Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 191 )

Teema: Juulibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Tere taas! Käisin ämmaemanda vastuvõtul, kes ütles, et rasedus on nädala võrra väiksem kui mu äpid telefonis näitavad. Ehk praegu on rasedust 5+6, hCG näit on 101500 IU/L. Kuna ma olen esmarase, siis nii palju küsimusi on vahepeal tekkinud. Kas selline kõrge hCG näit on üldse normaalne? Eelmisel lehel naised mainisid hoopis madalamaid näite.

Roheline

Jah, see näit on ok, igalühel on see individuaalne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas! Käisin ämmaemanda vastuvõtul, kes ütles, et rasedus on nädala võrra väiksem kui mu äpid telefonis näitavad. Ehk praegu on rasedust 5+6, hCG näit on 101500 IU/L. Kuna ma olen esmarase, siis nii palju küsimusi on vahepeal tekkinud. Kas selline kõrge hCG näit on üldse normaalne? Eelmisel lehel naised mainisid hoopis madalamaid näite.

Roheline

Jah, see näit on ok, igalühel on see individuaalne.

Aitäh! Ilmselt muretsen liialt. Aga Su vastus oli tõesti väga julgustav ning rahustas mu maha. Aitäh! 🙂

 

Roheline

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult 2ndl läks aega, et ka siia keskkonda ldse sisse saada????.

Ootan ka juulibeebit, 1.juuli tähtaeg, enesetunne hea ja kolmas laps tulemas.

Triibik

Siis me suht samal maal ????

Kas ämmaka või arsti juures on käidud juba?

Perekooliga on tõesti mingi suurem jama. Ma pole saanud ei teemasid teha ja ka siia hästi sisse logida. Ka arvutis samad jamad, täiesti arusaamatu mu jaoks.

neljaslaps

Hei, jah arstil olen käinud. UH nägin ka oma puuki ja südamelöögid ka kuuldud. Niptify testile ka aeg pandud 29.11, ootan põnevusega!

Triibik

Triibik, mis nädalatel niptify’d tegema lähed? Mul arst pakkus aja 10+0 aga UH järgi 9+5, kardan et äkki liiga vara ja ei saa tulemust.

BB

Mul peaks olema siis 10+2 ????, nii tahaks juba tulemusi et saaks lõpuks suurtele lastele ja vanematele ka teatada, sest ikka keha on juba muutunud ja tütar ei saa aru, miks ma ma temaga jõusaali ei lähe kaasa ????

Triibik.

Lihtsalt mainin, et
10+2 oled täitsa juunibeebi ootel ☺️

Mul päevade järgi 8+6 ja tähtaeg 1. juulil.

neljaslaps

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teemaga 🙂

Olen 24, esimene rasedus. Tähtaeg täitsa juuli lõpus, hetkel käimas 5. nädal. Ootan kannatamatult esimest vastuvõttu ja UH-d, et teada saada, kas süda ikka lööma hakkab. Senised hcg näidud olnud 12DPO 37 ja 16DPO 294. Esimese vastuvõtuni veel paar nädalat aega, nii kaua katsun rahulikumalt võtta. Eks praegu on see raske, et ma ei tea, mis on raseduse korral normaalne ja mis mitte – iga torge ja valu paneb muretsema. Eelmisel nädalal olid ikka korralikud krambitavad alakõhuvalud, mis praeguseks aga taandunud.

Sume

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Võtan ka juulibeebidesse ritta. Tähtaeg küll 08.08, aga kuna esiteks augustibeebide teemat pole ning teiseks mulle tehakse plaaniline keiser tervise erisuste tõttu kindlasti varem, siis tõenäoliselt on juulibeebit oodata.

Endast nii palju, et 36a naine ja püüame abikaasaga kolmandat. Viimasest rasedusest aga möödas juba 7 aastat. Seega kõik on jälle uus ja põnev. Lapsed mul üldse suurte vahedega. Võibolla kuskil alateadvuses keha tajub, et ühe titeiga läbi, siis võib alles järgmisele mõelda ????

