Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2021 ❤️

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 583 )

Teema: Juulibeebid 2021 ❤️

Postitas:
Kägu

Tere, Tere 🙂

Liitun ka Teiega! Sain täna pos.testi ja kuhu sa ikka kohe lähed, ikka perekooli 😃 Tähtaeg peaks olema äpi järgi 10.07.21 aga nagu ikka, siis see tähtaeg võib veel 10x muutuda…ja tahaks ju kohe ka arstile joosta jne.. 🙂 aga no vaaaaara veel.. peab kannatust varuma ja lootma, et kõik hästi!

Ilmselgelt pole rasedus veel kohale jõudnud ja ilmselt saab see reaalseks alles siis kui kõhuke kasvama hakkab. Ees ootamas 1a 1kuune tulevane suur õde 🙂

Muretut ootamist kõigile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Ka87

oh mina ka praen omas mahlas. mitte kui midagi ei tunne. teist küll //, aga no vaikus kehas nagu ämbri all. hullult põen.

kas kellelgi on midagi tunda ka?

Mul oli eelmisel esmasp alaseljas tuttav valu. Tunnen toonuseid alakõhus õrnalt. Täna tuli hull väsimus peale.

Aga mul neljas laps ja suhteliselt väikese vahega, vb sellest keha mäletab ja tunnuseid rohkem. Kolmanda lapsega nt polnud nii varakult midagi. Ise ka veidi üllatunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi võiks fb grupi teha 😀😀😀

täiega vara veel

Juuli beebid 2021 on juba olemas Facebookis. 🙂

Vaatasin just ka aga see tehtud selle momzone  ilmselt. Vb kunagi liitun sellega aga eelistaks mõnda pisemat seltskonda ja liituda võiks kui kv ultrahelis käidud või umbes siis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

4+3 ei saa ju olla 12 dpo

</p>
<p style=”text-align: left;”>Ikka saab. Tsykleid ju ka pikemaid kui 28 pâeva. Antud hetkel nt 33-päevane tsykkel.</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dpo  9 – 14

Dpo 12 – 105

Dpo 14 – 278

Vist ok? 👀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka jaa, topeldus ära 🙂 ilus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 67 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Privaatne juulibeebide fb grupp. Gruppi saamiseks, saada meil oma kasutajanimega juulibeebid2021@outlook.com

grupi teen avalikuks umbes nelja kuu pärast. Mulle meeldiks rääkida seal rõõmudest ja miks mitte ka muredest. Me ju keegi ei tea kuidas minna võib aga loodan teid seal kohata 🙏

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul iiveldas paar korda ja oli väsimus. Nüüd need nagu üle läinud ja vahelduva eduga on pakitsustunne alakõhus ja selline tunne nagu kõht oleks kogu aeg täis. 😀

FB grupiga liituks ehk alles peale KV UH.

A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 45 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul ka pole tunnuseid. Mäletan, et eelmiste raseduste alguses olid rinnad megavalusad, aga kas see oli 4+3 või hiljem, seda ei mäleta. Iiveldamisest olen ma õnneks alati pääsenud 🙂 Panin arsti aja 16. novembriks, siis peaks olema 6+1 ja südametöö ehk olemas.

Viki

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul ka 4+3 aga plaanisin 23.11 algavale nädalale pigem aega. Eelmine kord oli täpselt 7n pealt nibin-nabin süda näha.

I.S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Goldfee

Liituksin ka fb grupiga alles siis, kui vähemalt rasedusega arvelgi. Praegu pole veel endalegi kohale jõudnud ja rasedus ikka päris algusjärgus veel..

0
0
Please wait...

Postitas:
Goldfee

Ja tunnused, miks ma kahtlustasin veidi, et võin rase olla..

1. Kõhukinnisus (esimese rasedusega oli samuti samal ajal kõhukinnisus) mida ma tollel korral üritasin “jõulusöömise” arvele lükata 🙂

2. Söögiisu, kogu aeg tahaks süüa 🙄mis tekitas samuti kerge kahtluse..

3. Pearinglus, millega pole mul varem never probleeme olnud…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas meestele olete juba rääkinud või plaanite millalgi hiljem seda teha?

Ma ise olen mõelnud, et isadepäeval annan mehele uuest beebiootusest teada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas meestele olete juba rääkinud või plaanite millalgi hiljem seda teha?

Ma ise olen mõelnud, et isadepäeval annan mehele uuest beebiootusest teada.

