juba mitu korda nàinud làbi uh, kuna olen pidanud korduvalt valve kabinetti külastama.
Tita on vàga vàga oodatud. Kodus on juba 4 aastane ôde.
Suhteliselt raseduse algusest saadik olen olnud kimpus gaasivaludega.. olen pàris mitu kg alla vôtnud tànu sellele. Lôpuks tundub, et asi hakkab paremaks minema, aga seda vôibolla nende toidulisandite pàrast, mida vôtma hakkasin.  Tànu nendele gaasivaludele on kôik iiveldused jms köömes ja ei pannudki neid tàhele eriti.

L????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teise lapsega lastehaiglas, teatasid et niipea ei saa koju, aga eks homme selgub. Mul Oscar 4.jaanuar (13+1), ilmselt pean ära ütlema ja ei teagi mis saab, kui ei saa haiglast ära enne 13+6. Vaatasin, et lähedal Fertilitas, aga ei tea kas lastakse sinna vajadusel minna, proovid andsin üldsegi teises haiglas.. Juba jama. Tahan, et lapsega kõik korras oleks, samas vaja ju Oscar ka ära teha.

Kui Oscar ära jääb, mis siis saab? Midagi? 14+ alates ei saa enam täpseid mõõte lootest.

H.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teise lapsega lastehaiglas, teatasid et niipea ei saa koju, aga eks homme selgub. Mul Oscar 4.jaanuar (13+1), ilmselt pean ära ütlema ja ei teagi mis saab, kui ei saa haiglast ära enne 13+6. Vaatasin, et lähedal Fertilitas, aga ei tea kas lastakse sinna vajadusel minna, proovid andsin üldsegi teises haiglas.. Juba jama. Tahan, et lapsega kõik korras oleks, samas vaja ju Oscar ka ära teha.

Kui Oscar ära jääb, mis siis saab? Midagi? 14+ alates ei saa enam täpseid mõõte lootest.

H.

Siis tehakse kohe NIPTIFY

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga helista oma ämmaemandale/arstile või nt ämmaemandate nõuande liinil. Ka haiglas võib ju oma murest rääkida 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin eile arstiga ühendust. Ütles et helistaks ITK-sse, räägiks murest ja kui saan ära käia, et äkki saab seal uuringu ära teha. Aga kuna ma ei saa siit ära minna aastase kõrvalt, siis jäi see valik välja. Nüüd tuleb muu võimalus leida.

Täna ütles arst, et äkki saab esmaspäeval välja, ma loodan igatahes parimat. Kirjutan veel ämmaemandale ja vaatame, mis lõpuks kokku suudame otsustada. Eks annan siis ka teada, kuidas läks. 🙂

Aitäh vastuste eest!

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa täna koju ja võib-olla ei saa homme ka koju, seega pidin oma Oscar aja ära ütlema. Uut aega see nädal ei olnud, 13+4 pidavat viimane aeg olema seda teha (see siis reede). Ma olen lihtsalt nii kurb, kõik ajab täna nutma.

Ma ei teagi, mis ma nüüd teen.. Ootangi 20.nädala ultraheli? Seal ju enam ei uurita neid asju, mis Oscaris. Tasuline ultraheli ei ole ka ju selleks mõeldud, et vaadata kas kõik korras ikka. Ainus võimalus on Fertilitas, aga ma ei saa siit haiglast ära et verd anda. No täiega masekas!

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu mingi saripostitaja juba. Sain aja ITK-sse reedel, nii et vähemalt sellega asi korras!

H.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei- hei. Pole ammu kirjutanud.  Käisin ämmaemanda vastuvõtul 30detsember. Kõik proovid ja analüüsid on korras, mis võeti 14 detsember.  Kuklavoldi UH on 11jaanuar. Beebit nägin viimati 6+3 nädalal. Tundub, et nii kaua juba möödas sellest. Ikka mõtlen, mis ta seal toimetab ????.

