Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mul täna 8/9dpo ja pagan küll, üle poole aasta proovitud ja ikka suudan peast suht rasedaks minna. Ma olen mõningatel tsüklitel pannud kirja, mis tundmused mis päevadel olnud on, et siis pärast kui jälle midagi teistsugust tunnen saan vaadata, et aa jah siis oli ka ja rase ikka ei old onju. Ja eks see suures osas ikka maandab õhinat, aga no 😀 kui kirjas on “kripeldav tunne” siis ega ma ikka täpselt ei mäleta, kuidas kripeldas ja mõtlen, et praegu nagu teistmoodi kripeldab jne. Lootusetu keiss olen.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

V. – Me siis täpselt sama kaugel. Mul said ka just päevad läbi ja olen nüüd OV ootel. Copy osas pole hullu 😉 Aga kes iganes uut teemat algatab, siis võtke ikka kogu eelmise kuu teemaalgatus kaasa. Selle eesmärgiga ta ju lisatud ongi, et kõigile ja kogu aeg oleks oluline info nähtav ja käepärast 🙂

Chikibriki – heh, optimist missugune. Aastake täis ja ma täpselt samasugune nagu sa viimase kommentaariga kirjutasid – iga tunnus ajab ärevile, et see vist miskit uut, äkki rasedus? 😀 Missiis, et vb samu asju ka eelnevatel kuudel tundnud, aga “see” kuu on see RAUDSELT just rasedusest… kuni jälle punased käes 😀 No äkki SEE kuu saan mina ka tunda, mis need päris raseduse tunnused on? 😀

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 22:49; 22.07 14:34; 01.08 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Preggo, ma mõtlesin vaid jah raseduse algust ja seda, et mõned käivad enne I trimestri uuringut mitu korda arstide vahet kontrollimas, kas ikka kõik on korras. Endalgi oli see, et kirjutati, et peaks arstile minema 6.-9. nädalal – ma läksin 7+ nädalal ja pidin paari nädala pärast tagasi minema, sest esimese uh käigus ei tuvastatud nii suurt rasedust nagu mu kalkulatsioonid näitasid (kuna ma väga jälgisin ov jne, siis tean täpselt, millal toimus). Teisel visiidil oligi “järgi kasvanud” või oli lihtsam nüüd parem mõõta. Ja ma usun, et palju on neid inimesi, kes enne I trimestri uuringut on veel mitu korda arsti vahet käinud, väike imeõrn määrimine, kohe puki otsa. Ja kui mõni arst julgeb öelda, et kui valusid või suurt veritsust ei ole, siis ei ole ohtu ema tervisele ja seega ei ole mõtet hetkel midagi edasi uurida, siis ollakse arstide peale pahased, et mis mõttes, äkki mul rasedus katkes, äkki midagi on halvasti?!?! Indiviidi tasandil saan murest aru, aga üldisemat pilti vaadates on suur osa selliseid visiite lihtsalt meelerahu visiidid (ma ei mõtle korralisi ette nähtud uuringuid).

Mina olen sellega küll täitsa nõus, meil on nagu saksa kord ikka osade asjadega, et peab normi täitma. Mujal maailmas, ka heaolu riikides, ei aruvtata nii peenelt palju keegi juurde võtnud on või kui palju vastsündinud protsentides alla võtavad esimestel elupäevadel ja neil on ka väga head näitajad laste ja naiste tervise osas.
Raseduse ajal küsisin ämmaemandalt, et äkki ei ole vaja teha suguhaiguste ja HIV-i analüüse teist korda, et ma olen püsipartneriga suhtes (meil tehakse neid nimelt kaks korda raseduse jooksul), aga kuna juhend nii soovitab, siis ikka tehti. Minu arvates saaks selliste asjade pealt oluliselt kokku hoida resursse.

Preggole tahaksin öelda, et ei ole vaja üle reageerida, kellegi lohakaks nimetamine on lihtsalt ebaviisakas ja mitte konstruktiivne kriitika. Inimesed on erinevad, igaüks ei pea DPO1 ananassi närima kui ei soovi, see ei tähenda, et ta hoolimatu oleks.

