Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )

Teema: Juulikuu triibupüüdjad!

Postitas:

Hei!

Palju õnne kõikidele, kes juunis püsivad triibud said! Muretut paisumist! Teistele edukat edasi katsetamist.

Endast ka paar sõna: püüan triipe nüüd kolmandat kuud, esimesel kuul ei õnnestunud üldse ja teisel korral sain küll triibud, kuid hcg dünaamika (16-14-12) järgi keemiline rasedus.

Juulis siis uuele katsele, aprillibeebit püüdma!

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 09:42; 02.07 11:05; 05.07 14:27; 12.07 14:33; 18.07 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.
Mina liitun ka. Triipe püüdnud samuti kolmandat kuud ning mens peaks hakkama nädala lõpus. Ov teste pole siiamaani teinud ning lähtunud sisetundest. Annan endast üsna selgelt teada aga kunagi ei tea ju millal see ov tegelikult on.
Eks paistab, erilisi lootusi, ootusi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
33, püütud 11 kuud, juuli lõpus saab siis aasta täis. Aga egas midagi, proovime edasi.

Minu poolt küsimus ov kaardistajatele: kui valiksite variantide, basaali mõõtmine või ov-testid, vahel, siis kumma kasuks otsustaksite ja miks? (küsin, kuna tean, et osad teevad mõlemat).
Mul täna CD3, vahepeal mõned kuud “kaardistamisest” puhkasin ja tahaks nüüd uuesti alustada.

Mõtlen ka arsti vahetamisele. Mind painab ikka see igatsükliline päevade eelne pruunikas määrimine. Arst seda millekski ei pea, näitajad korras, aga mul hing ei anna rahu. Äkki määrimise taga on midagi, mis ei lase rasestuda? Ja see on mul kestnud mitu aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrimine nüüd küll ei tohiks rasestumist takistada. Kas mitte vanaverega tegu pole, mis tumedamalt tuleb?
Endalgi määrib enne tumedalt aastaid, aastaid ning pole selles probleemi näinud ja üks laps olemas.
Muidugi enda rahustuseks võid teise arsti arvamust küsida. Igalühel toimub kõik väga individuaalselt.

Kukkuskäbi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina valiksin/valisin digitaalsed OV-testid. Tundub mulle kõige selgem ja konkreetsem lahendus (tõsi- basaali mõõtmist ma ei ole proovinud), kuid need tavalised triipudega OV-testid on minu jaoks liiga mitmetitõlgendatavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 09:42; 02.07 11:05; 05.07 14:27; 12.07 14:33; 18.07 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrimine nüüd küll ei tohiks rasestumist takistada. Kas mitte vanaverega tegu pole, mis tumedamalt tuleb?

Endalgi määrib enne tumedalt aastaid, aastaid ning pole selles probleemi näinud ja üks laps olemas.

Muidugi enda rahustuseks võid teise arsti arvamust küsida. Igalühel toimub kõik väga individuaalselt.

Kukkuskäbi

Ma mõtlengi, et kust mul see vana veri enne päevi tuleb? Oleks siis peale päevi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 11:36; 02.07 11:36; 10.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina püüan. Juba 3 aastat 🙁 Selle 3 aasta sisse jääb esimesel tsüklil rasestumine, mis peetus, ning 2,5 aastat hiljem rasestumine (veebruar 2018), mis katkes. Olen paari kuu pärast 33, lapsi pole. Arstide poolt nö terveks tunnistatud, samuti elukaaslane. Üritan mitte aktiivselt selle peale mõelda, aga ei saa mitte ennast nö lõdvaks lasta.
Mummudega – kas sul on varasemast lapsi?

Kastanipuu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 11:36; 02.07 11:36; 10.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrimine nüüd küll ei tohiks rasestumist takistada. Kas mitte vanaverega tegu pole, mis tumedamalt tuleb?

Endalgi määrib enne tumedalt aastaid, aastaid ning pole selles probleemi näinud ja üks laps olemas.

Muidugi enda rahustuseks võid teise arsti arvamust küsida. Igalühel toimub kõik väga individuaalselt.

Kukkuskäbi

Ma mõtlengi, et kust mul see vana veri enne päevi tuleb? Oleks siis peale päevi…

Loogiline oleks muidugi, et peale päevi tuleb. Samas nagu lugenud olen siis pidavat normaalne nähtus olema. Samas kes teab mis selle taga võib olla. Mõistlikum on veel kellegi spetsialisti arvamust ja vajalikkuse korral uued analüüsid teha.

