Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mailill – “Vahepeal sain kyll looduslike vahenditega tsh 2,10 peale”. Kui raatsid vastata, siis milliseid looduslikke vahendeid Sina selleks kasutasid? Niipalju kui ma nüüd seda Sinu linki uurisin ja guugeldasin, siis leidsin ikka mõningaid toiduaineid (eesotsas siis joodirikkad), mis võiksid kilpnäärme näitude parendamisele kaasa aidata, aga hetkel just pakubki huvi, millised Sina valisid? Või kasutasid üldsegi mingeid lisandeid tabletikujul vms? ????

Elli-Ly

Elli-Ly, kas sa ei tahaks seda Wentzi raamatut, sealt sa saaksid kõik vastused. anna mingi meil ja saadan sulle. hashimotoga näiteks peab joodiga väga ettevaatlik olema, see võib autoimmuunhäiret isegi hullemaks teha. oluline samm sellega on kindlasti gluteenivaba dieet.

mul oli toitumisterapeudiga terve programm, aga mul peale kilpnäärme oli veel mingi seletamatu histamiinitalumatus ja teisalt tegelesime immuunsüsteemiga, sest peale eelmist katkemist tuvastati, et oli olnud epstein barri viirus. ja lisaks oli nagu üldine maksa-organismipuhastus enne rasestumist.

nii et kogu sellest portsust sa ilmselt ei oskaks ise valikuid teha, aga võin loetleda (suvalises järjekorras): amla, moringa, vitex, maca, glandular support lisand, beeta glükaanid, tsüsteiinikompleks, brokkoli pulber, üks thyroid support toode, ashwaganda, tsink, seleen, mõned vitamiinid-mineraalid veel, histamiini langetavad probiootikumid jne. gluteenivabalt ma toitun anyway. kõik ei olnud ka korraga vaid eri järjekordades. ja mul endal kindlasti nii palju teadmisi ei ole, et öelda, mida täpselt sa võiks proovida ja kasutada.

Kuidas seda Wentzi raamatut saab? Kas kuskilt tellida? Kuna mul ka antikehad väga kõrged (kilpnäärmenäidud ise veel korras), siis oleks huvi uurida. Samas olen toidu suhtes väga pirtsakas, neid võõranimelisi lisandeid ei võtaks ning gluteenist ei loobuks..aga äkki midagi leian endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda Wentzi raamatut saab? Kas kuskilt tellida? Kuna mul ka antikehad väga kõrged (kilpnäärmenäidud ise veel korras), siis oleks huvi uurida. Samas olen toidu suhtes väga pirtsakas, neid võõranimelisi lisandeid ei võtaks ning gluteenist ei loobuks..aga äkki midagi leian endale.

laadisin ta siia üles: https://www.upload.ee/files/10278900/hashimoto_s_e-book.pdf.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 16:56; 30.07 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nädalavahetusel saab kuskil HCG testi anda? ma olen täiesti paanikas, sest mul on sümptomid vähenenud – rindade valulikkus ja lõhnatundlikkus 🙁 oh, ma ei suuda jälle katkemist üle elada 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nädalavahetusel saab kuskil HCG testi anda? ma olen täiesti paanikas, sest mul on sümptomid vähenenud – rindade valulikkus ja lõhnatundlikkus ???? oh, ma ei suuda jälle katkemist üle elada ????

Aitäh raamatu eest! Kahjuks ei oska soovitusi anda, kas nädalavahetusel saab testida HCG-d. Ega muud üle jää, kui veel üks päev oodata ja esmaspäeval minna. Aga need vähenenud sümptomid ei pruugi midagi tähendada..äkki juba homme on kõik tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere laupäeva õhtust!

Olen siin uus ja ega pikalt proovinud ka pole. Alates jaanuar 2019 aga mul on paanika peal ja ei oska enam emotsioonidega edasi minna. Olen looturikas, et siit saab tuge… Just äsja tegin testi täna ja selline juhus, et 25 tundlikkusega ja kui alguses imeõrn teine triip oli(ei ole peast rase, mees nägi ka) siis nüüd on see testilt kadunud.. Ma nüüd ei tea mis ja kui palju omavahel seotud on aga ovulatsiooniaeg oli Flo äpi järgi 9 päeva tagasi. Saan aru, et tundun rumal nooruk(olen 23, kohe 24 ja esimese lapse üritamine) aga seda pole varem juhtunud. Oli märtsis katkemine, juunis katkemine ja nüüd kolmas üritamine enne kui arstid mu jutule võtavad. Nii mulle öeldi, et peab olema kolm järjestikku mitte õnnestumist… Minu küsimus ongi, miks triip ära kadus?

Ma väga tänan iga mõttetera eest siiralt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere laupäeva õhtust!

