Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 20 postitust - vahemik 271 kuni 290 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ma pole OVteste teinud see kuu, aga täna annab mõnusasti vasakult tunda.
Äpi järgi OV CD16, täna CD14.
Panustatud sai CD12 varahommikul, täna olin ka juba triksistraksis, aga mees “oli väsinud”.
Oleksin tahtnud tal üle kurgi anda, ise ta ju lohutas mind, et äkki ma ikka ei pea LAPi minema ja õnnestub enne seda. Härra, kuidas saab õnnestuda, kui te olete väsinud?
Mis seal ikka, õnneks on veel õhtu ka (kui pole veel hilja!).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Minul oli üleeile OV-test veidi tumedam, kui tavapärane negatiivne. Eile oli aga täitsa hele ehk padunegatiivne. Täna on jälle tumedam ja viitab lähenvale OVile, ütleks et tumedamgi kui üleeile mälu järgi (vana testi enam käepärast pole). Ehk äkki homme saan rasvase triibu kätte. Muu muuks, aga ootaja aeg on nii maru pikk ja tahakas olla kindel, et panused õigel ajal saavadd antud. 🙂

Sain ka just kirja viljatusraviarstilt, et saaksin veidi varem ehk 13.08 tema jutule (üle 2ndl vähem siiski ootamist), aga täpselt sel ajal peaks mul juba määrimine või suurem veritsus olema… Saatsin siis samatargalt kirja vastu, et aeg sobib kenasti, aga kas mul on mõtet punastega kohale ilmuda :/ Realist minus ütleb, et ega need punased tulemata nagunii jää. Optimist aga kiidab, et see ongi meie kord… Nu vahva oleks küll, kui arst saaks hoopiski rasedust tuvastada, aga realist ses osas natuke võimutseb. Pöidlad igal juhul peos 🙂

Ja teile kõigile hoian ka pöidlaid, kes hetkel umbes täpselt sama kaugel ehk OV-/panustamas! 😉 Paari nädala pärast ühistestime siis 😀

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ma olen juba mitmendat tsüklit märganud, et tiksume siin mitmetega ühes ja samas rütmis. Minul ka OV aeg käes. Eile tegin OV testi ja seal oli pea-aegu kaks sama tugevat triipu 3 minuti möödaduses (mis on õige aeg testi vaatamiseks), peale 15 minutit oli juba testtriip kõvasti rasvasem kui kontrolltriip (aga see ei pruugi enam lugeda). Ehk siis peaks OV olema, täna on CD15. Panustatud sai ka CD12 ja täna on plaan siis veel üks panus anda.

Sel kuul oleme 12 korda seksinud ja mees mul ühe teise sõneluse käigus turtsatas välja, et mina kurnavat teda ära sellega, et tahan kogu aeg tema seemned temast välja lasta. Olgu nii, seetõttu siis nüüd fertiilse akna ajal olen teinud 3 päevase sammuga asju, siis ta saab äkki kosuda ja mõni vilkam “vend” äkki jõuab õigel ajal õigesse kohta. Kas sellest ka kasu on, eks siis vaatame.

Üldiselt võtan vist vabalt juba. Tunnen, et lausa täiega ootan seda IVF-i, sest siis ongi reaalne (üsna suur) võimalus, et minu munarakk ja mehe seemnerakk lõpuks ometi kohtuvad – oh seda rõõmupäeva siis. Tõesõna, ainuüksi see mõte rakkude võimalikust kohtumisest, kui senini seda pole toimunud (eelduslikult, sest kunagi ühtegi testtriipu pole näinud RT-l) teeb rõõmsaks.

