Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 109 )

Teema: Juulikuu triibupüüdjad!

Postitas:

Suur tänu! Läks kohe kergemaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei, mina ka endiselt siin veel 🙂

Käsil CD39 ja PPsid ei kusagil. Mis tähendab seda, et pean Laparoskoopia aja edasi lükkama.

Aga see on minu jaoks juba tavaline, et mul ei lähe asjad nii nagu plaanitud.
Aasta aega püüdmist on täis, selle aja jooksul olen näinud ainult negatiivseid teste ja kõvasti pettund niiet ma ei imesta enam vist midagi 😀
Sest kõik töötab selle vastu, et triibud tuleks.

Teistele soovin aga palju positiivsust ning rasvaseid triipe. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu tänane test on täitsa kahe tugeva triibuga ????

Mis puutub sellesse, et ov testi tegin ja see ka positivne oli, siis jah. Ma ei tea, kas just päris reegel, aga raseduse korral läheb ov test positiivseks.
Ja veel üks jah, mul ei olnud seekord rasedustesti kodus ja ei oleks julgenud veel testida ka. Viimased päevad algasid 4.06.

Soovin omalt poolt kõigile kiireid rasvaseid triipe!! ????❤????????
Ma ei suuda siiani uskuda, et me oma triibud seekord juba kolme kuuga saime….

S,35

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 08:54; 05.07 10:29; 06.07 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S,35

Sa oleks nagu seda siia teistele nina alla hõõruma tulnud..
Tuled ühined teistega siia siis kui oled triibud saanud.
Jagad seda neile kes on püüdnud kuid, aastaid kuid kahjuks siianii tulutult.

Tuled seda ütlema neile kes on selleks kõike teinud, pettund, nutnud, püsti tõusnud ning edasi üritanud.

Mitte, et mul su üle hea meel ei oleks aga kuidagi nagu natukene vastik on, et osad tulevad siia ainult oma triipe näitama. Selleks on ju teine grupp.
Seda ei pea nagu siin jagama kui sa varem ei ole teistega koos seda teed käinud. Ja selle all mõtlen seda, et ei ole varem sõna võtnud.

Tundub kuidagi mõnitavalt, et näete sain triibud, et ei pidanudki selleks siin juttu ajama ja kaasa elama kellegile, et ala tehke järgi.

Muidugi on see vb ainult minu arvamus..kuid usun, et paljud mõtlevad sama.

Soovin sulle muretut rasedust ning rõõmu 🙂
Palju õnne!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, aga minu meelest on ka kummalised need inimesed, kes võtavad siin teemas 1 või 2 korda sõna ja sedagi selleks, et teada anda, et neil on triibud. See teema on triibuPÜÜDJATELE, mitte triibuSAANUTELE. Muidugi on hea meel, aga tõesti on selle teema eesmärk midagi muud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 14:23; 07.07 13:50; 11.07 23:36; 11.07 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, aga minu meelest on ka kummalised need inimesed, kes võtavad siin teemas 1 või 2 korda sõna ja sedagi selleks, et teada anda, et neil on triibud. See teema on triibuPÜÜDJATELE, mitte triibuSAANUTELE. Muidugi on hea meel, aga tõesti on selle teema eesmärk midagi muud.

Minu arust on küll tore, kui keegi kuu jooksul triibud saab. See ongi ju nagu “juuli triibupüüdjad- ehk kõik kes juulis PÜÜAVAD ja SAAVAD ka. Oleks ju kurb, kui keegi saab triibud ja sellest teada ei annagi. Siis olekski vist koguaeg tunne, et kellelgi ei õnnestu.

Ps. mulle üldse ei meeldi, et rasestumine+ lapse ootamine liidetakse 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 09:42; 02.07 11:05; 05.07 14:27; 12.07 14:33; 18.07 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see ole jah tunnetuse ja ehk isegi filosoofiline küsimus, kellel siia postitada on sobilik. Kui inimene on siin foorumis uus ja tal pole elus rasestumisega probleeme olnud, siis tundub täitsa loogiline siin hõisata, et kohe läks õnneks. Kuigi minu isiklik arvamus on, et esimestel kuudel ma üldse ei viitsiks kusagil foorumis lugeda ja kirjutada, kui probleeme ei ole ega pole olnud. Rasestumine on ju tegelikult väga loomulik ja loogiline, eriti kui oled noor ja terve.