Olen siin uus ja ega pikalt proovinud ka pole. Alates jaanuar 2019 aga mul on paanika peal ja ei oska enam emotsioonidega edasi minna. Olen looturikas, et siit saab tuge… Just äsja tegin testi täna ja selline juhus, et 25 tundlikkusega ja kui alguses imeõrn teine triip oli(ei ole peast rase, mees nägi ka) siis nüüd on see testilt kadunud.. Ma nüüd ei tea mis ja kui palju omavahel seotud on aga ovulatsiooniaeg oli Flo äpi järgi 9 päeva tagasi. Saan aru, et tundun rumal nooruk(olen 23, kohe 24 ja esimese lapse üritamine) aga seda pole varem juhtunud. Oli märtsis katkemine, juunis katkemine ja nüüd kolmas üritamine enne kui arstid mu jutule võtavad. Nii mulle öeldi, et peab olema kolm järjestikku mitte õnnestumist… Minu küsimus ongi, miks triip ära kadus?

Ma väga tänan iga mõttetera eest siiralt

Ma soovitan hommikul uue testi teha. Tegelikult võiksid testi hoopis mõne päeva pärast korrata, sest 9 DPO ikka hirmus vara. Ja kui muidu süda rahu ei anna, siis mine esmaspäeval vereanalüüsi andma, kõige täpsem variant ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, palju palju õnne! ???? Hoian sulle väga pöialt, et sel korral kõik hästi läheks! Tahtsin omalt poolt ka öelda paar sõna gluteenivaba dieedi toetuseks. Mul on endometrioos ning mu viljatusraviarst (Soomes) soovitas gv toituma hakata. Alguses oli mul TSH viljatusravi jaoks veits kõrge aga vahemikus, milles perearstid ja günekoloogid probleemi ei näe. Pidin hakkama enne IVFi ravimit võtma aga pool aastat gv toitumist oli ise näidu alla toonud.
Alguses ma mõtlesin ka, et jube tüütu on oma toitumist nii piirama hakata aga tegelikult polnudki nii raske. Soomes on muidugi gluteenivabu tooteid rohkem saada ka. Endometrioosi või autoimmuunhaiguste puhul tuleks seda kindlasti teha kui rasestumisega on probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, mesinäpp, ma loodan ka, et seekord läheb hästi, ükskord peab ju minema!
tundub, et mul on psühholoogilised probleemid katkemishirmuga, iga väike asi võib selle hirmu üles tuua. huvitav kuidas küll psühholoogiliselt hakkama saadakse esimese trimestriga, kui varem katkemisi olnud? ma esmaspäeval lähen annan HCG, siis saab mingitki infot.

ma ise olen juba seitsmendat aastat nii gluteeni- kui piimavaba. tervise paranemine sellest on kaugelt üle kaalunud ebamugavuse. ainult gluteenivaba oleks päris lihtne olla mu meelest. eestis on nii palju valikuid nii poodides kui kohvikutes. kui alguse õppimiskõverast üle saab, pole midagi nii hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere laupäeva õhtust!

Olen siin uus ja ega pikalt proovinud ka pole. Alates jaanuar 2019 aga mul on paanika peal ja ei oska enam emotsioonidega edasi minna. Olen looturikas, et siit saab tuge… Just äsja tegin testi täna ja selline juhus, et 25 tundlikkusega ja kui alguses imeõrn teine triip oli(ei ole peast rase, mees nägi ka) siis nüüd on see testilt kadunud.. Ma nüüd ei tea mis ja kui palju omavahel seotud on aga ovulatsiooniaeg oli Flo äpi järgi 9 päeva tagasi. Saan aru, et tundun rumal nooruk(olen 23, kohe 24 ja esimese lapse üritamine) aga seda pole varem juhtunud. Oli märtsis katkemine, juunis katkemine ja nüüd kolmas üritamine enne kui arstid mu jutule võtavad. Nii mulle öeldi, et peab olema kolm järjestikku mitte õnnestumist… Minu küsimus ongi, miks triip ära kadus?

Ma väga tänan iga mõttetera eest siiralt

Nüüd vutt-vutt apteeki, osta Biocardi 10-se tundlikkusega test ja kohe on kõik selge. Mul näitas see juba 8. päeval õrna triibukest. Praegune test sul ei saanudki näidata, liiga vara. See võis olla niiskusetriip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, on küll netis kalkulaatorid olemas; saad sinna kuupäevad sisse panna ja arvutab sulle välja, mitme tunni jooksul kahekordistub.