Uuele tulijale soovitaks võtta ühendust oma perearstiga, ma eeldan, et igas riigis on mingi perearsti süsteem, selgitada seal on muret ja uurida, millised võimalused on ning kui muud ei pakuta, siis tasulisi teenuseid saab igal pool vastavalt oma soovile.

Maria

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 14:50; 22.07 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reedel olin ma nii õnnelik et jee päevad hakkavad. Ja mul ei ole siiani neid. Eile õhtul tegin testi oli negatiivne. Nii et mul on tsükkel sassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maria, foorumites on väga oluline funktsionaalne lugemisoskus. Kui ma kirjutan lohakas suhtumine, ei mõtle ma, et inimene on ISE lohakas. Ja milles see ananass yldse syydi on? Mina isiklikult selle söömisesse ei usu, aga on inimesi, kes soovivad seda syya kasvõi seepärast, et siis jääb endale tunne, et midagigi tehakse raseduse soodustamiseks. Ja ma ei näe selles midagi halba.

Igasugune negatiivne vastukaja ei ole automaatselt ebaviisakus. Kui inimene ytleb, et ta on 12 a kaitsevahenditeta askeldanud, näitab see seda, et tegemist ei ole purunoorega, st yksjagu elukogemust on juba selja taga. Sinna lisandub veel see, et on olnud raseduse katkemist ja emakavälist rasedust. Naistearsti juures on ka esimesi kysimusi- millal viimati päevad olid? Mida arvata patsiendist, kes vastab a la XD-irw-poh-yolo-maiTeaMingiPoolAastatTagasiVä?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga negatiivne vastukaja ei ole võib-olla tõesti ebaviisakas, aga need kommentaarid on küll. Millist kasu saab inimene sellisest vastusest
“Omg, kus sa siiamaani olid !?!”
Ma töötan ise ka meditdiinis ja näen väga palju erinevaid inimesi, suhtumisi ja käitumist. Kolme lause põhjal oletada, et inimene on rumal ja hoolimatu on minu arvates väga lühinägelik. Mõnedel naistel on ebaregulaarne tsükkel ja päevi võibki väga pikalt mitte olla.
Maria

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 14:50; 22.07 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on toimunud perekooliga. Pool aastat tagasi olid siin inimesed kes vastasid kõikidele ja koguaeg sai soovitusi ja elati kaasa. Aga mis nüüd siin on

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 11:50; 22.07 17:18; 23.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi, ega see tagantjärele targutamine midagi ei muuda. Aga olgem ausad, inimene kes ei kasuta kaitsevahendeid peaks ju teadlik olema, et võib rasedaks jääda.

Kts.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:51; 22.07 17:23; 23.07 16:17; 31.07 17:07; 01.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, ära tee välja parem, võimalik, et libateemad ju. Või natuke.. lihtne. Pole mõtet üldse reageeridagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.07 22:08; 19.07 00:00; 19.07 00:08; 22.07 17:24; 24.07 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärme hakka jälle, pliis 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Teie tulete toime sellega et ei õnnestu ja on alla andmise tunne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 11:50; 22.07 17:18; 23.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin siia vahepeal L-i õnnitlema. 🙂 Jippikajee ja head kosumist!

Ja ühtlasi küsima, et kuidas Maasikal läheb? Mingis muus teemas (vist) nägin, et hormooni tase oli juba päris madalal ja lõpp juba paistis, aga siin pole üldse kuulnud, et kuidas läheb? Kas läks õnneks ja pääsesid karmimast sekkumisest?

