Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2020

Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/



KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda DPO1-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 DPO1.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 19:10; 22.07 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siis see naine kes eelmine kuu sai õhk õrna triibu 20.06 testile, päevad pidid hakkama 21.06.(ülemine test tehtud 19.06 ja alumine 20.06)

https://www.upload.ee/image/11903525/IMG_20200619_113920.jpg

Kuni tänaseni pole mul ikka punaseid platsis.. Aga olen veel testinud aga pole enam sellist triipu saanud testile.. Ei teagi enam mida arvata ☹️..

Planeerime kolmandat last juba päris pikalt, pole veel õnnestunud jääda rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile
Olen siin varem vaid lugeja olnud, kuid mõtlesin, et annan ka nüüd endast märku.
Lühidalt endast. Kuna vanust juba 35 ja kolm last olemas, siis sündis eelmise aasta aprilli kuus mõte, et meil oleks veel nii palju hoolt ja armastust jagada veel ühele pesamunale. Mõeldud ja no mitte just tehtud aga asusime eesmärgi poole teele. Selle aasta märts õnnistas meid triipudega. Kuid kahjuks mai keskpaigas meie kaua oodatud pisikese süda seiskus????
Ma ei teadnudki enam, kas tahan uuesti proovida, arst käskid tsükli vähemalt vahele jätta ja siis ikkagi uuesti proovida. Nii, nüüd siis ülipikk tsükkel läbi ja hakkas uus ning nüüd tunnen, et tegelt ikka tahaks uuesti proovida.
Uhhh jutt pikk, aga selline ma juba olen. Peadseid triipe meile kõigile????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki – vastan siin teemas Sulle eelmises teemas küsitule 🙂 Tuuled puhuvad suviselt ja rahulikult. Püüan endasse süstida positiivsust ja juurida välja hirm ebaõnnestumiste ees. Olen üleüldse püüdnud veidi mediteerida ja muuta oma mõtteviise kõigis eluvaldkondades, et rohkem vabaks lasta. No ega see näpunipsu peale just ei õnnestu, aga tunnen, et päris suured muutused on juba toimunud. Minul ju ka saab koheselt 2 aastat täis triibupüüdmist, parasjagu ongi iga minut algamas viimane katse enne 2a täitumist (määrib juba mitu päeva, seega uputus pole kaugel).

Ma tegelikult nüüd kokku saanud juba 3-4 korda küsitavad triibuhakatised ja seejärel on päevad õigeaegselt alanud. Seekord näiteks testisin duphastoni pärast DPO11 (et teaks kas oleks põhjust edasi võtta või mitte), aga punnitasin palju ma punnitasin neid silmi, seekord põhjust duphastoni edasivõtmiseks ma ei näinud.

Plaan on igaljuhul nüüd suvel puhata nii palju kui võimalik, võtta rahulikult ja sügisest siis taas hakata vaatama, mis protseduurid jms me mehega uuesti ette võtma peaksime. Meil mõlemil jäid mingid asjad tegemata tänu gripile ja tehnilistele põhjustele ja koroonale jne…

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siinsetega, olen lugenud ammu, kuid sõna pole võtnud.

Olen 29-aastane ning püüame abikaasaga last saada juba üle aasta. Minul on üks laps varasemast olemas, kuid abikaasal mitte. Sel tsüklil on juba PMS (kerged torked emakas) platsis ning olen üsna veendunud, et ei õnnestunud järjekordselt. Hetkel peaks olema umbes DPO8, testiga kinnitanud pole, seega umbkaudne arvestus.

Kuu lõpus on günekoloogile aeg ning kuna tulenevalt abikaasa terviseajaloost on karta, et ise ei õnnestugi, siis juba septembrisse panin ka viljatusarsti aja kirja.

Kas kellelgi on kogemusi sellega, et naistearst kirjutab mehele uuringud välja? Plaanis oleks ta kohe saata analüüse andma. Kui kiiresti nendega löögile saab üldse? Loodan ise, et ehk septembriks on mingisugused algandmed olemas, millega viljatusarst tegeleda saab? Kui see oluline on, siis pöördun ITK-sse.

