Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mul on kilpnäärmenäit raseduse jaoks veits kehv, aga antikehasid ei ole, st mul ei ole hashimotot.

Mu terviseprobleemid väga pikk jutt, minu pealt pole mõtet kopima hakata 🙂 aga olen tähele pannud, et paljud võtavad säilitamiseks progesterooni raseduse alguses.

Hashimotoga ei tee ka ykski endokrinoloog midagi, nende suhtumine ongi, et sellega midagi teha ei anna ja tegelevad siis, kui autoimmuunhaigus juba piisavalt kilpnääret hävitanud ja tekib alatalitlus.

Selle teemaga oskab toitumisterapeut tegeleda, liis orav on kilpnäärme osas hea spetsialist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mailill, kuidas loodusliku progesteroonikreemini jõudsid? Kas teised näidud, amh, spermaanalüüs olid korras? Kas iui-d, ivf-i ei kaalunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 11:13; 24.07 17:29; 25.07 17:12; 26.07 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka võib-olla rumal küsimus. Kas mäletan õigesti, et progel on ka emaka limaskesta moodustumisel oluline roll? Aga kui emaka limaskest on väga ok paksusega 9-11mm , kas siis sellegipoolest võib proget vähe olla? Minul on lihtsalt kahtlus, et midagi on “viga” tsükli teise poolega. Nüüd kui sept uuesti viljatusravi arstile, siis kindlasti küsin ka analüüse tsükli teise poole hormoonide taseme kohta ja samuti munajuhade läbitavuse kontrolli. Ok,mul on madal amh, aga mitte nüüd nii madal, et ise rasestumine üldse võimalik poleks
Lu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 20:13; 11.07 20:21; 24.07 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see ebaregulaarne esmakordne triibupüüdja :))
Täna on CD 20 ja kogu päeva vältel olnud väga ebameeldiv päevadelaadne valu alakõhus ja alaselg annab ka tunda. Tsükli pikkus minimaalselt 35 päeva, aga tavaliselt ikka üle 40. Tegelikult olen end veidralt tundnud juba umbes nädal aega – peale söömist hakkab alakôht valutama? Ei oska sellele mingisugust selgitust leida. Valu kaob ise ja suht kiiresti.

Kasutan mingisugust OC appi ja väidetavalt hakkas täna viljakas aeg. Aga ebaregulaarsuse tõttu seda vist päris tõepähe võtta ei saa?

Üks naljakas testimise lugu ka:
Enne viimaseid päevi olin täiesti kindel, et olen rase. No kõik klappis. Tegin 5.juuli hommikul testi, panin veel telefoni filmima ka, et oma reaktsiooni näha, kui peaks positiivne olema. Testi tehes oli vannituba väga hämar ja valgus tuli kuidagi veidralt, test oli kapi peal ja valgus mängis nii hästi, et tekitas testile teise triibu. Täiesti koomiline video tuli sellest, vaatasin umbes 2 minutit suu ammuli testi, kuni selle kätte võtsin lõpuks ja aru sain, et seda teist triipu tegelikult ei eksisteeri :)) naersin tükk aega enda üle. 6.juulil algasid päevad 😀

S. (25a)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 20:38; 24.07 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mailill, kuidas loodusliku progesteroonikreemini jõudsid? Kas teised näidud, amh, spermaanalüüs olid korras? Kas iui-d, ivf-i ei kaalunud?

Mul oli amh kunagi enamvähem, kuigi minu vanuses see norm on ka ju selline madal number juba. Mehe spermaanalyys oli õnneks super. Ta heade tervislike eluviisidega ja terve, alkot pole kunagi joonud jne. Iui ja ivf ei kaalunud sest iga kord on õnnestunud jälle ca poole aasta jooksul rasedaks jääda. Ehk et rasedaks jäämisega ei tundu probleemi olevat, pigem säilitamisega. Lisaks ma tegelt väga kardaks ivf protsessi, kardan et mu organism ei kannataks seda hormoonide systimist välja. Mul on yks krooniline terviseprobleem, mille puhul tavaravi ei aidanud ja olen väga pikalt, aastaid, tegelenud looduslike vahenditega enda tervendamisega. See on olnud selline peen timmimine ja kardan, et ivf oleks põhjustanud mitu sammu tagasi või kõik yldse tagurpidi keeranud. Praeguseks olen oma tervise praktiliselt korda saanud, no nyyd lisandus kyll ikkagi see kerge kilpnäärmeprobleem.

