Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )

Teema: Juulikuu triibupüüdjad!

Postitas:

Hei.
Kuna päevad nüüd vahepeal käisid õigelajal siis välistasin rasedust enda jaoks. Nüüdseks on kohe päevad läbi ja määrib nagu lõpus ikka. Rinnad on endiselt Valusad, suuremad ja solaariumis läks kõht toonuses või krampi. Tegin kolm erineva firma rasedustesti ning alla minuti tulid triibud.
Esimese lapsega polnud nn päevi. Ilmselt siis peaks olema raseduse katkemine, et päevad olid? Valusid pole olnud, kuid positiivne võib sellehipoolest mõndaaega olla?
Olen üsna skeptiline ning ei julge loota väga midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Kuna päevad nüüd vahepeal käisid õigelajal siis välistasin rasedust enda jaoks. Nüüdseks on kohe päevad läbi ja määrib nagu lõpus ikka. Rinnad on endiselt Valusad, suuremad ja solaariumis läks kõht toonuses või krampi. Tegin kolm erineva firma rasedustesti ning alla minuti tulid triibud.

Esimese lapsega polnud nn päevi. Ilmselt siis peaks olema raseduse katkemine, et päevad olid? Valusid pole olnud, kuid positiivne võib sellehipoolest mõndaaega olla?

Olen üsna skeptiline ning ei julge loota väga midagi.

Tee vereproov ja 2 tk erinevatel pärvadel. Kui langeb, siis kahju ja, kui tõuseb, siis lootust on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 16:25; 15.07 10:07; 15.07 10:12; 24.07 12:51; 25.07 12:14; 26.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist oli nädala sees ov. Mees tegi üllatuse ja tuli lausa nädala sees ööseks koju ????
Pp peaks hakkama kuu lõpu poole äpi järgi(aga eelmine kuu hakkas lausa nädal varem, et on sassis praegu jälle).
Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 16:25; 15.07 10:07; 15.07 10:12; 24.07 12:51; 25.07 12:14; 26.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ka märku endast ja dpo1 juures olen. Lap tegi paar päeva vist tsükli pikemaks aga pole hullu. 26 vs 28 päeva ei ole katastroof ????. Esimest korda üle pika ajataas rasestumise tuhin peal, et äkki nüüd ja äkki nüüd läheb õnneks. Oleks aeg juba ka ????. Ülejärgmisest tsüklist siis rihtudega, kuigi midagi viga kuskil pole.
Mailill, kus kaugel sa oled omadega? Loodetavasti käid veel siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heihei, mina ka ikka siin. ovulatsioon hakkab liginema, mis tähendab ohtrat toimetamist 🙂 samas hakkasime vist vara pihta liiga. lõpuks kujuneb nii, et nädal aega iga päev vaja seksida. mitte et ma kurdaks 🙂

läheme kohe reisile ka ja ov jääb ilmselt selle sisse. ehk aitab kaasa 🙂 rutiinist välja.