Googeldades leidsin : Pruunikat määrimist enne menstruatsiooni põhjustab sageli kollaskeha puudulikkus ( ovulatoorse tüskli korral tekkivad hormonaalsed muutused enne menstruatsiooni), mis üldjuhul ravi ei vaja. Menstruatsioonile eelnevat valu ja määrimist põhjustab ka endometrioos ( vaid kaebuste alusel diagnoosida ei saa).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka pruunikas määrimine ja üks arst kirjutas Duphastoni, mida võtsin 2 kuud ja natuke läks paremaks. Duphastoni võtmise ajal jäin ka rasedaks, mis küll hiljem katkes. Ei tea, kas oleks ka ilma Duphastnita jäänud või mitte. Arst ütles, et määrimine ei tohiks segada rasestumist.
Nüüd aga vahetasin peale raseduse katkemist arsti ja tema laseb mul augustis selle määrimise pärast progesterooni taset mõõta tsükli teises pooles, et see võib tegelikult rasestumist takistada küll, ei pruugi, aga võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 15:23; 02.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ja lisamata, et olen 35 ja kasutan nii ovulatsiooniteste kui ka basaali mõõtmist. Ovulsatsioonitestid näitavad küll ilusti ovulatsiooniaja ära. Ribateste kasutan. Aga basaali järgi ei saa väga aru, see mul väga ei tõuse peale ovulatsiooni, mis võibki olla omakorda sellest, et progesteroon on madal. Kui Duphastoni võtsin, siis tõusis ilusti. Nii et usaldaks pigem ovulatsiooniteste rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 15:23; 02.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe olen püüdnud nüüdseks 6 kuud. Minul peaksid päevad hakkama pühapäeval. Tegin ühe mingi hästi varase testi , tundlikkusega 10 ja sinna tuli õrn triibuke, samas järgmine hommik tegin testi tundlikkusega 25 ja ka õrn triibuke tuli. Küll veidi heledam aga ikkagi triibuke. Mõtlengi siin et kuidas nii vara saab see test näidata? Loota veel ei tahaks väga, sest muidu pettumus suur. Eks tuleb see nädalake veel oodata. Rinnad on hellad, alakõhus on valutorked aeg ajalt. Aga need tunnused on ka nädal enne päevade algust mul. Seega päris nende järgi ka võtta ei saa. See oleks meie pere pesamuna ehk viies laps.Teistele kõikidele aga ilusaid triipe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli eile DPO10, ei suutnud kannatada ja tegin rasedustesti. see oli paraku negatiivne. hmh. nüüd ei tea, eks lootust natsa on veel – kui mul keemiline rasedus oli, siis see ka DPO10 ei näidanud veel midagi. päevad peaks algama neljapäeval. eks nädala jooksul saab selgust.

mina mõõdaks basaali ja voolust, ja kui vaja juurde teeks ov teste. nii kõige selgem pilt. mina ise teen nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin. Nüüd siis läheb kolmas kuu. Lüpetasin ka hiljuti rinnaga toitmise ja kohe hakkasid ka päevad(nädal varem), seega eelmine kuu ka ei õnnestunud.
Uuel kuul uue hooga. Sügisest võtan ov testid appi, kuigi mul jällegi see mure, et E-R abikaasat kodus ei ole ????. Et kui ov nädala sees, siis suht võimatu pihta saada. Uuel kuul uue hooga✌????
Muna????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 16:25; 15.07 10:07; 15.07 10:12; 24.07 12:51; 25.07 12:14; 26.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummudega – kas sul on varasemast lapsi?