Andra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.07 18:42; 05.07 19:25; 05.07 22:41; 07.07 17:05; 03.08 07:24; 03.08 11:24; 03.08 11:25; 03.08 12:42; 03.08 16:41; 03.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andra, naistearst vist ei kipu välja kirjutama saatelehte mehele, vaid pigem suunabki Sind viljatusravisse, kus esimese asjana saadetakse mees arstile. Muidugi võid oma arstilt loomulikult küsida ja ehk ta annab, kui põhjendad oma soovi. Teine võimalus on mehel perearstilt küsida saatekiri meestearstile. Siinkohal ei pea mees tegelikult isegi põhjendama oma soovi, vaid võib öelda, et soovib kontrolli minna vms. Muidugi, mida täpsem on saatekiri, seda kiiremini võib mõningastele protseduuridele saada. Seega, kui naistearst ei kirjuta saatelehte, siis mees pöördugu perearsti poole ja sealt peaks ta igal juhul selle saatelehe saama.

Järjekorrad ilmselgelt olenevad haiglast ja kuna koroona järgselt ju järjekorrad veelgi pikemad, siis ilmselt väga kiiresti löögile ei saa, aga samas võib juhtuda, et on pakkuda kohe mõni hea aeg. Kiiremini saavad löögile tavaliselt IVFitajad, eriti need, kellel vanus tiksub. Ise muidugi olen Tartus viljatusravis käinud, seega Tallinna kliinikute kohta ei oska palju kaasa rääkida.

Hoian pöidlaid, et peagi saate siiski oma triibud kätte! 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, paar aastat tagasi käis abikaasa erakas spermaproovi andmas. Tookord öeldi, et ujujad on pigem aeglased. Samuti sai mingit põletikku ravitud (kahjuks täpsemalt ei mäleta mida). Kuna tol ajal kiiret polnud ning võtsime asja rahulikult, siis ei muretsenud väga.

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis androloogile ei ole saatekirja vaja. Vähemalt erakas sai ilma hakkama. Uurin siis igaks juhuks, et äkki saab mingi aja kuskile talle ka. Oleks jube hea, kui iga arstikülastuse järel ei peaks järgmist visiiti kuude kaupa ootama nagu tavaliselt meil meditsiinis kombeks on.

Andra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.07 18:42; 05.07 19:25; 05.07 22:41; 07.07 17:05; 03.08 07:24; 03.08 11:24; 03.08 11:25; 03.08 12:42; 03.08 16:41; 03.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andra – kui oli põletik, siis sellest tingituna võis ka tulemus kehv olla ja kui põletik sai kenasti välja ravitud, võiks eeldada oluliselt paranenud tulemust. Seda enam, et sellest juba nii palju möödas tänaseks. Põletikud on ühed peamised põhjused, miks meestel kehv tulemus kipub olema. Muidugi seda, kui on aeglased ujujad (ehk siis üleüldiselt liikuvust) saab enamik juhtudel parendada vitamiinidega, kui jätkuvalt peaks liikuvus kehvapoolne olema. Parimaks miskipärast peetakse Sermatrop Alfat meeste vitamiine, mis maksab küll u 50€ apteegis (30tbl). aga samas, kui vaja siis vaja.