pean pöialt, maius 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis ka seekord ov aeg möödas ja jääb vaid tulemust oodata. Siinkohal mul küsimus targematele, kes seda ov toimumise asja rohkem jagavad. Nimelt oli mul see kord just ov toimumise paiku väga tugev hell tunne kõhus, kõht oli nagu paistes, nagu põrutav tunne oli nii istudes, püsti tõustes kui ka liikudes. Selle põhjal võib järeldada, et ov toimus?! Kui nii, siis millisele ajahetkele ov toimumises see viitab, kas näitab, et ov on kohe tulemas v on just toimunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream, see on tegelikult igal ühel erinev ning teada saab arsti juures kontrollides UHga. Endal mul see pigem selline vahetult enne lõhkemist. Ja samas on erinevaid arvamusi miks üldse valutab: kas sellest, et munarakk valmib ja kasvab, kas sellest et lõhkes ja vaba vedelik kõrvetab kõhuõõnes jne. Mul endalgi sel korral ka oli tugev valu ja täpselt seal pool kus folliikel oli. Andis ikka alla poole päeva tugevalt tunda nii alakõhtu, külge, kui selga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jäin viimati rasedaks just sellise ovulatsiooniga, et tugevalt oli tunda. kahjuks see oli keemiline ja katkes varakult. aga kuna mulle tundub see ovulatsioonivalu nüüd hea märgina, siis ootan ise seda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njah, eks tõehetk saabub siis järgmisel nädalal. Tekkis selline mõte lihtsalt sellepärast, et kuna sellele valulikule päevale eelneval päeval ja samal päeval me ei toimetanud, eelnevatel ja järgnevatel aga küll ja kuna munarakk on ka ju tegelikult 24 tundi viljastumisvõimeline ning seemnerakud suisa mitu päeva, siis tegelikult ju kõik võimalik. Ise olen jäänud ühel korral varem rasedaks ühest ja ainsast kaitsmata korrast kuu keskel, ühel korral toimus see viljastumine kuskil 30. tsüklipäeva paiku ja kolmel korral, kui olime ca aasta üritanud, pingsalt keha jälginud, ajatanud jmt, mingil põhjusel möödus kuu märkamatult, oli kiire ja oli täielik pingelangus, kus rasestumise täiesti ära unustasime ja siis jäingi rasedaks. Kusjuures ühe korra puhul oli nii, et kuna mees sõitis reisile, olime viimati koos ca 5-6 päeva enne basaali tõusu ning selles piisas. Selle 30. tsüklipäeva paiku rasestumisega oli nii, et läksin rutiinsesse kontrolli, ise veel pabistasin, et ei tea, kas jõuangi sinna, et äkki PP platsis. Visiidil tegi aga arst UH ja rõõmsalt teatas. et mis sa siin veel oled, vut-vut koju ja tegudele – lihtsalt nägi seal suurt, prisket folliikuli, mis kohe-kohe lõhkeb 🙂 Ja rasedaks ma seekord jäingi! Ja rasedust arvutati mul mitte PP järgi, vaid liideti sellele 2 n juurde. Alati pidin UH-s seda mainima, sest korra kohkus arst seal ära, et laps 2 n arengust maas (PP järgi oli vähem, mis pidigi nii olema), mis minu tükli pikkust arvestades, oli väga õige arvestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 22:08; 17.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksisin siia nüüd siis õhtul veel ära. Kuna olen mõnda aega teadlikult eemale hoidnud siit, siis kuidagi on tuhin peal lugeda kõiki uusi teemasid. Muidugi mitte neid, kus ainult triiipe kõik saavad, sest see teeb natuke haiget, aga muidu on õnnestujate üle hea meel ikkagi.
2 nädalat veel kannatada. Ootaja aeg on lõputu pikk ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen natuke segaduses hetkel.
Täna CD11 ja alates eilsest määrib. Mitte õrnroosat, vaid pigem kohe tumepruuni. Mitte väga tugevasti, aga pesukaitse peab siiski kogu aeg all olema. Lugesin, et see võib olla, et kui ovulatsioon on toimunud, siis östrogeeni langusest. Aga see ei saa teemaks olla, kuna Clearblue Advanced alles vilgub (täna ja eile) ja ka päevaliselt on CD11 liiga vara. Eelmine kuu oli mul keemiline rasedus, kuid päevad tulid õigel ajal. Mul ei ole kunagi sellist asja elus olnud, ei pea vajalikuks nüüd arstile ka jooksuga tormata, aga kas keegi saaks oma kogemusi jagada?

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 09:42; 02.07 11:05; 05.07 14:27; 12.07 14:33; 18.07 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, järgnev jutt ja küsimus on sulle. 🙂
Ma vist hakkan lolliks minema, aga viimased päevad, peaaegu nädal on peale igat söömist pool h hiljem näljatunne taas peal, konstantselt on kõht tühi kuigi söön korralikult. (Varem pole sellist asja olnud). Ja pole ka metsikult vedelikku tarbinud, et pidevalt vetsuvahet käia, aga ikkagi käin. Ov testide järgi küll oli ov ära ja nyyd tühi ring ja pâevad ka olid 2 päevase hilinemisega ja pigem tavalisest vähega verega. Nüüd istun tööl ja tahaks teha rasedustesti sest ma ei tea mis see siis nüüd olgu. Ahjaa, vaid soolane isutab koguaeg. Ilmselt see ikkagi kuumadest ilmadest vist kuna ov testid ju toimivad, aga no maitea. Vâgaväga veider. Loen oma juttu ja õudusega mõtlen, et kõlan nagu vahel siia eksivad inimesed, et ma koguaeg väsinud kas võin olla rase ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