Mul oli tsh yle 3, ft4 kuskil 13 ligi ja ft3 kuskil 5 ligi. Vahepeal sain kyll looduslike vahenditega tsh 2,10 peale ja korra ja ft4 15 peale, aga viimane langes tagasi. Ja enam pole aega ju katsetada, nyyd ravim ikka peale ja loodetavasti beebi saab siis rahulikult ja jòudsalt kasvada.

Mul oli peal palju hormoone reguleerivaid asju, sest kilpnääre ja muud hormoonid seoses (ja mul see jama tekkis peale rasedust ja katkemist). Ja siis terapeut pakkus, et prooviksin progesterooni, sest see võib kilpnäärmeretseptoreid tundlikumaks muuta. Ise ma poleks ka eales selle peale tulnud, et proovida, sest progesterooninäidud mul midagi kehvasti pole näidanud. Aga mine tea, võib-olla ikka aitas see boost kaasa, et beebi saaks hea pesa endale.

Aga minu näidete koha pealt pole otse mõtet shnitti võtta, ma olen oma asjadega pikalt koostööd teinud toitumisterapeutidega ja iga juhtum ja inimene ju erinev. Kuid julgustaks mõtlema selles suunas kyll, sest seal võib peituda uusi lahendusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Pole mõned kuud siin kirjutanud. Proovitud niisama 1,6a, kuigi mehel arstil kinnitatud probleem ja vajalik veidike turgutust, pole niisama õnnestunud. Eelmine rasedus mis kahjuks 22 nädalal lõppes oli samuti mehe ravi tulemusena saadud. Nüüd enamvähem ähvardades pood üldse kinni panna kuna minu vaimne tervis ei kannataks enam välja seda, et jälle päevad. Lõpuks tunnistas ja küsis arstilt ravimit. Eks peale 3k ravi võib hakata üldse midagi lootma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Mailill!
Endal täna CD27 ja PP ei võiks hakata laupäev-pühapäev. Mingeid tunnuseid ei ole üldse, nii et ei looda ka midagi. Samas on ka praegu suht savi, sest homme õhtust hakkab puhkust, mida ma olen nii väga oodanud.
Pärast puhkust siis kohe uuesti arstile ja eks vaatab, mis siis edasi saab.

Ilusat suve jätku ja kiireid triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Pole mõned kuud siin kirjutanud. Proovitud niisama 1,6a, kuigi mehel arstil kinnitatud probleem ja vajalik veidike turgutust, pole niisama õnnestunud. Eelmine rasedus mis kahjuks 22 nädalal lõppes oli samuti mehe ravi tulemusena saadud. Nüüd enamvähem ähvardades pood üldse kinni panna kuna minu vaimne tervis ei kannataks enam välja seda, et jälle päevad. Lõpuks tunnistas ja küsis arstilt ravimit. Eks peale 3k ravi võib hakata üldse midagi lootma.

Tere, Lendtigu!

Mis Su mehe näitajad täpsemalt olid? Minu mehel sama probleem (näitajad kehvad, vajavad turgutust) ja ootame kannatamatult tema arsti aega (august alguses), et saaks selle turgutuse juba kätte. Mis ravimeid Su mees sai?

Ma muide oodanud 3,5 aastat kokku, kuid ei leia, et peaks nö poe kinni panema ja püssi põõsasse viskama selle aja peale – vaid ikka samm-sammult edasi uurima ja eesmärgile koos arstide abiga lähemale pürgima. Meie jaoks on arstide poolt pakutud IVF ja järjekord jõuab meieni sügisel.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin juba IVF-maal on, oskate kommenteerida kui pikad järjekorrad hetkel on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin juba IVF-maal on, oskate kommenteerida kui pikad järjekorrad hetkel on?