Siiski ma ei soovita seda lisastressi endale võtta ja pigem tegeleda enda psühholoogilise poolega. Näen, et sa oled väga teadlik oma tervisest ja kõigest, mis võib selle juures ka rasedust ja selle hoidmist mõjutada. Mulle tundub, et see su psühholoogilisele poolele teevad praegu karuteene ja nüüd analüüsid kõike, mis kehaga toimub ja arvad kõige hullemat. Sümptomite kadumine kindlasti ei tähenda ainult katkemist – võibki kõikida, st üks päev on täitsa inimese tunne, teine päev jälle siruli maas. Püüa sisendada endale, et kui ei ole verejooksu, siis sul ei ole mingit alust arvata, et midagi halba on juhtunud ja sa oma teadlikkuse juures oled teinud juba nii palju rohkem kui paljud teised. Kui ka läheb halvasti, siis kas see lisastress kuidagi aitas või kas need vereanalüüsid iganädalased aitavad seda ära hoida? Mulle tundub, et lisab su ärevusele lihtsalt ühe tasandi juurde – kas ikka on piisavalt kiiresti tõusnud tase jne. Edu ja südamerahu sulle!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 21:45; 22.07 11:42; 28.07 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill – ma pidasingi silmas sellelaadset nimekirja, mis Sa kirja panid – aitäh! Ma ise ei ole huvitatud totiumiskavadest ja toidu tohutust jälgimisest. Ma küll püüan toituda tervislikult ja näiteks konkreetseid nisutooteid (sai, makaron jne) ei söö praktiliselt enam üldse, kui siis vahel väga-väga harva. Täielikult “ei” ma aga ei taha öelda ja teen vabalt järeleandmisi aegajalt oma isudele tervislikkuse osas.

Tänan ka lingi eest! Eks ma püüan teda natukene sirvida 😉

Mis puutub nüüd katkemise hirmudesse, siis nõustun viimase Käoga – kui rasedus on hukule määratud, siis ta katkeb hoolimata HCG mõõtmisest. Kui rasedusega on probleeme, siis oled Sina nagunii esimene, kes sellest teada saab. Senimaani, kuni pole mingit muud jama olnud (tunnuste puudumist hoopis naudi, sest homme võivad nad veelgi hullemini tagasi tulla), ei tasuks niivõrd katkemistele ja muudele ohtudele mõelda. Nii tekitad ju kehale ebavajalikku stressi ja võid hoopiski oma stressiga raseduse kulgu mõjutada. Igaljuhul hoian pöidlaid, et kõik on korras ja seekord saad oma tibukese kenasti lõpuni kantud. 🙂

Elli-Ly – jätkuvalt OV ootel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, mul pole endal õnneks ühtegi peetumist ega katkemist olnud. Samas olin rasedusest teada saades sellegipoolest väga hirmul. See oli üldse natuke ime, et ise rasedaks jäin. Õnneks mu mees veenis mind mitte ühtegi veretesti tegema ning rasedusteste ka peale esimest kahte ei lubanud teha. Tagantjärgi olen kohutavalt tänulik talle selle eest. Seda ma tean jah, et ultraheli ainult hetkeks rahustab. Mul oli täiesti kohutav hirm enne esimest kahte ultraheli ning isegi kui kõik oli hästi, olid järgmiseks päevaks kahtlused tagasi. Ma hästi ei usu, et hcg taseme jälgimine sulle rahu tooks. Ega need hirmud ja kahtlused ikka kuhugi ei kao. Praegu on suvi, katsu päev korraga võtta, positiivselt mõelda, selle tillukese õunaseemnega (või kui suur ta sul praegu ongi) mõttes suhelda ja loota ja uskuda, et seekord läheb hästi ???? Ainult aeg toob vastused ja ega need hirmud ei kaogi, kogu aeg tulevad mingid uued asjad, mille pärast muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teil on nii mõistlik jutt siin, aitähh!! aitasite mul ka natuke mõtteid sättida, et pole mõtet hulluks minna testimisega. sest jah, lõppude lõpuks ega see mitte midagi ei muuda. ma üldiselt olen enamasti rahulik ka, aga mõni mõte võib järsku tuletada meelde läbielatud asjad ja tekitada hirmu. eks tuleb selle ebamäärasuse ja teadmatusega ka harjuda, ma arvan, et tuleb veel palju sellist, mis pole selge ja mille üle ei ole kontrolli. lapse saamine ongi üks suur ime. mul sõbranna ütles, et teades, mis kõik võib minna valesti, siis on üldse ime, et lapsed sünnivad 😀 aga ometi neid tuleb.

AGA. täna ikkagi tegin HCG korduse. ja tulemus oli 1958 (rasedust hetkel 4+5). (23. juulil oli 215 näit).

HCG kalkulaator ütleb nii:

Results:

2 Day change = 108.8 % increase.
6 Day change = 810.7 % increase.
Doubling time =1.9 days or 45.18 hours

jehhuuuuuu!!!! nagu ma aru saan, siis raseduse alguses peaks näidud kahe päevaga kahekordistuma. mul siis isegi tsipa kiirem sellest. issand kui tore! 😀 eks see algus on ju kõige kriitilisem, kas läheb kasvama. mul nii hea meel 😀

ma ikka hängin siin triibupüüdjates, sest ma nii varajane, et aprillibeebide teematki pole tekkinud. mul äpp ütleb hetkel tähtajaks 2. aprill.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised.. Kas kellegil on kogemust valulike rindadega. Mul mure juba hakkab tekkima. Tavaliselt enne päevi 6-7 päeva láhevad rinnad tundlikuks. Sel kuul aga ov paiku ja ongi jäänud. Pole kunagi nii olnud. Pühap peaks uus tsükkel hakkama, mis táhendab aga et tsükli jooksul siis ainult môni üksik päev oli ok olla. Tûûtu juba- trepist all, jooksed- hoiad kahe käega kinni. Nii kui keegi vastu láheb- aii. Mis hormoon see on mis nii lappes on? Ja millest??