Elli-Ly, panen pöidlad pihku, et ikka selle “ühe aasta jooksul” statistika sisse või lähedale ära teeksid tulemuse. 😉

Tunnistan ausalt üles muidugi, et mul pole kuskil nagu mujal kirjutada ja lugeda, seega hoian ikka kümne küünega sellest seltskonnast kinni. 😀

Sellel teemal, et Eestis liiga palju jälgitakse – noh, oleneb, eksole. 😀 Näiteks üritage te praegu TÜK-i saada rasedusega arvele võtmise aega. Ei ole mingit ülejälgimist. Ma sain esimese aja alles raseduse 12. nädalaks (kuna tahtsin ühte neljast arstist/ämmaemandast – kui oleks suvalisega leppinud, siis oli varaseim aeg 11. nädalaks). Kui ei oleks käppa sees seal, siis jääksid kõik I trimestri uuringud tegemata. Seega oleneb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas sinust, Reiwa, et meeles pead 🙂
Mul viimati oli hCG 6,8 (2 nädalat tagasi) ja veritsus sai ka otsa lõpuks. Arst käskis ühed päevad ära oodata, siis kontrolli minna ja kui kõik korras, siis võime uuesti proovima hakata. Nii et läks selles olukorras vast kõige parema võimaliku stsenaariumi järgi.

Kuidas sul sujub? 🙂

Maasikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 13:51; 23.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin siia vahepeal L-i õnnitlema. ???? Jippikajee ja head kosumist!

Ja ühtlasi küsima, et kuidas Maasikal läheb? Mingis muus teemas (vist) nägin, et hormooni tase oli juba päris madalal ja lõpp juba paistis, aga siin pole üldse kuulnud, et kuidas läheb? Kas läks õnneks ja pääsesid karmimast sekkumisest?

Elli-Ly, panen pöidlad pihku, et ikka selle “ühe aasta jooksul” statistika sisse või lähedale ära teeksid tulemuse. ????

Tunnistan ausalt üles muidugi, et mul pole kuskil nagu mujal kirjutada ja lugeda, seega hoian ikka kümne küünega sellest seltskonnast kinni. ????

Sellel teemal, et Eestis liiga palju jälgitakse – noh, oleneb, eksole. ???? Näiteks üritage te praegu TÜK-i saada rasedusega arvele võtmise aega. Ei ole mingit ülejälgimist. Ma sain esimese aja alles raseduse 12. nädalaks (kuna tahtsin ühte neljast arstist/ämmaemandast – kui oleks suvalisega leppinud, siis oli varaseim aeg 11. nädalaks). Kui ei oleks käppa sees seal, siis jääksid kõik I trimestri uuringud tegemata. Seega oleneb.

Reiwa, vähemalt ausus ennekõike, see mulle meeldib! Ma vist ei olegi õnnitlenud Sind rasestumise puhul. Teen seda tagantjärgi, palju õnne!

Kui siin juba ausaks jutuks läks, siis tunnistan ka omalt poolt ausalt üles, et tunnen viimasel ajal, et ma ei jaksa siin enam õnnitleda rasestumise puhul inimesi. Põhjus on selles, et ise nii kaua püüdnud ja ei midagi ja see tundub mulle lihtsalt sügavalt ebaõiglane, et ühed rasestuvad ja teised mitte. Aga et mitte enda frustratsiooni teiste peal välja elada, siis olengi vahepeal lihtsalt omaette tasakesi ja ei ütle mitte midagi. Vahepeal aga siiski mingi jõud tuleb ning seega õnnitlen nüüd ka L-i tagantjärgi. Võib olla on need ka hormoonid, sest käsil on hetkel ju follikulaarfaas ja fertiilne aken on kohe ukse ees (see lõpp kõlas nüüd küll naljakalt natuke :D).

Igal juhul õnnestumisi meile kõigile, kes-mis faasis ka parasjagu poleks!