Kui varem olen elus muretult ja kergelt rasestunud, siis seekord pidi pool aastat ootama. Mõistusega sain aru, et vanust rohkem ning kannatust vaja, aga emotsioonid elavad ikka oma elu.  Tegelikult olin ka sellele tsüklile juba käega löönud, sest tavalise 28-32 asemel venis asi juba 40p. Tegin 2 Biocardi testi nädala alguses ja sain mõlemiga pärast õiget aega kuivamistriibu. Olin kindel, et eks see jama ole ning noomisin veel end, et oli nüüd vaja seda ajupesu endale teha. Päevi aga ei hakanud ja ei olnud mingeid tundemärke ei päevadest ega ka rasedusest. Eile poes käies haarasin apteegist suvalise 1,20€ ribaka isegi ei teagi miks, aga koju ma ta tõin ning 16:00 tehtud test andis koheselt õrna triibu.

https://www.upload.ee/files/14695805/20221125_160933.jpg.html

Seega asi väga värske, aga loodan väga, et jääb püsima. Enda arvutuste kohaselt pidin rasestuma, kas 11.11 või 15.11 vahekorrast. Teadmata OV ja pesastumise aega võib olla nii üht kui teist. Praegu mõtlen milline veider lugu. Terve aasta tsükkel regulaarne olnud ja nüüd rasestun sellise “tsüklihäire” foonil. Panustasime nagu jänkud üle päeviti 31.10-06.11 ja järgmised nädalad ei mõelnud sellele enam üldse kuna teadsin, et õige aeg on ju möödas. Seega tuli just siis kui seda üldse ei oodanud ja vahekorra ajal ei mõelnud lapse eostamise peale.

Enda arvestuste ja triibu heleduse põhjal võiks joosta alles 4ndl.

Mõnusat ootusaega kõigile!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult 2ndl läks aega, et ka siia keskkonda ldse sisse saada????.

Ootan ka juulibeebit, 1.juuli tähtaeg, enesetunne hea ja kolmas laps tulemas.

Triibik

Siis me suht samal maal ????

Kas ämmaka või arsti juures on käidud juba?

Perekooliga on tõesti mingi suurem jama. Ma pole saanud ei teemasid teha ja ka siia hästi sisse logida. Ka arvutis samad jamad, täiesti arusaamatu mu jaoks.

neljaslaps

Hei, jah arstil olen käinud. UH nägin ka oma puuki ja südamelöögid ka kuuldud. Niptify testile ka aeg pandud 29.11, ootan põnevusega!

Triibik

Triibik, mis nädalatel niptify’d tegema lähed? Mul arst pakkus aja 10+0 aga UH järgi 9+5, kardan et äkki liiga vara ja ei saa tulemust.

BB

Mul peaks olema siis 10+2 ????, nii tahaks juba tulemusi et saaks lõpuks suurtele lastele ja vanematele ka teatada, sest ikka keha on juba muutunud ja tütar ei saa aru, miks ma ma temaga jõusaali ei lähe kaasa ????

Triibik.

Lihtsalt mainin, et

10+2 oled täitsa juunibeebi ootel ☺️

Mul päevade järgi 8+6 ja tähtaeg 1. juulil.

neljaslaps

Ai ma olen hoogu sattunud, ikka 9+2 siis????

Triibik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Ma liitun ka teiega. Hakkasin oma abikaasaga proovima beebit saada alates augusti lõpust ja täna tuli ootamatult kaks positiivset rasedustesti. Ta on nii minul kui abikaasal esimene laps ning emotsioonid on laes, kuid ka väga palju hirmu. Mõlemad oleme 22, niiet kogemsut on vähem, kui teistel nii elus kui ka lastega, kuid omame oma korterit ja käime mõlemad täiskohaga tööl. Mingi äpi järgi peaks olema hetkel 3+5, mis on küll väga varajane aga ehk kõik läheb hästi sellega. Tähtaeg selle sama asja järgi peaks olema 12.07. Ma kogu elu unistanud juulibeebist ????

M

Minul juuni ja juuli lapsed ja mina tahtsin ka terve elu, et lapsed sünniksid suvel, aga kahjuks see nii halb aeg. Laste sünnipäevad lükkasime alati kuu edasi (kui koolid alustasid). Sõbrad olid alati kuskil reisidel või vanavanemate juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? ????

Stoor

HcG number ei näita, mitu beebit sul kõhus on.

Näitab küll, miks te võtate sõna kui te ei tea

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eelmine nädal otsisin juulibeebide teemat, ei leidnud ????

Nii tore, et nüüd ikkagi leidsin.

 

Minul tulemas teine laps, praegu 5+6 ja peaks sündima 24.07. Esmane äe visiit 14.dets.

Kuigi olin alles 2a tagasi rase, siis ega ei mäleta küll, mis kontrollid kuna tehakse ????

Viimased 6p on nii nõmedalt iiveldanud ja kõrvetised ka kohal.

Perele plaanime juba jõulude ajal öelda????

 

Vokisõõr

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? ????

Stoor

HcG number ei näita, mitu beebit sul kõhus on.

Näitab küll, miks te võtate sõna kui te ei tea

Eeh.. noh, see võib viidata kaksikutele, aga ei pruugi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, palju õnne liitujatele!