Kastanipuu

Jah, kaks, 10 ja 8. Olen ääretult tänulik, et mul nii hästi on läinud.
Praegu mõtlengi, et kui rasedaks 2-3 aastaga ei jää, siis ei hakka ka kunstliku poolega tegelema. Las siis jääb nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina asun siis ka järgmisele ringile. Algamas siis 3. kuu üritamist. Lapsi 5, aga niiväga on veel ühe lapse soov. Seni on see kõik aega võtnud ca aasta ja 1x siis piisas vaid ühest korrast. Igatahes olen põnevil ja natuke ka ärev, sest vanus tiksub kuklasse, mistõttu ikka mõtled, et kas ja kuidas….Aga elame-näeme!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba mitu kuud siin vaikselt lugeja rollis olnud. Triipe hakkasime 7 kuud tagasi püüdma. Selle aja jooksul tuli päris omajagu negatiivseid teste ja pettumisi. Lõpuks andsin täitsa alla. Mai kuu lõpus otsustasin, et enam ei mõtle selle kõige peale kuna see tundus nii lootusetu. 22.06 tundsin kõhus seda vastikut päevade alguse valu. Mõtlesin, et kohe on jälle punased platsis ja seekord lausa 5 päeva varem. Tegelikult ainult väga õrnalt määris kaks päeva. Kolmapäeval tegin mehele nalja, et näe mul on kõhuvolt tekkinud (olen terve elu pigem sale või lausa väga peenike olnud), isegi püksirihm ei tahtnud enam tavalise koha pealt kinni minna. Sellele järgnes terve õhtu otsa söömist nii, et ma ise seda tähelegi ei pannud. Neljapäeval ärkasin hommikul 5 paiku suure ehmatusega. Järsku meenus, et mul pole ikka veel päevad hakanud ja silme ette tulid ka eelmise õhtu toiduhunnikud. Leidsin sahtlist 3 rasedustesti. Esimest tehes tekkis kohe ka teine triip. Ehmusin nii ära, et tegin kohe järgi ka teise testi mis muutus hetkega samuti triibuliseks. Terve ülejäänud päev tundus nagu unenäos, sest lihtsalt ei uskunud seda. Reede hommikul tegin 25 mIU/ml tugevusega testi, teine triip tuli natuke heledam kui eelmistel testidel. Sain endale ka arsti juurde aja 13. juuliks. Kannatamatu nagu ma olen tegin täna hommikul veel ühe 25-se testi ja täitsa paks rasvane triip. Nüüd lihtsalt ootan ja loodan, et kõik läheks ikka hästi ja saaks ka arstilt kinnituse. Siis hakkan äkki ise ka päriselt seda kõike uskuma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa on puhkus nii, et käisime palju perega sõitmas mööda Eestit. Nägime palju kurgi. Mees veel naeris, et see on viide! Kui esimese lapsega (meil on hetkel see üks ja ainus nunnukas) rase olin ja mööda Eestit sõitsime siis nägime ka väga palju kurgi. Ma ei ole ebausklik ega usu selliseid asju aga see annab lootust. Ja seda on mul vaja, muidu olen taas mustas augus kui laps tuttu läheb.
Ühe äppi järgi peaks päevad algama 08.07, teise järgi 09.07. Ilmselgelt ei oota neid.
Nägin läinud ööl unes, et tegin testi ka see oli positiivne!
Appi! Ma olen vist peast juba rase!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina asun siis ka järgmisele ringile. Algamas siis 3. kuu üritamist. Lapsi 5, aga niiväga on veel ühe lapse soov. Seni on see kõik aega võtnud ca aasta ja 1x siis piisas vaid ühest korrast. Igatahes olen põnevil ja natuke ka ärev, sest vanus tiksub kuklasse, mistõttu ikka mõtled, et kas ja kuidas….Aga elame-näeme!

Oi kui tore teada, et ma pole ainuke suurepere ema, kes veel lapsi soovib. Minul on lapsi 4 ja soovime üht veel. Samuti vanus tuleb peale juba ja 40selt ma enam lapsi ei tee. Kus kandis sa oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et paljudel on nüüd selle nädala lõpus selgus majas. Äpp näitab, et hakkab 7-8ndal aga tunne et varem jälle. Peale spiraali eemaldamist on tsükkel 23-25, enne korrapärane 28. Elame näeme, palju nüüd nädala lõpus triibulisi tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Tulen ka teie sekka. Võin juba ette öelda, et neljapäeval saan positiivse rasedustesti ???? Päevad on tänasega kolm päeva hilinenud ja eilne ov test oli positiivne. Kerge kõhuvalu ja jube väsimus, tühja kõhuga iiveldab, rinnad, eriti nibud hellad.
Eelnevalt olnud ka kaks peetumist, viimane oli aprillis sellel aastal. Nii et uuele katsele kõigest kolme kuuga ????

