Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 191 )

Teema: Juulibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Jutunurk neile, kel on tähtaeg juulis 2023. a.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutunurk neile, kel on tähtaeg juulis 2023. a.

Palun lisame ka nime/hüüdnime oma postituste juurde ☺️

neljaslaps

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis täna 4+1, ootame planeeritud neljandat ❤️
Tähtaeg päevade järgi 1. juulil 2023, kuid OV järgi juuni lõpp.

neljaslaps

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 3+6, loetud tundide pärast siis 4+0???? Oodatud ja planeeritud esimene, tähtaeg erinevate appide/kalendrite järgi 3. juuli või 5. juuli. Eks kuu pärast ämmaka vastuvõtul selgub täpsemalt, siis peaks 8 ndl täis olema. Ov toimus testide järgi 10.10/11.10. Eelmine rasedus katkes väga varakult, aga seekord tunne hea☺️ Täna on väga ok enesetunne, veidike väsinud. Eile iiveldas terve päev, oksendasin ja meeletu peavalu. Natuke hirm sees, sest seoses töö ja õpingutega sõidan päris palju mööda Eestit ringi, aga just autosõit viis oksendamiseni…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 3+6, loetud tundide pärast siis 4+0???? Oodatud ja planeeritud esimene, tähtaeg erinevate appide/kalendrite järgi 3. juuli või 5. juuli. Eks kuu pärast ämmaka vastuvõtul selgub täpsemalt, siis peaks 8 ndl täis olema. Ov toimus testide järgi 10.10/11.10. Eelmine rasedus katkes väga varakult, aga seekord tunne hea☺️ Täna on väga ok enesetunne, veidike väsinud. Eile iiveldas terve päev, oksendasin ja meeletu peavalu. Natuke hirm sees, sest seoses töö ja õpingutega sõidan päris palju mööda Eestit ringi, aga just autosõit viis oksendamiseni…

liisukas

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, liitun ka selle grupiga 🙂 Päevade järgi peaks tähtaeg olema 5.07, kuid OV testide järgi pigem 07.07 🙂
Teekond raseduseni on olnud pikk (pea 2 aastat). Juuli alguses läbisin ka laproskoopilise opi, kus eemaldati endometroid, liiteid jne. Õnneks andis op tulemuseks triibud 🙂 Laps on perre väga oodatud.
Enne testi tegemist olid üksikud märgid, mis viitasid rasedusele. Nüüd 4 päeva hiljem iiveldab, rinnad on hellad (kuigi vahepeal nagu jääb vähemaks), wc’s pean tihemini käima ja selline “ma ei viitsi” tunne on konstantselt peal 🙂
Arsti aeg juba 7.november (sai pandud enne triibulist testi), selleks hetkeks rasedust 5+6(4)n. Ilmselt väga midagi näha ei ole veel ….

Stoor

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Ma liitun ka teiega. Hakkasin oma abikaasaga proovima beebit saada alates augusti lõpust ja täna tuli ootamatult kaks positiivset rasedustesti. Ta on nii minul kui abikaasal esimene laps ning emotsioonid on laes, kuid ka väga palju hirmu. Mõlemad oleme 22, niiet kogemsut on vähem, kui teistel nii elus kui ka lastega, kuid omame oma korterit ja käime mõlemad täiskohaga tööl. Mingi äpi järgi peaks olema hetkel 3+5, mis on küll väga varajane aga ehk kõik läheb hästi sellega. Tähtaeg selle sama asja järgi peaks olema 12.07. Ma kogu elu unistanud juulibeebist 😀

M

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega 🙂

Alustasin proovimist siis septembris ja teisel kuul õnnestuski. Esimene ämmaemanda juurde minek 9 november, ei tea kas see on liiga vara, siis peaks 6 nädalat täis saama. Esimene laps ja olen 30-aastane. Kõik uus ja põnev. Sümptomeid küll väga ei ole, kergelt alakõhus krambid.

LT

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liigun novembri triibupüüdijate grupist siia, sest sain just positiivse testi. Eelmine kuu ehk oktoobris hakkasime proovima, kuid olime siis 100% kindlad, et meil läheb kindlasti mitmeid pikki kuid, kuniks jään lapseootele, aga hoopis õnnestus esimese korraga.

Kuna on esimene rasedus, siis kõik on praegu nii ootamatu ja valdab suur teadmatus.

Kui kõik läheb hästi, siis peaks laps sündima 12. juuli.

 

Roheline

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? 😀

Stoor

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? ????

Stoor

HcG number ei näita, mitu beebit sul kõhus on.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välismaa ja ka Eesti selle alast kirjandust lugedes julgen väita vastupidist! Kõrgem hcg tase veres VÕIB tähendada mitmikrasedust, ei pruugi, aga võimatu ei ole.

