Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Juulibeebid 2020

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas juulibeebisid ka koguneb?
Ma ei tunne ennast veel kindla klubiliikmena, kuna vanust on 40 (3 kuu pärast 41) ja on olnud kurbi kogemusi. Aga praegu olen igaljuhul rase. TA 1. juuli. Rasestuda aitas elu esimene rohtudega tsükkel (ovulatsiooni stimulatsioon).

Nurr

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
ALL-

Nurr, kas tõesti sina ja veel selliste uudistega? Vau, südamest palju õnne sulle.
Ma olen sinu peale mõelnud ja lootnud, et tuled sellise uudisega ja tulidki.
Muretut kosumist ja eduka lõpuni, ma tean et kõik läheb hästi! 🥰

Please wait...
Postitas:
Kägu

All! Mina jah..aitäh 🙂
Sulle ka palju õnne!! Enne 20.nädalat ma seekord ei julge midagi plaanida ega rõõmustada..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oii kui vahvad uudised üle pika aja sisse logides 🙂 olen tihti teile mõelnud. Palju õnne!
Ise ütlen homme kas liitun juulibeebidega, eile oli 2 testi nõrgalt positiivsed, pp peaks algama homme, täna ei testinud.
Helka

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
ALL-

Helka, no nii armas! Ootame sinult häid uudiseid ja et triip kosuks. 🙂 Sul ju veel väiksem laps, kui mul ju, eks?
Mina olen juunibeebides, uuel nädalal arst ja ehk näeb pisikese ära. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul jah sai see kuu 10 kuud vanaks. Ootasin siiamaani et tsükkel taastuks, nagu kuskil mainisin on tegu esmaklassilise tissipuugiga 😀 oleks väga vahva küll kui kohe õnnestuks, mu suur unistus kaks väikese vahega last 😍

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helka, hoian pöidlaid, et õnnestuks!
Mul tsüklid olid väga ebaregulaased lõpus, tspkli teine pool oli väga lühike ja õnnestus, kui võtsin duphastoni peale OVd.
Mul laps ka veel hetkel 10-kuu vanune ja samuti täielik tissipuuk, eks näis millal loobub.

Nurr, hoian sulle ka täiega pöidlaid ja loen su edasisi postitusi huviga.
Loodan, et see grupp suureneb ja saate üksteisele kaasa elada!
Ma üritan rohkem mitte sõna võtta. 😉

ALL-

Please wait...
Postitas:
egiptus

Mina sain pühapäeval õrna triibu. Nädalaid u 4+2 hetkel. Vanust 32 ja tulemas kolmas laps. Varasemalt on mul olnud peetumisi. Enne esimest last, enne teist ja peale teist oli ka aastaid tagasi. Rasestuda õnnestus esimese kuuga. Nüüd jään ootama arsti aega, see alles nov keskel ja siis selgus, kas jään siia püsima, loodetavasti ikka jään. Mingeid tunnuseid ma eriti ei tähelda, ainult gaasid ja vahest torked alakõhus. Kuidas teil?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen nüüd eile ja täna testinud ja mõlemal varajasel testil õrn triip olemas. Täna peaks olema 4+1, hetkel olen äraoleval seisukohal, st võiks ju juba triip tugevneda – samas eelmiste rasedustega sain ka alles väga palju hiljem tugevad triibud. Suurenenud on joogijanu, enne seda kunagi polnud , kuna imetan ka siis ilmselt keha tunneb veepuudust. Kohati on suurenenud juba ka lõhnataju, häirivad just tugevad ja intensiivsed lõhnad. Ideaalis võiks nüüd mõne päeva testimata olla, aga kuna ma saritestija siis ilmselt ei suuda 😀 mängin mõttega minna veretesti tegema kuid kindel pole, sest kaks korda käia nagunii ei saa, samas siis oleks kohe selgus majas ju.
Helka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun ka siinsete ridadega. Umbes paar nädalat tagasi otsustasime, et võiks proovima hakata ja õnneks läks väga kiirelt. Ees on juba üks aastane põnn ootamas, kelle tegemine õnnestus ka esimese katsega. Hetkel peaks olema rasedust 4+5 ja 6. novembril sain aja arvele võtmiseks. Loodan, et see liiga vara ei ole, aga mõtlen, et äkki peaks ikka edasi lükkama aja. Ei tahaks pärast vastuvõttu põdeda, et miks küll südamelööke ei leitud ja äkki neid polegi. Millal teie plaanite vastuvõtule minna?