Kui naised saavad tasuta ilma saateleheta naistearstil käia, siis meestele see ei kehti. Meestel on siiski saatekirja vaja, sh ka androloogile. Või teine variant on see, et tuleb visiit omast taskust kinni maksta. Aga nagu juba öeldud, siis selle saatelehe peaks saama kõige kergemalt ilmselt kätte perearstilt, kui naistearst seda välja ei kirjuta. Kui kuskil saab ilma saateleheta androloogile, siis palun vabandust, lihtsalt ise mehega androloogi külastades uurisin selle kohta, et miks see nii on ja vastus on see, et mehed nagunii ei kipu kontrollis käima, et siis ei ole mõtet neile ka hoida avatud seda võimalust… njahm. Nõme, aga kui nii siis nii.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rääkisin naistearstile kui kontrollis käisin, et tahaks lasta mehe ka ülekontrollida. Kuna ta võtab üle 10 aasta juba igapäevaselt ravimeid, siis olin natuke mures. Naistearst andis selle peale Medita kliiniku infolehe ja ütles, et muidugi vōib kontrollis käia. Seega ise ta mingeid analüüse temaga tegema ei hakanud. Perearstilt sai mees väga lihtsalt saatekirja. Oleks saanud ka ilma, aga see oleks hinnakirja vaadates suht kalliks maksma läinud. Arsti aja sai 2 nädala pärast. Esimesel visiidil pani arst paika, mis analüüse vōtta vaja on ja palus kahe nädala pärast neid andma tulla. Ma sain eelmise kuu lõpus oma triibud kätte juba, mees ei ole veel analüüse andma jōudnud minna, aga läheb annab sellest hoolimata, et ma juba rase. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 20:42; 06.07 08:18; 10.07 16:42; 22.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele, mulle jäi ka Medita silma. Kelle juurde sinna aeg panna tuleks? Kas uroloogi? Mul androlooge seal silma ei jäänud nimekirjas.

Andra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.07 18:42; 05.07 19:25; 05.07 22:41; 07.07 17:05; 03.08 07:24; 03.08 11:24; 03.08 11:25; 03.08 12:42; 03.08 16:41; 03.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees registreeris vastuvõtule Medita lehel oleva registreerimisvormi kaudu (pole sama mis veebiregistratuur). Ja seal on eriala valikus uroloogia ja androloogia koos. Kumma juurde ta lōpuks läks, seda ma ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 20:42; 06.07 08:18; 10.07 16:42; 22.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mul tekkis küsimus inofolicuga. Püüame triipe juba poolteist aastat ja selja taga on üks katkemine,siis googeldades+erinevatest foorumitest leidsin,et paljud on kasutanud inofolicut. Enamusel on see aidanud. Käisin ja ostsin endale ka,et ega see proovimine ju mööda külge maha ei jookse. Kuid nüüd kui pakike on olemas,tekkis küsimus, millal ma seda võtma peaksin hakkama? Täna on DPO5, kas peaksin hakkama kohe tänasest võtma või ootama uut tsüklit? Kas PP aeg peab ka seda võtma?
Nendele küsimustele ma ei leidnud kahjuks vastust, ehk oskab keegi siin mulle vastust anda.
Mainin ära,et püüame alles meie esimesi triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sammy – Inofolicut võid võtta kogu tsükli vältel. Kui praegust on DPO5, siis nüüd alustades toetad järgneva tsükli munaraku arengut. Ehk siis käesoleval tsüklil ta suurt rolli enam ei mängi, aga uueks tsükliks võid juba teda tarvitada. Ühtlasi soovitatakse 2pk päevas seda tarvitada (hommik ja õhtu, aga vaata, et kohvijoomisega jääks vahet 2h), et 1 ei andvat väga midagi. Mina isiklikult võtsin ka just inofolicu kasutusse ja kuigi esialgu tundus, et selle tarbimine pole midagi hullu, siis ühel hetkel hakkas see ikka väga vastu. Seega esimese hooga katsetan 1 pk päevas alates hetkest, mil ma tean, et ei õnnestunud jälle kuni siis ovulatsioonini välja. Seejärel asendasin inofolicu tavalise foolhappega ja nüüd siis taas vahetan tänasega (CD1) foolhappe välja inofolicu vastu.

Inofolicut soovitatakse arstide poolt enamasti siis, kui on probleeme munasarjadega, PCOS, polutsüstilised jne. Minul siiani teadaolevalt mingeid sedalaadi probleeme pole ja seega mul puudub otseselt vajadus seda kasutada. Samas tiksub parasjagu täis 2a püüdmist ja seega ei tee paha katsetamine üht või teistmoodi.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis liigub vist 2 teemat juulikuu triipudega.
Aga kirjutan siia ka.
Triibud käes 3.07, arsti sõnul rasedust alles 3 nädal, HCG 400, aga ov testide järgi kõik klapib.
Vanust 31 esmarase
On igasugu hirme ja kartusi katkemise/peetumise/väärarengute osas.
Aga mure ei aita vaid tuleb tugev olla:)
Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teistel läheb? Mul mitu päeva kõht tuikab, täna päris häirivalt isegi. PP peaks algama äpi järgi kas 12. või 13. juulil. Kas teistel on ka probleeme igasugu pitsituste ja puhitustega PMS-i ajal?

