Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 191 )

Teema: Juulibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mis te teete, et iiveldust leevendada?

Mulle eelmise rasedusega ämmakas soovitas Coca-Colat. Ise ka olin segaduses selle soovituse peale, kuid justkui nagu aitas. Kuna sain soovituse alles 1. trimestri lõpus, siis ilmselt ma tegelikku koka mõju ei saanudki teadma, kuna iiveldus läks nagunii juba paremaks. Nüüd olen aegsasti hakanud jooma ja tundub, et aitab tõesti. Muidugi väikestes kogustes, lonksu haaval kui tõesti paha olla on, kuna on see jook ju üsna mürk. ????

Eelmise rasedusega selleks ajaks olin juba korduvalt oksendanud, hetkel veel ei ole. Loodaks seda õudust lükata nii kaua edasi kui vähegi võimalik, kuna jäin eelmisega ikka väga nõrgaks peale mitut kuud oksemaratoni.

Teinebeebi

Ma selle jutu peale ostsin cocat(ja jõin pokaalist, et oleks peen värk), tegi küll paremaks ???? Päeval on mul enam-vähem, aga õhtul hakkab rohkem iiveldama. Ühel õhtul jälle aitas Fanta. Ma muidu olen vee sõber ja ei joo neid magusaid jooke, aga praegu tõesti kuidagi toimivad. Algul aitas Värska ka, aga nüüd ei suuda mõelda selle joomisele. Seda rasedust iseloomustab mul pigem isutus. Toidud, mis varem mulle väga meeldisid, ajavad südame pahaks. Ja täiesti tavaline on, et ostan poest suure hurraaga mingi toidu ja selleks ajaks, kui seda süüa vaja, hakkab vastu.

Samas, kujutan ette, et kui teine trimester algab ja need sümptomid ära kaovad ning samas liigutusi veel ei ole tunda, siis võib teistpidi muretsema hakata. Esimese lapsega ikka olin pabinas, kas on kõik ok.

Mõngel

Minul kõigi 3 rasedusega olnud isutus. Jälestasin sooja sööki ja just liha. Praegu ka nii raske, sööksin ainult leiba ja salatit ????

K.C

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgen ka lõpuks teiega liituda. Esimene arstivisiit oli tegelikult juba eelmise nädala alguses, aga siis loode ei vastanud suurusele(oli 4 p väiksem) ja süda ei löönud veel 5+5ga. Pandi korduseks aeg, ning eile õnneks süda lõi. Ise arvan, et juba esimesel korral oli natuke vara minna, aga kuna tegu säilitatud rasedusega siis ei antud mulle miskit valida, et hiljem kohale saaks tulla. Ämmaemanda aeg juba järgmisel nädalal ja siis võetakse ka arvele. Tähtaeg jääb uh järgi täitsa juuli lõppu – 29 juuli.

 

 

K

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

Miks muidu selline “diskrimineerimine”? Et kui aktiivselt ei suhtle, siis kohe välja viskamine. Võibolla need inimesed tahavad lihtsalt infot, ei pea ju aktiivselt vestlustest osa võtma.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

Miks muidu selline “diskrimineerimine”? Et kui aktiivselt ei suhtle, siis kohe välja viskamine. Võibolla need inimesed tahavad lihtsalt infot, ei pea ju aktiivselt vestlustest osa võtma.

Ma vastan selle mitteaktiivsuse kohta grupis.

Kui ise jagad enda asju, siis ootad seda ka teistelt. Saad ju valida, mida jagad. Ei pea üli täpseid fakte jagama.

neljaslaps

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kolin siit juunikate gruppi,????. Eilsel visiidil saime tõenäosuse, et sünnib pigem juuni lõpu beebi kui juuli. Kaunist ootust kõigile!

Triibik

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

Miks muidu selline “diskrimineerimine”? Et kui aktiivselt ei suhtle, siis kohe välja viskamine. Võibolla need inimesed tahavad lihtsalt infot, ei pea ju aktiivselt vestlustest osa võtma.