Eks kontekst on muidugi selline, et siin on nii kergelt rasestujaid ja neid, kes aastaid püüavad. Mured ja rõõmud on neid paratamatult erinevad. Foorumist tuleksin eelkõige nõu küsima kui oled pikemalt püüdnud ja teiste kogemusi lugema. Sest mida mulle annab info, et olen nii ja nii vana ja õnnestus sellel kuul esimese raksuga. No palju õnne, mis muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 20:40; 05.07 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ka endast tykk aega märku andnud aga teen seda nyyd.
Pp-d pidid hakkama juba 3.07 aga pole siiamaani neid. Test negatiivne..
Tunnustest niipalju: iiveldus, kõhupuhitus, väsimus jne..
Ma ei tea enam.. kaua voib veel aega minna et test hakkaks näitama? Voi on pigem tsüklihäire?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te vaid teaks, mida ma olen pidanud läbi elama…. Eelmisel aastal rasestusin 6 kuuga, seejärel KV uuringul šokk, et pisikese süda ei löö enam. Seejärel 9 kuud triibupüüdmist ja uus rasedus, mis kahjuks jälle peetus…
Ja siin uus ma ka ei ole, lihtsalt olen varjatud nimega. Kõik see aeg, algusest siiani, olen lugenud siin ja rõõmustanud ning kurvastanud koos teistega.

S,35

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 08:54; 05.07 10:29; 06.07 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasime aprillist, mais oli mees ov ajal Eestist ära, reaalselt siis aprill, juuni ja juuli sius katsetamist. Vanust ka omajagu ( 38), lapsi kaks. Kui pesamuna ei taha tulla, siis egas midagi, kunstlikuga ei hakka… esimene laps tuli 24-selt 6-kuuga, teine 30-selt esimese kuuga.
Arsti juures mõlemad käinud ja terveks tunnistatud. See kuu ei ole küll mingit tunnet, punased varsti platsis niikuinii. Eelmisel kuul oli tsüklihäire, muidu 22-24 päeva, siis isegi 26, varem 28, olevat minu eas normaalne????
Edu meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mäletan kui esimese lapsega (ootuse ajal) esimest korda EMO’sse läksin. Sain oma rasedusest töö tõttu üli vara teada, tegin neid super-hüper varajasi teste ja jäin kohe koju. Tegime Teda vaid 4kuud-ma olin shokis, sest mulle on öeldud, et mu võimalus rasestuda on väiksem. Esimene kuu ei olnud päevi. Teisel kuul hakkas pruunikalt määrima, väga vähe. Jooksin kohe EMO’sse, sest telefoni teel (1220) öeldi, et kas päevad pressivad, sest keha nõuab nii või katkemine. Sain kinnitust, et kõik OK. Miks ma seda kirjutan? Sest mul määrib pruunilt juba teist päeva, ainult õhtuti ja väga vähe. Täna ei ole veel midagi olnud, side on puhas. Päevad peaksid hakkama kas (ühe äpi järgi) 08.07 või (teise äpi järgi) 09.07. Elame näeme ja hoian pöialt! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina asun siis ka järgmisele ringile. Algamas siis 3. kuu üritamist. Lapsi 5, aga niiväga on veel ühe lapse soov. Seni on see kõik aega võtnud ca aasta ja 1x siis piisas vaid ühest korrast. Igatahes olen põnevil ja natuke ka ärev, sest vanus tiksub kuklasse, mistõttu ikka mõtled, et kas ja kuidas….Aga elame-näeme!

Oi kui tore teada, et ma pole ainuke suurepere ema, kes veel lapsi soovib. Minul on lapsi 4 ja soovime üht veel. Samuti vanus tuleb peale juba ja 40selt ma enam lapsi ei tee. Kus kandis sa oled?

Olen Pärnu kandist ja sa ise? Meil oli nelja esimese lapsega täielik plaanimajandus: 2 last 20ndates, 2 siis, kui oleme 30+ ja nii ka läks. Viiendaga mõtlesime, et kui seal 40.aasta ligi on tervis korras, majanduslikult elu korras ja mingit takistust ei ole, ehk plaanime ka viiendat. Elu läks aga teisiti, viies laps tuli suht kohe peale neljandat last, ühest ja ainsast kaitsmata korrast kuu keskel. Aga see 40.selr veel ühe lapse saamine, on kuidagi alati hinges olnud ja nüüd on see aeg käes ning otsustasime, et kui õnnestub, siis teeme selle teoks. Enda puhul olen piiriks seadnud 42.eluaastat, et kuni sinnani üritame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 22:08; 17.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Minul lapsi 5
1 täiskasvanu, 3 suuremat koolilast ja 1a pesamuna, keda kuidagi ei taha kogemuste põhjal üksi kasvama jätta.

