Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2020

Näitan 13 postitust - vahemik 361 kuni 373 (kokku 373 )

Teema: Juulibeebid 2020

Postitas:

Minul täna 37+0. Kõik asjad olemas. Joon vaarikaleheteed jyba 32.nädalast saadik ehk tuleb kasuks. Jalalabad paistetavad ja aeg ajalt jalatallad valutavad.Öösiti käin pissil 3-4 korda,kuid õnneks uinun kiiresti.Mõni päev tagasi olid mul u 2 h imeõrnad libakad.Kõndides häbemeluu ülemuse poole juures miski kolksub,mitte kogu aeg,aga mõned korrad päevas.

Mis vaarikalehetee head teeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 11:26; 21.05 20:43; 14.06 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nurr, ma ikka vahepeal jälgin siin sind ja nii tore, et oled juba seal maal, mil beebi tuleb. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian pöialt Nurr! 🙂
Küll läheb hästi!

Naisukene

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 21:15; 25.03 14:38; 14.06 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu sulle, Nurr! Ilusat kohtumist oma pisikesega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nurr, kuidas sul läheb? Oled juba koju saanud ja kõik hästi?
Kuidas teistel juulikatel?
Mind vaevab krooniline unetus. Lihtsalt ei saa magada. Ega mehe norskamine ka muidugi kaasa aita, aga no viimasel ajal jään alles kella kuuest hommikul magama. Aga selleks ajaks juba voodis rähklemisest jalad ja puusad valutavad. Ma olen terve elu üks suur unimüts olnud ( sealt ka minu kasutajanimi ????)ja nüüd nii harjumatu olukord. ????‍♀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline mõelda jah, et varsti ongi see aeg käes, kui beebid meie kätel on 🙂

Mul läheb hästi. Beebi sipleb kõhus hoolega ja kõik analüüsid on siiani korras olnud (preklampsia oht). Rauda ainult hakkas väheks jääma. Nüüd hakkab liikumine natuke keerulisemaks minema. Ei saa enam nii kergelt kummardada ja madalalt tõustes püsti.

Ma püüan looduslike puuviljade suhkruga mitte liialdada (ma võiks päevad läbi puuvilju ja marju süüa) ja igasugu jäätiseid ja muid sellist pigem mitte tarbida. Kuna beebi on õiges suuruses, siis ei taha teda kogemata liiga suureks kasvatada. Ennast pole mul nende kõigega kunagi õnnestunud suuremaks saada 🙂 Olen nüüd ka ise pigem natuke alla võtnud. Aga raseduse kaalutõusuga on arst rahul, nii et ehk on kõik piisavalt hästi.

Magada ei saa ma juba päris tükk aega korralikult. Hommikuti, kui valgus tuppa hakkab paistma, ma enam magada ei saa. Vahest ärkan kell 7, vahest kell 5. Samas nii väsinud ma pole, et päeval hea magada oleks. Siis olen õhtul palju kauem üleval. Nii et püüan magama minna, kui pimedamaks läheb, et unetunnid täis saada.

Natuke hakkab hirm kohale jõudma, et kuidas sünnitusega kõik läheb ja kas ikka normaalsed arstid siis mu ümber satuvad jne. Aga ega siin ette pole midagi mõelda. Kõik oleneb, millal beebi sündida tahab ja kuidas mu keha käitub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna viimane ä/e visiit. Natuke nagu hirmutab, et vahepeal keegi enam midagi ei kontrolli ja nüüd ainult oota suurt finišit. Samas, kui kõik korras, mis seal siis enam.
Olen siin viimasel ajal pikki otsi üksi autoga sõitnud ja eile ämm küsis, et kuidas ma julgen niimoodi. Ausalt öeldes polegi enne nii mõelnud, et laps võib ju iga hetk nüüd juba tulemas olla. Peab vist tõesti hakkama natuke rohkem paikseks jääma.

Ega siis muud, kui võiduka lõpuni! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi kohe keiser plaaniline nurr kuidas keiser läks ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.11 10:07; 18.11 12:34; 19.11 17:12; 26.11 16:01; 27.11 20:42; 29.11 06:28; 30.11 18:18; 30.11 22:45; 17.12 08:42; 19.12 16:40; 29.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi siinolijatest on juba titaga kohtunud? Mul täna öösel oli küll selline tunne, et vist läheb asjaks. Tähtaeg mul 09.07. Aga veel ei midagi. Juba kibelen oma beebiga kohtuma ja samas ka natuke kardan… saaks sellega juba ühelepoole ????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 27.11 08:31; 03.12 15:06; 09.12 12:33; 13.01 17:43; 21.01 16:11; 11.02 16:43; 13.02 13:56; 20.02 11:04; 28.02 12:19; 26.03 23:58; 13.05 17:11; 10.06 11:55; 04.07 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikne siin juulikate grupis 🙂
Mul oli eile tähtaeg. Täna käisin arstil ja kuna beebi ähvardab kasvada liiga suureks, siis esmaspäeval lähen esilekutsumisele. Ise loodan küll, et saan ehk nädalavahetusel ühelepoole. Praegu lesin voodis ja tunnen, et miskit nagu teoksil aga see ilmselt arsti katsumisest tingitud. Avanenud oli juba 2 cm, aga emakakael ei ole veel n.ö küpse.

Kuuldavasti pidavat kõige paremini sünnituse esile kutsuma just saatekiri, seega olen täitsa valmis täna-homme juba sünnitama.

Ilusat kohtumist teile oma pisikestega, juulikad!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ae, juulikad, kuidas meil läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime eile 2 nädalaseks ja kosume kodus. Sünnitasin ITK-s ja olen nii ülimalt tänulik oma ämmaemand Kadri Vinklile, kes kogu selle avanemise protsessi ja sünnitamise aja mind juhendas ja mulle toeks oli. Super inimene!
Kuna meie piiga sündis 4,5 kilona, siis oleme natuke hädas söömisega. Suur tüdruk tahaks rohkem süüa, aga kahjuks piima nõudlus ületab pakkumise ????
Muidu läheb meil hästi ja oleme end kenasti kodus sisse seadnud ????
Kuidas teistel juulikatel? On nüüdseks kõik oma pesamunad kätte saanud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime eile 2 nädalaseks ja kosume kodus. Sünnitasin ITK-s ja olen nii ülimalt tänulik oma ämmaemand Kadri Vinklile, kes kogu selle avanemise protsessi ja sünnitamise aja mind juhendas ja mulle toeks oli. Super inimene!

Kuna meie piiga sündis 4,5 kilona, siis oleme natuke hädas söömisega. Suur tüdruk tahaks rohkem süüa, aga kahjuks piima nõudlus ületab pakkumise ????

Muidu läheb meil hästi ja oleme end kenasti kodus sisse seadnud ????

Kuidas teistel juulikatel? On nüüdseks kõik oma pesamunad kätte saanud?

Osta apteegist Maria kapsleid, ja loomulikult imeta nii palju, kui laps soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 361 kuni 373 (kokku 373 )


Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2020