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised.. Kas kellegil on kogemust valulike rindadega. Mul mure juba hakkab tekkima. Tavaliselt enne päevi 6-7 päeva láhevad rinnad tundlikuks. Sel kuul aga ov paiku ja ongi jäänud. Pole kunagi nii olnud. Pühap peaks uus tsükkel hakkama, mis táhendab aga et tsükli jooksul siis ainult môni üksik päev oli ok olla. Tûûtu juba- trepist all, jooksed- hoiad kahe käega kinni. Nii kui keegi vastu láheb- aii. Mis hormoon see on mis nii lappes on? Ja millest??

Sorri, et teemasse trügin, aga mul ka suht nii. Ja nii olnud juba pool aastat kindlasti, kui mitte ka kauem. Vaibub vahetult ennem päevi.

Hoian teil siin ikka silma peal, olin isegi 2 aastat tagasi siin ridades, paraku tookord asi ei lõppenud nii nagu oli oodatud.

Mahlaseid triipe ja rõõmsat meelt!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen siin varem sõna võtnud, kuid veidi teadlikult üritanud eemale hoida ja mitte triipude püüdmisele mõelda. Tundub, et oli kasu ja sain täna oma üliõrna triibu kätte????
https://www.upload.ee/image/10289343/20190729_190654.jpg
Triip ilmus umbes 3 minuti jooksul ja test tehtud õhtusest uriinist.
Triipe hakkasin püüdma novembris 2018. Detsembris kohe ka sain, kuid kahjuks rasedus peetus. Veebruaris tehti emaka kirurgiline puhastus ning märtsis alustasin jälle. Peale peetumist on tsükkel üsna ebakorrapärane ning täpset raseduse pikkust ei teagi. Kalkulaator näitab hetkel 3+3. Hetkel veel ka imetan oma 2a last. Tunnuseid veel pole. Paar päeva tagasi tundsin sama valu, mis enne punaste saabumist. Olingi kindel, et kohe kohe platsis, aga vaikus 🙂 loodan, et nii ka jääb 🙂 nina on ka ülitundlikuks muutunud. Iiveldust veel ei ole, aga kõik lõhnad on nii intensiivsed ja hakkavad vastu.
Peetumise hirmus veel väga rõõmustada ei julge, aga elevus on ikka väga suur 🙂
Teistele hoian ka pöidlaid pihus ja rasvaseid triipe kõigile 🙂

Madli

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 13:47; 29.07 23:51; 30.07 13:28; 30.07 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Madli! Hoian pöialt, et kõik hästi läheks. Mailill, sulle ka.

Mul on tunne, et see tsükkel kohe juba alustab vasaku jalaga :/ Kuum ilm ja päevad on loonud mul idekad tingimused seene jaoks. Õnneks ovulatsioonini peaks veel üle nädala olema, et saan selleks ajaks välja kreemitatud loodetavasti. Ovulatsioonitestid jõudsid kohale ja ma olen isegi põnevil. Sellega võiks isegi triipe näha XD seegi midagi. Kaevasin huvi pärast digiloost aastataguse vereanalüüsi ka välja. Seal mul tsh kirjas 2,35 mis on vist suht ok. Tegi tuju igatahes paremaks, kuigi aastaga võib see ju muutunud olla. Muidu selline what the fakk ever tuju old, mõtlesin enda jaoks eesmärke natuke ümber ja sain veidi energiat juurde keset suve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli päris esimene rasedus peetumine-11 ndal nädalal. Teised kaks rasedust säilitatud lôpunu välja. Mina omast kogemusest ûtlen, et kui oled peetumise läbi teinud siis normaalselt rase olla sa ei saagi. Küll aga teise rasedusega ostsin mina dopleri ja see andis natukenegi hingerahu.

Tere!

Olen siin varem sõna võtnud, kuid veidi teadlikult üritanud eemale hoida ja mitte triipude püüdmisele mõelda. Tundub, et oli kasu ja sain täna oma üliõrna triibu kätte????

https://www.upload.ee/image/10289343/20190729_190654.jpg

Triip ilmus umbes 3 minuti jooksul ja test tehtud õhtusest uriinist.

Triipe hakkasin püüdma novembris 2018. Detsembris kohe ka sain, kuid kahjuks rasedus peetus. Veebruaris tehti emaka kirurgiline puhastus ning märtsis alustasin jälle. Peale peetumist on tsükkel üsna ebakorrapärane ning täpset raseduse pikkust ei teagi. Kalkulaator näitab hetkel 3+3. Hetkel veel ka imetan oma 2a last. Tunnuseid veel pole. Paar päeva tagasi tundsin sama valu, mis enne punaste saabumist. Olingi kindel, et kohe kohe platsis, aga vaikus ???? loodan, et nii ka jääb ???? nina on ka ülitundlikuks muutunud. Iiveldust veel ei ole, aga kõik lõhnad on nii intensiivsed ja hakkavad vastu.