Minulgi pressib vanus väga peale, 40 uue aastaga ukse ees.

Minu poolt kõik korras, mehel väikesed probleemid. Pesamunaga läks aega 8 kuud. Ei tea kas usk või juhus, aga kui ta oli kuukene krõbistanud vitamiine ja eesnäärme ravimit, kohe ka õnnestus.

Jällegi 8 kuud hiljem rasestusin, kuid kahjuks emakaväline..Asukohta ei avastatudki ja taandus/puhastus ise.

Nüüd taas 4 kuud üritamist olnud. Loodan, et selle aasta sees õnnestub, meie vanuste tõttu ja ka lastele sooviks alla 3a vahet. Muidugi ka hirm uue emakavälise ees, kipuvad need ju korduma 🙁

Stressis keha on happeline ja seetõttu pole rasestumiseks soodne, nii et ikka pead pÜsti ja südamed armastust täis naised 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid täna oodatud päevad. Just oodatud, kuna nüüd saan minna vereanalüüsi tegema. Teha saab seda menstruatsiooni 3.-6. päeval ning vaadatakse hormoonid ja kõik muu selline üle. Esmaspäeval lähen verd andma ning arstiga kohtun kahe nädala pärast. Loodetavasti on kõik korras ja saame oma teekonda alustada.

Ro

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 14:23; 07.07 13:50; 11.07 23:36; 11.07 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin siin endamisi, et juba juuli käes. Eelmine aasta juulis ma kujutasin ennast ette, et see suvi ma kõnnin juba käruga ringi. August 2017 alustasin triipude püüdmist ja ikka püüan 🙁 ok, väikese vahega küll, aga siiski aasta saab varsti täis. Selle aja sisse on mahtunud hunnik pettumust, uuesti tõusmist ja edasi minekut. Aga, ikka unistan ja loodan ja püüan edasi ???? juuli ov on nüüdseks läbi, endast kõik antud ja jään nüüd kuu lõppu ootama.
Palju triipe siia juulisse 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolin augustisse. Täna juba hakkas beezikalt määrima, eks õhtuks on siis päevad platsis. Veidi kurvaks teeb küll aga see kuu siis uue hooga ja ehk veab augustis.

Palju õnne, kes on juba triibud kätte saanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka oma triibud. Minul tulemas 5 laps- pesamuna. Kalkulaatori järgi peaks olema 14 märts tähtaeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis mu kehas toimub.. 🙁
Aprillis jäid päevad nädal hiljaks-test negatiivne.
Ostsin ov testid ja tegin neid juunis.
Nüüd, juulis, ei ole siiani päevad hakanud. Pidid hakkama 08.07-09.07.
4.07-6-07 määris pruunilt. Panin sideme alla, et noh, küll siis varsti hakkavad aga ei hakanudki!
Täna tegin testi-negatiivne.
Ma vist juba peast rase.

Unimüts

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 13:01; 11.07 14:36; 21.07 22:50; 27.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain see kuu oma esimesed triibud kätte. Plaanis sõbrannadega kluppi tähistama minna. Ise kahjuks juua ei saa, aga kuskilt lugesin et muud asjad on lubatud nii et ei tohiks hullu olla.
Triibud ninna ja linna 😉

Brigitta, 18

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga veider huumor, peaks ütlema..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 22:04; 10.07 09:53; 25.07 14:26; 30.07 12:58; 01.08 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ühinen ka juulikuu triibupüüdjatega… olen seni olnud siin ainult lugeja rollis…
Triipe püüdnud detsembrist saati kui sai spiraal välja võetud, rasedaks õnnestus jääda veebruaris, aga märtsis rasedus peetus 6ndal nädalal 🙁 rasedus kulges äärmiselt raskelt, midagi sees ei püsinud, kogu aeg iiveldas ja käisin haigla vahet tilgutite all… abort kutsuti esile tabletiga 10ndal nädalal, tabletist sain kõik kõrvalnähud, ükski valuvaigisti ega süst ei aidanud, lahkusin haiglast valge näoga ja valust kõverana:( kohutav kogemus, ei soovita vaenlasele ka.
Peale seda tarvitan Inofolicut 2pakikest päevas. Uuesti hakkasime proovima mais, ei tulnud välja, ning siis juunis… Peale aborti oli miskipärast kogu aeg isu granaatõuna järgi, kuigi viimased 20a selle vastu allergiline olnud. Ühel hetkel ei pidanud vastu ja ostsin, allergiat ei tekkinud ning siiamaani söön granaatõuna või joon mahla pea iga päev, no ei suuda eemale hoida, pealegi – pidavat aitama. Päevad olid veidi nihkes ja kaootiliselt, arvutasin välja, millal võiks olla võimalik periood rasestumiseks ning liitsin paar päeva perioodile juurde ette ja taha, proovisime siis sel ajal veidi rohkem mürada:) Eelmisel nädalal sain oodatud triibud kätte 🙂 Kui arvutada, siis tundub, et perioodi ette mõne päeva liitmine oli kasulik. Loodan, loodan, loodan väga, et seekord jääb püsima ja midagi ei juhtu, sest kolmandad isikud tekitavad räiget stressi. Kui hästi läheb, siis peaks laps märtsi keskel-lõpus sündima. Kui ei lähe hästi, eks siis proovib uuesti. Mehel õnneks üks laps juba varasemast olemas, ise aga sünnitanud ei ole. Loodan….
K, 38.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ühinen ka juulikuu triibupüüdjatega… olen seni olnud siin ainult lugeja rollis…