Sõltub sellest, kes sinna gruppi satuvad. Kui enamik on täiskohaga emmed, kes jahuvad võikudest, beebsudest ja rõvedatest külmavärinatest, siis puudub tõesti soov kaasa rääkida. Kõiki kodus peegli ees tehtud kõhupilte peab laikima ning mida rohkem ohid ja ähid, seda populaarsem oled.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

Miks muidu selline “diskrimineerimine”? Et kui aktiivselt ei suhtle, siis kohe välja viskamine. Võibolla need inimesed tahavad lihtsalt infot, ei pea ju aktiivselt vestlustest osa võtma.

Sõltub sellest, kes sinna gruppi satuvad. Kui enamik on täiskohaga emmed, kes jahuvad võikudest, beebsudest ja rõvedatest külmavärinatest, siis puudub tõesti soov kaasa rääkida. Kõiki kodus peegli ees tehtud kõhupilte peab laikima ning mida rohkem ohid ja ähid, seda populaarsem oled.

Veits tundub jah selline keskkooli vaib juures olevat sel asjal.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

Miks muidu selline “diskrimineerimine”? Et kui aktiivselt ei suhtle, siis kohe välja viskamine. Võibolla need inimesed tahavad lihtsalt infot, ei pea ju aktiivselt vestlustest osa võtma.

Sõltub sellest, kes sinna gruppi satuvad. Kui enamik on täiskohaga emmed, kes jahuvad võikudest, beebsudest ja rõvedatest külmavärinatest, siis puudub tõesti soov kaasa rääkida. Kõiki kodus peegli ees tehtud kõhupilte peab laikima ning mida rohkem ohid ja ähid, seda populaarsem oled.

Veits tundub jah selline keskkooli vaib juures olevat sel asjal.

No kuna tegemist on beebigrupiga, siis eks seal ootuse ja beebide elust räägitaksegi kõige rohkem 🙂

Alati võib ka grupist lahkuda, kui pole ikka see.  FB on täis erinevaid toredaid gruppe, nagu Finantsvabadus, Sotsiaalmeedia turundus jpm, kus isegi olen. Beebigrupp on veidi lihtsam olemuselt. Eriti, kui liikmed kokku kasvavad. Ja sealt võib leida isegi uusi tuttavaid, kellega jäädki sõbraks (ise ka ei räägi ainult beebi kakast ja söömisest ????).

neljaslaps

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kolin siit juunikate gruppi,????. Eilsel visiidil saime tõenäosuse, et sünnib pigem juuni lõpu beebi kui juuli. Kaunist ootust kõigile!

Triibik

Mul täna andis ka arst TAks 29.06, eelmise ndl keskel oli veel 05.07. Oscar 23ndal. Aga kuna mul esimene laps läks üle aja 10p, siis on vist “turvalisem” jääda juulikaks 🙂 Esimene laps oli novembribeebi ja sündis detsembris lõpuks.

Mõngel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab juba 2ndlt. Ilma mehe abita oleks väga keeruline 1,6aastasega toime tulla..

Coca lonks aitas, aga endal nii halb seda juua, see ju teada tuntud “torusiil” ???? seega ei… Minule sobivad hetkel värska vesi ja granny smith õunad- magushapud ja krõmpsud. Väga tihti on ka nii, et tulen heale söögi mõttele, aga pärast hullult iiveldab.. Nt praekapsas või tomati-juustuvõiku????

Õhtuti on külm ja nii rõvedad külmavärinad, nagu palavikus oleks.

Fb grupiga seoses.. Esimese rasedusega ka tehti perekooli grupp fbsse, meid oli lõpuks 30 vms. Ja usun see oli ok.. Muidugi, paar tk, kes endast üldse märku ei andnud (ei laikinud ka midagi), siis nemad eemaldati mõne kuu pärast.