Peetumise hirmus veel väga rõõmustada ei julge, aga elevus on ikka väga suur ????

Teistele hoian ka pöidlaid pihus ja rasvaseid triipe kõigile ????

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka siin juba mõnda aega jälgimas käinud, mida kirjutatakse. Ise pole siiani sõna võtnud, aga nüüd mõtlesin, et liitun ka teiega.
Olen 30-aastane ning proovime rasestuda eelmise aasta detsembrist alates. Olen olnud rase kaks korda – 18-aastaselt ja 25-aastaselt. Mõlemal korral rasestusin ühest vahekorrast. Ei teadnud ma midagi OV ajast või muidu mingite päevade lugemisest. Ühel hetkel mõtlesime, et võiks lapse saada ja kolme nädala pärast olid mul testil triibud olemas.
Seega tekkiski mul ettekujutus, et rasestumine käibki nii – nipsti ja valmis.
Seekord on aga teisiti. Pärast nelja kuud proovimist läksin naistearsti juurde. Seda peamiselt kahel põhjusel – et saada kinnitust, kas ovulatsioon toimub ikka nii nagu peab ning ega äkki mingit muud viga pole, mida annaks ravimitega parandada. Olin lihtsalt lugenud juba liiga palju neist juhtumitest, kus inimesed üritavad aastaid, siis lõpuks lähevad arsti juurde ja tuleb välja, et on mingi imeväike viga ning peale ravimite saamist on õnnestunud asi paari kuuga. Ma ei tahtnud olla üks neist. Mis mind seal aga ees ootas, selleks ma päris valmis polnud. Naistearsti poolt oli selline suhtumine, et “Issand jumal te olete alles neli kuud üritanud ja juba tulete siia ja juba teete ovulatsiooniteste ja kasutate äppe ja mida kõike veel. Te olete terve inimene, ma võin kihla vedada, et suve lõpuks on teil triibud käes! Aga noh, arvestage sellega, et eks vanus on ka juba selline, et päris kohe ei õnnestugi.” Eino aitäh. Muidugi ma tean seda ka ise, et ma pole enam 18 või 25, aga 30 nüüd päris muldvana ka pole. Seda enam et väga paljud mu tutvusringkonnas on selles vanuses edukalt rasedad olnud. Ning tore, et ma olen täiesti terve inimene, aga kodus peeglisse vaadates ma seda ju ei tea. Selleks ma lähengi arsti juurde, et seda teada saada. Ühesõnaga jäi mul sellest käigust väga halb tunne sisse ja edasi olemegi nüüd vaikselt üritanud. Mul jäi mulje nagu ovulatsiooniteste tohiks alles siis tegema hakata kui oled kaks aastat üritanud. Ausalt öelda polegi neid rohkem nüüd teinud, sest kuigi arst kinnitas, et OV toimub kenasti, pole ma testiga sellele veel kordagi pihta saanud. Juulikuus oli kõik ideaalne – puhkus, vähe stressi, vahekord õigetel aegadel jne, aga rasedustest on ikka negatiivne ning paari päeva pärast peaksid päevad hakkama. Nii et lähen jälle uuele ringile…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli päris esimene rasedus peetumine-11 ndal nädalal. Teised kaks rasedust säilitatud lôpunu välja. Mina omast kogemusest ûtlen, et kui oled peetumise läbi teinud siis normaalselt rase olla sa ei saagi. Küll aga teise rasedusega ostsin mina dopleri ja see andis natukenegi hingerahu.

Tere!

Olen siin varem sõna võtnud, kuid veidi teadlikult üritanud eemale hoida ja mitte triipude püüdmisele mõelda. Tundub, et oli kasu ja sain täna oma üliõrna triibu kätte????

https://www.upload.ee/image/10289343/20190729_190654.jpg

Triip ilmus umbes 3 minuti jooksul ja test tehtud õhtusest uriinist.

Triipe hakkasin püüdma novembris 2018. Detsembris kohe ka sain, kuid kahjuks rasedus peetus. Veebruaris tehti emaka kirurgiline puhastus ning märtsis alustasin jälle. Peale peetumist on tsükkel üsna ebakorrapärane ning täpset raseduse pikkust ei teagi. Kalkulaator näitab hetkel 3+3. Hetkel veel ka imetan oma 2a last. Tunnuseid veel pole. Paar päeva tagasi tundsin sama valu, mis enne punaste saabumist. Olingi kindel, et kohe kohe platsis, aga vaikus ???? loodan, et nii ka jääb ???? nina on ka ülitundlikuks muutunud. Iiveldust veel ei ole, aga kõik lõhnad on nii intensiivsed ja hakkavad vastu.

Peetumise hirmus veel väga rõõmustada ei julge, aga elevus on ikka väga suur ????