Andra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.07 18:42; 05.07 19:25; 05.07 22:41; 07.07 17:05; 03.08 07:24; 03.08 11:24; 03.08 11:25; 03.08 12:42; 03.08 16:41; 03.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused kõigile üle pika aja! Olen viimastel kuudel siia väga harva kirjutanud ja mõne kuu ka lugemisel vahele jätnud, et äkki aitab teema lahti laskmine, aga ei midagi. Püüame triipe juba 2a4k.
Mees pidi märtstis minema spermaanalüüsi andma, aga sinnani me ei jõudnudki. Kui arstid jälle vastuvõtte tegema hakkasid, sai uus aeg pandud. See on aga alles selle kuu lõpus. Mõnes mõttes loodan, et mehel midagi leitakse, et saaks asjaga kuidagi edasi minna. Minul on siiani analüüsid ja uh-d korras olnud, ainult ureaplasma ravi saime mehega mõlemad.
Kohati on kuidagi raske uskuda, et pesamuna saamine ei õnnestu. Meil on viis ühist last, kelle saamisega probleeme ei olnud ja nüüd siis äkki ei õnnestunud enam????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Liitun ka teiega, olen siin paar kuud vaid lugeja rollis olnud. Olen 27-aastane ja triipe püüan nüüdseks juba aasta, 2 aastat tagasi oli raseduse katkemine. Tsüklid on ebaregulaarsed ja pikad, eriti viimasel ajal kui 40 päeva asemel on tsükli pikkuseks tulnud 53 päeva. Enne koroona jama algust oli aeg günekoloogile pandud, kuid olude sunnil tühistati, lisamärkuseks elan Soomes ja ma ei tea kas ainult minul see kogemus või siin ongi jube raske saada naistearstile? esimene kord öeldi mulle et mine erakliinikusse ja maksa enda taskust, pika pinnimise peale sain siiski järgmine kord aja. Suhteliselt lootusetu seis tundub olevat. Üritan siis uuesti aega günekoloogile saada, et asjad kuskilegi poole liiguksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 16:43; 11.07 09:19; 12.07 18:07; 15.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin. Kuna pole ammu kirjutanud siis minust niipalju, et vanust 34. Olemas 1laps,kes on juba 13aastane. 2019 aasta jaanuaris jätsin pillid ära ja läks triibupüüdmiseks. Mehel kõik korras. Minul hormoonid korras ja pidin minema munajuhade läbitavuse uuringule. Isegi aeg oli kirjas. Enne seda aga tehti uuesti PAP test ja avastati emakaelas muutused. Loomulikult jäeti munajuhade läbitavus tegemata ja tehti hoopis pappiloomviiruse proov. See oli positiivne aga tüvi selline, millel ravi pole vaja, lihtsalt jälgimist.
Peale seda jättis arst minuga rasestumise jutu ja nüüd olen kaks kuud siin vaid lugemas käinud.
Ausalt, ei tea kuidas või mis edasi.
Lootus on mul kadunud ja juunis lugesin nii palju toredaid triibu uudiseid siit. See oli äge.
Ka tuttavad nimed siin, kes kaua püüdnud, said triibud kätte.
Te olete ikka vinged naised, elan teile kõigile kaasa ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk mõni targem oskab mind veidi aidata/rahustada..
Nimelt OV oli 01.07, 04.07 lõunal hakkas alakõhus kiskuma,ei pannud tähele,sest ikka ju tuleb ette, õhtuks andis juba valu tunda. Eriti kui istusin ebamuagavlt. See valu on siiani, täna on juba 10.07. Kui olen pikali,siis ei ole midagi väga tunda,veidi tuikab. Nii kui istun liiga pikalt või kõnnin pikemalt,hakkab kohe valutama. Kui alguses eristasin kummale poole valu lööb,siis enam ei saa arugi. PP-d peaksid hakkama alles 14.07. Alates kolmapäevast kui veidi rohkem pingutan või tõstan mindagi rasket,hakkab veidikene määrib pruunikat. Kuid täna wc käies ikka tuleb veidikene pruunikat ja ebamugav on istuda, alakõht on nagu pall.
Olen teinud mitu testi ja kõik on negatiivsed, aga mind just paneb see muretsema, et nii pikalt on valutanud alakõht ja täpselt selline ebamugavus tunne on,mis häirib.
Kevadel oli katkemine ja tookord olid tegelt valud palju tugevamad,aga algus ebamugavus oli täpselt samamoodi.
Ma nüüd ei teagi, kas ma paanitsen üle või seekord lihtsalt algab PP väga suure ettevalmistusega.
KAs kellegil on veel selliseid olukordi olnud ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli teine tsükkel peale peetumist 14 päevane. Isegi ov toimus. Arst uhga kuskil tsükli alguses vaatas ja arvas et tsüst sest nii valel ajal oli munarakk valmimas juba. Aga pärast kontrollis ja kõik oli ok. Lihtsalt üks kummaline tsükkel. Ootasin ka ovd.. 14 cd hakkas määätima, arvasin ka et esimest korda elus on ov ajal määrimine mul aga ei. Kolm päeva määris nii ja siis hakkas tükke ka tulema. Edasi olid tsüklid korras ca 26- 27 päeva. Täna 6+5, esmaspäeval arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Oskab keegi kommenteerida sellist asja–kalendri järgi peaks ov olema 14.07. Eile olid kõhus veidi ov laadsed valud ja munavalge voolus, aga test oli negatiivne. Kas siis eile oli ov või on siiski veel tulemas?
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Oskab keegi kommenteerida sellist asja–kalendri järgi peaks ov olema 14.07. Eile olid kõhus veidi ov laadsed valud ja munavalge voolus, aga test oli negatiivne. Kas siis eile oli ov või on siiski veel tulemas?