Suure FB grupiga liitun arvatavasti jaanuari keskel.

Vokisõõr 7+4

Esimene täiskohaga emme juba kohal.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Okei, sellist tagasisidet küll ei oodanud. Poleks arvanud, et sellised kommentaarid kohe tulevad ja mind tituleeritakse täiskohaga emmeks, kui julgen jagada, kuidas hetkel end tunnen. Normaalne???? Millest räägime siis? Investeerimisest? Sõjast? Ootan sinult listi lubatud teemadest.

Ja mis point on väikses grupis olemisest, kui inimene on seal mitte aktiivne? Kes tahab info pärast, siis ilmselgelt on tal suuremas grupis mõistlikum olla.

Vokisõõr

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, saame ikka kõik ilusti läbi. Saan aru, et FB beebigruppide “reeglid” ei ole kõigile meeltmööda, ilmselt ei liitu ma isegi mitte ühegagi, et ei oleks survet jagada ka siis, kui ei ole midagi kirjutada. Vaatamata sellele võiks avalikus foorumis igaüks olla selline nagu on – kas aktiivne jutustaja või lihtsalt pealtvaataja. Koht, kus lapseootel naised saavad jagada oma muresid ja rõõme, ükskõik kui suured või väiksed need on ning teised infot ammutada. Ja sildistada inimesi “täsikohaga emmeks”, me teame, et meie ühiskonnas on sellel väljendil negatiivne varjund. Milleks teistele siis nii öelda? Ei ole ma ka ise mingi moraalijünger, aga ärme lasta sel teemal siin negatiivseks kiskuda. Meil on ju siin siiski super ägedad naised koos, kes kogevad meiega samal ajal rasedust! 🙂

 

Roheline

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, sellist tagasisidet küll ei oodanud. Poleks arvanud, et sellised kommentaarid kohe tulevad ja mind tituleeritakse täiskohaga emmeks, kui julgen jagada, kuidas hetkel end tunnen. Normaalne???? Millest räägime siis? Investeerimisest? Sõjast? Ootan sinult listi lubatud teemadest.

Ja mis point on väikses grupis olemisest, kui inimene on seal mitte aktiivne? Kes tahab info pärast, siis ilmselgelt on tal suuremas grupis mõistlikum olla.

Vokisõõr

Kahju jah, et ei saagi päriselt jagada seda, mis hingel.

Kas Sa oled huvitatud väikese grupi loomisest? Ma liituks esimesena ????

neljaslaps

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eelmisel nädalal arstil, tehti mõned lisauuringud ja ilmselt määratakse ka sellel rasedusel riskirasedaks.

Liituksin pigem väikse grupiga FBs.

Kv uuring tehakse 6.01 ja arvele võetakse 09.01. Tähtaeg algselt ov järgi 24.07, peale ultraheli öeldi, et rasedus suurem ja tähtaeg pigem 20.07.

 

Lilleke12

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liituks ka väikese grupiga jaanuaris, kui arsti juures käidud ja esimene trimester läbi!

Esimese lapsega on meil siiani toimiv fb grupp, ca 40 inimest. Väga toredad inimesed seal ja nii palju tuge saanud sealt. Kes see sõbrannadest ikka viitsib kuulata neid titejutte, beebigrupp ideaalne oma murede ja rõõmude jagamiseks. Loodan, et keegi viitsib selle grupi tegemise enda peale võtta ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, sellist tagasisidet küll ei oodanud. Poleks arvanud, et sellised kommentaarid kohe tulevad ja mind tituleeritakse täiskohaga emmeks, kui julgen jagada, kuidas hetkel end tunnen. Normaalne???? Millest räägime siis? Investeerimisest? Sõjast? Ootan sinult listi lubatud teemadest.