Teistele hoian ka pöidlaid pihus ja rasvaseid triipe kõigile ????

Madli

Ma ise olin ka kindel, et olen hirmus närvipundar, kui jälle triibud kätte saan. Üllataval kombel on väga rahulik ja hea olla. Praegu muidugi rasedust nii vähe ja aega on veel närvi minna. Eelmise rasedusega oli kuidagi teine tunne. Oli nagu halb eelaimus juba esimesest päevast.

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 13:47; 29.07 23:51; 30.07 13:28; 30.07 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen siin varem sõna võtnud, kuid veidi teadlikult üritanud eemale hoida ja mitte triipude püüdmisele mõelda. Tundub, et oli kasu ja sain täna oma üliõrna triibu kätte????

https://www.upload.ee/image/10289343/20190729_190654.jpg

Triip ilmus umbes 3 minuti jooksul ja test tehtud õhtusest uriinist.

Triipe hakkasin püüdma novembris 2018. Detsembris kohe ka sain, kuid kahjuks rasedus peetus. Veebruaris tehti emaka kirurgiline puhastus ning märtsis alustasin jälle. Peale peetumist on tsükkel üsna ebakorrapärane ning täpset raseduse pikkust ei teagi. Kalkulaator näitab hetkel 3+3. Hetkel veel ka imetan oma 2a last. Tunnuseid veel pole. Paar päeva tagasi tundsin sama valu, mis enne punaste saabumist. Olingi kindel, et kohe kohe platsis, aga vaikus ???? loodan, et nii ka jääb ???? nina on ka ülitundlikuks muutunud. Iiveldust veel ei ole, aga kõik lõhnad on nii intensiivsed ja hakkavad vastu.

Peetumise hirmus veel väga rõõmustada ei julge, aga elevus on ikka väga suur ????

Teistele hoian ka pöidlaid pihus ja rasvaseid triipe kõigile ????

Madli

juhhuu, palju õnne! mul on täpselt sama lugu. aasta lõpus rasedus peetus, detsembris sai kõik läbi (mul toimus see loomulikul teel).

ja praeguse rasedusega oli ka praegu alguses mega lõhnatundlikkus. aga see kadus ära.

3+3 on ikka väga vara triibud kätte saada, tundub, et tugev rasedus? loodan parimat!

Unustasin nimega postitada, Mailill olen 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 16:56; 30.07 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olin ka kindel, et olen hirmus närvipundar, kui jälle triibud kätte saan. Üllataval kombel on väga rahulik ja hea olla. Praegu muidugi rasedust nii vähe ja aega on veel närvi minna. Eelmise rasedusega oli kuidagi teine tunne. Oli nagu halb eelaimus juba esimesest päevast.

Madli

a tead mul sama, kuigi ei julge seda igaks juhuks isegi väga välja öelda. aga olen palju rahulikum seekord (ok, korra tekkis hirm, aga see on normaalne ja läks üle). eelmine rasedus oli mul õudus kuubis. muretsesin kohutavalt ja mega halb oli olla jne. praegu on enesetunne jumala hea, ei ole üldse mingit erilist tunnet, välja arvatud kerge rõõm raseduse üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas 4 päeva enne oodatavaid pâevi on loogiline saada ov testil 2 triipu?????árge kysige, ma ei tea
miks ma selle yldse tegin☺️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu – on küll. Esimene võimalus on, et mingil põhjusel toimubki OV hiljem see tsükkel ja seega lükkab ka päevad oodatust palju kaugemale. Kui hetkel OV testi ei teeks, siis mõtleksid hiljem, et miks päevad juba ei hakka ja asi tundub kahtlane. Kui nüüd OV on testidega kinni püütud, siis tead arvestada, et umbes 14 päeva pärast alles algavad päevad (kui just pragusest OVist rasedaks ei jää). Varem neid oodata ei tasu.

Teine võimalus on see, et OV toimus õigeaegselt ja Sul on keegi hoopiski pesa tegemas kõhukesse. Mõnedel tuvastab ka OV-test rasedust ja see tumedam kontrolltriibuke võib viitada siis hoopiski juba rasedusele.

Seda, kumb variant on, näed Sa ilmselt paari päeva jooksul ära. Tee tavaline rasedustest ja kui sinna saad 2 triipu, siis on asi selge. Kui aga kahte triipu pole, siis ilmselt ongi tegu väikse tsüklihäirega ja hetkel on hoopis aeg mehega tegutseda 🙂

Minul oli eilsel OV-testil natuke tumedam juba triip, mis tavaliselt viitab lähenevale OVile, aga tänane test oli jälle heledam. Ma nüüd ei tea, kas OV oligi ikkagi juba ära (mul oleks väga hea meel selle üle, sest panustatud on nädala jooksul nagunii) või siis oli tänane heledam test hoopiski kehva vetsuskäigu tõttu. Ma natukene kiirustasin vetsu testi tegema, mille tulemusel sain topsi veidi pingutatult väheke uriini. Veidi hiljem sai normaalselt põis tühjendatud, aga siis jäi tops uuesti kaasa võtmata ja seega uus test koheselt tegemata. Mõtlesin, et proovin ühe testi täna ikkagi veel ära teha, aga eks paistab, kas ka päriselt teen.

