Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni alguse lapsele

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Juuni alguse lapsele

Postitas:

Mida vaja oleks suve alguse lapsele varuda? Kas rohkem pika või lühikese varrukaga bodysid? Kas vankrisse(korv) alla oleks vaja ka mingi tekike või midagi osta, et mõnusam oleks? Mis veel, mille peale ise ma äkki ei tulekski?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sünnib ka juuni alguses. Olemas on eelmistest lastest nii pika kui lühikese varrukatega bodysid, kui ka kõike muud kraami.
Ikka ilmast oleneb ju, mis selga saab. Osta pooleks, nagu eelmine Kägu soovitab.
Mina otsin praegu fliisist või mõnest muust soojemast materjalist kombekat suveks. Et oleks kapuutsiga ja käe-jalaotsad kinnised, aga muidu õhuke. Esiteks hea haiglast koju tuua, hiljem hea õhtuti õues vankris lapsel olla. Eestis pole kohanud, ilmselt tuleb tellida.
Siis varu väikeseid pükse, millel oleksid jalad kinnised, sest sokid kipuvad siputamisega jalga laskma, aga tugeva kummiga mina ei taha panna lapsele, et järsku soonivad jalgu.
Tekki ei osta, sest haiglast antakse koos lapse sünniga kingituseks tekk ja padi. Selle padjaga ei ole muidugi paar aastat midagi teha, aga tekk on hea suurusega.
Kuna praegu on ikka poes üht-teist saada, siis osta parem jooksvalt, ei jää pärast midagi seisma ja kasutamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütar sündis mai lõpus. Esimesed paar päeva panin talle õues nn vatiiniga tudukombe, aga ülejäänud suvi oli vaid batistist pluusides või õhukesest trikotazist hõlmikpluusides. Enamiku aja vaid mähkme või palja tagumiku peal ning sokikesed jalas ja mütsike peas. Kuuma ilmaga oli peal batistist lina jahutuseks ja õhtu poole panin flanellist lina kahekordselt peale.

Kui jäi hilisõhtul kärusse magama, panin Tallinna paki magamiskoti sisse. Samast pakist oli ka õhuke tuukrimüts. Õhtul (pigem öösel, nt Jaaniööl) oli pikkade sipukate ja pikavarrukaga pluusi/bodyga. Mõnikord ka sama õhukese vatiiniga tudukombe ja puuvillaste kinnastega.

Tegelikult ei saanud ma kuni septembrini aru, mida tehakse pikkade varrukatega bodydega :D.

Aga noh, kes teab, äkki on see suvi külm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide vastsündinule on väga hea riietusese need nn tudukombed. Ma esimese lapsega algul ei ostnud, teisega olin targem. Just vastsündinule väga head – ei pea üle pea tõmbama ja jalaotsad on ka kaetud, ning osadel on ka varrukaotsad käe peale pööratavad(ei kriimusta ennast).Väga mugav. Meil oli teine laps juba sünnitusmajas tudukates ja edaspidi alguskuudel neid peamiselt kasutasimegi(venna pisikesed bodyd jäidki seisma), ta küll talvelaps, aga ka suvelapsele väga head kui ei ole just üle +25 sooja. Iseasi, vastsündinule on väikeste numbrite valik nigel. Täpselt ei mäleta aga minumeelest ostsin Mothercare’st alustuseks vist isegi mitte newborn vaid nö tiny baby tudukad, sest tihti upuvad need isegi 56 cm beebid nr 56 riietesse ära, lühematest rääkimata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni alguse lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.