☝️ käisin kiirelt apteegis ja tava test negatiivne. Ikka kuumad ilmad vist mõjutavad. Täitsa lollakas ikka ????, aga siis triipude ootel ikkagi ja ehk ònnestub sel kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, oleme triipe püüdnud ei-tea-juba-mis-ajast. Oleme olnud avatud ja pole kaitsevahendeid kasutanud 2009 aastast. 2011 jäin rasedaks, kuid 9ndal nädalal südamelööke polnud. Rohkem pole õnnestunud rasedaks jääda. Eelmisel aastal läbisime erinevad uuringud. Augustis uus arstiaeg… kõik on justkui korras aga kusagil peab olema mingi error, et rasedaks ei jää. Vanus on 33, kaks teismelist bioloogilist last on olemas. Iga päevaga läheb lapsesoov suuremaks… aga iga kuu on ikka õhkõrn lootus, et äkki nüüd… ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imbun ka vaikselt siia teiste sekka… 🙂 Me oleme ka triipude jahil, aga alles ca 2 kuud. Meil on üks väike tibu kodus olemas, vanust 1 aasta ja 4 kuud. Tibule üritame seltsilist ka saada. Ma lõpetasin just rinnaga toitmise ära, aga kuna korrapäraseid päevi ei ole, ei oska väga seda õiget voodis müramise aega ka sättida 🙂 Eelmisi rasedusetriipe püüdsime ligi 2 aastat. Tookord ostsin meeleheites Pregnacare Conception vitamiine. Kuu aega võtsin ja triibud tulid 🙂 Nüüd ostsin ka, karp hakkab tühjaks saama, aga ei miskit. Ehk oli see tookord puhas õnn ja juhus, ei tea. Loodan, et kui regulaarsed päevad taastuvad, on triibud kärmed tulema. Aastaid oodata küll ei tahaks, vanus hingab ka vaikselt kuklasse 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ikka püüame. Augustis saab ebakorrapärast proovimist juba aasta. Ovulatsiooniteste ei tee juba mõned kuud, sest kõik toimis ilusti ja arst soovitas neid mitte enam teha ja nendele mitte keskenduda. Küll aga ütleb mu enda organism, millal on õige aeg, seega veidi ikka jälgin seda. Vahel näeb seda voolusest aga üldiselt annab kõhuvalu sellest märku. Nii ka sel kuul. Enne eeldatavat ovulatsiooni õnnestus meil proovida kahel korral – 4 päeva ja 1 päev enne eeldatavat ovulatsiooni. Siis tuli kõhuvalu ja proovisime sel päeval uuesti. Sellest on nüüd 4 päeva möödas. Üleeile hakkasid sarnased kõhuvalud ja rinnad (nibud) läksid valulikuks. Ei teagi nüüd, kas see tavaline paari nädala pärast asetleidvatest päevadest tingitud või millestki muust.
Kuidas kogenumatel, kas rinnad lähevad nii kiiresti valulikuks ja kas kinnitumist on niimoodi tunda ja nii ruttu?