Liblikas

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikas – eks vist tõesti üks parematest variantidest kurvas olukorras. Tore, et saad varsti jälle sadulasse! 🙂

Liblikas – aitäh õnne eest! Saan täiesti aru sinust, samas olukorras oleksin ma ise ka üsna tõrges ja mossis, kui keegi jälle triibud kätte saab. Ega ma vist midagi sellist lohutavat oskagi öelda, mida sa juba miljon korda kuulnud poleks. Kui et ainult – hoian pöidlaid jätkuvalt kõigile. <insert youtube link videole, kus härra Heinz Valk käratab: “Ükskord me võidame nii.kui.nii”>

Mul tööalaselt õnnestus peale uudise uuele tööandjale teatamist siiski ametisse jääda, kuigi ausalt öeldes oleks see võinud minna nii ühte- kui teistpidi, kuna leping polnud ju veel allkirjastatud. Veidi kardan, kuidas selle iivelduse ja väsimusega endast nüüd esimestel nädalatel ülihead muljet jätta, aga eks peab kuidagi tulemuse ära tegema. Ja eks siis hiljem mõtleme tööandjaga koos välja, et mis edasi saab. 🙂 Teemast rääkides ütles ta kenasti, et ei näe ratsionaalselt ühtegi võimalust, kuidas see minu lapseuudis keskpikas perspektiivis ettevõtte jaoks töötaks, aga ta pole kunagi töötajaid valides teinud ratsionaalseid otsuseid, vaid lähtunud kõhutundest ja kõhutunne ütlevat, et tasub proovida. Huh, dodged the bullet here. Suht nõme oleks olnud olla töötu vähem kui kahe nädala pärast…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas: vâga hãsti môistan mida tunned… sellep. ma ise ka tegin siit vahepeal pausi sest no kuust kuusse ja lõpuks siiski tekitas sterssi korralikult.
Mul seis selline, et oletatavad päevad peaks hakkama nii nädala pärast… kuna triipe püüdnud aasta ja mõned kuud juba siis hakkasime uurima milles asi. Mehe analüûside vastuseid veel ei ole niiet seni oleme nö ootel. Mônesmôttes olen saanud rahu, et núúd lâhiajal ilmselt on teada mis viga ja saab mingi plaani jãrgi tegutseda. Senimaani võtamegi vabalt 🙂 kui kuidagi ei saa siis kûll kuidagi ikka.
Triibulistele soovin palju õnne!

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:51; 22.07 17:23; 23.07 16:17; 31.07 17:07; 01.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna vaikne olnud ja endast mitte teada andnud, aga siin ma nüüd olen. Otsustasime mehega, et hakkame proovima, niiet hetkel käsil esimene kuu. Suure kokkusattumusena olid see kuu ka esimest korda päevad (sünnitasin oktoobris ja siiani imetan), niiet hetkel CD12 ja see nädal ‘viljakas’ nädal ja 27. peaks olema ov, kui nüüd ainult päevad oleksid kohe korrapärased (alati on olnud), aga ei pruugi ju ????‍♀️ loota võib ????

Kr.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiwa & Liblikas, suur aitäh teile 🙂
Mul ka sama teema nagu sul Reiwa, ma lihtsalt ei julge ennast seal raseduse foorumis veel ritta võtta- käin ikka siin lugemas ja pöidlaid hoidmas. Üritan mitte väga palju sõna võtta, et triibupüüdjate varvastele mitte astuda 🙂

L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile, kes oma LAPi armistoorisid jagasid!
Vaatan siin suvel päevitanuna, et ahhh, elan üle küll. Esteet nagu ma olen.
Mees on ka väga toetav, ütleb küll siin viimased paar kuud, et hoiab positiivset meelt ja äkki ikka pääsen laparoskoopiast, aga ise olen realist ja pigem juba valmistun selleks.
Hea on see üldine perekondlik ühine arusaam, et oodata me ei jaksa ja loota niisama looduse üllatusele pole kõige efektiivsem variant. See annab väga palju ürgset jõudu juurde.

