Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mul täna CD3 ja issand, kui õnnelik ma selle üle olen ???? lõpuks ometi on tsükkel tagasi ja on võimalik triibud saada. August, palun tule juba ????

V.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin märtsis LAPil, tehti 4 auku, veel on muidugi vara öelda, aga armid ikka korralikud, pole tahtnud bikiinegi selga panna, et teised ei päriks. Mul munajuhad olid korras, aga diagnoositi mõõdukas endometrioos. Kahjuks pole ka pärast lõikust siiani õnnestunud rasestuda:(

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 08:01; 15.07 12:22; 18.07 18:36; 25.07 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud kaks LAP’i
2007 aasta(need armid vaevu märgatavad)
2019 aasta veebruar (need armid ka pisikesed, aga veel natuke näha eriti kuna ma tean,et need seal on.. aga mind ei häiri. Venitusarmid kõhul häirivad rohkem.
Ahjaa..mõlemal korral tehti kolm lõiget. Tartu Ülikooli kliinikumis.
Ma näitaks ona kõhtu aga ma hetkel puhkusel Saaremaal. Ei hakka mehel ka paluma,et pilti teeks ???? Ta kohe mõtleb et misasja. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elly-Ly, kas perearstil käies midagi ka selgus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Preggo – jaa, jäigi kirjutamata siia…

Põhimõtteliselt olid näidud kõik enam-vähem korras. Uriinianalüüsi põhjal on leukotsüütide nr veidi kõrgem (see on põhiline põletike näitaja), kuid ei midagi hullu ja vb järgmisel päeval proovi tehes poleks midagi olnud. Ref väärtus ehk norm peaks jääma alla 10, kuid mul oli 75. Esmapilgul tundub muidugi suur see nr olevat, aga kui kehas on ikka mingi korralik põletik, võib see number olla mitmeid sadu kui isegi mitte vist ülitõsiste põletike puhul tuhandeid.

See 75 võib tuleneda ka puhtalt sellest, et mul ühe varba ümber nahk veitsa katki ja kergelt hell ehk mingi olematu põletik naha marrastusel sees, millele muidu tähelepanu ei pööraks kui numbreid silme ees poleks. Uriinianalüüdies oli kaks näitu märgitud ka “normi piires”, kuid tegelikult mul hakkas vahetult enne vereproovile minekut ka määrima, ehk siis ükskõik kui kaitstud ma üritasin uriini hoida (tegin puhtaks ja kasutasin tampooni) ehk see võib tulemusi natukene kallutada suuremate numbrite suunas. Syn Lab lehelt lugesin, et nii mõnegi näidu puhul võib tulemust muuta üleüldse igasugune tupeeritis, niiet väga kinni nendes numbrites ei tasu kindlasti olla. Vähemalt mitte ühe proovi põhjal.

Ja siis vereanalüüs – kõik muu oluline oli korras (vähemalt üldnormide järgi, ma ei tea peale TSH teisi raseda norme), ainult ikkagi see samune TSH oligi veidi kõrgem kui rasestumiseks soodne. Ehk siis kui rasestumiseks võiks olla alla 2,5, ideaalis isegi alla 2 vist, siis minul oli 3,04 (mis on ju muul juhul normväärtus). Ja lisaks ka mingi teine kilpnäärme näitaja (TPO vist) oli samuti suurem, kui peaks, aga perearsti sõnul ei ole tollel rasestumisega mingit seost ja samuti võib olla lihtsatest asjadest mõjutatav, seda enam et tema hinnangul oli tõus pisike.

Igal juhul asendus-perearst ütles, et see kilpnäärme hormoonide teema jääb paraku juba tema jaoks natuke kõrvaliseks ja kuna mul juba aeg nagunii viljatusravi arsti juurde kirjas, siis eks asjaga tegelebki edasi juba tema. Natuke kurvaks tegi küll, et kohe hormoone peale ei kirjutatud, kuigi see on üks teema, millega raudselt kohe tegeletakse viljatusravil, aga samas ega see ju kindel pole, et just selle näidu taga minu rasestumine kinni on.