Üks viide nt:

“However, there is still strong evidence in favor of the idea that hCG levels are typically higher in twin pregnancies. One study in particular found higher than average hCG and estradiol (E2) levels in women carrying twins. Another study also found that peak hCG concentrations were significantly higher and much more prolonged in twin pregnancies. Some in the medical community even estimate that women carrying twins may have approximately 30-50% higher hCG levels compared to women with single pregnancies.” ( https://www.miracare.com/blog/hcg-levels-twins/ )

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik alati võimalik, siiski mul oli 4+5 hcg näit 1530 aga täitsa üks seal kõhus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

 

Mina sain triibud nädal tagasi. Üritan rõõmu veidi tagasi hoida, sest kevadel ei läinud hästi rasedusega. Panin ämmaemanda aja täitsa kuu lõppu, et liiga vara kohale ei läheks. Kuigi nii tahaks juba teada kas on korras see kord.

Rinnad olid tundlikud juba enne positiivset testi. Nüüd on lisaks veel gaasidest pungil kõht.

 

MM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? ????

Stoor

Minul olid hästi sarnased numbrid hcg mõõtes, isegi varem nati kõrgem ja lootsin ka kohe kaksikuid 😀

 

liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 6 ndl hcg näit üle 33 tuhande, aga beebisid kõhus ainult üks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Olen 24a naine. Meie triibupüüdmine, mis kestis 1a ja 9 kuud sai lõpuks esmaspäeval läbi, kui testilt vaatasid vastu kaks triipu. Elevus ja ärevus korraga. Tegu on teise rasedusega, esimene tuli esimese kuuga, seega väga raske oli selline ootamine, lõpuks täpselt enne triipe sain teada põhjuse – PCOS. Kuna esineb määrimist ja kõhuvalu, siis käisin täna igaks sajaks juhuks kontrollis. Kahjuks nii vara veel midagi öelda ei osata, sest loodet ei olnud veel näha. Rasedust peaks olema 4+4 ja tähtaeg 15 juuli. Tänane hcg oli 115, seega rase ma olen ja loodame, et määrimine ja kõhuvalu on okei sümptomid ja kõik läheb ilusti.

 

M.M

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N26/M29, ootan meie teist last. Sain eile testile kaks triipu ???? Täna peaks siis olema 3+5 ja eeldatav TA 22.07. Panen endale täna ka esimese visiidi aja detsembrisse ära.

kukumari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? ????

Stoor

 

5+5ga oli minu näit natuke üle 16 tuhande ja lapsi oli üks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni Juulibeebi on jubs ultrahelis ka käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni Juulibeebi on jubs ultrahelis ka käinud?

Mul on 1.07.23 tähtaeg, aga lähen ämmaemanda juurde alles 7+2 ehk 14.11.
Ootan väga esmaspäeva ????

neljaslaps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile 🙂

 

Sain ka lõpuks täna hommikul rasedustestile õhkõrna triibu. Kuna rasedust peaks praegu alles olema umbes 3+4 siis muidugi ei tea veel täpselt, kas ja kuidas see asi läheb aga beebi on väga oodatud. Närv on muidugi sees ja aja naistearstile sain alles detsembri keskpaika. Tähtaeg peaks olema juuli lõpus.

 

Perelisa on ootamas ka kohe aastaseks saav beebi 🙂

 

Õnne ja jõudu kõigile kaasootajatele!

 

Teinebeebi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile ????

Sain ka lõpuks täna hommikul rasedustestile õhkõrna triibu. Kuna rasedust peaks praegu alles olema umbes 3+4 siis muidugi ei tea veel täpselt, kas ja kuidas see asi läheb aga beebi on väga oodatud. Närv on muidugi sees ja aja naistearstile sain alles detsembri keskpaika. Tähtaeg peaks olema juuli lõpus.

Perelisa on ootamas ka kohe aastaseks saav beebi ????

Õnne ja jõudu kõigile kaasootajatele!

Teinebeebi

Minul ka paar päeva tagasi aastaseks saanud laps ees (novembribeebi 2021) ja ootan nüüd teist ???? Veidi on hirm ka, sest vanusevaheks tuleb 1 a 8 k. Loodan, et kõik läheb hästi! ????

kukumari

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile ????

Sain ka lõpuks täna hommikul rasedustestile õhkõrna triibu. Kuna rasedust peaks praegu alles olema umbes 3+4 siis muidugi ei tea veel täpselt, kas ja kuidas see asi läheb aga beebi on väga oodatud. Närv on muidugi sees ja aja naistearstile sain alles detsembri keskpaika. Tähtaeg peaks olema juuli lõpus.

Perelisa on ootamas ka kohe aastaseks saav beebi ????

Õnne ja jõudu kõigile kaasootajatele!