Mina käisin hcg proove andmas, esimese tegin 31.10 ehk 4n+6p ja näit oli 951.5, nüüd neli päeva hiljem 04.11 ehk 5n+3p on hcg tase 8424. Ei tea kas on võimalik, et ootan kaksikuid? ????

Stoor

HcG number ei näita, mitu beebit sul kõhus on.

Näitab küll, miks te võtate sõna kui te ei tea

Kui sa nii tark oled, siis miks sa üldse meie lollidega vaidled?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul peaks täna olema 5+2 ja hcg on 6776 IU/L ja progesteroon 64 nmol/L. Kalkulaatori järgi duubeldub mul hcg umbes 35 tunni järel, tundub täiesti ok. Täna tekkis selline kummaline sümptom, et kõik asjad maitsevad imelikult magusalt, k.a. kraanivesi. Millal te sugulastele ja sõpradele öelda plaanite? Mehe vanemate jaoks on see esimene lapselaps ja me üritamegi siin mõelda, kas jõulude paiku oleks veel vara öelda

Sume

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuni ja juuli lapsed ja mina tahtsin ka terve elu, et lapsed sünniksid suvel, aga kahjuks see nii halb aeg. Laste sünnipäevad lükkasime alati kuu edasi (kui koolid alustasid). Sõbrad olid alati kuskil reisidel või vanavanemate juures.

Kesksuvel võib olla jah see probleem, et inimesed puhkustel, kuigi ajaliselt ilus aeg. Endale tundub vastsündinuga tegelemiseks hea aeg augusti teine pool, kui ilmad hakkavad vaikselt jahedamaks minema ja tegevusi õues jääb vähemaks. Selleks ajaks on ka paljudel puhkused läbi või siis kohe saamas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuni ja juuli lapsed ja mina tahtsin ka terve elu, et lapsed sünniksid suvel, aga kahjuks see nii halb aeg. Laste sünnipäevad lükkasime alati kuu edasi (kui koolid alustasid). Sõbrad olid alati kuskil reisidel või vanavanemate juures.

Kesksuvel võib olla jah see probleem, et inimesed puhkustel, kuigi ajaliselt ilus aeg. Endale tundub vastsündinuga tegelemiseks hea aeg augusti teine pool, kui ilmad hakkavad vaikselt jahedamaks minema ja tegevusi õues jääb vähemaks. Selleks ajaks on ka paljudel puhkused läbi või siis kohe saamas.

Mulle endale jälle meeldib lapsi saada pigem vastu kevadet või kevadel – augustilapsega tuli just see pimenemise ja vihmade aeg kohe peale beebi sündi peale ja siis terve piiiiiikk talv veel ees ja ise olin nii väsinud ja magamata ja see ilma süngemaks muutmine kuidagi süvendas seda väsimust. Samas kui veebruarilapsega läks õues aina valgemaks, peagi oli kevad, suveks juba tore istuv kärubeebi – mu meelest oli palju mugavam aeg 🙂 Aga see ongi tõenäoliselt, kuidas kellelegi sobib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igale oma – minule tundub just väga hea aeg 🙂 Ei pea terve suve selle kuumusega kõhuga ja paistes olema, samas saab beebiga hakata kärutama ja kui väga kuumad ilmad nagu möödund suvi, siis eelistaks nagunii kodus olla, mitte lauspäikese käes. Ja sügisel saabki just normaalsete ilmadega tegevust jalutamise ja beebiga tegelemise näol, pluss ongi mõnus kodusolemise aeg. Laste suviste sünnipäevade kohta ei oska kommenteerida, olen ise käinud küll südasuvel laste sünnipäevadel 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

augustilapsega tuli just see pimenemise ja vihmade aeg kohe peale beebi sündi peale ja siis terve piiiiiikk talv veel ees ja ise olin nii väsinud ja magamata ja see ilma süngemaks muutmine kuidagi süvendas seda väsimust. Samas kui veebruarilapsega läks õues aina valgemaks

Samas sügisel ei kibele ka pidevalt õue ja beebiga veedab nagunii suurema osa ajast toas. Kevadeks laps juba suurem ja saab rohkem väljas olla. Lõpurasedana on ka talveriiete ja saabaste jalga panemine eriti tüütu, suvel piisab õhukestest riietest. Kindlasti on see maitse asi, kuidas kellelegi sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mina siis Niptify tegemas täna. Oeh silma võttis märjaks, pisike puuk oli nii aktiivne ja vehkis kätega, uskumatu sellist asja näha, ennast pole olemaski ????. Aga mõõdud olid kõik normis ja nüüd siis jääb vaid tulemusi oodata. Tahaks perele ja lastele juba uudist ise rääkida, enne kui keegi aru saab sest punnu ikka paistab juba ja peab avaramaid riideid kandma ????