OV testidest tahtsin ka veel kirjutada. Eelmisel kahel kuul kasutasin Kaigert teste ja ma ütleks, et ma vist külma kõhuga võiks need testid minema visata. Miks? Sest need ei näidanud mul pea-aegu, et mitte midagi. Kui see nüüd mingi müstiline juhus ei olnud ja mul viimased kaks tsüklit ei olnudki parasjagu ovulatsiooni, siis ma ütleks, et need ei tööta hästi. Triip tuleb vaevumärgatav ja ootama peab ka kaua (10 minutit).
Seevastu Benu Apteegi Livsane x5 OV testid on üle prahi. Toimivad kiiresti (3 minutit) ja ülepäeva testides on väga selgelt näha triibu tumenemist. Kui ei ole miskit, siis on väga hele triip ja kui OV on, siis on ikka rasvane ja tume triip. Sedasi saab jälgida edukalt LH kasvu ja langust terve fertiilse akna ajal (ülepäeviti näiteks testisin mina nendega, triibu tumedus selgelt eristatav).

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raporteerin: pãevad peaks hakkama tâna, homme hiljemalt ûlehomme. Kóhus kûll krambitab nagu kohe kohe hakkaks aga loodan siiski, et ei hakka. Kuigi panustatud sai sel korral AINULT ûhe korra “soodsal” ajal sest mehel oli arst ja kolm pãeva enne arsti pidi paastuma 😀 igaljuhul lootused mul laes ei ole aga no masendav kui jâlle pãevad hakkavad…aasta ja paar kuud proovitud ja kui tulemusi pole, môjub ikka vâga laastavalt.

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:51; 22.07 17:23; 23.07 16:17; 31.07 17:07; 01.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kirjutasin siia megapika teksti ja siis see lihtsalt kustus ära. Teen nüüd lühikokkuvõtte uuesti.

Raport:

Täna OV, eilsel OV testil olid kenad triibud, plaan panus anda täna.

Livsanex5 OV testid ainukesed töötavad variandid minu jaoks! Kaigerti omad võib prügikasti visata (eelmised kaks tsüklit ei näidanud midagi) – ei usu, et see oli mingi müstiline juhus, et mul siis eelmised kaks kuud just OV-d ei toimunudki, kui Kaigerti omasid kasutasin, kuigi kõik muud OV tunnused olid. Livsanega ootad 3 minutit ja tulemus käes (Kaigert 10 minutit). Livsane näitab järk-järgult tumenemist ja helenemist täpselt kui teha ülepäeviti (kui on hele triip, siis hele, kui OV, siis ikka rasvane tume).

Üldiselt võtan vabalt, sest ootan juba üli-väga oktoobri kuist IVF-i. Nii kaua on niisama proovitud ja ainuüksi mõte, et IVF-i teel lõpuks ometi väga suure tõenäosusega saabki reaalsuseks see, et minu ja mehe rakud kohtuvad, teeb mind nii rõõmsaks.

Mehel nädala lõpus dr Pommi juures arst, soovime rohtusid spermapoiste turgutuseks. Minul arst augusti keskel ja siis loodetavasti kuuleb, mis saab sellest Candida 2+-st, mis mul emakakaelas istub. Augustis tuleb teha ka IVF nõustamine juba, kuid seda siis peale meie arstilkäikusid – ootan huviga.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraamisin ka sahtlist siis OVtesti välja, vist see kirutud Kaigert oli (10min pidi ootama igatahes). See oli mu elu neljas triibu-OVtest ja võin öelda, et nii tumedat pole veel enne näinud. Aga oli siiski tsipa heledam kui teine triip, seega ehk ikka pole maha maganud teist/kolmandat panustamist? Loota võib.
Küsingi targematelt üle (mitte, et seda teemat oleks siin-seal mitu korda arutletud):
Kui OV on ära olnud, siis kas see hele triip “kaob” ära? St kui OV on juba ära olnud, siis test näitab pigem üliheledat triipu või valget lehte? Ja kui on juba selline PEAAEGU triip, siis pigem näitab see seda, et OV kohe tulekul/tulemas?

