Esileht Lapse ootamine Juuni beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )

Teema: Juuni beebid 2019

Postitas:

Panen nüüd ülevaate oma loost ka uuesti kirja, sest osa postitusi läksid Käona kirja ja keegi juba vihjas, et raske jälgida kui siin mitu Kägu jutustab ????

12.10 sain pos. rasedustesti. Mõned päevad hiljem läksin naistearsti juurde, kes ütles, et vara veel, tule 31.10 tagasi. Tundsin end hästi, isegi liigagi hästi. Ei ühtki rasedustunnust. Hakkasin muretsema, sest eelmise 2 rasedusega oli nii halb olla, et voodist püsti ei saanudki. Nüüd aga oli selline tunne, et mine kasvõi maratoni jooksma… Keegi postitas siis pisut vanarahvatarkust, et poega oodates ehk ei iiveldagi. Mõtlesin, et võibolla tõesti sünnib seekord pärast kahte tütart poeg. Elasin segaste tunnetega edasi, kuni pühapäeval hakkas pisut määrima. Läksin EMOsse, öeldi, et kõik on veel liiga väike, et midagi hinnata. Mulle kirjutati rohud, mida võtta, kui uuesti määrima hakkab. Ja hakkaski, juba järgmisel päeval. Läksin enda naistearsti juurde, kes ütles, et embrüo on kolm nädalat kasvust maas. Eriti mulle lootust ei antud. Ometi võeti vereproov ja kutsuti täna tagasi. Läksin täna uuesti, tehti uus vereproov. Homme saan tulemused teada. Esimese vereproovi rasedushormooninäit oli kuskil 500 kanti. Arst arvas, et võibolla toimus viljastumine palju hiljem, kui meie seni arvanud olime. Lootemuna on näha, aga see on ka kõik. Veritseb siiamaani, või pigem on siiski õigem öelda, et määrib, sest ööpäevas saab vabalt ühe pesukaitsmega hakkama. Igaks juhuks anti mulle täna saatekiri haiglasse minekuks, et seal siis tabletiabort teha… Arst veel ütles, et võin ju veel pisut oodata ja vaadata, ehk ikka tekib miskit… Siit ka küsimus: kui nüüd homme selgub, et rasedushormooni näit ei ole tõusnud, kas minna haiglasse ja lasta teha tabletiabort? Või pigem siiski oodata ja vaadata, mis ca nädala jooksul juhtub. On kellelgil tühja lootemunaga kogemust, et on tühi ja siis äkki on elutegevus tekkinud?

H.

Minuarust hcg näit tõuseb iga 2 päeva tagant seega ei teeks ju paha natuke oodata.
Mis näit nüüd oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madalam kui esmaspäevane 🙁 Käisin juba haiglas ära, seal öeldi, et kuna see näit on suht olematu, siis ei hakkagi nad esialgu tabletti panema, äkki organism lükkab kõik ise välja. Kui peaks palavik tõusma või kõhuvalud tekkima nagu keegi pussitaks või verd suurtes kogustes lahmama, siis võin tagasi haiglasse minna. See arst oli üldse kuidagi tõre, ütles mulle täitsa sõna-sõnalt: Ma saadan Teid pikalt. Ehk siis tema mõte oli, et miks peaks tema sekkuma, kui loodus niikuinii reguleerib. Haiglasse minek oli minu jaoks suur eneseületus, lootsin sealt rohkem inimlikkust. Aga koheldi nii nagu oleksin mingi viimane kõnts, kes läheb aborti kerjama. Nüüd piinlen kodus ja ootan, et see õudne lõpp millalgil saabuks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Kas keegi on kursis Niptify testiga ? Plaanib keegi seda teha ? Kuidas ta erineb Oscari uuringust ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arst ütles et kuskil 7 nädlat, enda arvestuse järgi 5+ ehk kuues käimas. Ämmaemanda juurde alles 30 november ja tähtaeg 30 juuni. 23ndl novembril pean hunnik analüüse andma. Kui pikalt polnud mingeid tunnuseid siis nüüd on rinnad ikka väga hellad ja aina valusamaks lähevad. See on hea näitaja ja üldse ei kurda. Augustis oli katkemine ja kui rindade tundlikkus ära kadus siis teasin et nüüd on köik ja oligi. Sellekorra aga sisetunne ütleb et köik läheb hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.10 08:31; 24.10 20:26; 25.10 23:23; 31.10 16:16; 03.11 19:22; 20.11 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka siia paar korda kirjutanud ja kirjutan ka uuesti. Käisin esmaspäeval arstil, kes ei suutnud rasedust tuvastada ja nii läksin ja panin aja kinni järgmisele arstile. Täna käisin ära ja arst tuvastas ilusti raseduse ning ütles käega katsudes et kuskil 7 nädalat. Nu minu arvestus peaks olema kuues nädal jooksmas. Tähtaeg 30 juuni. Mõlemad on pika staaziga arstid. Nii et jään riiklikusse. Arvele võetakse mind 30 november. Ja esimene uh tuleb siis kuskil 12 nädala paiku . Selle korra tunnen et kõik läheb hästi ja sisetunne ütleb poega. Augustis kui rasedus katkes siis olin kindel et tüdruk. Mul on minu sisetunne alati öieti öelnud. Nii äge. Saan oma kauaoodatud pesamuna. Teavad vaid mees ja minu ema. Teised saavad teada siis kui saavad. aa, isa saab teada novembris ilmselt.