Triibik

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triibik, kas sa käisid niptify testil 9+2 nädalal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mina siis Niptify tegemas täna. Oeh silma võttis märjaks, pisike puuk oli nii aktiivne ja vehkis kätega, uskumatu sellist asja näha, ennast pole olemaski ????. Aga mõõdud olid kõik normis ja nüüd siis jääb vaid tulemusi oodata. Tahaks perele ja lastele juba uudist ise rääkida, enne kui keegi aru saab sest punnu ikka paistab juba ja peab avaramaid riideid kandma ????

Triibik

Ei ole ju võimalik, et nii varase rasedusega sul juba kõht ees?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eile oma positiivse testi, tuli pooleldi üllatusena. Olin küll lõpetanud vahendite kasutamise, kuid kuna päevi ei tulnud ning lugesin ka infolehelt, et on okei kui peale lõpetamist 3 kuud päevi ei tule, siis väga ei muretsenud. Olin ka paar nädalat tagasi testi teinud. Tegin testi täiesti igaks juhuks ning triip tuli sekunditega ning väga tugev. Suurest ehmatusest ei osanud midagi teha ja tegin teise veel, mis kinnitas tulemust. Kuna olen esmarase ning pole õrna aimugi, kui kaua rase võin olla, siis arsti aja panin detsembri keskpaika.  Hetkel veel üritan uudisega kohaneda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mina siis Niptify tegemas täna. Oeh silma võttis märjaks, pisike puuk oli nii aktiivne ja vehkis kätega, uskumatu sellist asja näha, ennast pole olemaski ????. Aga mõõdud olid kõik normis ja nüüd siis jääb vaid tulemusi oodata. Tahaks perele ja lastele juba uudist ise rääkida, enne kui keegi aru saab sest punnu ikka paistab juba ja peab avaramaid riideid kandma ????

Triibik

Ei ole ju võimalik, et nii varase rasedusega sul juba kõht ees?

Miks ei ole, jah esimese rasedusega töesti keegi uskunud ka 6ndal raseduskuul, et rase aga 3-s rasedus ja üllatus et paistab küll!

Triibik

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triibik, kas sa käisid niptify testil 9+2 nädalal?

Aga 10-s ndl ju jookseb, miks mitte arst ise sellise aja pakkus, mis mul siin öelda on!

 

Triibik

Käisin mina siis Niptify tegemas täna. Oeh silma võttis märjaks, pisike puuk oli nii aktiivne ja vehkis kätega, uskumatu sellist asja näha, ennast pole olemaski ????. Aga mõõdud olid kõik normis ja nüüd siis jääb vaid tulemusi oodata. Tahaks perele ja lastele juba uudist ise rääkida, enne kui keegi aru saab sest punnu ikka paistab juba ja peab avaramaid riideid kandma ????

Triibik

Ei ole ju võimalik, et nii varase rasedusega sul juba kõht ees?

Miks ei ole, jah esimese rasedusega töesti keegi uskunud ka 6ndal raseduskuul, et rase aga 3-s rasedus ja üllatus et paistab küll!

Triibik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mina siis Niptify tegemas täna. Oeh silma võttis märjaks, pisike puuk oli nii aktiivne ja vehkis kätega, uskumatu sellist asja näha, ennast pole olemaski ????. Aga mõõdud olid kõik normis ja nüüd siis jääb vaid tulemusi oodata. Tahaks perele ja lastele juba uudist ise rääkida, enne kui keegi aru saab sest punnu ikka paistab juba ja peab avaramaid riideid kandma ????

Triibik

Ei ole ju võimalik, et nii varase rasedusega sul juba kõht ees?

Mul ka 9+2 ja enda arust punu ees 😀 Ma olen ise ka tuttvatel väga varakult märganud, et väike punu tekkinud ja ongi rasedad olnud. Kas ta just “raseda” kõht on, aga emakas ju suureneb ja minul raseduse algusest saati väga bloated olemine ja kõht kohutavalt kinni. Mul oli enne 4. nädalat kõige hullem puhitus ja nagu 6. raseduskuu kõht, kandsin siis veel üritusel ümber riideid ja olin 100% kindel, et arvatakse, et rase 😀

Muidu sümptomitest rääkides, siis peaksin tänulik olema, et iiveldamise ja oksendamisega tegelema pole pidanud, aga no see väsimus on täiesti ebareaaalne. Kuidas teistel? Paar tundi saan tööd teha, siis rampväsimus ja täielik laip. Päris palju kohtumisi jms ära jätnud või edasi lükanud. Iga päev peale tööd esimesena maandun voodis ja isegi otseselt ei maga, aga keha nii väsinud. Väga ootan, et see II trimestril lõppeks 🙂

