Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

Näitan 19 postitust - vahemik 91 kuni 109 (kokku 109 )

Teema: Juulikuu triibupüüdjad!

Postitas:

Mina va kärsitu tegin testi täna. Muidugi negatiivne. Aga tundub et see kuu ei õnnestunud jah, kõik sümptomid viitavad pp algusele ????
Mis seal ikka, aina edasi 🙂 kuugi tahtsime väikest vanusevahet põnnidele, aga no seda ei saa valida kuidagi ????

Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 16:25; 15.07 10:07; 15.07 10:12; 24.07 12:51; 25.07 12:14; 26.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina va kärsitu tegin testi täna. Muidugi negatiivne. Aga tundub et see kuu ei õnnestunud jah, kõik sümptomid viitavad pp algusele ????

Mis seal ikka, aina edasi ???? kuugi tahtsime väikest vanusevahet põnnidele, aga no seda ei saa valida kuidagi ????

Muna ????

Aga tegelikult on sul aega ju veel, ilmselt vara veel, et test positiivne oleks. Ma loodan, et mingit pp sul ei alga 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käivad nüüd aeg-ajalt alakõhus/munasarjades tuiked, ideepoolest võiks pesastumise aeg olla. Esimese lapse puhul mäletan, et pesastumise ajal oli õrn heleroosa määrimine. No näis, kas loodan nüüd asjata või asja eest.

Minul oli keemilise raseduse eeldatava pesastumise ajal roosakas määrimine, praeguse rasedusega polnud mitte midagi tunda ega märgata peale basaali languse, millele järgnes tõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 22:04; 10.07 09:53; 25.07 14:26; 30.07 12:58; 01.08 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hakkaski pp ????
Aina lühemaks läheb iga kuu tsükkel, ei oskagi ov ennustada(kui üldse toimub).
Uuel kuul vb ov testid appi võtma

Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 16:25; 15.07 10:07; 15.07 10:12; 24.07 12:51; 25.07 12:14; 26.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Clear Blue ovulation test näitab, et ovu on low siis vist ei ole rase jah? 😀
Peast rase juba..
Naised saunas rääkisid, et ovu test näitab raseduse ära aga see on siis nendega, kus tekivad triibud (pos. ovu. korral)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 13:01; 11.07 14:36; 21.07 22:50; 27.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul praegu ov aeg. Munasari annab tunda mitu päeva juba, vahekorras olnud úlepäeviti. Esmasp arst vaatas, et ov lähiajal tulemas ja folliikul kasvab. Täpselt sama munasari ongi valus. Täna on kohe tugev valu sealpool. Ei teagi, kas núûd ära toimunud või toimub..
Kuidas teil olnud, kas munasarjas valud tähendavad peatset ov toimumist või ov ära olnud??
Ma pole teste ammu teinud enam.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 23:58; 27.07 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad peaksid hakkama mul 31 juuli või 1 august aga testid näitavad juba 26ndast augustit rasedust, täna aga hakkas helepruunikas voolus, kohkusin nii ära sest arvasin et olen juba rase.
Kas on mingi võimalus et lihtsat määribki natuke või mis ma tegema peaks sellises olukorras?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:11; 30.07 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad peaksid hakkama mul 31 juuli või 1 august aga testid näitavad juba 26ndast augustit rasedust, täna aga hakkas helepruunikas voolus, kohkusin nii ära sest arvasin et olen juba rase.

Kas on mingi võimalus et lihtsat määribki natuke või mis ma tegema peaks sellises olukorras?

Võib ka niisama määrida, kui pole punast verd ega kõhuvalu. Mina olen ülemuretseja ja käiks kindlasti hcg-d mõõtmas, et näha, et see ilusti tõuseb ja räägiks arstiga.
Mina sain oma keemilise rasedusega ka kergelt posiiivse testi ja ka vereproov näitas veidi kõrgemat hcg-d, kuid kuna selle aja kohta oleks pidanud näit ikka palju kõrgem olema, siis ei lootnudki midagi ja päevad hakkasid mõni päev hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 22:04; 10.07 09:53; 25.07 14:26; 30.07 12:58; 01.08 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad peaksid hakkama mul 31 juuli või 1 august aga testid näitavad juba 26ndast augustit rasedust, täna aga hakkas helepruunikas voolus, kohkusin nii ära sest arvasin et olen juba rase.

