Esileht Lapse ootamine Juuni beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )

Teema: Juuni beebid 2019

Postitas:

Tere.Kas siin juuni kuu beebisid ka juba liigub.Mina sain oma õrna triibu täna kätte.Rõõm on kohe väga suur ja raske uskuda.Vasak munasari torgib ja hetkel selline päevade moodi valu ka.Kalkulaator andis tähtajaks 05.06.18.Kodus ootamas kaks plikatirtsu.8 aastane ja 1.6ne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siin paar päeva jälginud, et kas tuleb veel juurde. Mina ise sain pos. vastuse pühapäeval 23.09. Siis oli 3+5. Aga kahtlus oli varem, sest pea käis ringi, vererõhk oli kõrgem ja korra ka iiveldas. Lisaks on minu jaoks tunnus, et kõhu pealt ei tohi püksid pigistada. Teksapüksid teevad kohe liiga. TA peaks olema 4.06.19. Kolmas laps tulekul. Arstile ei kiirusta. Vast paari nädala pärast panen aja. Hetkel 4+2.

B

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 06:56; 03.10 12:10; 12.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma õrna triibu kätte 20.09. Päevade järgi tähtaeg 03.06. Eelmine rasedus katkes ja loodan, et seekord läheb kõik kenasti. Arsti aeg 22. oktoober.

cathie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 16:47; 22.10 17:20; 22.10 21:25; 26.10 23:22; 22.11 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Sain ka oma triibud kätte ja olen kohe väga-väga rõõmus. Tulemas siis teine laps, esimene on 1,3a.
Arstile veel ei kiirusta, arvatavasti panen aja, kui nädalaid kuskil 7-8.
Praegu siis 4+6 ja äpp näitab tähtajaks 1.juuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sain samuti oma kauaoodatud triibud. Eile hommikul tegin Biocard 10ml/u eriti varajase testi ning polnud kindel, kas tegemist on päristriibu või kuivamistriibuga. Täna aga jõudsin vabalt võtta, juua-süüa ja korduvalt vetsus käia, enne kui kiusataus must võitu sai ning Apotheka 25 ml/u testi tegin…kohe ilmus teine roosa triip.

Rahulikku ootusaega kõigile siinsetele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka VIST juuni beebides. IVF katse õnnestus. Tänane VT oli 667. Siirdati 2tk. Seega võib ka kaksikud olla. Siis võin hoopis ka maibeebides olla, üldjuhul ju kaksikud sünnivad veits varem. Prg näitab TA 12.06.

Olen väga õnnelik ja ootan UH. Nädalaid peaks 4+2 olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile günekoloogil. Poleks üldse nii vara läinud aga kimbutama hakkas seen. Sain ravi peale. Tehti ka UH ja nähti rasedust. Midagi muud mitte. Eile sai ikkagi alles 5+0. 11.10 lähen tagasi ????. Siis peaks küll süda ja kõik näha olema.

B

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 06:56; 03.10 12:10; 12.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka teie sekka. Poleks elu sees uskunud, et mul lapsi nii palju saab olema 😀 Mul on praegu 3 last, kaks esimest juba suured (19a ja 16a), kolmas, kes pidi jääma pesamunaks, saab kohe 2-aastaseks. Ja nüüd siis sain jälle triibud (alles 4 nädalat sai täis). Meil oli abikaasaga ainult üks hetk, kus kaitsevahendit ei kasutanud ja ei uskunud, et kohe “näkkab”, sest ma ei ole enam esimeses nooruses (37a) ja viimaseis triipe püüdsime 7 kuud. Aga läks nii, et kohe sellest ühest korrast jäin rasedaks 🙂 Arstile lähen oktoobri lõpus, kui 7 nädalat on täis. Oli üllatus, aga oleme mehega väga õnnelikud ja põnevil. Tegelikult on isegi hea meel, et viimastel lastel ka väike vanusevahe tuleb, saavad koos kasvada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere-tere:) minul õnnestus täna esimesed triibud saada ja nädalaid täpselt 4! Seekord pärast ovulatsiooni temperatuur 37 juures püsinud ning valud alakõhus ja rinnad pole iial selliselt pakitsenud.
Kuna tegemist esimese rasedusega, siis ei teagi, kas rõõmusõnumit mehega jagada või pigem oodata esimene arstikülastus ära, et kindel oleks..
Tegelikult seoses arstiajaga – kui veel raseduseaimu polnud broneerisin aja ITKsse (2 nädala pärast) ja nüüd mõtlengi, kas peaks tühistama ja veel natuke ootama või siiski ära käia (kuigi arvele sooviks ilmselt Pelgus võtta). Mis arvate, kas 6 nädala pealt on arstivisiit mõttekas?

Tänud ja päikest teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 nädala paiku on täiesti okei minna visiidile.