Mai lõpus, kui mind järjekorda pandi, oli 4 kuud. Aga nii palju, kui ma IVF-kate grupis lugenud olen, siis 4 kuud ooteaega on vist pigem erandlikult palju. Eeldan selle järgi, et muidu siiski lühem (2-3 kuud)?

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just palusin oma 2019. a sept IVF aja edasi lükata, kuna ma pole vaimselt valmis selleks. ITKs pakuti 2020 varakevadesse järgmist aega.
Jätsin oma sept aja alles ja eks tuleb sellega peale nüüd hakata, kui elu sellise raskuse mu teele on veeretanud :)))
Augustis lâheme teeme mehega kôik analüüsid ära, mis IVF jaoks kohustuslikud.
Määrati lühike skeem, aga ma isegi ei tea mis see tähendab:D
Kats2

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 08:01; 15.07 12:22; 18.07 18:36; 25.07 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Pole mõned kuud siin kirjutanud. Proovitud niisama 1,6a, kuigi mehel arstil kinnitatud probleem ja vajalik veidike turgutust, pole niisama õnnestunud. Eelmine rasedus mis kahjuks 22 nädalal lõppes oli samuti mehe ravi tulemusena saadud. Nüüd enamvähem ähvardades pood üldse kinni panna kuna minu vaimne tervis ei kannataks enam välja seda, et jälle päevad. Lõpuks tunnistas ja küsis arstilt ravimit. Eks peale 3k ravi võib hakata üldse midagi lootma.

Tere, Lendtigu!

Mis Su mehe näitajad täpsemalt olid? Minu mehel sama probleem (näitajad kehvad, vajavad turgutust) ja ootame kannatamatult tema arsti aega (august alguses), et saaks selle turgutuse juba kätte. Mis ravimeid Su mees sai?

Ma muide oodanud 3,5 aastat kokku, kuid ei leia, et peaks nö poe kinni panema ja püssi põõsasse viskama selle aja peale – vaid ikka samm-sammult edasi uurima ja eesmärgile koos arstide abiga lähemale pürgima. Meie jaoks on arstide poolt pakutud IVF ja järjekord jõuab meieni sügisel.

Liblikas

Näitajaid täpselt enam ei mäleta aga arsti seletus, et vähe hapniku saavad ja kirjutas vasoniti, (elavdab perifeerset vereringet) lisaks e-vit ja c-vit. Ravikuur 3 kuud kuna spermatogenees kestab nii kaua. Mul üks laps olemas 11a eelmisest suhtest ja vanus juba 40. Et siis selle vanuse pärast pigem pood kinni. Meil tuleb ka 3a ja veidi peale kokku kui arvestada ka enne eelmist rasedust proovimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin juba IVF-maal on, oskate kommenteerida kui pikad järjekorrad hetkel on?

Mai lõpus, kui mind järjekorda pandi, oli 4 kuud. Aga nii palju, kui ma IVF-kate grupis lugenud olen, siis 4 kuud ooteaega on vist pigem erandlikult palju. Eeldan selle järgi, et muidu siiski lühem (2-3 kuud)?

Liblikas

Pigem just pikem. Mul oli 22. juulil esimene IVFi siirdamise katse ja arst ütles, et kui nüüd ei õnnestu, siis järgmine võimalus on jaanuaris. Mul ei jäänud embrüoid ka üle. Kevadel oli jah 4 kuud, aga ju siis raha enam ei ole selleks aastaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just palusin oma 2019. a sept IVF aja edasi lükata, kuna ma pole vaimselt valmis selleks. ITKs pakuti 2020 varakevadesse järgmist aega.

Jätsin oma sept aja alles ja eks tuleb sellega peale nüüd hakata, kui elu sellise raskuse mu teele on veeretanud :)))

Augustis lâheme teeme mehega kôik analüüsid ära, mis IVF jaoks kohustuslikud.