Kas on mingi võimalus et lihtsat määribki natuke või mis ma tegema peaks sellises olukorras?

Mul esimese lapse ajal hakkas ka mingiaeg helepruun/beezikas voolus, eriti just peale vahekorda nt, aga lapsega oli kõik korras ja endaga ka, mingiaeg asendus see tavalise voolusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti juba pool aastat triipe püüdmas. Homme on mu sünnipäev ja peaksid ka päevad algama. Parim kink oleks, kui ei algaks :). Varsemast 1 laps. Arsti poolt “terveks” tunnistatud. Mehe näitajad pole just super-lux, kuid lootust on, ragu arst ütles.
Hoiame pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juulikuu püüdmine läks nii: Proovinud 9 kuud. Juuli alguses kirjutas viljatusarst esimest korda Duphastoni 10 tabletti tsükli teises faasis, sest luteaalfaas oli liiga lühike. Andis saatekirjad analüüsideks tsükli 2-5 päeval ja saatekirja mehele spermogrammiks. Sõin juurde omal algatusel B6 ja B12 vitamiini, Pregnacare Conceptionit ja peale OV sõin viilukese ananassi koos südamikuga viie päeva jooksul. Olen paar kuud ka maca pulbrit natuke lisanud smuutidele. 10DPO sain õhkõrna triibu! Nüüd on muidugi suur hirm, et kas jääb püsima. Kas B6 vitamiini 50mg päevas edasi võtta? Ämmaemandale tasub minna alles 8. nädala paiku ju, enne seda ei ole kuskilt küsida. Kas kellelgi kogemusi B6 ja B12 võtmisega peale positiivset testi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juulikuu püüdmine läks nii: Proovinud 9 kuud. Juuli alguses kirjutas viljatusarst esimest korda Duphastoni 10 tabletti tsükli teises faasis, sest luteaalfaas oli liiga lühike. Andis saatekirjad analüüsideks tsükli 2-5 päeval ja saatekirja mehele spermogrammiks. Sõin juurde omal algatusel B6 ja B12 vitamiini, Pregnacare Conceptionit ja peale OV sõin viilukese ananassi koos südamikuga viie päeva jooksul. Olen paar kuud ka maca pulbrit natuke lisanud smuutidele. 10DPO sain õhkõrna triibu! Nüüd on muidugi suur hirm, et kas jääb püsima. Kas B6 vitamiini 50mg päevas edasi võtta? Ämmaemandale tasub minna alles 8. nädala paiku ju, enne seda ei ole kuskilt küsida. Kas kellelgi kogemusi B6 ja B12 võtmisega peale positiivset testi?

Kas Eestis ei ole nii, et kui juba viljatusravi käib, siis kohe kutsutakse vereproovi tegema? Ja esimene uh määrati ka viljatusravi arsti juures juba 6+1, siis on südametöö juba näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 22:04; 10.07 09:53; 25.07 14:26; 30.07 12:58; 01.08 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis ei ole nii, et kui juba viljatusravi käib, siis kohe kutsutakse vereproovi tegema? Ja esimene uh määrati ka viljatusravi arsti juures juba 6+1, siis on südametöö juba näha.[/quote]

Mulle ei öeldud selle kohta midagi.. ma pidin minema viljatusuuringuteks vereproovi andma järgmise tsükli 2. päeval, aga seda tsüklit ei ole siiani alanud, sest sain positiivse testi. Viljatusarst on praegu puhkusel ka, meilile ei ole vastust saanud. Mul ei ole mingit nä “Oma arsti” kahjuks. See, kes Duphastoni kirjutas, nägi mind esimest korda juuli algul.
Igaljuhul ei oska ma siiani selle B6 ja B12 vitamiini jätkamise kohta seisukohta võtta, loen vastukäivaid uuringuid, aga tundub et 25 – 50 mg päevas võiks olla ohutu, samas päevapealt lõpetamine võiks olla ohtlik lootele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates postitusi, siis väga palju on POS rasedusteste ning rõõmu-uudiseid. Palju õnne kõigile! Tundub, et selle aasta soe juunikuu toob meile jaaniussikesi päris palju 2021 kevadesse. 🙂 Kade meel lausa lugeda.