Elli-Ly, aitäh ilusate soovide eest ja aitäh kaasa mõtlemast tsükli loendamisele! Mul oli selline situatsioon, et oli vaja analüüsi anda 2.-4. tsükli päeval. Määrima hakkas kolmapäeval ja vahele tulid pühad, seega sain minna analüüsi andma alles esmaspäeval. Kinnitasin arstilt üle, et esmaspäev pole liiga hilja, et oluline on just see, et oleks korralik veritsus. Kui oleksin lugenud tsüklit alates see sama kolmapäev, siis oleks esmaspäev olnud juba CD6..
Kuidas sul määrimisega? Kas algas veniva algusega mitteoodatud uus tsükkel?
Määrimisest veel.. Kuna mul analüüsid korras ja reeglina pühkides määrimist max 2 päeva, siis seepärast pole ka määrimise pärast kunagi muretsenud. 3+ päeva juba tekitaksid palju küsimusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jumekas ning armid vaevu märgatavad, kui üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.07 22:08; 19.07 00:00; 19.07 00:08; 22.07 17:24; 24.07 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiwa – Sa oled äge! Ja teised triibulised ja peatselt triibulised ka, kes ikka siia piiluvad ja kaasa elavad! 😛

Kukijamuki – mul oli ka muidu tavaline keskmiselt 2 päevane määrimine. Küll aga pole olnud selles osas mingit korrapärasust. Mõnikord määris pruunilt, mõnikord roosakalt jne. Aasta jooksul on sattunud sekka ka 3 päevaseid määrimisi ja ka 1 päevaseid määrimisi. Aga nüüd viimased 2 tsüklit kolistavad küll korralikult kellasid, et mida kuradit? 5 päeva määrimist? Ja kui eelmisel tsüklil oli siis vähemalt kiire 2 päevane veritsus ja kõik, siis nüüd viimane kord venis see suurem veritsus ka juba 3 päevaks ja siis veel määris natukene takka järgi ka ehk päevad üle nädala – no kes see jaksab nii?

Kuisjuures, kui noortekasse määrimise tõttu talvel pöördusin, siis ütlesid, et see ilmselt madalast progest ja määrasid Dupha. See aga ei toimetanud 2 tsükli jooksul nii nagu tarvis ja just tehtud vereproovide järgi oli proge siiski korras ehk sain niisama sünteetikat sisse söödud. Oleksid võinud tookord juba siis vähemalt vereproovidki teha, aga ei. Jälle totakas olukord, et ootan ka selle määrimise tõttu väga-väga seda arsti visiiti, et saaks asjad korda. Noortekasse enam minna ei taha ja seega ongi mega aeglaselt kulgev ooteperiood igate pidi.

Mida ma ootan:
* OV, et saaks panused antud.
* Triibulisi, et saaks lõpuks ometi seda õnnistust tunda.
* Abielu ettepanekut – sundida meest ilmselgelt ei saa ja hoolimata sellest, et mina seda väga ootan, mõtleb mees ka rahaliste seisude peale ning see tõttu pole veel valmis pulmi oma eelarvesse sisse panema.
* Arsti visiiti, et oma naistemured kõik ära kurta ja neile lahendused leida. Loodan muidugi jätkuvalt väga-väga, et arsti juurde minnes jääb tal üle vaid kinnitada rasedust, ega pea hakkama “vea otsimisega” tegelema.

Kõik triibupüüdjad, kes on alla aasta proovinud rasestuda – soovin Teile südamest väga kiiret rasestumist, sest aasta on juba liiga pikk aeg ning keerab kogu hingeelu peapeale.

Kõik, kes aasta ja peale püüdnud – Te olete võimsad! Selle jõu ja jaksu leidmine, et tegeleda kuust kuusse pettumiste ja teiste rõõmusõnumite vastuvõtmisega, on üks raskemaid asju, millega üks naine nii pikal perioodil tegelema peab. Peagi saabub ka meie aeg! Kallid teile kõigile!!!

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin, 10/11dpo. Kui need ei ole rasestumise tunnused, siis on mul elu pms praegu. Dziisas. Rinnanibud nii valusad, et panin isegi rinnahoidja selga, mida ma muidu ei kanna ja emakas neljandat päeva juba ühtlaset valus. Lisaks uneraskused, madal vererõhk (eile diivanilt tõustes panin peaaegu pildi tasku). Ma nii loodan, et on rasestumisest aga miskipärast arvan ikka, et ongi lihtsalt mingi friik pms. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul pole aimugi, kas keegi minu nime ka siin veel mäletab, aga kirjutan natuke endast 🙂

Jaanuar 2018 alustasime proovimisega. Aprill 2018 oli keemiline rasedus, mis katkes 5. nädalal. Kuskil oktoober 2018 jäin uuesti rasedaks. 8-ndal nädalal syda lõi. Aga kahjuks 10-ndal nädalal saime teada, et rasedus peetunud. Aasta lõpp möödus mul valude ja verekaotusega, õnneks toimus kogu protsess loomulikult. Oli lein, aga mees oli väga toeks ja sain sellest yle.