Tunnustest nii palju, et eelmisel nädalal oli paar päeva päris halb olla ja iiveldas. Lisaks valud alakõhus. Test oli veel negatiivne, aga olin üsna kindel, et olen rase, sest esimese lapsega olid need samad valud ja siis näitasid ka mitmed testid negatiivset. Enne päevade hiljaks jäämist polegi mul vist mõtet testida, sest praegu samamoodi sain õrna triibu alles 2 päeva pärast hilinemist. Praegu on ikka kõht torkiv ja rinnad veidi tundlikumad, aga hetkel ei iivelda. Kardan juba seda 7. nädala algust, sest eelmise lapsega hakkas siis niiiii hullusti iiveldama ja see kestis pea 3. trimestrini.

2under2

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!
Liitun ka, sain juba mitu päeva tagasi õrna triibu testile. Üle päeva olen uuesti testinud ja triip aina kosub. Täna 4+4. Ees ootamas aastane põnn, kelle tegemisega läks kuus kuud, aga nüüd õnnestus esimese korraga. Tunnusteks alakõhuvalu, suurem väsimus ja nt muna ei suuda enam süüa. Lisaks on vahepeal gaasid ja kõht punnis, eelmise rasedusega ei mäleta, et sellist asja oleks olnud.
Ämmaka juurde lähen novembri lõpupoole, kui 8 nädalat on peaaegu täis.

Teinelaps

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Helka, Nurr ja ALL Palju palju õnne teile. Nii toredad uudised ❤ Teeb südame nii soojaks kui vanade olijate nimesid näen 😊

Zoella

Please wait...
Postitas:
krist-y

Tere!
Võtan ka siia ritta. Nädalaid umbes 4+3.Esmaspäeval sain õrna üllatustriibu ja tähtaeg peaks jääma siis umbes 4-7 juuli.Plaan teha homme kordustest. Kuna mu tsükkel 30 päeva, siis saab ehk tähtaja osas selgusele kui arstil käidud. Vanust 31 ja kodus kasvamas kaks tüdrukut 9 ja viimaseid päevi 5-ne. Mina vist siiski siia püsima ei jää. Kolmapäeval tegin uue testi ja oli ikka sama hele triip ja täna hakkas määrima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi kui põnev siin on! Et Helka ka kampa tulemas, tore! Tervitused Zoellale ka 🙂

Mina olen juba mitu hcg-d teinud. Viimane oli eile, 1500 (4 pluss 6). Ise põen, et võiks rohkem olla, vb lähen veel reedel mõõtma. Sümptomeid eriti ei ole. Uh aja panen järgmisel nädalal. Võtan duphat 2 korda päevas.

Nurr

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii armsad olete kõik ♥️ loodan et mu triibuke kosub, hetkel kahjuks sama kõhna kui enne. Arst ei näinud mõtet ravi peale panna kuigi samas staadiumis eelmine x pani ravi peale. Ütlen siin 59428272 x päevas talle, et tulgu liitugu meie segase seltskonnaga, ehk aitab 😀
Helka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetke seis 4 +6. Hommikul oli mul kuum, nüüd juba mitmeid tunde külm. Istun töö juures jopega. Uue testi teen ilmselt homme, näis kas triip on rasvasem. Mõned korrad päevas on pea imelik, eile andis korraks kõht rohkem tunda, iiveldusi pole, isusid pole.
Egiptus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peetumise kordumine

Tere,

kas kellegi on olnud mitu peetumist járjest? Hetkel kalkulaator náitab 3+6, kuid eelmine rasedus katkes 5+6n. Katkemine oli juunis ja see kuu oli esimene kord kui keha toimis nii nagu varem. Tegin erinevaid teste ja positiivsed. Samuti ka Clearblue náitas 1-2n. Iiveldab palju ja pearinglus. Sain enne testi juba aru,et ma rase, kuna lambist hakkasin iiveldama. Kuid nùùd hirm,et taaskord katkemine vms. Seega küsin, kui suur on oht taaskord peetumisele? (eelmine oli emakasisene rasedus).

Mannike

Please wait...
Postitas:
N66bike

Tere!

Liitun ka teie sekka. Eile oli veretest positiivne, hetkel 4+1 ja tähtajaks 08.07.20.