Ma ei saa aru kuidas on üldse võimalik mehe eest sellist uudist hoida? Ma ütlesin juba siis kui sain esimesed õhkõrnad triibud, ei oleks suutnud kauem vait olla.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jaaa, ma esimese rasedusega jooksin ka mehele koheselt rääkima. Aga praegusest rasedusest sain ka ise alles kaks päeva tagasi teadlikuks, muidugi tahtsin kohe mehele rääkida, sellel samal päeval kui töölt koju tuli. Aga kuna lähenemas on isadepäev, siis mõtlesin teda seekord üllatada, mitte, et beebilootus ise juba paras üllatus ei oleks aga tahan teistmoodi teavitada siis. Eks sellepärast olen suutnud ka need kaks päeva talle rääkimata olla ja no ülehomme juba ju isadepäev käes! Seega kaua ootama enam ei pea.. muidugi ma ise põlen juba sees, et tahaks juba rääkida.. aga tahan, et see oleks ka eriline…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaaa, ma esimese rasedusega jooksin ka mehele koheselt rääkima. Aga praegusest rasedusest sain ka ise alles kaks päeva tagasi teadlikuks, muidugi tahtsin kohe mehele rääkida, sellel samal päeval kui töölt koju tuli. Aga kuna lähenemas on isadepäev, siis mõtlesin teda seekord üllatada, mitte, et beebilootus ise juba paras üllatus ei oleks aga tahan teistmoodi teavitada siis. Eks sellepärast olen suutnud ka need kaks päeva talle rääkimata olla ja no ülehomme juba ju isadepäev käes! Seega kaua ootama enam ei pea.. muidugi ma ise põlen juba sees, et tahaks juba rääkida.. aga tahan, et see oleks ka eriline…

Arusaadav, eks inimesed ongi erinevad. Aga minu arust on rasedusest teatamine igal juhul eriline olgu see siis isadepäev või mõni muu tähtpäev. Ja ei mõelnud seda üldse halva pärast, vaid ei kujuta tõesti ette kuidas ma suudaksin oma suud kinni hoida 😅

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures mina pole mehele öelnud veel. Kevadel elas ta peetumist nii raskelt üle, et pikka aega oli mustas augus. Käin esimeses UHs ära ja siis ütlen. Sellepärast paningi arstivisiidi esimeseks võimaluseks. See võib tunduda veider, aga hetkel tundub nii mulle endale parem. Mees õnneks hobiga seonduvalt hetkel ära ka.

Viki

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul hetkel kõik korras

02.11 HCG 105

06.11 HCG 604

Progesteroon 74

D vitamiin 100

18 november ämmaka visiit Pelgulinnas

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arusaadav, eks inimesed ongi erinevad. Aga minu arust on rasedusest teatamine igal juhul eriline olgu see siis isadepäev või mõni muu tähtpäev. Ja ei mõelnud seda üldse halva pärast, vaid ei kujuta tõesti ette kuidas ma suudaksin oma suud kinni hoida 😅

Jaa, kõik hästi, ei võtnudki seda halvana🙂 Nooh, ütlen ausalt, aina raskem on juba suud kinni hoida 😃 ju hakkab vaikselt endale ka kohale jõudma🙄🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõvad naised! Mul tuli peale testi tegemist mees õhtul koju ja kohe küsis, et mis viga. 😀

Vanematele plaaniks teatada peale esimest kontrolli ehk siis kahe nädala pärast. Sõpradele-tuttavatele ütleks peale oscarit kui kannatab nii kaua varjata. Esimese rasedusega oli juba 10+ kõht ees, mis riiete alt punnitas, kardan, et teisega tuleb juba veel varem, aga eks näha ole.

A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 45 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul 6 rasedus. Kaks sünnitust. Enne oscarit kellelegi ei räägi.

-Piiga-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kavatsen alles siis öelda perele ja tuttavatele, kui kõht on selgelt ees. Tööl ülemusele ehk ütlen varem.

0
0
Please wait...

Postitas:
p2ikesej2nku

Liitun ka siis juulikatega testi tegime 5 novembril ja tumedad triibud saime kohe. Nüüd selja valu piinab ja rinnad tundlikud ja üldse kohe peaaegu kõik tunnused peale iivelduse. Eelnevalt hetkel 4 piiga ja 2 aastane poeg.  Arstile sain aja 24.11 pelgus