Ja mis point on väikses grupis olemisest, kui inimene on seal mitte aktiivne? Kes tahab info pärast, siis ilmselgelt on tal suuremas grupis mõistlikum olla.

Vokisõõr

Kahju jah, et ei saagi päriselt jagada seda, mis hingel.

Kas Sa oled huvitatud väikese grupi loomisest? Ma liituks esimesena ????

neljaslaps

Minule tundub, et siin foorumis ei võigi midagi kirjutada, ainult miinustatakse. Ajuvaba lihtsalt

Keegi oli siin mures beebi liigutuste pärast ja, et kui palju peab tundma. Vastasin kuidas lugeda lööke ja kuidas lapsee ülesse saab (külma vee joomine, selili olek) no taas miinused.

Mis siin toimub inimestega?

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, sellist tagasisidet küll ei oodanud. Poleks arvanud, et sellised kommentaarid kohe tulevad ja mind tituleeritakse täiskohaga emmeks, kui julgen jagada, kuidas hetkel end tunnen. Normaalne???? Millest räägime siis? Investeerimisest? Sõjast? Ootan sinult listi lubatud teemadest.

Ja mis point on väikses grupis olemisest, kui inimene on seal mitte aktiivne? Kes tahab info pärast, siis ilmselgelt on tal suuremas grupis mõistlikum olla.

Vokisõõr

Kahju jah, et ei saagi päriselt jagada seda, mis hingel.

Kas Sa oled huvitatud väikese grupi loomisest? Ma liituks esimesena ????

neljaslaps

Minule tundub, et siin foorumis ei võigi midagi kirjutada, ainult miinustatakse. Ajuvaba lihtsalt

Keegi oli siin mures beebi liigutuste pärast ja, et kui palju peab tundma. Vastasin kuidas lugeda lööke ja kuidas lapsee ülesse saab (külma vee joomine, selili olek) no taas miinused.

Mis siin toimub inimestega?

Sellepärast võikski siit jalga lasta väiksesse gruppi ????

Kui keegi on väikese grupi juulibeebidele valmis teinud, siis andke märku. ☺️

neljaslaps

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal on küll igasugused miinustajad välja ilmunud. Miinuse saad näiteks selle eest, et soovid väikse vanusevahega lapsi või on kolmanda-neljanda lapse soov. Õigekirja eest saad puid alla. Mõni laob miinuseid siin igasuguse jutu eest, kirjuta mida tahad, suurt vahet pole.

Ma ei mäleta, et detsembribeebid 2021 teemas oleks nii palju negatiivsust olnud. Nüüd kui julgesin detsembrikuu triibupüüdjate teemas kirjutada, et kodus on detsembribeebi 2021, siis tuli ka mingi miinuste rodu.

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin esmases kontrollis ära, kuu aja pärast järgmine. Järgmisel nädalal peaksin käima ka vereproovi andmas. Lisaks sain need uriinitopsikud kaasa. Kas siis järgmine nädal viingi uriiniproovi ka juba või see peaks olema pigem paar p enne ämmaka visiiti? Lamp küsimus, ei taha ämmakat sellega vaevata ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin esmases kontrollis ära, kuu aja pärast järgmine. Järgmisel nädalal peaksin käima ka vereproovi andmas. Lisaks sain need uriinitopsikud kaasa. Kas siis järgmine nädal viingi uriiniproovi ka juba või see peaks olema pigem paar p enne ämmaka visiiti? Lamp küsimus, ei taha ämmakat sellega vaevata ????

Ma viisin kõik korraga. Küsisin seda ka visiidil, kas võib vereproovi hommikul ka uriinid vii ja see sobis.

neljaslaps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul NIFTY tulemused käes, riskid madalad. Tulemas on poiss 🙂 Reedel veel Oscar uuring. Kui see ka okei, siis sooviksin hea meelega väikese grupiga FBs liituda.