Triipe püüdnud detsembrist saati kui sai spiraal välja võetud, rasedaks õnnestus jääda veebruaris, aga märtsis rasedus peetus 6ndal nädalal ???? rasedus kulges äärmiselt raskelt, midagi sees ei püsinud, kogu aeg iiveldas ja käisin haigla vahet tilgutite all… abort kutsuti esile tabletiga 10ndal nädalal, tabletist sain kõik kõrvalnähud, ükski valuvaigisti ega süst ei aidanud, lahkusin haiglast valge näoga ja valust kõverana:( kohutav kogemus, ei soovita vaenlasele ka.

Peale seda tarvitan Inofolicut 2pakikest päevas. Uuesti hakkasime proovima mais, ei tulnud välja, ning siis juunis… Peale aborti oli miskipärast kogu aeg isu granaatõuna järgi, kuigi viimased 20a selle vastu allergiline olnud. Ühel hetkel ei pidanud vastu ja ostsin, allergiat ei tekkinud ning siiamaani söön granaatõuna või joon mahla pea iga päev, no ei suuda eemale hoida, pealegi – pidavat aitama. Päevad olid veidi nihkes ja kaootiliselt, arvutasin välja, millal võiks olla võimalik periood rasestumiseks ning liitsin paar päeva perioodile juurde ette ja taha, proovisime siis sel ajal veidi rohkem mürada:) Eelmisel nädalal sain oodatud triibud kätte ???? Kui arvutada, siis tundub, et perioodi ette mõne päeva liitmine oli kasulik. Loodan, loodan, loodan väga, et seekord jääb püsima ja midagi ei juhtu, sest kolmandad isikud tekitavad räiget stressi. Kui hästi läheb, siis peaks laps märtsi keskel-lõpus sündima. Kui ei lähe hästi, eks siis proovib uuesti. Mehel õnneks üks laps juba varasemast olemas, ise aga sünnitanud ei ole. Loodan….

K, 38.

Minul peetus rasedus (7.nädal) veebruaris. Ja kuna see ei olnud esimene kord, siis soovisin lõpliku puhastamise jaoks ka seekord tabletti (eelnevatel kordadel ei olnud midagi väga hullu). Seekord oli mul hullumaja – ma reaalselt arvasin, et suren ära! Olin paar päeva palatis rasedate naistega (kõik olid 5+ kuud rasedad), ja seal ma siis oigama hakkasin. Ja sealt viidi mind sünnituspalatisse, kus ma siis üksi lihtsalt oigasin, see oli kohutav!!! Ka mina pole varem sünnitanud, aga mulje jäi siiski, et mu keha elas sünnitusvalud läbi. Mingil hetkel tundsin, et on vaja potile minna, ja siis oli nagu noaga lõigatult järsku kõik läbi ja valud/emaka kokkutõmbed kadunud.
Olen 32, samamoodi sünnitanud pole ja üritan 3 aastat..

-kastanipuu-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 11:36; 02.07 11:36; 10.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul siis oli mai lõpus lap ja peale seda päevad õigel ajal, nüüd, juulis jäid veidi hiljaks ja olid vähesema verega aga pikkuse mõttes normaalsed.
Olin rõõmus, et kõik toimib ja saab juulis veel proovida aga vahetult peale päevade lõppu lõi välja seen ja seda eriti hullult. Sain õnneks rohu suht kiiresti peale aga siiski on veel vaja taastuda. Mehele seda edasi anda ei soovi ja läheb see juuli meil vist raisku.
Oskab keegi öelda, kas seene ajal on üldse võimalik rasestuda?