Peale seda katkemist selgus, et kilpnääre natuke uimane. Tava arstid ei teeks väljagi, sest normi piires, aga raseduse jaoks madal. Nägin hullult vaeva looduslike vahenditega kilpnäärme turgutamiseks, saavutasin ka mõningast edu.

Viimane tsykkel lisasin teisel poolel loodusliku progesteroonikreemi. Ja põmm, jäin rasedaks 😀 päeval kui oleksid pidanud päevad hakkama tulid kohe selgelt 2 triipu! Kahtlustasin rasedust, sest lõhnatundlikkus oli väga tugev, rinnad ka nats valusad. Aga no ikka arvasin, et kujutan ette. Kuigi pärnu rannas käia oli mega piin – terve rand haises intensiivselt päevituskreemi järele, täiega õudne 😀

Tegin kohe samal päeval kilpnäärmetestid ja hcg, selle näit oli 215, mis tundub täitsa ilus, arvestades et rasedust 3+6. Aga kuna kilpnääre siiski natuke madal, siis hakkan nyyd võtma ka hormooni juurde. Ja loodan, et see lahendab asjad ja ei pea enam kartma katkemise pärast.

Keegi siin eelnevalt kirjutas, et tal kilpnäärme antikehad kõrged – selle asja nimi on hashimoto ja see võib mõjutada nii rasestumist, kui raseduse säilitamist. Palun googelda Izabella Wentz ja loe, sellega saab ise väga palju ära teha ja arstid kõiki lahendusi ei tea, õigemini neid ei huvita kilpnääre enne kui alatalitlust pole tekkinud.

Igatahes olen nyyd õnnelikult rase ja katsun seekord vähem muretseda ja rohkem lihtsalt nautida ja rahulikult võtta. Eelmised korrad olen õudsalt murelik olnud, aga samas on need andnud kogemuse, et yle muretsemine on mõttetu, sest sellega kontrollida anyway midagi ei saa. Loodan, et seekord läheb hästi ja saame oma beebi! See on meie esimene laps, mina olen 40 ja mees 42. Mõned tuttavad saavad vanaemaks, aga meie planeerime esimest last 🙂 elud on erinevad!

Soovin kõigile edukat rasestumist ja lahendusi, kui sellel teel on takistusi. Mina olen väga looduslike vahendite usku, sellepärast soovitaks appi võtta ka mõne targa toitumisterapeudi. Toitumise ja lisanditega saab tegelikult teha imesid mõnedel juhtudel. Kõike head!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul pole aimugi, kas keegi minu nime ka siin veel mäletab, aga kirjutan natuke endast ????

Jaanuar 2018 alustasime proovimisega. Aprill 2018 oli keemiline rasedus, mis katkes 5. nädalal. Kuskil oktoober 2018 jäin uuesti rasedaks. 8-ndal nädalal syda lõi. Aga kahjuks 10-ndal nädalal saime teada, et rasedus peetunud. Aasta lõpp möödus mul valude ja verekaotusega, õnneks toimus kogu protsess loomulikult. Oli lein, aga mees oli väga toeks ja sain sellest yle.

Peale seda katkemist selgus, et kilpnääre natuke uimane. Tava arstid ei teeks väljagi, sest normi piires, aga raseduse jaoks madal. Nägin hullult vaeva looduslike vahenditega kilpnäärme turgutamiseks, saavutasin ka mõningast edu.