Äpp ennustab OViks üldsegi 3.august ehk CD16 (suuremast veritsusest lugedes), sinnani vast testin ära (kui just täiesti pos testi ei saa vahepeal), siis vaatab, mis edasi saab. Täna on CD 12 ja mind valdavad kahetised tunded. Ootan väga OVi, et anda esimese aastaringi viimased panused, et uut aastaringi alustada triipudega. Samas kui ei lähe veel õnneks, siis jääb üks katse veel meile täiesti ise üritada, sest viljatusraviarst on alles augusti lõpus ja minu tsüklid on pigem lühikesed. Ja kui siis ka õnneks ei lähe, jääb kogu meie lootus arstide abile – olgu selleks siis väiksem või suurem abi, et üks pisike maailmaime lõpuks meieni jõuaks.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen siin varem sõna võtnud, kuid veidi teadlikult üritanud eemale hoida ja mitte triipude püüdmisele mõelda. Tundub, et oli kasu ja sain täna oma üliõrna triibu kätte????

https://www.upload.ee/image/10289343/20190729_190654.jpg

Triip ilmus umbes 3 minuti jooksul ja test tehtud õhtusest uriinist.

Triipe hakkasin püüdma novembris 2018. Detsembris kohe ka sain, kuid kahjuks rasedus peetus. Veebruaris tehti emaka kirurgiline puhastus ning märtsis alustasin jälle. Peale peetumist on tsükkel üsna ebakorrapärane ning täpset raseduse pikkust ei teagi. Kalkulaator näitab hetkel 3+3. Hetkel veel ka imetan oma 2a last. Tunnuseid veel pole. Paar päeva tagasi tundsin sama valu, mis enne punaste saabumist. Olingi kindel, et kohe kohe platsis, aga vaikus ???? loodan, et nii ka jääb ???? nina on ka ülitundlikuks muutunud. Iiveldust veel ei ole, aga kõik lõhnad on nii intensiivsed ja hakkavad vastu.

Peetumise hirmus veel väga rõõmustada ei julge, aga elevus on ikka väga suur ????

Teistele hoian ka pöidlaid pihus ja rasvaseid triipe kõigile ????

Madli

juhhuu, palju õnne! mul on täpselt sama lugu. aasta lõpus rasedus peetus, detsembris sai kõik läbi (mul toimus see loomulikul teel).

ja praeguse rasedusega oli ka praegu alguses mega lõhnatundlikkus. aga see kadus ära.

3+3 on ikka väga vara triibud kätte saada, tundub, et tugev rasedus? loodan parimat!

Unustasin nimega postitada, Mailill olen ????

Selle 3+3 arvutas kalkulaator 28 päevase tsükli puhul. Peale peetumist on mul tsükkel paigast ära. Üks kuu oli lausa 22 päeva ning viimased paar kuud 24. Ov teste see kuu ei teinud, aga valude järgi tundus, et jälle 22 päevase tsükli järgi. Siis kui oleks pidanud flo järgi ov olema, hakkasid jälle väga tugevad päevade valud. Võtsin lausa valuvaigistit ja mõtlesin omale endometrioosi külge dr google abiga 😀 tegin ka ühe ov testi ja see oli negatiivne. Ilmselt oli siis äkki pesastumine. Täpsemalt selgub ilmselt arstil uhs. Praegu tunnen end igatahes super hästi. Selline õnne ja rahulolu tunne on ja hõljun ringi naeratus näol 😀

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 13:47; 29.07 23:51; 30.07 13:28; 30.07 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma rasvaste triipudega pos ov testi sain juba 18ndal, ov see kindlasti olla ei saa. Peast juba ennast rasedaks môelnud???? Minu kogemus minu poolt kasutavate testidega on see, et kui ov ikka tulemas ei ole siis kahte (isegi yhte ôhkôrna) triipu mina sinna saanud ei ole. Kaks tugevat vôi ainult kontroll.

Kägu – on küll. Esimene võimalus on, et mingil põhjusel toimubki OV hiljem see tsükkel ja seega lükkab ka päevad oodatust palju kaugemale. Kui hetkel OV testi ei teeks, siis mõtleksid hiljem, et miks päevad juba ei hakka ja asi tundub kahtlane. Kui nüüd OV on testidega kinni püütud, siis tead arvestada, et umbes 14 päeva pärast alles algavad päevad (kui just pragusest OVist rasedaks ei jää). Varem neid oodata ei tasu.

Teine võimalus on see, et OV toimus õigeaegselt ja Sul on keegi hoopiski pesa tegemas kõhukesse. Mõnedel tuvastab ka OV-test rasedust ja see tumedam kontrolltriibuke võib viitada siis hoopiski juba rasedusele.