Tänan!

Milliseid teste kasutad? Minu teada võib munavalgevoolus olla kuni 5 päeva enne ovulatsiooni juba. Igastahes oleks vist mõistlik juba ülepäeviti panustada, hoolimata negatiivsest testist. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 20:42; 06.07 08:18; 10.07 16:42; 22.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panustame panustame ???? Livsane teste kasutan

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mis toimub tegin eile testi 25 mIU/ml millel oli õhkõrn teine triip, tegin hiljem testi 10 mIU/ml mis oli negatiivne ja täna hommikul samuti test negatiivne. On kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 16:43; 11.07 09:19; 12.07 18:07; 15.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus panustamise kohta – kui mehel analüüsid korras, kas siis ov toimumise ajal igapäevane panustamine võib pigem võimalusi vähendada? Seni oleme panustanud rütmis muul ajal üle päeva, aga juba mitmes kord on sattunud nii, et vahekorrast järgmisel hommikul positiivne ov test. Testist 24h jooksul peaks siis uuesti panustama, mistõttu ongi sattunud 2 õhtut jutti (ja igaks juhuks ka kolmas õhtu, kuigi siis vist nagunii juba hilinemisega). Ühesõnaga kuidas teistel sellega lood?

C

Tere!

Oskab keegi kommenteerida sellist asja–kalendri järgi peaks ov olema 14.07. Eile olid kõhus veidi ov laadsed valud ja munavalge voolus, aga test oli negatiivne. Kas siis eile oli ov või on siiski veel tulemas?

Tänan!

Milliseid teste kasutad? Minu teada võib munavalgevoolus olla kuni 5 päeva enne ovulatsiooni juba. Igastahes oleks vist mõistlik juba ülepäeviti panustada, hoolimata negatiivsest testist. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 13:30; 22.07 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus panustamise kohta – kui mehel analüüsid korras, kas siis ov toimumise ajal igapäevane panustamine võib pigem võimalusi vähendada? Seni oleme panustanud rütmis muul ajal üle päeva, aga juba mitmes kord on sattunud nii, et vahekorrast järgmisel hommikul positiivne ov test. Testist 24h jooksul peaks siis uuesti panustama, mistõttu ongi sattunud 2 õhtut jutti (ja igaks juhuks ka kolmas õhtu, kuigi siis vist nagunii juba hilinemisega). Ühesõnaga kuidas teistel sellega lood?