Igatahes, OV või mitte.. Ootan juba, et saaks mehega kokku ja olgu ta mul siis väsinud 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad ütlen ausalt…mina ka olen mõelnud…et pole ju võimalik..aga on küll..kui elutempo on nii kiire..et ei tea mis kuu isegi on..siis sry. Kui mul on tavaline, et STRESSI puhul “päevasi” 2.5kuud pole..sii sry..ei pannud tähelegi..et juba mitu kuud taas möödas. Pole ju võimalik rasestuda nii ebaregulaarse tsükliga ja arvestades et 12a OMA mehega sexides ei õnnestunud veel lapsi saada..siis ei tulnud selle pealegi ..et võiks rase üldse olla..vaevusi null..kui esimese lapsega kui rasedaks jäin oksendasin igapäev..dussiall hoidsin rindadest kinni sest need lihtsalt karjusid valust ja väsimus tappiz nii et voodistki välja ei saanud…sry ainus koht kus hakkasin mõtlema..oli see kui vanaema matustel seisin ja …Jumal võtab hinge, ja annab..loodus tühja kohta ei salli..ja tõmbas kui hinge alt et appi mul polegi päevad ju alanud…see test ei näidanud ka midagi…ja nii siis edasi eladin teadmisrga et taas elan väga sisse poole ja stressist kõik tingitud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin..testil oli 1 triip ja kõik…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna enesetunne oli täiesti tavaline ja just oli mul samasugune paus päevadel ja polnud rase..siis sry..ainus millele mõtlesin..et äkki mul midagi viga…???? aga..kui kaebusi pole..ja arstiajad meeletud et lihtsalt naistearstile pääseda…siis hetkel sinna see jäi..tänaseks on kättejõudnud kauaoodatud UH kus siis selgub põhjus miks päevad ei käi normaalselt ja kas on võimalik et olengi päriselt rase..kahest triibust testil mulle ei piisa…sest see tundub nii mõistuse vastane…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tâna DPO15 test negatiivne ????
Päevad siis peaks tâna hakkama…äärmiseljuhul homme.
Nõme.

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:51; 22.07 17:23; 23.07 16:17; 31.07 17:07; 01.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraamisin ka sahtlist siis OVtesti välja, vist see kirutud Kaigert oli (10min pidi ootama igatahes). See oli mu elu neljas triibu-OVtest ja võin öelda, et nii tumedat pole veel enne näinud. Aga oli siiski tsipa heledam kui teine triip, seega ehk ikka pole maha maganud teist/kolmandat panustamist? Loota võib.

Küsingi targematelt üle (mitte, et seda teemat oleks siin-seal mitu korda arutletud):

Kui OV on ära olnud, siis kas see hele triip “kaob” ära? St kui OV on juba ära olnud, siis test näitab pigem üliheledat triipu või valget lehte? Ja kui on juba selline PEAAEGU triip, siis pigem näitab see seda, et OV kohe tulekul/tulemas?

Igatahes, OV või mitte.. Ootan juba, et saaks mehega kokku ja olgu ta mul siis väsinud ????

Mina pole kunagi OV testil valget lehte näinud. Olen testinud vaid fertiilses aknas ja 2-3 päeva enne ja peale seda, seega ma ei tea, mis tulemus oleks siis, kui testide muul ajal.
Olen näinud aga väga heledat triipu, kuid ilmselgelt on triip alati olemas olnud. Livsane testidega saab selgelt tuvastada, kui LH on madal (hele triip) ja kui hakkab tõusma (tumeneb järjest) ning kui peale OV-d langeb (jälle hele triip).

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks natuke üldisem küsimus. Kuidas teie defineerite määrimist? Mul sageli on päevade esimene päev vähese verega, sageli nii et vajadusel saaks tavaliste pesukaitsmetega läbi. On ikka punane ja nii, aga kui kannaks terve päev sama tampooni siis vb ühe mini saaks enamvähem täis. Kas te loeksite seda päevade alguseks või järgmist päeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mingit pesa pununist:( Hoopis pâevad hakkasid môned päevad varem, kui ootasin:((

Kägu – 2 viimast lõiku oli lihtsalt minu enda olukorra kirjeldus üldsusele, mitte soetud Sinu olukorraga ????

Aga on väga palju asju, mida saab öelda, et “nii mul küll kunagi varem olnud pole…”, kuniks see ükskord kätte jõuab. Eriti siis, kui tegeled oma keha analüüsimisega igate pidi ning ootused on kõrged, on igasugused huvitavad sümptomid ja asjad kerged tekkima.