Rõõmsaid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma andsin lapsele 1a1.5k rinda. Päevade taastumiseks läks aega 3-4 kuud. Kui hakkasid siis läksid ka koheselt väga ebaregulaarseks. Sain nõu ja võtan erinevaid ravimeid, et hormoonid paika saaksid. Loodan, et päevad algavad kiirelt, regulaarselt ja saate pigem varem kui hiljem triibud! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mari81
Minul oli nii, et ovu oli läbi, pesastumine toimus teel tööle. Tean seda, sest hommikul oli pesu puhas, tööl tualetti kasutades oli roosakas lima pesul. Kuna päevad pidid hakkama alles mitme nädala pärast siis helistasin oma naistearstile. Viimane andis ka pesastumine lootust, et võib esineda verejooksu ja see siis võikski olla sellinne tulemus mu pesul. Nädal hiljem tegin super varajase rasedustesti (töö oli kemikaalidega ja füüsiline nii, et pidin kohe haiguslehele jääma) ja tulemus oli kaks rasvast joont!
Muid sümptomeid ei olnud mitu kuud, v.a. väsimus, mis võis tuleneda ka pingelangusest. Rinnad ei läinud minul üldse hellaks. Küll aga hakkasin oksendama, meeletult. Lausa nii, et käisin ka EMOs tilguti all. Hoian Sulle pöialt!
Unimüts

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 13:01; 11.07 14:36; 21.07 22:50; 27.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebaregulaarne ja väga vererohke menstruatsioon, mis üleöö muutub üli väheseks määrimiseks. Ja nüüd peale vahekorda vere eritus?! Mis mu kehaga toimub?! Kui esimene laps pesastumine siis toimus ka määrimine, sest pesastudes eritus veri aga see määris pesu roosakalt. Nüüd oli paber punakas, nagu oleks päevad.. Mul ei ole päris enda oma. Viimased kaks korda olwn käinud ITK valvearstil. Enne seda olin rase ja ämmaemanda “käe all”. Enne rasedust günekoloog on ise dekreedis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile!

Otsustasime mehega, et saame ka teise lapse. Esiklaps saab 26ndal aastaseks. Tahtsime alati väikese vahega. Puhtjuhuslikult tegin ov testi reedel ja see oli tugeva teise triibuga, õnneks just eelmisel päeval asjatasime mehega ja ka reedel, laupäev ja pühapäev jäi vahele. Ov aja järgi peaks menstruatsioon algaba 30.07/01.08 paiku, eks näis siis. On muidugi palju loota, et juba õnnestus, sest esiklast ootama jäämiseks kulus pool aastat.

Palju õnne kõigile, kel triibud juba käes ja edu neile, kes veel üritavad! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul rinnad siiani valusad ja kohati kõhus valud. Täna sai nädal viimasest proovimisest ja ei suutnud kannatada, ning tegin testi, mis oli kahjuks negatiivne.
Oh tuleks ometi need triibud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Liitun ka Teie triibupüüdmiskatsetega.

Natuke endast – vanus 27, kahe lapse ema (vanusteks 7 ja 3)

Loobusin pillidest jaanuaris sooviga rasestuda. Teadsin kohe, et keha võtab omajagu aega taastumiseks , seega ei stressanud selle teemaga üldse.
Siis aga hakkas jant pihta.
Esimene tsükkel tavaline 28 päeva nagu pillidega
Teine tsükkel 41 päeva – arsti soovitas paar tsükklit jälgida, kas tsüklihäire hormoonide järsust muutumisest seoses pillide ära jätmisega või midagi tõsisemast.
Kolmas tsükkel – 52 päeva
Neljas tsükkel – täna kärs tsükli 55 pärv…

Õnnetuks teeb, mis nüüd. Olen mõlema lapse eel söönud samu pille, nüüd on aga kõik nii sassis et masendus tuleb

Niipalju kui lugenud olen, siis tsüklihäire puhul eeldatavasti anovulaarne tsükkel ning rasedaks ei jäägi…

Eks muidugi võtan arstiga lähiajal ühendust,
tahaks oodata järgmiste päevade alguse ära…hetkel pole märkigi, et need algaks…
Peast olen ise end miljon korda rasedaks mõelnud ja testidel näen kah olematuid triipe 😀

Soovin kõigile triibupüüdjatele kiireid triipe ja kõigile triibusaanutele imelist ooteaega 🙂
Katu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algab sûgisel ivf teekond. Saan veel püüda 2kuud, aga siiani 2aastat tulutult. Vanust 30, näidud korras. Teemegi núûd uued Uuringud mehega enne ivf.
Ikka loodan veel viimase hetkeni, et õnnestub ikka loomulikult. See nädal mul ov, ûritan ikka pingevabalt võtta.