Palju palju õnne! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma arstile aja alles 24 oktoober.siis on täpselt 8 nädalat.viimased 3 päeva piinab juba ka hommikuti iiveldus.noo see on küll asi mida üldse ei oota eelmise lapsega olin kui voodihaige.Pilt tahtis pidevalt taskusse vajuda.vererõhk kipub ka madal olema.olin kolm kuud töölt haiguslehel.kaalust alla võtmine oli muidugi hea..loodan seekord natukenegi leebemalt läbi ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 15:46; 24.11 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist, sain ka õrna triibu 8.oktoober kätte ja täna 10.oktoober oli juba 2 tugevat triipu! ????☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka, õrnad triibud sain kätte 10.10, eile tegin päevasest uriinist tundlikuma testi ja olid tugevamad triibud, täna hommikul tegin uuesti, aga teise testi ning tulid jällegi heledamad.

Loodan, et uuel nädalal juba rasvased triibud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et siia veel meid lisandunud! Palju õnne teile! 🙂

Endal siiamaani (alates ovulatsioonile järgnevast nädalast) alakõhuvalu, mis meenutab menstruatsioonieelset. Lisaks “peast täitsa soe” ehk basaaltemp endiselt 37 lähedal. Ei jõua arstiaega ära oodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna uuesti naistearstil. Rasedus on ilusasti arenenud. Süda tuksus ilusasti regulaarselt Mensese järgi 6+3, UH järgi 6+5 ja selle järgi TA 02.06.Avastati ka hematoom. Arst hoiatas, et võib põhjustada määrimist. Et kui tume veri, pole hullu aga heledaga pigem kontrolli. Kirjutas välja rohtu. Ämmakale tagasi 2.11. Edukat ootusaega!

B

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 06:56; 03.10 12:10; 12.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt! 🙂 Planeeritud umbes aasta. Kuna midagi ei toimunud, otsustasime teema ära lõpetada, vanus (41) ka juba pressib peale jne. Paar päeva peale seda otsust tekkisid aga üllatuslikult triibud 😀 Kogu perel hirmus hea meel 🙂 Ja veelgi ägedam, et aprillis saan vanaemaks ja juunis ise kolmandat korda emaks (tütar 23 ja poeg 11) 😀 Nii et väga põnevad ajad meil ees 🙂 Rasedust hetkel 5+5. 2 nädala pärast arsti juurde. Ei jõua ära oodata 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 6 nädalal olnud arstiaeg siiski lükati edasi hoopis 7nda nädala teisele poolele. Pelgus väideti, et varem siiski pole mõtet, ei pruugi ilusti paista. Oeh, küll see ootaja aeg on pikk!
Isegi kaalun Šoisi juurde erakasse pöörduda, et varem juba kinnitust saada.. ei tea, kui mõistlik see tihe ultraheli aga lootele on.

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hh tean mida tunned.mul ka esimene arsti aeg alles järgmine kolmapäev.Siis peaks olema mensese järgi täpselt 8 nädalat.Üldse ei tea ju kas on üldse häid uudisi.hommikuti iiveldab ja üldse kehva olla.suht raske niimoodi varjata,aga enne arstil käiku ei taha rääkida ka kellegile.Mees teab ainukesena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Menstruatsiooni järgi peaks olema täna 5+0, arstile saab minna alles 1. novembril, ootus on nii suur. Kuna esimene rasedus, ei tea, mida oodata ka.

Tunnustest nii palju, et öösiti gaasivalud, kohati hommikuti ka, rinnad valusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, mul ka täna täpselt 5+0 ning arstile 1.nov, samuti esimene rasedus 🙂 loodame parimat!
Mul igapäevaselt hooti alakõhuvalud, võib-olla natuke valusamad, kui tavapärane menstruatsioonivalu olnud, aga midagi sinna kanti.. üritan mitte muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, mul ka täna täpselt 5+0 ning arstile 1.nov, samuti esimene rasedus ???? loodame parimat!

Mul igapäevaselt hooti alakõhuvalud, võib-olla natuke valusamad, kui tavapärane menstruatsioonivalu olnud, aga midagi sinna kanti.. üritan mitte muretseda.

Hehe, nii täpselt siis kohe 🙂

Mul alakõhus valusid ei ole olnud, aga jah öösiti gaasivalud. Imelik on see, et need valud tulevad siis, kui wc-s olen käinud, öösel ikka paar korda pean käima. Ja peale seda umbes 10min kõht valutab. Ja voolust on palju.