Ise püüan nüüdseks 10-11 kuud triipe, seljataga 2 peetumist selles vahemikus (1 laps olemas juba, 11a). Mehega oleme mõlemad terved ja peaks justkui toimima. Aga pärast teist peetumist loobusin üritamast, kalendri vahtimisest, OV testidest jne. Samuti pole pikka aega enam siin kirjutamas käinud – lihtsalt vahest loen. Eks näis, kas ja millal saatus naeratab. 🙂

Edu teistelegi, kes üritavad ja palju triipe!! 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates postitusi, siis väga palju on POS rasedusteste ning rõõmu-uudiseid. Palju õnne kõigile! Tundub, et selle aasta soe juunikuu toob meile jaaniussikesi päris palju 2021 kevadesse. ???? Kade meel lausa lugeda.

Ise püüan nüüdseks 10-11 kuud triipe, seljataga 2 peetumist selles vahemikus (1 laps olemas juba, 11a). Mehega oleme mõlemad terved ja peaks justkui toimima. Aga pärast teist peetumist loobusin üritamast, kalendri vahtimisest, OV testidest jne. Samuti pole pikka aega enam siin kirjutamas käinud – lihtsalt vahest loen. Eks näis, kas ja millal saatus naeratab. ????

Edu teistelegi, kes üritavad ja palju triipe!! ????

See on kaks aastat vana teema, selle aasta oma on veidi allpool 2020 aastaarvuga. Mõistlik oleks sinna kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi triibud käes, 3.07. Jookseb arsti sõnul kolmas nädal kuna UH ei näita midagi aga HCG 400, vanus 31.
Kuigi nagu ei osanudki oodata, aga üllatus igaljuhul vägev.
Kuna olen esmarase on palju hirme ja kahtlusi ja muidugi kardan katkemisi/peetumisi.
Kõigile edu ja tugevust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina ka püüdjate nimekirjas. Oleme siis juba 5 kuud üritanud. Olemas kaks last, kohe 14 aastaseks saav ning sügisel 12 aastaseks saav. Soovime väga pesamuna. Vanus on juba üle 40. Kibedasti olen nutta saanud 4-l korral. Uhh, ei aita see teadmine, et kaks toredat last olemas, midagi ei ole ju lahti, kui ei õnnestu…. ja, et ära mõtle, lase vabaks. No ei ole see nii lihtne midagi. 1-2 päeva peale päevade hakkamist rahunen maha, ovulatsiooni eel ja selle ajal olen ka rahulik. Hullus hakkab aga pihta nädal ennem eeldatavate päevade algust. Vahetasin ka arsti. Vana arst laitis mõtte maha ja ei suvatsenud isegi PAP-testi teha, rääkimata muudest analüüsidest. Sain uue arsti, rääkisin pesamuna soovi ära, sain kohe kõik analüüsid, lasin ka hormoonide talitlust vaadata. Vastused paljulubavad, kõik hormoonid korras ning vajalikud vitamiinid samuti. Kilpnääre samuti korras.
Sööme siis mehega rasedust soodustavaid vitamiine. Mees siis sperma kvaliteeti parandavat toidulisandit, mina foolhapet ja samuti munasarjade- ja munarakkude tööd stimuleerivat vitamiini. Olen ka proovinud ovulatsiooniteste teha, et olla kindel, kas ovulatsioon ikka on arvataval ajal….. loodame ja ootame. Vabaks on rakse lasta oma mõistust, mina seda lihtsalt ei oska. Uurn vaikselt ka viljatusravi uuringuid. Võib olla, et organism vajab stimuleerimist, vanus ju juba seal maal. Jõudu ja jaksu kõigile, ehk saame peatselt oma triibud kätte ja teise osakonda kolida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lõim on 2 a vana!!!! Kas tõesti uues postitajad ei vii end enne eelnevaga kurssi, et kuidas kaaskannatajatel läheb, vaid kohe lendavad syvenemata enda teemaga peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEE TEEMA ON 2018 AASTA TEEMA!!!

Olge kenad ja leidkem ikka 2020 aasta teema ja kirjutame kõik ühiselt seal! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 91 kuni 109 (kokku 109 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulikuu triibupüüdjad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.