Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulibeebid 2018

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Juulibeebid 2018

Postitas:

Saatsin ka liitumissoovi. 🙂

Tahtsin veel seda öelda, et niikuinii tuleb ka suur juulibeebide grupp, kuhu on kõik liituma oodatud, kes soovivad. Keegi ei keela seda juba praegu teha, kellel soovi on.

Mina ise olen eelmise beebiga nii väikeses kui suures grupis ja no see väike grupp on igatepidi suurest üle. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin ka liitumisest huvitatud. Saatsin e-maili ka. ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovin ka grupiga liituda! 🙂
Saadan kohe meili kaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin liitumissoovi, pole vastust, pole liitumist… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin kõigile liitumissoovijatele nüüd sõbrakutsed. Vabandan, et pole väga aktiivne olnud vahepeal, pole ennast just kuigi hästi tundnud. Grupp on nüüd täis ja hetkel rohkem liikmeid vastu ei võta. Kõik, kes on nädalavahetusel või täna kirjutasid, saavad oma koha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 12:18; 16.11 12:03; 20.11 13:24; 22.11 21:24; 27.11 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Ühinen siis ka. Kahju, et FB grupiga ei jõudnud ühineda. Oleks huvi olnud, kuna minu jaoks on see kõik väga uus ja nõu ja kogemused kuluksid kindlasti ära. Tänase seisuga on mul siis rasedus 7+1, uh-s käidud ja kuulsin eile esimest korda ka südamelööke. Rasedus ei olnud planeeritud, kuid on oodatud. Kaasaga oleme koos olnud 6 aastat ja pulmad on kevadel. Nii et oleks täitsa tore, kui tita juulis meiega ühineks.

See on minu teine rasedus, kuid eelmine kahjuks peetus aasta alguses. Kuna rasedus ise ei katkenud, siis pidin läbi elama ka tabletiabordi, mis oli minu jaoks ikka kõige kohutavam elamus. Ei ole elu sees nii suuri valusid olnud ja nii halb olnud. Kõige suurem soov ongi, et seekord kõik hästi läheks! 🙂

Praeguseks siis iiveldus täies hoos – kõige hullemad on hommikud ja õhtud. Iiveldab ikka korralikult ja toit üldse alla ei lähe. Vahepeal peavalud, uimasus. Rasedus algas väääga valusate rindadega, aga tänaseks on see tagasi tõmmanud. Tundlikud ikka, aga mitte nii, et kui vastu lähed, siis sured. Probleemiks pidevad kõhu- ja seljavalud, mis on ikka päris tugevad. Kuna eelmine kord olid mul ka tugevad valud ja asi ei lõppenud hästi, siis ikka on veits hirm. Arst ütles, et see on okei. Kuna mul ka menstruatsioonivalud väga tugevad alati olnud, siis ehk ongi okei?! On kellegil ka kogemusi pidevate kõhuvaludega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yepii jee…täna hommikul üllatus- kaks rasvast triipu. Nädalaid 8+ 2,tähtajaks näitab 13.juuli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka triibud käes, TA näitab hetkel 27.07.18
Arstile saan alles kahe nädala pärast.
Kodus juba kasvamas kevadel kaheseks saav tütar, kelle tulekut ootasime pea 2,5 aastat. Nüüd õnnestus teisel katsel 😀
Selle nädala algusest on platsis kohutav iiveldus ja nõrkus, täpselt sama nagu eelmise rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks fb salajane grupp täis ja enam juurde ei võeta, ehk peaks siis teise salajase veel tegema?

Kui palju meid on kes grupist välja jäid ja veel liituda sooviksid?

Ja kas keegi nõus grupi tegemise enda peale võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks fb salajane grupp täis ja enam juurde ei võeta, ehk peaks siis teise salajase veel tegema?

Kui palju meid on kes grupist välja jäid ja veel liituda sooviksid?

Ja kas keegi nõus grupi tegemise enda peale võtma?

Mina jäin välja tundub ja siin veel mõni, tee uus grupp ja liitun hea meelega. Huvitav, et need grupid nii täis saavad, pole enne kuulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 21:14; 12.12 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perefoorumis on samuti teemaks Juulibeebid 2018 ning seal on loodud juba täitsa eraldi grupp facebooki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mõte selline, et äkki keegi tubli viitsiks teha fb grupi, kuhu oodatud just Harjumaa juulibeebide emmed? Eesmärk just see, et tulevikus kokkusaamisi korraldada. Leiab uusi sõpru nii endale kui ka lapsele mängukaaslasi.
Võib olla selline väga salajane grupp, aga samas võib olla ka see privaatne ja nimega näiteks Harju JB vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere kõigile!

Ka mina tegin ühe salajase grupi 🙂
lisan teile homme siia ka meili aadressi 🙂
meie grupis juba mõned liikmed on 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

appi, ma alles nüüd nägin, et mu kommentaar pole ülesse läinud..

meiliaadress on juulikad18@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulibeebid 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.