Viimane tsykkel lisasin teisel poolel loodusliku progesteroonikreemi. Ja põmm, jäin rasedaks ???? päeval kui oleksid pidanud päevad hakkama tulid kohe selgelt 2 triipu! Kahtlustasin rasedust, sest lõhnatundlikkus oli väga tugev, rinnad ka nats valusad. Aga no ikka arvasin, et kujutan ette. Kuigi pärnu rannas käia oli mega piin – terve rand haises intensiivselt päevituskreemi järele, täiega õudne ????

Tegin kohe samal päeval kilpnäärmetestid ja hcg, selle näit oli 215, mis tundub täitsa ilus, arvestades et rasedust 3+6. Aga kuna kilpnääre siiski natuke madal, siis hakkan nyyd võtma ka hormooni juurde. Ja loodan, et see lahendab asjad ja ei pea enam kartma katkemise pärast.

Keegi siin eelnevalt kirjutas, et tal kilpnäärme antikehad kõrged – selle asja nimi on hashimoto ja see võib mõjutada nii rasestumist, kui raseduse säilitamist. Palun googelda Izabella Wentz ja loe, sellega saab ise väga palju ära teha ja arstid kõiki lahendusi ei tea, õigemini neid ei huvita kilpnääre enne kui alatalitlust pole tekkinud.

Igatahes olen nyyd õnnelikult rase ja katsun seekord vähem muretseda ja rohkem lihtsalt nautida ja rahulikult võtta. Eelmised korrad olen õudsalt murelik olnud, aga samas on need andnud kogemuse, et yle muretsemine on mõttetu, sest sellega kontrollida anyway midagi ei saa. Loodan, et seekord läheb hästi ja saame oma beebi! See on meie esimene laps, mina olen 40 ja mees 42. Mõned tuttavad saavad vanaemaks, aga meie planeerime esimest last ???? elud on erinevad!

Soovin kõigile edukat rasestumist ja lahendusi, kui sellel teel on takistusi. Mina olen väga looduslike vahendite usku, sellepärast soovitaks appi võtta ka mõne targa toitumisterapeudi. Toitumise ja lisanditega saab tegelikult teha imesid mõnedel juhtudel. Kõike head!

Tere!

Oo, palju õnne! Palun täpsusta, milline on see looduslik progesterooni kreem.

Ette tänades,
Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill – Sinu nimi mulle tuttav :). Ju suurimad tänud, kohe uurin seda kilpnäärme värki :O Ehk saan ise natukene näitu sobivamaks rasestumiseks. 😛 Esimene, kes üldse midagigi selle teema kohta öelda-suunata oskab! Tänud!

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja palju õnne ja edu ka muidugi! 😀 Kaunist kosumist! 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Progesteroonikreem on see, mida võtan https://www.iherb.com/pr/Organic-Excellence-Feminine-Balance-Therapy-Progesterone-Cream-Fragrance-Free-3-oz-85-5-g/28771

Siin on natsa kirjas prog kreemi kohta https://natural-fertility-info.com/natural-progesterone-cream-pregnancy.html

Elli-Ly, vaata seda https://thyroidpharmacist.com. Mul on olemas ka tema raamat pdf-ina, võin sulle saata, kui jätad oma kontakti. Praegu olen ringi reisimas, aga järgmine nädal olen ehk arvuti juures.

Toitumisterapeutidest soovitaks Liis Orav või Ülle Hõbemägi.

Ma kavatsen kosuda jah 🙂 aitäh!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul pole aimugi, kas keegi minu nime ka siin veel mäletab, aga kirjutan natuke endast ????

Jaanuar 2018 alustasime proovimisega. Aprill 2018 oli keemiline rasedus, mis katkes 5. nädalal. Kuskil oktoober 2018 jäin uuesti rasedaks. 8-ndal nädalal syda lõi. Aga kahjuks 10-ndal nädalal saime teada, et rasedus peetunud. Aasta lõpp möödus mul valude ja verekaotusega, õnneks toimus kogu protsess loomulikult. Oli lein, aga mees oli väga toeks ja sain sellest yle.

Peale seda katkemist selgus, et kilpnääre natuke uimane. Tava arstid ei teeks väljagi, sest normi piires, aga raseduse jaoks madal. Nägin hullult vaeva looduslike vahenditega kilpnäärme turgutamiseks, saavutasin ka mõningast edu.