Tähtaeg on määratud 24 juuli. Aga kuna mul tuleb plaaniline keiser, siis nihkub see kuupäev veidi ettepoole.

Tervis on korras. Mõni õhtu on pea valutanud, aga ei midagi hullu. Kõhuke paisub ????. Rinnad ka ????. Ja muidugi püksid hakkavad kitsaks jääma ????. Ja no teinepäev on tunne, et jää või vetsu elama… reaalselt istub mul põie peal…????

Olen ka juba riideid ostnud.  Kuna ei oota esimest ega teist ega kolmandat ega neljandat last vaid viiendat, siis juba tean  milliseid riideid eelistada ja kui palju neid reaalselt vaja läheb.  Beebid kasvavad väga ruttu,  seega olen otsustanud enamuse osta teiselt ringilt. Olen saanud väga korralikud riided ja üli soodsa hinnaga. Beebid ei kanna neid läbi ja pealegi on need juba mitu korda pesus käinud ja oma õige suuruse ja pehmuse saanud.  Loomulikult pesen need veel isegi läbi, et oma pere lõhn ikka küljes oleks.  Ka kummuti koos mähkimisalusega ostsin, täispuidust ja teiselt ringilt 26euriga. Voodi on keldris, ootab oma aega. Madratsi ostan uue, sest paar aastat keldris seisnud madrats vast enam ei sobi beebile.

Kuidas teistel läheb?

Piterite ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere üle pika aja minu poolt!

Täna 12+6. Käidud on esimene ämmaka visiit ja ka dr. Šoisi juures saime eile käidud. Saime teada ka lapse soo ????

Kõik on kenasti korras ja hing rahul.

Iiveldust võiks öelda, et enam ei ole, kui siis natukene ja tihti kõrvetistega seotult.

Kaalu on kohutavalt juurde tulnud.. Riided kitsad ja seda ilmselt mitte raseduse tõttu.. ???? dieeti/toitumiskava pidada vist pole mõistlik rasedana? On keegi kogenud? Olen ka väga vähe liikunud juba enne rasedust.. kas oleks mõistlik nüüd elustiili muuta?

Vanemad said jõuluajal uudisest teada aga rohkem pole kellegile rääkinud.

Millal keegi tööandjale plaanib uudist teatada?

aek

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sai Oscar tehtud ja kõik korras. Tähtaeg liikus ette ja arvestatakse päevade järgi (enne arvestasin esimese Uh järgi, sest tsükkel oli väga ebaregulaarne), tähtajaks jäi nüüd 5.juuli. Kuna beebi ei tahtnud koostööd teha, siis uuring kestis üle tunni, sain vahepeal jalutada. Sugu uurisin ka, aga ta ei hakanud pakkuma. Igatahes oli väga tore last liigutama näha ja kuigi on päris vara, siis laps näeb täpselt mu teiste laste moodi välja. 🙂

H.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalu on kohutavalt juurde tulnud.. Riided kitsad ja seda ilmselt mitte raseduse tõttu.. ???? dieeti/toitumiskava pidada vist pole mõistlik rasedana? On keegi kogenud…

Millal keegi tööandjale plaanib uudist teatada?

 

Ikka võib toitumiskava küsida spetsialisti käest. Pea nõu ämmaemandaga kui mures oled. Minul on kaalu umbes 3.5kg juurde tulnud (11+6 nädalat) ämmaemand on kaalutõusuga rahul.

Mul selline töö, et ma olen üle viidud lihtsamalt tööle. Aga tööandjal seda pakkuda polnud, siis jäin juba koduseks 6+3 nädalast.

Piterite ????

[/quote]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma plaanin tööandjale teavitada kolmanda trimestri alguses. Praegu kodukontor ka, keegi ei näe. Kui lahkumisavaldus anda, siis on 30 p etteteatamise aeg, milleks ikka nii vara teavitada tööl, kui kedagi ei näe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )


Esileht Lapse ootamine Juuli beebid 2022