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere! Olen Lii ja liitun ka teiga. Testi tegemise planeerisingi isadepäeva hommikule. Triibud ei üllatanud, sest sisetunne ütles juba varem, et olen rase. Kaks päeva oli voolus beežikas ja juba see oli tunnuseks, et miskit on toimunud. Rinnad ka veidi hellad. Söögiisu on kasvanud. Kõht kinni.
Hetkel olemine ok, aga hirm on, et varsti võitlen kehva olemisega. Ma olen klienditeenindaja ja päevad megapikad. Ma pole küll ühegi rasedusega oksendanud, aga esimest last oodates oli ikka päris hull olemine ja mõnel päeval ei suutnud voodist ka tõusta. Ootasin poissi. Tüdrukut oodates oli ok olemine ja jälle poissi oodates oli veidi kehvem olemine.
Niisiis on tulemas neljas laps. Minul vanust juba 40. Tegu planeeritud lapsega. Asjast teab vaid abikaasa ja tütar. Temale jäin vahele, kui ma apteegist testi ja vitamiine ostsin. Ma küll üritasin varjata, aga ikka ta märkas. Esimesel korral paugutas selle peale uksi ja oli solvunud. Täna ütlesin siis, et asi kindel. Suhtus asjasse juba sõbralikumalt. Teistele ei räägi veel niipea. Ma ei jõuaks ema tänitamist ära kuulata. Sealt tuleks umbes, et hulluks olete läinud, või.
Tähtaeg on kalkulaatori järgi 21. juuli. Detsembri alguseks oleks vist ok arstiaeg saada. Hakkan järgmisel nädalal asja uurima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere! Olen Lii ja liitun ka teiga. Testi tegemise planeerisingi isadepäeva hommikule. Triibud ei üllatanud, sest sisetunne ütles juba varem, et olen rase. Kaks päeva oli voolus beežikas ja juba see oli tunnuseks, et miskit on toimunud. Rinnad ka veidi hellad. Söögiisu on kasvanud. Kõht kinni.

Hetkel olemine ok, aga hirm on, et varsti võitlen kehva olemisega. Ma olen klienditeenindaja ja päevad megapikad. Ma pole küll ühegi rasedusega oksendanud, aga esimest last oodates oli ikka päris hull olemine ja mõnel päeval ei suutnud voodist ka tõusta. Ootasin poissi. Tüdrukut oodates oli ok olemine ja jälle poissi oodates oli veidi kehvem olemine.

Niisiis on tulemas neljas laps. Minul vanust juba 40. Tegu planeeritud lapsega. Asjast teab vaid abikaasa ja tütar. Temale jäin vahele, kui ma apteegist testi ja vitamiine ostsin. Ma küll üritasin varjata, aga ikka ta märkas. Esimesel korral paugutas selle peale uksi ja oli solvunud. Täna ütlesin siis, et asi kindel. Suhtus asjasse juba sõbralikumalt. Teistele ei räägi veel niipea. Ma ei jõuaks ema tänitamist ära kuulata. Sealt tuleks umbes, et hulluks olete läinud, või.

Tähtaeg on kalkulaatori järgi 21. juuli. Detsembri alguseks oleks vist ok arstiaeg saada. Hakkan järgmisel nädalal asja uurima.

Mees paugutas uksi kui sai teada et rase oled või tütar?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pistan ka vaikselt-vaikselt varba ukse vahelt sisse. Täna on umbes 3+5 ja tähtaeg 20. juuli kandis. Emotsioonid käivad seinast-seina, üks hetk olen kindel, et kõik läheb hästi, järgmine hetk poeb hirm mõtetesse. Eelmiste edukate rasedustega tekkis varakult iiveldamine ja oksendamine, natuke juba ootan seda, lisab kindlustunnet 🤭

MRL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mees paugutas uksi kui sai teada et rase oled või tütar?

Uksi paugutava mehega vist lapsi ei teeks. Paugutamine ikka pubekate komme 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

👋 Tere!

Liitun ka teiega. Peaks olema 4+4 hetkel.

esimese testi tegin selle teisipäeval ning sain õrnnnaa teise triibu. peale seda olen veel 3 testi teinud 😁 oleme mehega nüüdseks aru saanud, et kui neli testi näitab triipe siis vist päriselt ongi nii..

testi tegin enne mensese algust, kuna ensetundest sain aru, et veider on olla. iiveldas ja rinnad olid (ikka veel on) tundlikud ja veidi pakitsevad.

kuna mul on pcos ja oli veidi abi vaja, et olla siin kus olen siis ei julge kellelegi midagi öelda ega liigselt hõisata. mehega oleme muidugi väga õnnelikud ja elevil 🙂

teen hcg testi enne arsti ise, et endale veidi meelerahu pakkuda. arst alles 25.nov ning oma arsti juures. eeldan, et peale seda siis ämmaka oma, et arvele võtta?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lisan oma üleval olevale postitusele –  tegin täna hcg – 2609. peaks olema vist 4+5 hetkel? viimane mensturatsiooni päev oli 7.10

kas see hcg tundub ok? erinevad lehed ütlevad erinevalt, et kaugel rasedus on ja ka mis level on okei. vaatan, et siin osadel on ikka tugevalt kõrgemad näidud :O

teen järgmine esmaspäev uuesti hcg ja loodan, et siis on vähemalt kolmekordne nr

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See tugevalt kõrgem näit on juunibeebi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 583 )

Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2021 ❤️