S,35

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 08:54; 05.07 10:29; 06.07 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täitsa kade nende peale kes oma triibud on juba saanud, minul jälle täna päevad platsis ja hakkan jälle triipe püüdma, pettumus jälle nii suur kuna kaks esimest tulid nii et ei saanud arugi, ei saagi aru miks nii kaua seekord võtab. Triipe püüame alates veebruarist, siit lugedes ei olegi pikk aeg kuna mõni siin püüab ju juba mitu aastat lausa aga no ikkagi. Olen 35, esimene laps 11a ja teine 7a, kas praeguses vanuses tõesti rasestumine raskem?????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:11; 30.07 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S, 35 Mis loogikaga see OV test positiivne = rase on? Ja miks sa ikka veel OV teste teed kui päevad peaksid juba käes olema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul CD3. Eelmisel kuul OV test(teen Clearblue Advanced Digital teste) positiivseks ei läinudki (see vilkuv nägu tuli CD16, aga vilkuvaks see jäigi). Viimase tegin CD24. Rohkem ei tahtnud. Peale 31.päeva algasid päevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

S, 35 Mis loogikaga see OV test positiivne = rase on? Ja miks sa ikka veel OV teste teed kui päevad peaksid juba käes olema?

Ma usun, et sellepärast, et väidetavalt läheb ov test ka raseduse korral positiivseks ja ju tal siis polnud parasjagu rasedustesti kodus ja proovis ov testiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 22:04; 10.07 09:53; 25.07 14:26; 30.07 12:58; 01.08 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasin, et see on müüt.
Kas ov testi peaks siis tegema hommikul kohe või päeva peale (nagu obv test seda nõuab)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin teadjamatelt nõu! Nimelt vaatasin nädal tagasi tehtud vere prolaktiini näitajat, mis oli 790 (tsükli lõpp). Referentsväärtus on 400+ ja arst lubas helistada kui miskit erilist on. Tundub veider, et seda ta kahtlaseks ei pea ????. Varem tehtud tsükli esimese poole analyys näitas prolaktiini 500+. Kuidas teil prolaktiiniga kogemused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka triibupüüdjate ridadega 🙂
Juuliga algas teine kuu proovimist. Esimesele katsetusele küll väga suuri lootusi ei pannud aga suurest kiusatusest suutsin täna hommikul ikka rasedustesti ära teha, mis oli negatiivne. Päevad peaksid algama 6-8 juuli. Peres on ka juba kasvamas üks 7 aastane laps. Temaga võttis triipude püüdmine aega 10 kuud. Näis kaua selle korral läheb!

Jõudu ja jaksu meile kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Oskab keegi ehk nõu anda või on olnud kogemust.
Mai lõpus oli lap, kus eemaldati polüüb ja juhad tehti läbitavaks ja peale seda olid kohe päevad. Veidi vähema verega ja lühemalt aga õigeaegselt. Nüüd pidid päevad taas hakkama ja juba mitu päeva varem oli päevadele iseloomulik valu aga alguspäeval vaid määris pruunikalf. Teine päev polnud üldse midagi. Kolmas päev oli veerand mooncupist täis. Kas see on tingitud lapist või millestki muust? Seni on käinud kõik suht täpselt. Olen 36 aastane ja iga tsükihäire teeb väga ärevaks. Seda enam, et augustis saab aasta triipude püüdmisest.
Igasugune nõu on teretulnud.

Palju suviseid triipe meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Oskab keegi ehk nõu anda või on olnud kogemust.

Mai lõpus oli lap, kus eemaldati polüüb ja juhad tehti läbitavaks ja peale seda olid kohe päevad. Veidi vähema verega ja lühemalt aga õigeaegselt. Nüüd pidid päevad taas hakkama ja juba mitu päeva varem oli päevadele iseloomulik valu aga alguspäeval vaid määris pruunikalf. Teine päev polnud üldse midagi. Kolmas päev oli veerand mooncupist täis. Kas see on tingitud lapist või millestki muust? Seni on käinud kõik suht täpselt. Olen 36 aastane ja iga tsükihäire teeb väga ärevaks. Seda enam, et augustis saab aasta triipude püüdmisest.

Igasugune nõu on teretulnud.

Palju suviseid triipe meile kõigile!

Mul oli lap aprilli alguses ja kaks esimest tsüklit olid nii pikkuse kui vere hulga pooledt ebanormaalsed. Ov-d samuti ei toiminud. Arst ka hoiatas, et võib aga ei puugi esineda tsüklihäireid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 20:40; 05.07 15:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.