Kui said juba korraliku OV-testi kätte, siis see alati ei tähenda 100% OV toimumist (nii ka testide juhenditel kirjas, sest testid ei tuvasta OVd, vadi vahetult enne seda suurenevad luteaal hormooni ehk LHd). Ehk oli mingi haigus või stress vms (mida ise pruukinud tähelegi panna, sest keha tegeles vaikimisi selle tõrjumisega), üleliigne stress/koormus kehale lükkas OV viimasel hetkel siiski edasi. See tähendab, et LH tõuseb ja OV-test justkui viitab kohe algavale OVile, aga OV siiski ei toimu. Sellisel juhul lükkabki keha veidi OV edasi ja võibki juhtuda, et saad 2x tsükli jooksul positiivse OV testi. Teisel korral siis toimub lõpuks ka OV. See ei ole muidugi nüüd tavapärane, kuid ometi mitte haruldus. Käputäis kuid tagasi sai üks selle “teise” OViga endale prisked triibud ja nüüd peaks rasedus vist otsapidi poole peal juba olema ????

Sellegi poolest hoian pöidlaid, et OV-test tuvastas hoopiski algava raseduse ????

Elli-Ly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks natuke üldisem küsimus. Kuidas teie defineerite määrimist? Mul sageli on päevade esimene päev vähese verega, sageli nii et vajadusel saaks tavaliste pesukaitsmetega läbi. On ikka punane ja nii, aga kui kannaks terve päev sama tampooni siis vb ühe mini saaks enamvähem täis. Kas te loeksite seda päevade alguseks või järgmist päeva?

Määrimine on siis, kui on tegemist eritisega, mis ei ole vedel, vaid kreemjas (s.t. ta on veel voolusega segamini). Samuti peaks olema täidetud kriteerium värvi poolest: kas pruun või roosa (voolusega segamini), mitte punane. Nii määratlen mina. Aga august on käes ja uus teema loodud, kolime sinna edasi.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu kadus augusti teema? Just oli ja isegi kirjutasin sinna ja nüüd lambist kadunud? Uuendasin lehte ja otsisin “find in page”-ga, aga ikka tühjus? :O

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 22:49; 22.07 14:34; 01.08 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan sama et kadunud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa – väga hästi said ju hakkama! 🙂 Kui minu kommentaari pärast ütled nii, siis see oli puhtalt minu enda kapsaaeda mõeldud! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et mul arvuti mängib vingerpussi lihtsalt, et seda teemat ei näita enam aga telefonis ka teema kadunud. Ma hakkasin muutma neid kirjavigu seal algtekstis ja nii kui ma vajutasin muuda või salvesta või mis iganes nupp seal on – viskas kogu teksti taguse helepunaseks ja kaks esimest postitust koos teemaga olid sootuks ära kustunud.

Ma ei kujuta ette mis juhtus. Seega saab uue teema teha. Ma igaks juhuks ei tee. Tundub, et ei ole päris minu dela.

Gloriosa

Kusjuures siin Perekoolis on alates eilsest niimoodi, et kui teed postituse ära ja hiljem märkad kirjavigu ning soovid neid muuta, siis kaob vahel kogu tekst ära. Ma eile just kirjutasin pika kirja ja kadund ta oligi. Mõttetu ajakulu.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin uue teema uuesti ära ja parandasin vähemalt osaliselt enda kirjavigu… neid nii palju, et ei imesta, kui neid seal terve hunnik veel leidub. Igaljuhul, kui ka jäi mõni kirjaviga sisse, siis las olla, muidu kustub ehk jälle kogu teema ära :/

Perekool – miks nii nõme süsteem?

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa – ma kirjutasin oma teksti ära ja saatsin ära ja siis hakkasin mõtlema, et vb sa tõesti ei pidanudki minu öeldut silmas, vaid seda teema muutmist-kadumist 😀 Igaljuhul segane värk ja kaugeltki mitte Sinu süü mitte kuskilt otsast 😀 Ja tõesti, kust see teema tagasi ilmus siis lõpuks või miks ta üldse ära kadus? Müstika on see perekool siin :O Loodetavasti enam sellist jama ei tule ette kellelgi meil 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 271 kuni 290 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.