Mõngel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma liigun juunikatesse, sest tänasel oscar uh-s selgus, et pisike on nädal vanem. Tähtaeg juuni lõpus nüüd.

neljaslaps

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka Oscar tehtud. Kõik riskid madalad ja hetkel tundus tüdruku moodi olevat, aga see võib veel muutuda ???? Tähtaeg jäi samaks 5.06.2023. Mul ikka võttis pisara ka silma, no nii armas tegelane seal kõhus…vehkis kätega ja siples jalgadega ????

 

Minu oksehood ja iiveldused vähehaaval taanduvad kuid isutus siiani. Midagi ei taha süüa, sunnin lihtsalt endale midagi sisse???? Kaalu olen samuti palju kaotanud peaaegu -6kg????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka Oscar tehtud. Kõik riskid madalad ja hetkel tundus tüdruku moodi olevat, aga see võib veel muutuda ???? Tähtaeg jäi samaks 5.06.2023. Mul ikka võttis pisara ka silma, no nii armas tegelane seal kõhus…vehkis kätega ja siples jalgadega ????

Minu oksehood ja iiveldused vähehaaval taanduvad kuid isutus siiani. Midagi ei taha süüa, sunnin lihtsalt endale midagi sisse???? Kaalu olen samuti palju kaotanud peaaegu -6kg????

Stoor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 9+4 ja igapäevaselt megaväsimus ja isutus. Hullem iiveldus on vist möödas. Käisin vahepeal ämmaka juures arvele ka võtmas ja Oscari UH aja lükkasime 9.01 peale. Ämmakas tegi UH ka ja nägin oma nunnut kummikarukest. Kodus kuulan ka doppleriga lapse südamelööke enda rahustuseks. Kaalu pole kaotanud ega pole ka juurde tulnud, aga mul tunne, et seekord tuleb küll kõhuke enne ette kui eelmise rasedusega tuli. Enda vanematele olen juba rasedusest teatanud, aga teistega ootame nii kaua kui varjata suudame. Tuleb need jõulud kuidagi nii üle elada, et jõululauas väga halliks näost ei lähe..

kukumari

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siis täna 12 nädalat. Iiveldab endiselt ja käin ka oksendama aeg ajalt. Jaanuari algul lähen Tallinna haigla, ilmselt pannakse tugiõmblus. Ehk on siis lootust,et saan raseduse lõpuni kanda seekord.  Võtan päev korraga. Kõht on küll ette tulnud ja muidugi õhtuks ikka päris suur.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Oscar tehtud, kõik oli korras, riskid madalad. Seda näitas ka Nifty test. Tuleb poiss ja TAks jäi 01.07. Nüüd tahaks küll ühte secret gruppi FBs. Keegi pole veel teinud?

Mõngel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin küll väga vaikseks jäänud, aga on siin veel esmarasedaid, kellel juba arvestatav punu ees? Kaalu pole juurde tulnud, aga üleöö tekkis kõhuke ja selline tunne, nagu kõhulihaseid poleks enam olemas, st sisse tõmmata kõhtu suht võimatu. Arvasin, et pool rasedust, kui mitte rohkem, pole miskit aru saada. Kohe siis 14. nädalat täis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 12 nädalat + 4 päeva. See nädal on jah kõht just eriti kuidagi punni läinud, kuigi kaalu vb max 1 kg juures.

Aga küsin veidi nõu ka, olin ühel sünnipäeval kus mitu inimest vapesed sees. Ilmselgelt ei tahtnud veel võõrastele öelda, et olen lapseootel. Tegin aknaid lahti, proovisin eemale keerata, aga kindlasti jõudis ka suits minumi (nad ikku 3-4h). Lõpuks läksin varem ära.

Kui kahjulik võib olla selline ühekordne kokkupuude vape-ga? Ma reaalselt olen nüüd nii mures, google järgi küll väga hirmuäratavad tagajärjed.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 191 )


Esileht Lapse ootamine Juulibeebid 2023