Mees juba ütles, et järgmine-ülejärgmine nädal läheb andmiseks.. 😀 Talle see mõte ei meeldinud üldse, et alles augusti lõpus hakatakse võimalikku “blokki eemaldama”. Ta nii väga ootab juba! Nii tore oleks, kui viljatusravi arsti juurde saaksin minna hoopiski jutuga, et näete – sain hoopiski täitsa ise ilma igasuguse kõrvalise abita triibud just kätte 🙂 Loota ju võib 😉

Kukijamuki – Meil küll mõningane vanusevahe (mina 25), aga alustasime püüdmist enam-vähem samal ajal ja mul samuti 14s tsükkel kohe käsil (kui nüüd lõpuks veritsema korralikult hakkaks). Nimelt mul oli täna 5s päev määrimist juba teist tsüklit järjest ja eelmise tsükli põhjal peakski lõpuks homsest CD1 saama. Nii pikk määrimine on küll üle mõistuse juba. Arstile minek jäi mul ka võrreldes Sinuga natuke hiljemaks, aga see selleks. Igal juhul tahtsin öelda, et meie mõlema triibud on kohe-kohe tulemas – hästi natu-natukene kannatust veel! 😉

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laparoskoopiale saadeti MRT tulemusel endometrioosi kahtluse tõttu. Pidavat tugevalt näha olema. Mida aga opi käigus ei leitud oli endometrioos. Tehti kaks auku. Polnud uurinud, aga ajaga on kadunud pms üks armidest. Teine on naba all, ja nabaehe varjab ilusti ära.

Pisikesed torked tehakse, reeglina ei ole võõrale silmaga nägtav, või kes ei oska vaadata.

Ma võin saata pildid, aga mitte siia. Ei oska.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.07 22:08; 19.07 00:00; 19.07 00:08; 22.07 17:24; 24.07 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin armi-pilte lisada, aga ei õnnestu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.07 22:08; 19.07 00:00; 19.07 00:08; 22.07 17:24; 24.07 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain oma VT tulemused:
4+2 163
4+4 454

Esimene UH on augusti alguses. Nii kaua pean rahulikult ootama 🙂

Minul oli LAP 3 aastat tagasi ja isegi pingsa uurimise käigus ei suuda ma mitte ühtegi armi tuvastada (tehti 3 auku ja üks munajuha eemaldati)
Edit: ma leidsin 2 armi (paremal ja vasakul püksivärvli all), need on nii- nii vaevumärgatavad. Kolmas oli mul naba sees ja seda pole üldse näha.

L.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liigun ka augusdisse. Täna selg valutab meeletult ehk päevad on kohe kohe kohal. Teate seda õnne tunnet. Ma olen nii nii õnnelik et lõpuks ometi sain ka mina korda. Nüüd loodan et tsükkel on regulaarne ka.

Palju õnne kõigile kes on saanud triibud. Ja need kes püüavad pea püsti ja küll tuleb meie aeg ka????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Olen ka endiselt siin… mitterase loomulikult :/ Teadlikult olen olnud siit ka eemal sest üle aasta juba pole rasestuda õnnestunud. Mis ometi tekitab masendust veidi. Mehe saatsin arstile (erakliinikusse) kus tehti küsimatagi tâisuuring. Vastuseid veel ei ole. Kui temal kõik korras siis sama teekond mul ees. Arst útleski, et enne ei hakka mind nö torkimagi kui mees uuritud. Hetkeseis siis ootel 🙂