Seda, kumb variant on, näed Sa ilmselt paari päeva jooksul ära. Tee tavaline rasedustest ja kui sinna saad 2 triipu, siis on asi selge. Kui aga kahte triipu pole, siis ilmselt ongi tegu väikse tsüklihäirega ja hetkel on hoopis aeg mehega tegutseda ????

Minul oli eilsel OV-testil natuke tumedam juba triip, mis tavaliselt viitab lähenevale OVile, aga tänane test oli jälle heledam. Ma nüüd ei tea, kas OV oligi ikkagi juba ära (mul oleks väga hea meel selle üle, sest panustatud on nädala jooksul nagunii) või siis oli tänane heledam test hoopiski kehva vetsuskäigu tõttu. Ma natukene kiirustasin vetsu testi tegema, mille tulemusel sain topsi veidi pingutatult väheke uriini. Veidi hiljem sai normaalselt põis tühjendatud, aga siis jäi tops uuesti kaasa võtmata ja seega uus test koheselt tegemata. Mõtlesin, et proovin ühe testi täna ikkagi veel ära teha, aga eks paistab, kas ka päriselt teen.

Äpp ennustab OViks üldsegi 3.august ehk CD16 (suuremast veritsusest lugedes), sinnani vast testin ära (kui just täiesti pos testi ei saa vahepeal), siis vaatab, mis edasi saab. Täna on CD 12 ja mind valdavad kahetised tunded. Ootan väga OVi, et anda esimese aastaringi viimased panused, et uut aastaringi alustada triipudega. Samas kui ei lähe veel õnneks, siis jääb üks katse veel meile täiesti ise üritada, sest viljatusraviarst on alles augusti lõpus ja minu tsüklid on pigem lühikesed. Ja kui siis ka õnneks ei lähe, jääb kogu meie lootus arstide abile – olgu selleks siis väiksem või suurem abi, et üks pisike maailmaime lõpuks meieni jõuaks.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 17:52; 20.07 21:44; 22.07 09:36; 29.07 21:54; 30.07 08:31; 30.07 16:12; 30.07 17:15; 01.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu – 2 viimast lõiku oli lihtsalt minu enda olukorra kirjeldus üldsusele, mitte soetud Sinu olukorraga 😀

Aga on väga palju asju, mida saab öelda, et “nii mul küll kunagi varem olnud pole…”, kuniks see ükskord kätte jõuab. Eriti siis, kui tegeled oma keha analüüsimisega igate pidi ning ootused on kõrged, on igasugused huvitavad sümptomid ja asjad kerged tekkima.

Kui said juba korraliku OV-testi kätte, siis see alati ei tähenda 100% OV toimumist (nii ka testide juhenditel kirjas, sest testid ei tuvasta OVd, vadi vahetult enne seda suurenevad luteaal hormooni ehk LHd). Ehk oli mingi haigus või stress vms (mida ise pruukinud tähelegi panna, sest keha tegeles vaikimisi selle tõrjumisega), üleliigne stress/koormus kehale lükkas OV viimasel hetkel siiski edasi. See tähendab, et LH tõuseb ja OV-test justkui viitab kohe algavale OVile, aga OV siiski ei toimu. Sellisel juhul lükkabki keha veidi OV edasi ja võibki juhtuda, et saad 2x tsükli jooksul positiivse OV testi. Teisel korral siis toimub lõpuks ka OV. See ei ole muidugi nüüd tavapärane, kuid ometi mitte haruldus. Käputäis kuid tagasi sai üks selle “teise” OViga endale prisked triibud ja nüüd peaks rasedus vist otsapidi poole peal juba olema 🙂

Sellegi poolest hoian pöidlaid, et OV-test tuvastas hoopiski algava raseduse 😉

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei

Mina ka ikka siin. Triibulistele õnne ja teistele raudseid närve ????

Olen olnud veidi vaiksem, sest suvi ja meri ja üritanud mõtteid mujale saada. Loen ikka aeg-ajalt.

Tabletivaba nüüdseks 1a1k ja selle sees paar keemilist. Sain uue telefoni ja tõmbasin ka omale targa flo äpi. Olen täitsa hasardis sellest..See kuu ongi naljakas olnud, sest viimane tsükkel oli ainult 22 päeva ja ise tundsin, et ov oli tavapärasest hiljem. Kuigi flo ennustab päevi kolmandast, arvan, et enne viiendat ei juhtu midagi. Seega peaks see tsükkel tulema 27 päeva, aga kindel pole.

Ja augusti viimast päeva ootan nagu hingeõnnistust. Siis Tartusse arstile ja võtan paberkandjal mehe näidud ka kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Flo järgi eile ov. Panustatud sai eile ja üleeile, täna peab ka ???? ja siis tuleb augusti keskpaika oodata ????

V.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eile pos ov test ja panuse üritan anda täna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.07 09:13; 10.07 08:44; 10.07 09:03; 10.07 12:55; 15.07 06:23; 15.07 06:50; 18.07 10:27; 31.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.