Teinebeebi

Minul ka paar päeva tagasi aastaseks saanud laps ees (novembribeebi 2021) ja ootan nüüd teist ???? Veidi on hirm ka, sest vanusevaheks tuleb 1 a 8 k. Loodan, et kõik läheb hästi! ????

kukumari

Vabandust aga kas eelmisi lapsi olete toitnud pudelist, et tsükkel nii ruttu taastunud on ja juba järgmise ootel olete? Ma puhtast huvist küsin. Ise toidan rinnaga, esimene laps saab detsembris aastaseks ja tsükkel taastunud, kuid pole veel rasedaks jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile ????

Sain ka lõpuks täna hommikul rasedustestile õhkõrna triibu. Kuna rasedust peaks praegu alles olema umbes 3+4 siis muidugi ei tea veel täpselt, kas ja kuidas see asi läheb aga beebi on väga oodatud. Närv on muidugi sees ja aja naistearstile sain alles detsembri keskpaika. Tähtaeg peaks olema juuli lõpus.

Perelisa on ootamas ka kohe aastaseks saav beebi ????

Õnne ja jõudu kõigile kaasootajatele!

Teinebeebi

Minul ka paar päeva tagasi aastaseks saanud laps ees (novembribeebi 2021) ja ootan nüüd teist ???? Veidi on hirm ka, sest vanusevaheks tuleb 1 a 8 k. Loodan, et kõik läheb hästi! ????

kukumari

Vabandust aga kas eelmisi lapsi olete toitnud pudelist, et tsükkel nii ruttu taastunud on ja juba järgmise ootel olete? Ma puhtast huvist küsin. Ise toidan rinnaga, esimene laps saab detsembris aastaseks ja tsükkel taastunud, kuid pole veel rasedaks jäänud.

Organismid on väga erinevad. Mul tulid esimesed päevad, kui mu tol ajal 100% rinnapiima peal olnud beebi oli alles 3 kuune. Tsükkel on taastumisest alates olnud väga regulaarne, isegi regulaarsem, kui enne esimest rasedust oli.

 

Teinebeebi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile ????

Sain ka lõpuks täna hommikul rasedustestile õhkõrna triibu. Kuna rasedust peaks praegu alles olema umbes 3+4 siis muidugi ei tea veel täpselt, kas ja kuidas see asi läheb aga beebi on väga oodatud. Närv on muidugi sees ja aja naistearstile sain alles detsembri keskpaika. Tähtaeg peaks olema juuli lõpus.

Perelisa on ootamas ka kohe aastaseks saav beebi ????

Õnne ja jõudu kõigile kaasootajatele!

Teinebeebi

Minul ka paar päeva tagasi aastaseks saanud laps ees (novembribeebi 2021) ja ootan nüüd teist ???? Veidi on hirm ka, sest vanusevaheks tuleb 1 a 8 k. Loodan, et kõik läheb hästi! ????

kukumari

Vabandust aga kas eelmisi lapsi olete toitnud pudelist, et tsükkel nii ruttu taastunud on ja juba järgmise ootel olete? Ma puhtast huvist küsin. Ise toidan rinnaga, esimene laps saab detsembris aastaseks ja tsükkel taastunud, kuid pole veel rasedaks jäänud.

Minul hakkasid päevad kohe kui lohhiad läbi said ehk 8 nädalat pärast sünnitust. Rinnaga toitsin kokku 9 kuud. Tõenäoliselt mängib see ka suurt rolli, et jälle nii kiirelt uuesti rasedaks jäin. Esimest last jäin esimesel proovikuul ootama, teine nüüd kolmandal kuul.

kukumari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna ämmaemanda juures ja päevade järgi on täna 7+2. Ultrahelis pisikese süda lõi ja mõõdu järgi sai ämmaemand 7+0. Üsna täpne mõõtmine ☺️

Tähtaeg jäi siiski hästi juuli algusesse, 1.-3. juuli 2023.

Enne jõule on siis juba oscari tulemused ka käes.
Oleme rõõmsad, et kõik oli hästi 🙂

neljaslaps

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neljaslaps,kuidas sul raseduse tunnustega on.Iiveldab ka juba?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neljaslaps,kuidas sul raseduse tunnustega on.Iiveldab ka juba?

Mul iiveldas neli päeva ära, nagu ka eelmise lapsega, kuid seekord õnneks ei pidanud voodihaige olema.
Kuskil 6+ kandis olidki esimesed sümptomid, nagu rindade valulikkus, süda paha, kuuma- ja külmahood, lisandus väsimus. Kohvi ka enam ei joo (ei isuta). Õnneks praegu on ikka nii hea juba, et ei pea tihedalt näksima vm.
Iiveldus kadus juba enne ämmaemanda aega. Kuna eelmise lapse ajal oli samamoodi, kuid beebiga oli UHs kõik korras, siis ei hakanud üle mõtlema, kas on äkki katkenud vms.
Kahe esimega ei iiveldanud praktiliselt üldse. ????

neljaslaps

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkas roosalt määrima. Paberil näha ainult.

Mida see tähendada võib? 2 nädala pärast alles esimene arsti aeg. Minu arvutuste järgi 6/7 nädalat hetkel.

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 191 )


Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023