Kts.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:51; 22.07 17:23; 23.07 16:17; 31.07 17:07; 01.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Tsükkel 31-32 päeva. Siiamaani ovulatsiooniteste kasutanud ei ole ja ei ole ka ilma tâppi lâinud. Môtlesin siis sel kuil pyyda seda ôiget aega ov testidega. Testima hakkasin suht varakult- ca tsükli 11ndal päeval. Iga päev, kuni eilseni üks triip. Eile aga kaks- eeldasin, et tippaeg. Täna huvi pärast tegin ka ja -1 triip????
Minu loogika ütleb, et täna oleks ka vôinud vee ju kahte triipu näidata?
Mis hetkel mulle need kaks triipu siis ilmuvad? OV pärval vôi lähenedes?
Testideks One Step ribad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu – vastasin just pragust pikalt Sinu poolt tehtud eraldi teemas 🙂 Vaata sinna 😉
Teema kokkuvõtteks ütlen, et jah, ka vaid ühel päeval nähtud triip on OK ja enamasti see just nii ongi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 22:49; 22.07 14:34; 01.08 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test-gallery/image.php?galleryid=924020

Ma korra veel trügin siia. Ma tean, et paljud tellivad neid odavaid interneti OV teste. Mul oli ka neid päris palju veel järgi ja alates 14DPO on need mul järjest positiivseimaks läinud. Siin on juttu olnud, et need tuvastavad ka rasedust, sest LH ja HCG hormoonid on sarnased. Kuldreeglina ei tasu seda võtta aga minu puhul toimis. Pildil täna hommikune test (20DPO).
Ps! See oli õnneks mu viimane test (nii raseduse kui OV oma), rohkem ei testi ????

L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harva kirjutatakse siis mõtlesin,et lisan põnevust
Flo äpp näitab,et tänaseks on päevad ühe päeva hilinenud.
Mul üldse huvitav nädal olnud. 14,16 ja 18 määrinud. 16-ndal panin tampsi sisse(sest noh igaksjuhuks nagu) aga see ei saanud isegi täis.
Tänaseks jälle miskit pole. Selg ja kõht valutab. Vahelduva eduga..
Oeh põnev samas. Aga ei usu,et rase. Kui puhkuse lõpuks päevad ei alga siis teen testi vast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen arvata, et täna on ov-rinnad valusad ja kôht valus nagu päevade ajal- üleeile ov testil oli ka kaks triipu (kaks eelmist päeva sai beebiprojektile panustatud aga sisetunne ütleb, et ei ole veel meie kord). Vaatan oma Clue appi ja iga kuu on 6-7 päeva enne menstrutasiooni runnad valusaks lâinud alles- mul ka imelik kuu????Kolmap. lähen jâlle uhi ja vereproov. Viimane kord nädal peale ovd kollakeha uhis näha ei olnud aga veri näitas et ov toimus. Pean vist ostma selle digitaalse ov testi- ei saa mina nende ribatesyidest aru????????‍♀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elly-Ly, see on väga tore, et sul yldised tervisenäitajad head olid.

Mul paar a tagasi perearstil tuli välja, et TSH oli 4 midagi ehk oli piiripealne näit. Aga D-vitamiin oli nullilähedane. Igaks juhuks andis arst saatekirja endokrinoloogi juurde, kus omakorda võttis proovid ja vaatas igaks juhuks (kui juba seal olin) kilpnääret UH masinaga. Kilpnäärmega oli kõik okei. Ytles, et ei hakka ravi peale panema, aga kui rasedust planeerin, tulgu ma tagasi ta juurde, et siis kirjutab tablakad, sest ideaalis võiks näit väiksem olla. Kyll aga käskis võtta ca 7000 iU D-vitamiini päevas. Lisaks mainis, et D-vitamiiniga võib ka TSH paika minna, sest D-vitamiinil on suht sada rolli organismis.

Ja rasedust planeerides oligi nii, et D-vitamiin oli ideaalne ja TSH läks ise 1.6 peale ning rasestusin esimesel katsel.