C

Tere!

Oskab keegi kommenteerida sellist asja–kalendri järgi peaks ov olema 14.07. Eile olid kõhus veidi ov laadsed valud ja munavalge voolus, aga test oli negatiivne. Kas siis eile oli ov või on siiski veel tulemas?

Tänan!

Milliseid teste kasutad? Minu teada võib munavalgevoolus olla kuni 5 päeva enne ovulatsiooni juba. Igastahes oleks vist mõistlik juba ülepäeviti panustada, hoolimata negatiivsest testist. ????

Wow!, muul ajal üle päeva?!

Me oleme abikaasaga muidu suhteliselt kuivikud juba pikemalt olnud, ammu enne beebiprojekti tekkis ajaperioode, kus me üksteise otsa ei sattunudki 1-2kuud (oleme koos olnud 12 aastat). Senikaua kuni oleme ühel lainel ja konflikte a’la üks tahab ja teine blokib, ei teki, kõik korras. Räägime omavahel asjast väga avameelselt, nalja peab saama ju.

Nüüd oleme proovinud erinevaid lähenemisi selle kahe aasta jooksul: 10 päeva jooksul ülepäeviti/vastavalt tujule jooksvalt/analüüside järgi jne, jne.
Ma juba ise ei taha mitu päeva järjest ja väike jõudemoment võiks mehele ka ikka jääda. Nt sperma andmiseks soovitatakse ju ka seemnepurskest hoiduda enne seda 2-5 päeva või mis ta oligi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Olen siin täitsa uus.
Ja mure selline.Seksisime mehega 29 juuni.Päevad hakkasid 2 juuli-lõppesid 7 juuli.Ja eile 10 juuli oli alakõhus selline jube valu et õudne.Kas võis pesastuda või oli see mingi muu asi.Valu oli rohkem keskel ja paremal pool ala kõhus,selline krampvalu.Kas on ültse sedasi võimalik rasestuda või mis?
Aitäh vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vahekord toimus enne päevi ja olidki konkreetsed päevad, nagu ette nähtud, mitte a la määrimine, siis see tähendab seda, et eelmisest tsyklist sa ei viljastunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 22:09; 28.07 12:12; 28.07 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka triibud kätte DPO 7. Ilmselt läks õnneks tänu sellele, et jälgisin ov, see toimus hiljem kui arvata. Kuna kasutasin teste siis tean täpselt, millal see algas ja sai panustatud.

Veebruaris siis jäid pillid ära, märtsis rasestusin aga see katkes 5 ndl. Nii kui imetamise lõpetasin nüüd juuni alguses, jäin kohe rasedaks.

Jaya

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 16:16; 12.07 16:19; 15.07 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile

Olen siin varem vaid lugeja olnud, kuid mõtlesin, et annan ka nüüd endast märku.

Lühidalt endast. Kuna vanust juba 35 ja kolm last olemas, siis sündis eelmise aasta aprilli kuus mõte, et meil oleks veel nii palju hoolt ja armastust jagada veel ühele pesamunale. Mõeldud ja no mitte just tehtud aga asusime eesmärgi poole teele. Selle aasta märts õnnistas meid triipudega. Kuid kahjuks mai keskpaigas meie kaua oodatud pisikese süda seiskus????

Ma ei teadnudki enam, kas tahan uuesti proovida, arst käskid tsükli vähemalt vahele jätta ja siis ikkagi uuesti proovida. Nii, nüüd siis ülipikk tsükkel läbi ja hakkas uus ning nüüd tunnen, et tegelt ikka tahaks uuesti proovida.

Uhhh jutt pikk, aga selline ma juba olen. Peadseid triipe meile kõigile????

Tsau, mul noorim laps sama vana ja samuti just oli katkemine. Kuna katkes 5ndl ja puhastus ise siis ei pidanud vahet pidama. Aprillis katkes ja juunis rasestusin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 16:16; 12.07 16:19; 15.07 16:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2020