Määrati lühike skeem, aga ma isegi ei tea mis see tähendab:D

Kats2

Kats2 – selge siis, hea teada. Mul sama seis, et tõesti on raske valmis olla rohketeks süstimisteks ja erinevateks protseduurideks, mida pole varem läbinud. Aga kui järgmine aeg alles 2020 varakevadel, siis ei tasu tõesti oodata enam ja tuleb katsumustele vastu astuda. Mulle määrati pikk skeem.

Lendtigu – kui vanus pressib peale, siis tõesti tasub tegutseda aktiivselt. Soovin Sulle jõudu ja õnnestumist!

Kats2, kas Sul ka esimene IVF? (Võib olla on sellest siin juttu olnud, aga kõike ei mäleta).

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on mehele määratud vitamiinikuur, vasonit tulemust andnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 11:13; 24.07 17:29; 25.07 17:12; 26.07 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on mehele määratud vitamiinikuur, vasonit tulemust andnud?

Jah aitas aga rasedus kahjuks katkes. Nüüd uus sama kuur. Vasonit retard 600mg x2 ja 200mg E-vit ´+500 mg C-vit päevas. 3 kuud kuur, rasedaks jäin kolmandal kuul peale ravi lõppu, kaks esimest kuud on õige ajastus natuke küsitav kuna mees oli välismaal tööl.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, kuidas seda progesteroonikreemi kasutasid, kuhu ja kui tihti määrisid? Ja kui kaua raseduse ajal kasutada tuleb?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 12:11; 25.07 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiinid+vasonit aitas ikka meeletult hästi. Halosperm proov paranes lausa 30% võrra.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD1. No kurat, mul sai hing nii täis. Ropendasin endamisi tööl vetsus. 8. Tsükke juba. Tuli suht ootamatult ka, sesmõttes et veidi varem ja ilma eelneva tundmuseta, mis üldiselt on päev enne.

Nii aitab. Ostan koju liikudes endale vitamiinid, mehele vitamiinid ja seda misiganes libestit. Tellin ov testid ka. Ma olen suht kindel, et mul ov toimub ja millal toimub, aga no testime üle, äkki saan targemaks.

Sorry, et ma siin patran, kui vahel peast rase olen või kui ei ole. Ei ole kellegagi rääkida sellistel teemadel (kellega tahaks).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas -jah me oleme isegi sellest rääkinud varasemalt. Olen siit üritanud eemale hoida viimasel ajal, et mitte lolliks minna oma ülemõtlemisega.
Ise 30a, lapsi pole ja sept esimene IVF ring ootamas.

Minu lugu jällegi sellepärast teistsugune, et pole aastate pikkust ootamist ja proovimist.
Läksin 5 kuud tagasi günekoloogi juurde kõhuvalude pärast ja põmm kohe opile, IVF, hunnik rohte jne.
See nagu polekski minu elu hetkel.
Arst on selline, kes ütleb siin pole oodata midagi, kohe tuleb alustada.
Viimased kuud on olnud sellised: Kui päevad jälle käes, siis ulun kodus ja paar päeva must masendus nii et ei taha teki alt ka välja tulla. Mehe olen oma tujudega juba hulluks ajanud.
Pärast päevi u 3 nädalat kannatab elada normaalset elu ja siis viimane tsükli nädal hakkab pihta -äkki nüüd mingi tunnus jne ja ma ei suuda nii olla, et üldse ei môtleks:(

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka CD1. Isegi ropendama ei aja enam, sest see umbes 40. tsükkel juba. Järgmine nädal mehel lõpuks androloogi aeg, äkki annab soovitusi halospermi halva tulemuse parandamiseks. Sellest vasoniti võimalusest ma ei teadnudki, Nova Vitas öeldi, et mingit ravi pole.