N66bike

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen nii rõõmus, hcg kasvab ilusti. Täna oli 5600 (dpo 23). Lugesin, et kui hcg on üle 10 800, siis on enamusel südametöö näha..nii et kui nii ilusti edasi läheb, siis ülejärgmisel nädalal (siis ma lähen alles ülevaatusele), saab ehk uudseid..Sümptome ikka ei ole eriti, isu on, aga see on mul kogu aeg hea :))

Eelmisel rasedusega, mis tuksi läks, võtsin 10 kilo juurde. Nägin hullult vaeva, et see maha võtta, suure osa saingi maha. Nüüd aga suur hirm, et hakkab jälle kogunema.

Nurr

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun ka tagasihoidlikult siia ootajate sekka. Positiivse testi tegin eile 14 dpo ja tähtaeg peaks olema 10.07. Täna 4+1.

MS

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Liitun ka tagasihoidlikult siia ootajate sekka. Positiivse testi tegin eile 14 dpo ja tähtaeg peaks olema 10.07. Täna 4+1.

MS

Nii tore, meil sama tähtaeg 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nurr, kas tohib küsida, mis põhjusel ja nädalal eelmine rasedus lõppes ja palju läks aega uuesti rasedaks jääda? Tänud ette. Mm

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mm: Viimased 2 aastat olen triipe püüdnud. Esiteks oli eelmisel suvel lootemunarasedus, mis ei katkenud ära. Venis kuu-poolteist, sain rohtu ja pidin lõpuks minema puhastusele. Kuu aega pärast seda jäin uuesti rasedaks. Looteanatoomias avastati, et laps haige ja pidin 22 nädalal esilekutsumisele minema. Oli päris jube protsess. Toibusin paar kuud. Siis maikuust hakkasin proovima. Triibud tulid alles siis kui olin viljakusarsti juures saanud rohud (1. rohtudega kuu), clostibebyt, inglise keeles Clomid.

Nüüd ei hinga sisse ega välja enne kui Oscar ja koorionibiopsia tehtud.

Nurr

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh Nurrile vastamast. Loodan ja soovin südamest,et seekord läheks sul kõik hästi. Minul saab triibupüüdmist juba 3 aastat,olen ka kaks korda rase olnud,mõlemad lõppenud halvasti, nii, et tean neid raskuseid ja läbielamisi. Mm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
2under2

Minu triibu ilusti kosub. Eile tegin kordustesti ja triip oli lausa tumedam kui kontrolljoon. Kolmapäeval lähen ikka juba arvele võtma, sest uudishimu on nii suur. Äkki ikka on süda juba näha ja kuulda, siis peaks olema 5+6.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun ka siia juulibeebide gruppi. Minul täitsa esimene ja arvutuste kohaselt peaks tähtaeg olema 02.07 / 5+4 – Arvutasin viimase menstruatsiooni esimese päeva järgi. Olen selles beebimaailmas alles uus ja eks on veel palju õppida ja kogeda.

ÄE juurde lähen 25. november 8+4. Ei jõua ära oodata! Eks ärevust ikka omajagu on ja natuke hirm ka. Käisin täna iseseisvalt synlabi hCG testi tegemas ja sain vastused ka juba kätte – hCG 9714.

-Hiir-

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mm: aitäh heade soovide eest! Sulle ka pöidlad peos! Millal Sul ta? Mul 1.07.

Nurr

Please wait...
Postitas:
egiptus

Tänaseks u 5+1nädalat-rinnad on hellemaks läinud.Kõhus iga päev mõned korrad päevade sarnane valu.Külma-kuuma hoogusid pole enam olnud.Pea aegajalt on imelik,paha pole olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere kõigile kaasootajatele. Tore oli teemat leida 🙂
Liitun ka juulikate klubiga. Kalkulaatori järgi tähtaeg 07.07. Testilt ka triibud nähtud. Rinnad läksid kohe suuremaks ja tundlikuks. Joogijanu suurenes. Oma 3-aastast ei jõua enam nii palju süles hoida kui varem ja bussile ka enam jaksu joosta polnud. Kõht ka kuidagi punnis juba, kuigi selleks ju vara veel. Sellised siis esimesed muljed. Arstile pole veel helistanud, võtan veel hoogu..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul endiselt triip natuke niru.. Nüüd siis kaks varianti, kas viljastumine toimus hiljem või miskit halvasti. Loodame ikka esimest. Igatahes kirjutasin eile oma arstile ja pani säilitusravi peale, samuti kutsus järgmine nädal visiidile. Üritan seni zen olla, sest ega miskit rohkem enam teha ei saa.
Helka

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2020