Viimane tsykkel lisasin teisel poolel loodusliku progesteroonikreemi. Ja põmm, jäin rasedaks ???? päeval kui oleksid pidanud päevad hakkama tulid kohe selgelt 2 triipu! Kahtlustasin rasedust, sest lõhnatundlikkus oli väga tugev, rinnad ka nats valusad. Aga no ikka arvasin, et kujutan ette. Kuigi pärnu rannas käia oli mega piin – terve rand haises intensiivselt päevituskreemi järele, täiega õudne ????

Tegin kohe samal päeval kilpnäärmetestid ja hcg, selle näit oli 215, mis tundub täitsa ilus, arvestades et rasedust 3+6. Aga kuna kilpnääre siiski natuke madal, siis hakkan nyyd võtma ka hormooni juurde. Ja loodan, et see lahendab asjad ja ei pea enam kartma katkemise pärast.

Keegi siin eelnevalt kirjutas, et tal kilpnäärme antikehad kõrged – selle asja nimi on hashimoto ja see võib mõjutada nii rasestumist, kui raseduse säilitamist. Palun googelda Izabella Wentz ja loe, sellega saab ise väga palju ära teha ja arstid kõiki lahendusi ei tea, õigemini neid ei huvita kilpnääre enne kui alatalitlust pole tekkinud.

Igatahes olen nyyd õnnelikult rase ja katsun seekord vähem muretseda ja rohkem lihtsalt nautida ja rahulikult võtta. Eelmised korrad olen õudsalt murelik olnud, aga samas on need andnud kogemuse, et yle muretsemine on mõttetu, sest sellega kontrollida anyway midagi ei saa. Loodan, et seekord läheb hästi ja saame oma beebi! See on meie esimene laps, mina olen 40 ja mees 42. Mõned tuttavad saavad vanaemaks, aga meie planeerime esimest last ???? elud on erinevad!

Soovin kõigile edukat rasestumist ja lahendusi, kui sellel teel on takistusi. Mina olen väga looduslike vahendite usku, sellepärast soovitaks appi võtta ka mõne targa toitumisterapeudi. Toitumise ja lisanditega saab tegelikult teha imesid mõnedel juhtudel. Kõike head!

Ma olen natuke segaduses. Sul ikkagi kilpnäärme enda näit ka veidi paigast ära, mitte ainult antikehad? Lugesin põgusalt Hashimoto kohta ega saa aru, kas see haigus on siis, kui kilpnäärme näidud muidu täitsa korras, aga antikehad kõrged? Minul arst ütles, et kunagi võib seetõttu alatalitlus tekkida, praegu muud näidud peale antikehade korras. Kas sul on samamoodi? Ja mis see progesteroonikreem siia puutub, see ka kilpnäärme tõttu vajalik? Hormoonitasemed olid mul endal paigas, seetõttu tundub veider progesterooni tarbida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel, mul ei ole ühtegi Hashimoto haiguse sümptomit. Oeh, kas peaks kilpnäärme arstile ikka minema? Kaks viljatusravi arsti (itk ja Nova Vita) kinnitasid, et analüüsid on korras (et see antikehade kõrgem näit ei loe). Ainult vaja aeg-ajalt perearstil kontrollida.

Kahjuks selle Izabella Wentzi dieetidest ei saa eriti midagi lugeda, enamus tasulised artiklid või raamatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina uus triibupüüdja. Olen triipe püüdnud alates jaanuarist 2019. Päevad on alatibolnud väga korrapärased ka peale pillide lõpetamist, seega ootasin justkui kohe jään rasedaks, aga seda pole siiani juhtunud. Olen 30a ja pille võtnud juba 15 aastat. Lisaks on mul diagnoositud kõrgvererõhutõbi ja võtan selle vastu ka ravimeid. Arstid jagavad väga konflikset infot, et kas peaks rohud lõpetama või ei.. Kellegil sarnane kogemus?

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.