Mul on muidugi ilmvõimatu öelda, kas kohene rasestumine oli juhus või tänu ideaalsele TSHle ja sellele, et kõik näitajad ongi väga head, aga selge on see, et organismis on kõik omavahelises seoses. Ja noh rasedus on yldse eriolukord, et ka mehe vastavad näitajad peavad head olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie loete päevade algust? Kas määrimist juba ka? Flo äpist sattusin mingile artiklile, kus öeldakse, et määrimine juba cd1, kuid paljud loevad selleks vist ikka päris tugeva verutsusega päeva?

Muidu ei olekski nii oluline, kuid pean minema andma hormoonide analüüsi tsükli 3-6 päeval. Nüüd ei saa ise ka aru, kas on juba cd2 või lihtsalt määrinud 2 päeva ja eelmine tsükkel alles… Rindade tundlikkus pole kadunud, mis tavaliselt kaob ühes päevade algusega, seega vist siis ikkagi pole veel uus tsükkel…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loen päevade alguseks ikka seda kui hakkab päris roosa /punakas verejooks. Ja siis on ka päevadele omane kõhu- ja seljavalu platsis. Määrimist ma sisse ei arvesta enne päevi.

Sirli27

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõik see pere. Olen siin täitsa uus liige????????lugesin veidi teie lugusid..aga mul hoopis kummaline lugu. Hirm püksis ja otsustasin ka sõna võtta. Pole 3 või isegi 4 kuud päevi olnud..aga nii kiire aeg ja stressirohke ja mõtlesin et sellest kõik tingitud..veits väsimus ja kõht ka punnis..ilmselt sellepärast et päevasid ei ole.Aga siis sõbranna ütles et kamoon tee test ära. Aga arvestades asjaolusid et 12a jooksul pole ma ühtki kaitsevahendit kasutanud ja rasedused on katkenud ja oli ka emakaväline…on hirm megasuur…ja kuidas 2 korralikku triipu tuli. Arstile ei pääse niipea mis mind eriti ärritab. Rääkisin suvalisele arstitädile loo ära ja kuna ei ela eestis..siis neil aega küll…mind aga piinavad mõtted kas kõik on hästi ja kas üldse olen rase..ja kuna emakavälisega on ka 2 triipu ja kehva olla…ja kunagi arst ütles et selline asi kipub korduma..on hirm veel suurem. Aga see tädike kes mu vastu võttis jumala rahulik..et vaatame ootame küll beebi kasvab ja rahu ja hakka vitamiine sööma jne…nagu päriselt??? Eestis oleks riskirase ja samal päeval UH üle vaadatud…ühesõnaga nüüd ootan ja stressan ja mõtlen üle…oehh

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati mõelnud, et millised on need naised, kes poole raseduse pealt oma rasedusest teada saavad v lausa need, kes alles synnitusel taipavad.

Nyyd siis tean, et vahe seisneb selles, et yhtedel on sõbranna, kes ytleb, et comoon, sul ei ole 4 kuud päevi olnud, tee test, ja teistel sellist sõbrannat ei ole.