Võitlen endiselt Ivf-i vastu ja ei tee seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanduma ajas, sest kuni eilseni olin ma veel väga lootusrikas, suht paljulubav tsükkel tundus. Peast rasedaks olen varemgi läinud, aga siis ikka mõned päevad enne lähevad tundmused hapuks ja päevade alguseks olen nagu maapeal ja leppind juba. Seekord nad tõesti üllatasid mind.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill – “Vahepeal sain kyll looduslike vahenditega tsh 2,10 peale”. Kui raatsid vastata, siis milliseid looduslikke vahendeid Sina selleks kasutasid? Niipalju kui ma nüüd seda Sinu linki uurisin ja guugeldasin, siis leidsin ikka mõningaid toiduaineid (eesotsas siis joodirikkad), mis võiksid kilpnäärme näitude parendamisele kaasa aidata, aga hetkel just pakubki huvi, millised Sina valisid? Või kasutasid üldsegi mingeid lisandeid tabletikujul vms? 🙂

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina tahaks veits nutta. Sain uue TSH analüüsi vastuseks 0.01 ehk totaalne kilpnäärme ületalitlus. Perearst pidavat mulle täna helistama, aga mis kasu temast on. Küsin parem endokrinoloogiline saatekirja, sest nii soovime veel ühte last. Hetkel ainult suur teadmatus, kas ja millal võimalik rasestuda.

Edit: perearst helistas ja saatis ultrahelisse. Peale seda vaatame edasi. Ok siis.

V.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitlen endiselt Ivf-i vastu ja ei tee seda.

Mis põhjusel? Kas seetõttu, et rasedaks jäämisega ei tundu probleemi olevat, pigem on keerulisem raseduse säilitamisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 11:13; 24.07 17:29; 25.07 17:12; 26.07 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitlen endiselt Ivf-i vastu ja ei tee seda.

Mis põhjusel? Kas seetõttu, et rasedaks jäämisega ei tundu probleemi olevat, pigem on keerulisem raseduse säilitamisega?

Kardan ravimite mõju endale. Ei suuda seda kurnavat asja läbi teha, narkoos jm. Lisaks muud teemad, mu mehel halosperm tulemus halb ehk suur osa seemnerakke on defektiga – ivf ei sõelu neid välja ning kui nö sunnitakse viljastuma, siis võib sattuda see vigane seemnerakk..siis edasi on juba katkemise oht jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Hirm kasvab ja arstiaeg läheneb…kogu päeva on peas keerlenud emakaväline rasedus. Kuigi kõik sümptomid viitavad tavalisele rasedusele…aga kuidagi mitte nii hull kui esimene rasedus..aga see oli 12a tagasi???? ühesõnaga närvid läbi…ja nagu ei tahagi teada enam..mees loodab üldse et äkki kaksikud…ma mõtlen..et jumalhoidku vaid selle eest et emakaväline pole. Kuidas mind jäeti ootama kui mul 4 katkemist olnud ja 2 emakavälist…ei saa üldse aru…ja kus ma tean mis pilt mul seal avaneb???? mul ei määri…ja digitaalnetest näitas õhtusest uriinitilgadt ka 3+ nädalat..aga ikkagi..vaikselt vähe kõht valutab..vahelt torkab…mullitab jubedalt seest ja üldine iiveldus peal ja rinnad ka valusad ..aga kõik????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, kuidas seda progesteroonikreemi kasutasid, kuhu ja kui tihti määrisid? Ja kui kaua raseduse ajal kasutada tuleb?

enne rasedaks jäämist kasutasin ca 1/8 tl hommikul ja õhtul. määrima peab iga kord erinevasse kohta ja mitte eriti rasvarikkasse kohta ( a la puusadele). näiteks käte-jalgade sisemised küljed, rinnale jne. 2x päevas sellepärast, et progesterooni poolestusaeg on lühike.

kuidas raseduse ajal kasutada on kirjas siin (igal juhul tuleb jälgida, et kreem otsa ei saaks, muidu võib progesteroon järsult langeda): https://natural-fertility-info.com/natural-progesterone-cream-pregnancy.html

General guide to increasing dose of progesterone cream in pregnancy:

Note: dose measurements are based on Emerita Pro-Gest guidelines

1/8 tsp. contains approximately 10 mg progesterone
1/4 tsp. contains approximately 20 mg progesterone
1/2 tsp. contains approximately 40 mg progesterone
➞Week 3 (just past ovulation to week 5): 40mg per day
20mg applied once in the morning and 20mg once in the evening.