Proovin nii väga elevust tagasi hoida, sest ei tea ju, mis võib juhtuda veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma esimesed triibud 15.10, tegin kohe 3 uut testi järgmisel päeval uuesti, kõik positiivsed. Endiselt raske uskuda, kuigi emakas selline pakitsus ja rinnad tundlikud, täna natuke iiveldab ka, kuigi alles 4+5. Oleme proovinud pea 2 aastat ja juba leppisin olukorraga, et ju pole meile pisikesi ette nähtud. Aga nüüd siis sedasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain positiivse testi 02.10 ja käisin kohe ka arstil 05.10, arst sellel hetkel rasedust ei näinud, mitte midagi mis viitakski sellele ei näinud.
Täna käisin uuesti peaks olema 6+6, aga arst rasedust ei leidnud. Otsis igatpidi vaatas põhjalikult ning ei näinud ka emakavälist rasedust.. vähemalt veel.
Tehti HCG test ja see oli 913.. mis tabeleid vaadates tundub madalam, kui peaks.Reedel uuesti.
Kõht valutab nagu hakkaksid päevad ja nii tegelikult juba 3 nädalat. Eile tuli ka pruunikat voolust, aga seda vaid korraks ja täna mind läbivaadates arst seda ka nägi.
Mida arvata? Hirmsasti kardan, et emakaväline. Varasemalt olnud peetumine 5-6 nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6.10 sain triibud ja seda päevasest uriinist. Päevade järgi arvutades hetkel 6+6, arstile 3.nov ja TA hetkel peaks olema 10.juuni. 🙂 Kuna varasemalt on peetunud rasedus olnud, siis väga rõõmustada pole julgenud, aga kui võrdlen tolle korraga, siis praegu on kõva iiveldus ja rinnad meeletult valusad, mida tol korral kindlasti ei olnud. Loodame parimat. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 13:00; 05.11 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna esimene arstivisiit. Kuna eelmine rasedus katkes, siis oli hea teada, et süda lööb ja rasedus vastab suurusele (8+2). Hetkel nihkus tähtaeg 3.juuni pealt 1.juuni peale.

Turvalist rasedust kõigile!

cathie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 16:47; 22.10 17:20; 22.10 21:25; 26.10 23:22; 22.11 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on jõudnud kohutav iiveldus, juba paar päeva täiesti võimatu olla, hetkel 5+6 nädalat siis. Tööl, eriti lõunal, üsna keeruline kolleegidele “tavapärast” muljet jätta 😀 võta või haigusleht.. Kuidas teistel iiveldusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ka siis siin sõna sekka, kuna täna sai esimesel arstivisiidil käidud ja nähtud, kuidas pisikesel süda tuksub 🙂 Päevade järgi täna 7+4 ja tähtaeg 06.06.2019.
Iiveldanud on tänaseks juba pea 2 nädalat ja vaikselt kuid järjepidevalt üha hullemaks tundub minevat. Söögiisu eriti üldse pole ja mul sama dilemma, et kaua veel suudan kolleegidega tööl lõunal käia normaalselt (see ärataks kohe kahtlust kui ma ei läheks, aga õnneks praegu veel ikka läheb söök sisse – ilmselt kuna meil seal hea menüüvalik ja lõunaks juba tavaliselt kõht päris tühi ka) 😀 Väsimus on ka tekkinud just viimasel paaril päeval eriti. Ja trennis pole viimased nädal aega käinud, kuna nii trenn, bussisõit, kiirelt kõndimine ajavad veel rohkem iiveldama (rahulikult istudes kõige normaalsen olla)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 20:08; 29.11 19:27; 03.12 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rasedus on seni õnneks ilma suurema iivelduseta möödunud. Mõni üksik päev on ainult natuke tunda andnud. Viimased 2 nädalat on pea iga päev määrinud, aga ämmaemand ei pidanud seda õnneks kriitiliseks. Väsimus on küll ja energiat peab jaguma ka 2 aasta ja 4 kuuse tütre jaoks. Eelmine rasedus möödus kergelt. Loodan, et seekord samamoodi.

cathie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 16:47; 22.10 17:20; 22.10 21:25; 26.10 23:22; 22.11 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 7+3, nädal aega on kohutavalt iiveldanud ja nõrk olemine, söögiisu kehv ja silme eest pidevalt must. Tööl keeruline varjata, sest raske põhjendada, miks ma lihtsalt ei jaksa midagi teha, püsti seista ja pikalt koosolekuid pidada. Trennist ei ole juttugi, jala tööleminek juba paras katsumus.

Täna andis iiveldus vähemalt õhtul järele, aga ei teagi, kas see hea või halb. Ühest küljest tohutu kergendus, et suudan jälle mõelda ega halise kogu aeg (mees juba väsinud sellest). Teisalt teeb veidi murelikuks, kas kõik ikka hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka juunikate ridades. Tähtaeg hetkel 30 juuni. Eelnevalt oli ka 10 nädalal katkemine. Kodus on juba paras ports lapsi ja nüüd veel vaja pesamuna. Mingeid tunnuseid pole ja loodan et kõik on hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.10 08:31; 24.10 20:26; 25.10 23:23; 31.10 16:16; 03.11 19:22; 20.11 19:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )


Esileht Lapse ootamine Juuni beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.