Ma ei oska muud öelda, et pehmelt öeldes väga lohakas suhtumine.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isiklikult arvan, et võrreldes teiste riikidega teeb Eesti üldse raseduse puhul alguses liiga palju, mitmel pool mujal on esimene visiit alles palju hiljem. Eks raseda süda ikka valutab jah ja tahaks igal võimalusel veenduda, et kõik on korras, aga reaalselt ei ole raseduse alguses arstidel väga midagi teha, loodus teeb oma töö kui vaja on. Pahalane, ilmselt veretesti on sul ikka võimalus teha ju, kui tahad lihtsalt kindel olla, et on siiski rasedus. Ma ei tea küll, kus sa elad, aga tavaliselt vist saatelehega vähemalt vereanalüüsi saaksid anda. Ühesõnaga mis ma öelda tahtsin on see, et ka Eestis ei oleks sa minu teada kohe riskirasedate alla kuuluv ja oota rahus oma arstiaega, mis välja pakutud. Kui algavad suured valud ja verejooks, siis kiiresti erakorralisse, aga muidu ei ole tarvis seal arsti puki otsas nii vara üldse istuda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 21:45; 22.07 11:42; 28.07 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isiklikult arvan, et võrreldes teiste riikidega teeb Eesti üldse raseduse puhul alguses liiga palju, mitmel pool mujal on esimene visiit alles palju hiljem. Eks raseda süda ikka valutab jah ja tahaks igal võimalusel veenduda, et kõik on korras, aga reaalselt ei ole raseduse alguses arstidel väga midagi teha, loodus teeb oma töö kui vaja on. Pahalane, ilmselt veretesti on sul ikka võimalus teha ju, kui tahad lihtsalt kindel olla, et on siiski rasedus. Ma ei tea küll, kus sa elad, aga tavaliselt vist saatelehega vähemalt vereanalüüsi saaksid anda. Ühesõnaga mis ma öelda tahtsin on see, et ka Eestis ei oleks sa minu teada kohe riskirasedate alla kuuluv ja oota rahus oma arstiaega, mis välja pakutud. Kui algavad suured valud ja verejooks, siis kiiresti erakorralisse, aga muidu ei ole tarvis seal arsti puki otsas nii vara üldse istuda.

Eestis tehakse raseduse alguses liiga palju? Jah, kohe peale esimeste päevade ärajäämist ei tasu arsti juurde kapata, aga enne 12. nädalat kindlasti, et hinnata loote arengut ja võtta analyyse, vajadusel toetada rasedust ravimitega. Kõik selleks, et synniksid terved lapsed. Eestis on rasedate hoolitsus nii kõrgel tasemel, et mujalt tulnud praktikandid imestavad, kui suur protsent naisi siin synnitavad terveid lapsi ja kui paljud teevad seda loomulikult, ilma keisrita ja kui paljud otsustavad imetada. Lisaks veel nn emapalk poolteist aastat. Mis riikidega sa võrrelda soovid? Mõne arengumaaga, kus abordi eest lähed vangi, isegi, kui laps on eostetud vägistamise tulemusena? V USAga, kus iga liigutuse eest antakse sulle arve ja nii rasedus, synnitus kui ka hiljem kodusolemine beebiga on meeletult kallis ja maksustatud poolteist aastat kodusolemisest vōid und näha? V Hiinaga, kus on yhe lapse poliitika ja rohkemate lastega võtab riik sult hyved ära? The list goes on and on.

Jah, Eestis vanasti synnitati ka põllu ääres ja vagude vahel, aga surnultsynde oli siis kordades rohkem. Ka naised surid synnitusel.

Enamik rasedusi kulgeb ka ilma arstideta kenasti, aga varajane diagnostika sōelubki välja need abivajajad. Kuigi jah, suurimad abivajajad, a la narkomaanid, alkohoolikud, HIVi ja muude suguhaiguste omanikud ei hooli ei enda ega lapse tevisest piisavalt, et varakult kontrolli minna.