 

Liisukas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul peaks täna olema 5+2 ja hcg on 6776 IU/L ja progesteroon 64 nmol/L. Kalkulaatori järgi duubeldub mul hcg umbes 35 tunni järel, tundub täiesti ok. Täna tekkis selline kummaline sümptom, et kõik asjad maitsevad imelikult magusalt, k.a. kraanivesi. Millal te sugulastele ja sõpradele öelda plaanite? Mehe vanemate jaoks on see esimene lapselaps ja me üritamegi siin mõelda, kas jõulude paiku oleks veel vara öelda

Sume

Meie oleme ikkagi juba üksikutele lähedastele pereliikmetele ja sõpradele rääkinud. Nendele, kellega nagunii jagaks, kui miskit viltu peaks minema. Ei näe mõtet varjata. Laiemalt perele, tuttavatele jõulude ajal peale Oscarit.

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, läksin Niptifyd tegema ja mul oli päevade järgi 10+2, aga UH-s mõõdeti 9+4 ja öeldi, et ei tehta veel testi, vaid pean uuesti tulema, alles siis teevad, kui UH kinnitab, et vähemalt 10+
Nimelt muidu olla võimalus, et ei saada piisavalt uurimismaterjali (beebi oma) kätte minu verest ja tuleb ikkagi kordustestile minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan veel enda kirjutisele. Mina kavatsesin öelda lähedastele sõbrannadele päev pärast arsti juures käiku, kuna nagu eelnevalt öeldud, siis neile räägiksin niikuinii ning ilmselt ei anna mul ka kauem varjata (meil üsna mitu pidu tulemas ning ma ei kujuta ette, kaua suudaksin välja vabandada ning petta, et miks ei joo). Emale mõtlesin jõuludel rääkida, kuid see oleneb ka natukene sellest, mis arst räägib ning kui kaugel juba rasedus on, kuna hetkel ma ei oska isegi pakkuda.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me enda peredele teateme rasedusest jõulude ajal. Lapselaps on meie emade ja isade poolt väga igatsetud ja juba ootan, et näha nende reaktsioone. Aga detsember on keeruline kuu, sest on igasugused peod ja üritused ning ei tea isegi, kuidas selgitada, miks ma alkoholi ei tarbi ja kuidas ära laveerida, kui hakatakse peale ajama. Muidugi kurb, et alkoholitarbimist meil nii tähtsutatakse. Ei taha ka liiga vara töökaaslastele või sõpradele rääkida. Ilmselt saan ajada selle “süüks”, et olen autoga.

 

Roheline

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pere teab ja samuti töökaaslased, sest istun juba oma oksendamisega 4.nädalat kodus haiguslehel. Mehe perest teavad mõned liikmed, tal suur pere. Sõpradest teab minu kõige lähedasem sõbranna ja mehe parim sõber. Ülejäänud saavad jooksvalt teada ????

Kusjuures minul on ka pisike kõhuke ees. Teen iga 4.nädala tagant pilti ja ikka on märgata vahet. Esimese lapsega oli ka varakult kõht ees, juba 12.nädalal väga varjata ei saanud ????

Minul on endiselt mega iiveldus ja oksendamine, ei aita söömine ega ka mingid rohud. ???? Tunnen end nii kurnatult juba…

 

Stoor

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna Elites konsulteerimas, millist mitteinvasiivset geneetilist testi teha. Järgmise nädala lõpus lähen teen NIFTY, siis on Oscari ajaks tulemused käes. Arst pani tähtajaks 05.07 ehk rasedust 9+1. Kuna olin eelmisel nädalal gripis ja pidin Tamiflud võtma, siis mul oli hirm suur. Õnneks beebiga praegu kõik ok ja arst muretses pigem minu madala hb näidu pärast (104).

Mul on ka kõhuke ees, õhtuks eriti. Õnneks olen enamuse aega kodukontoris retuusides 🙂 Kaalus olen täpselt sama, vahepeal isegi väiksem, sest söögiisu puudus ja haigused on teinud oma töö, aga kõht ikka punnis.

Mõngel

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka ämmakas pakkus 9+5 niptifyd, aga otsustasin Tartus kohapeal teha. Sinna helistades küsisin kas võib tulla 9+6, öeldi et ei tohi, neil pole protokolli järgi lubatud testida väiksemat rasedust kui 10+0.

 

BB

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 191 )


Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023