➞Week 5 through 7: 60mg per day
30mg applied once in the morning and 30mg once in the evening.

➞Week 8 through 10: 70mg per day
35mg applied once in the morning and 35mg once in the evening.

➞Week 11 through 13: 80mg per day
40mg applied once in the morning and 40mg once in the evening.

➞Week 14 through 16: 90mg per day
45mg applied once in the morning and 45mg once in the evening.

➞Week 17 through 20: 100mg per day
50mg applied once in the morning and 50mg once in the evening.

How and When to Discontinue Use After the 20th Week:
By the 20th week of gestation, the placenta should have taken over producing adequate amounts of progesterone. By the 20th week most women are in the clear of having a miscarriage due to low progesterone levels, so stopping the cream suddenly should not be an issue. If you are worried though, it is also fine to slowly wean off of the cream, using less and less each day over a week, until you are no longer applying it.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill – “Vahepeal sain kyll looduslike vahenditega tsh 2,10 peale”. Kui raatsid vastata, siis milliseid looduslikke vahendeid Sina selleks kasutasid? Niipalju kui ma nüüd seda Sinu linki uurisin ja guugeldasin, siis leidsin ikka mõningaid toiduaineid (eesotsas siis joodirikkad), mis võiksid kilpnäärme näitude parendamisele kaasa aidata, aga hetkel just pakubki huvi, millised Sina valisid? Või kasutasid üldsegi mingeid lisandeid tabletikujul vms? ????

Elli-Ly

Elli-Ly, kas sa ei tahaks seda Wentzi raamatut, sealt sa saaksid kõik vastused. anna mingi meil ja saadan sulle. hashimotoga näiteks peab joodiga väga ettevaatlik olema, see võib autoimmuunhäiret isegi hullemaks teha. oluline samm sellega on kindlasti gluteenivaba dieet.

mul oli toitumisterapeudiga terve programm, aga mul peale kilpnäärme oli veel mingi seletamatu histamiinitalumatus ja teisalt tegelesime immuunsüsteemiga, sest peale eelmist katkemist tuvastati, et oli olnud epstein barri viirus. ja lisaks oli nagu üldine maksa-organismipuhastus enne rasestumist.

nii et kogu sellest portsust sa ilmselt ei oskaks ise valikuid teha, aga võin loetleda (suvalises järjekorras): amla, moringa, vitex, maca, glandular support lisand, beeta glükaanid, tsüsteiinikompleks, brokkoli pulber, üks thyroid support toode, ashwaganda, tsink, seleen, mõned vitamiinid-mineraalid veel, histamiini langetavad probiootikumid jne. gluteenivabalt ma toitun anyway. kõik ei olnud ka korraga vaid eri järjekordades. ja mul endal kindlasti nii palju teadmisi ei ole, et öelda, mida täpselt sa võiks proovida ja kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a ma tahtsin ka nõu küsida. kuna mul selja taga 1 keemiline rasedus ja 1 peetumine, siis on ikka pikk muretsemine kuni esimene trimester läbi. mõtlesin, et võiks ikkagi hakata aeg-ajalt testima HCG tõusu. kusjuures ultraheli mind nagu ei rahusta, sest peetumise puhul oli meil ultrahelis ilusti südamelöögid näha, aga peale seda ikkagi peetus. nii et no see on selline petlik, korraks rahustamine.

mõtlesin, et äkki teeks hoopis iga NÄDAL hcg ja vaataks tõusu? kindlasti on olemas selliseid kalkulaatoreid, mis ütlevad, et kui palju peaks tõus nädalaga olema? või kuidas te soovitaks asjale läheneda?

ja teine asi, mida teha viiruse ja külmetusega? mul on siin vastik nohu olnud. mis te arvate, kas see on rasedusele ohtlik? ma ei julge midagi võtta ka. no c-vitamiini võtsin ja söön küüslauku, astelpajumarju jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.