Päevad ei jää ära põhjuseta mitmeid kuid. Seal taga on pōhjus. Naisena peaks juba teisel kuul tekkima häirekell, et midagi on valesti. Stress, kiired ajad tööl v koolis on lihtsalt lollid vabandused. Nii kiire ei ole kellelgi, et poole pissimise pealt pulga peale ei saa lasta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiksu, mina pidin andma analüüsi tsükli 2.-4. päeval ja arsti kommentaar oli, et oluline on, et hakkaks tugevalt veritsema.
Seega meil arstiga ühisarusaam, et loeme tsükli esimeseks päevaks korraliku veritsusega päeva. Kui on ainult pühkides määrimine või kui päeva jooksul ainult pisike hägune loiguke püksis on, siis seda ei loe..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõik see pere. Olen siin täitsa uus liige????????lugesin veidi teie lugusid..aga mul hoopis kummaline lugu. Hirm püksis ja otsustasin ka sõna võtta. Pole 3 või isegi 4 kuud päevi olnud..aga nii kiire aeg ja stressirohke ja mõtlesin et sellest kõik tingitud..veits väsimus ja kõht ka punnis..ilmselt sellepärast et päevasid ei ole.Aga siis sõbranna ütles et kamoon tee test ära. Aga arvestades asjaolusid et 12a jooksul pole ma ühtki kaitsevahendit kasutanud ja rasedused on katkenud ja oli ka emakaväline…on hirm megasuur…ja kuidas 2 korralikku triipu tuli. Arstile ei pääse niipea mis mind eriti ärritab. Rääkisin suvalisele arstitädile loo ära ja kuna ei ela eestis..siis neil aega küll…mind aga piinavad mõtted kas kõik on hästi ja kas üldse olen rase..ja kuna emakavälisega on ka 2 triipu ja kehva olla…ja kunagi arst ütles et selline asi kipub korduma..on hirm veel suurem. Aga see tädike kes mu vastu võttis jumala rahulik..et vaatame ootame küll beebi kasvab ja rahu ja hakka vitamiine sööma jne…nagu päriselt??? Eestis oleks riskirase ja samal päeval UH üle vaadatud…ühesõnaga nüüd ootan ja stressan ja mõtlen üle…oehh

4 kuud pole päevi olnud ja nüüd hakkas järsku nii kiire?! Tõesti ma loodan, et see on mingi libateema. Nii yolo ei saa ka olla- igasugune tsüklihäire peaks häirekellasid lööma, eriti eelneva emakavälise korral ????‍♀️

L.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tômba endale Clue app. Seal märgid ära, kui hakkab mâârima. Siis näed kalendris, et app hakkab tsüklit lugema selest pæevast, kui märgid veritsuse light vôi medium. Spotting on kalendris mârge aga sealt alates lugema ei hakka.

Kiksu, mina pidin andma analüüsi tsükli 2.-4. päeval ja arsti kommentaar oli, et oluline on, et hakkaks tugevalt veritsema.

Seega meil arstiga ühisarusaam, et loeme tsükli esimeseks päevaks korraliku veritsusega päeva. Kui on ainult pühkides määrimine või kui päeva jooksul ainult pisike hägune loiguke püksis on, siis seda ei loe..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid loevad tsükli algust erinevalt, oluline on lugeda samamoodi, nagu loeb ka Su arst. Ehk kui arst loeb esimesest määrimisest CD1, siis peaksid seda tegema ka Sina. Kui aga arst loeb CD1ks esimest vererohkemat päeva, siis peaksid samamoodi lugema.

Mul on natukene kahju, et eelmise kuu teemapostitusse kirjutasin välja nii mitmed kuust kuusse korduma kippuvad küsimused, kuid neid edasi uude teemasse ei toodud. Nüüd näen, kuidas korduvalt küsitakse jälle neid samu teemasid, mille kirja panekuks eelmise kuu teemas palju vaeva nägin… Ju siis keegi arvas, et see mõttetu teema ja lihtsam on kogu aeg uuesti ja uuesti vastata nendele samadele küsimustele.

Kukijamuki – mina loen Su arsti kommentaarist välja hoopiski seda, et tema alustab lugemist määrimisest ja 2-4 päev peaks olema suurem veritsus juba alanud, ehk siis oleks õige aeg analüüsideks. Võin muidugi eksida, aga kindlasti küsiksin eraldi üle arsti käest järgmisel visiidil, mis hetkest tema CD1 loeb. 🙂

Mina olen siiani lugenud samuti suuremast veritsusest alates, kuid minu perearst ja peagi külastatav Dr. Sekavin alustavad lugemist juba määrimisest, seega mõtlen, et peaks ka oma süsteemid nüüd ümber mõtestama sellisele lugemisele…