Rõõmsaid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kirjutasin e-apothekasse ka küsimused ja ootan sealt vastust:
Olen 28 aastane, ühe lapse ema. Laps enam ei saa rinda juba umbes 6 kuud. Soov saada teine laps. Keha läks tööle ehk päevad algasid märtsis. Mai kuus lükkusid päevad edasi lausa nädala. Ma väga lootsin, et jäin juba rasedaks aga ei. Juunis hakkasin ka ovulatsiooni teste tegema. Juulis on päevad aga väga sassis! Pidid hakkama 08.07-09.07 aga pruunikalt hakkasid määrima 4.07-06.07. 09.07 hakkas taas määrima pruunikalt-punaselt ja nüüd on väga-väga rohke verega päevad juba teist päeva.
Soovitati mungapipart ja leidsin, et pakkuda on kaks erinevat ravimit:
1. AGNUCASTON TBL 4MG N30
2. PREFEMIN TBL 20MG N90
Kumba võtta, kumba jätta?
Soovitati ka foolhapet, selleks valisin selle:
INOFOLIC PULBER 2G + 200MCG N60
Tänan Teid abi eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 13:01; 11.07 14:36; 21.07 22:50; 27.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pruun määrimine enne päevi on mulle väga tuttav teema. Mul on viimased 10 aastat nii olnud, kusjuures vahepeal määris ka OV ajal. Kord aastal alati kontrollis käinud ja kõik korras. Enne esimest last olin mures samuti selle sama määrimise pärast ja palusin teisel arstil end üle kontrollida. Mulle tehti kõik võimalikud testid ja kõik korras. Ja kui siis last hakkasime proovima, läks kõik hästi. Peale 8 aastat Pille saime 4 kuuga triibud kätte ning kodus terve peaaegu 3 aastane kutt 🙂 niiet ära muretse 😉

Nüüd siis proovime väikesele kutile sõbra ka perre tuua. Päevad pidid hakkama 5 päeva tagasi, pruuni määrimist pole. Homme hommikul teen testi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vereanalüüs tehtud. Ipatsiendist vaatasin, et muud näidud normis, ainult prolaktiin üle 3 korra kõrgem. See imselt seetõttu, et alles imetan. Arsti vastuvõtt on juuli lõpus, siis kuuleb tema kommentaare, aga arvan, et hakkame ikkagi juulis juba proovima 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 14:23; 07.07 13:50; 11.07 23:36; 11.07 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vereanalüüs tehtud. Ipatsiendist vaatasin, et muud näidud normis, ainult prolaktiin üle 3 korra kõrgem. See imselt seetõttu, et alles imetan. Arsti vastuvõtt on juuli lõpus, siis kuuleb tema kommentaare, aga arvan, et hakkame ikkagi juulis juba proovima 🙂

Ro

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 14:23; 07.07 13:50; 11.07 23:36; 11.07 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niih, minul nyt 8 dpo ja hullult juba kibelen testima.

Kuna on kummaline sibulaisu ja võhm nulli läinud, siis on lootused kõrgele kruvitud 😛

Muid tunnuseid pole, tissid mul valulikud ka enne päevi, nii et sellest ei saa mina midagi järeldada.

Kas on keegi siin samal ajal testimisega alustamas? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dhelia, mina ei soovita nii vara testida 🙁

Sain eelmine kuu triibud 7 DPO, kuid tegu oli keemilise rasedusega ja varsti päevad platsis. (Tegin ka hcg, see langes 16-14-12-8) Seekord kindlasti ei testi enne, kui oletatavad päevad peaksid hakkama.

Loomulikult sinu enda otsus ja loodan et sul läheb kõik kenasti, aga kui tunned ennast, et oled selline inimene, kes oleks kurb, kui nii juhtuks, siis pigem ei soovita testida enne mens oletatavat algust. Keemilised rasedused on päris sagedased asjad, lihtsalt kui mitte testida nii vara, siis ei tea ja pole ka pettumust.

Kiireid triipe!

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 09:42; 02.07 11:05; 05.07 14:27; 12.07 14:33; 18.07 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Pidin sellel tsüklil uuesti vähemalt testidega ov-d kaardistama hakkma, aga vaatan et täna juba CD14. Jube kiirelt ja märkamatult on tsükli keskpaik käes ja magasin kõik maha 😀 Lasen siis selle kuu ka veel rahulikult üle, seksime nii nagu jumal juhatab 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 109 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.