Bianca

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 23:58; 27.07 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab IVF juba uuel nädalal, pp peaks pühapäeval tulema. alles aasta proovimist saab täis, aga mehel proovid korrast ära ja arst ei andnud erilist lootust loomulikuks rasestumiseks. Natuke kipitab et äkki ikka kuidagi saaks, aga samas ega ei taha aastaid loota ja oodata ka tühjalt. IVFi õnnestumine võib ju sama moodi mitu aastat võtta.

RM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka nüüd teie seltskonda tagasi. Laupäeval oli 7+2 katkemine. Nüüd tuleb mõned tsüklid oodata ja siis äkki uuele katsele. Kuigi hetkel toob juba uuest rasedusest mõtlemine hirmu peale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile!

Otsustasime mehega, et saame ka teise lapse. Esiklaps saab 26ndal aastaseks. Tahtsime alati väikese vahega. Puhtjuhuslikult tegin ov testi reedel ja see oli tugeva teise triibuga, õnneks just eelmisel päeval asjatasime mehega ja ka reedel, laupäev ja pühapäev jäi vahele. Ov aja järgi peaks menstruatsioon algaba 30.07/01.08 paiku, eks näis siis. On muidugi palju loota, et juba õnnestus, sest esiklast ootama jäämiseks kulus pool aastat.

Palju õnne kõigile, kel triibud juba käes ja edu neile, kes veel üritavad! ????

Hei. Oleme koos siis nö ühel maal, meie väiksem saab ka lähinädalatel 1a(suurem meil pubekas juba). Me püüame juba mitu kuud. Mens peaks ka mul umbes 29-30 hakkama nagu sinulgi 🙂

Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 16:25; 15.07 10:07; 15.07 10:12; 24.07 12:51; 25.07 12:14; 26.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile!

Otsustasime mehega, et saame ka teise lapse. Esiklaps saab 26ndal aastaseks. Tahtsime alati väikese vahega. Puhtjuhuslikult tegin ov testi reedel ja see oli tugeva teise triibuga, õnneks just eelmisel päeval asjatasime mehega ja ka reedel, laupäev ja pühapäev jäi vahele. Ov aja järgi peaks menstruatsioon algaba 30.07/01.08 paiku, eks näis siis. On muidugi palju loota, et juba õnnestus, sest esiklast ootama jäämiseks kulus pool aastat.

Palju õnne kõigile, kel triibud juba käes ja edu neile, kes veel üritavad! ????

Hei. Oleme koos siis nö ühel maal, meie väiksem saab ka lähinädalatel 1a(suurem meil pubekas juba). Me püüame juba mitu kuud. Mens peaks ka mul umbes 29-30 hakkama nagu sinulgi ????

Muna ????

Oh kui vahva ju! 🙂

Ma eelmine kord sain nii vahvasse pisikesse salajasse fb gruppi triibupüüdjatega, et nii tore oleks seekord jälle 😛

Hoiame üksteisele pöidlaid! ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan ka siia midagi siis. Hetkel CD25, kuna peale lappi läks tsükkel 2 päeva pikemaks, siis pühapäevaks näitab mitteoodatavate päevade algust. Oleks vaid nii, et need ometi ei hakkaks. Eile – üleeile tuli järsku selline väsimus ja nagu jääks haigeks tunne peale, eile lausa iiveldas mingi hetk. Täna aga juba selline tunne, et alakõht kergelt hell. Nüüd ootangi, et kas lõpuks tulevad need pikalt oodatud triibud või ikkagi päevad. Hoian meile kõigile kõvasti pöidlaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käivad nüüd aeg-ajalt alakõhus/munasarjades tuiked, ideepoolest võiks pesastumise aeg olla. Esimese lapse puhul mäletan, et pesastumise ajal oli õrn heleroosa määrimine. No näis, kas loodan nüüd asjata või asja eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.