Preggo – mul oli D-vitamiin täiesti korras, seega ainult D-vitamiiniga ma ilmselt näite sobivaks ei saa. Nõme ongi see, et ma tean täpselt, mis näit vajab rasestumiseks kohendamist ja et selleks tuleb natukene lisahormoone tarvitada, aga ma ei saa mitte midagi teha enne, kui lõpuks arsti juurde pääsen rohkem kui kuu aja pärast. Loodan, et rasestun hoolimata veidi kõrgemast TSHst juba nüüd kohe-kohe, kui uus OV algamas on. Hetkel lõppesid just päevad ja nüüd olengi uue OV ootel.

Muidugi kui probleem on hoopiski mehes, siis pole nagunii vahet, mis näidud mul on, aga mehe analüüsideks annab viljatusraviarst ju alles saatekirja. Viimati kui mees perearstil käis, olid meil tema tervisest tulenevalt nagunii pinged veidi üle pea ja seega ei pushinud tookord perearstilt saatekirja küsima. Eks ootame ja loodame, et enne arsti külastusi saame ikka ise hakkama 🙂 Teoorias läheb see tsükkel vist veel aasta aja sisse – ehk ikka õnnestub selle aastase protsendi sisse pääseda 😀

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harva kirjutatakse siis mõtlesin,et lisan põnevust

Flo äpp näitab,et tänaseks on päevad ühe päeva hilinenud.

Mul üldse huvitav nädal olnud. 14,16 ja 18 määrinud. 16-ndal panin tampsi sisse(sest noh igaksjuhuks nagu) aga see ei saanud isegi täis.

Tänaseks jälle miskit pole. Selg ja kõht valutab. Vahelduva eduga..

Oeh põnev samas. Aga ei usu,et rase. Kui puhkuse lõpuks päevad ei alga siis teen testi vast.

Päevad algasid ikka. Väiksema verega kui muidu.
Tampooni ei saa kasutada. Reaalselt ei lähe sisse. Nii valus. Nagu midagi tuleks ette ja ei saa nii sügavale lükata kui muidu.
Tähendab laupäeval õhtul sain veel tampsi kasutada aga eile päeval enam ei saanud.
Ei tea millest see olla võib..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, mulle nii meeldib su optimism 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Preggo, ma mõtlesin vaid jah raseduse algust ja seda, et mõned käivad enne I trimestri uuringut mitu korda arstide vahet kontrollimas, kas ikka kõik on korras. Endalgi oli see, et kirjutati, et peaks arstile minema 6.-9. nädalal – ma läksin 7+ nädalal ja pidin paari nädala pärast tagasi minema, sest esimese uh käigus ei tuvastatud nii suurt rasedust nagu mu kalkulatsioonid näitasid (kuna ma väga jälgisin ov jne, siis tean täpselt, millal toimus). Teisel visiidil oligi “järgi kasvanud” või oli lihtsam nüüd parem mõõta. Ja ma usun, et palju on neid inimesi, kes enne I trimestri uuringut on veel mitu korda arsti vahet käinud, väike imeõrn määrimine, kohe puki otsa. Ja kui mõni arst julgeb öelda, et kui valusid või suurt veritsust ei ole, siis ei ole ohtu ema tervisele ja seega ei ole mõtet hetkel midagi edasi uurida, siis ollakse arstide peale pahased, et mis mõttes, äkki mul rasedus katkes, äkki midagi on halvasti?!?! Indiviidi tasandil saan murest aru, aga üldisemat pilti vaadates on suur osa selliseid visiite lihtsalt meelerahu visiidid (ma ei mõtle korralisi ette nähtud uuringuid).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 21:45; 22.07 11:42; 28.07 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad said läbi, ootan ov-d. Sorri, Elli-Ly, et su teksti ümber ei kopeerinud. Ei tundunud õige tegu lihtsalt

V.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.