Mul sama teema, käisin 02.11 arstil , suvalise arsti juures kellele oli pakkuda vaba aeg. Võtsin vastu, vanem venelanna , ütles ka, et uh ei ole mõtet teha, et pole veel näha, aga kerjasin uh välja , mida nad enda kabinetis teevad (Tahtis saata ka UH kabinetti vaatama, aga pikk järjekord oli) . Ja ta ei näinudki. Rasedust arstil käigu päeval 6nädalat täpselt viimaste päevade järgi. Emakas muutusi nägi küll, limaskest paksenenud. Määras hcg uuesti. Homme saan teada. Ma arvan, et kui ta homme ütleb, et al tulge 2nädala pärast, siis làhen teise arsti juurde. Kahju, minu enda arstile aega pole. Aga ämmaka valin küll kes minu arstiga koos tegutseb 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 23.10 11:53; 26.10 13:06; 26.10 18:26; 26.10 21:08; 26.10 21:13; 29.10 13:43; 29.10 15:46; 30.10 13:41; 04.11 14:32; 08.11 10:46; 25.11 20:05; 30.11 21:11; 06.12 16:29; 14.12 09:35; 14.12 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6.10 sain triibud ja seda päevasest uriinist. Päevade järgi arvutades hetkel 6+6, arstile 3.nov ja TA hetkel peaks olema 10.juuni. ???? Kuna varasemalt on peetunud rasedus olnud, siis väga rõõmustada pole julgenud, aga kui võrdlen tolle korraga, siis praegu on kõva iiveldus ja rinnad meeletult valusad, mida tol korral kindlasti ei olnud. Loodame parimat. ????

Käisin arstil 03.11 ära, võttis kõik vajalikud proovid, katsus, ütles, et emakas ilus jne. Tegi UH ka, üsna kehv pilt oli, ei õnnestunud tal mõõta loodet ja täpset raseduse kestust öelda, aga arvas, et 7+ midagi ja südametöö oli ilusti näha, nägin lausa oma silmaga seda. Iiveldab meeletult, mitte terve päeva vältel, aga hooti päeva jooksul, rinnad on rasked ja hellad. Tööpäevad on pikad 11h ning õhtuti tunnen suurt väsimust ja ei jaksa kuidagi ära oodata millal tööpäev läbi saaks, arst arvas, et võiks kirjutada kergemale tööle üle viimiseks paberi, aga ootame vereanalüüsi vastused ka ära, äkki hoopis mõne aine puudus – 12.11 siis verd andma. Sisetunne ütleb, et tüdruk, loodame, tahaks küll tütart. 🙂
Ja jõudu, jaksu kõigile teistele juunibeebide emmedele. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 13:00; 05.11 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka jube väsimus.iiveldab ikka suht päev läbi.öösiti ka.mul 12ndal esimene ämmaka aeg.saan siis tuttavaks temaga.siis lähen ka esimesi proove andma.kv uh ootan juba hirmsasti.aga kaugel see 29 enam on.tööl õnneks käima ei pea aga 1.6 aastasega on kodus hetkel vist isegi raskem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas on ok kui esimene ämmakavisiit ja arvelevõtmine on alles 10+6 nädalal? Või peaks kuidagi aega varasemaks sebima? :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas on ok kui esimene ämmakavisiit ja arvelevõtmine on alles 10+6 nädalal? Või peaks kuidagi aega varasemaks sebima? :/

Ideaalis võiksid ikka varem minna, mina pean 10. nädalal juba uriini- ja vereproovi andma minema, mida siis analüüsitakse 12. nädala UH-s. Ma vist ise ei suudaks ka nii kaua teadmatuses olla, et kas kõik ikka korras 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 08:53; 21.11 08:53; 06.12 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkun grupist 🙁

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 23.10 11:53; 26.10 13:06; 26.10 18:26; 26.10 21:08; 26.10 21:13; 29.10 13:43; 29.10 15:46; 30.10 13:41; 04.11 14:32; 08.11 10:46; 25.11 20:05; 30.11 21:11; 06.12 16:29; 14.12 09:35; 14.12 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene visiit on ka minu arvestuste kohaselt 10 nädal. Tõstsingi varasemaks, muidu oli veel hiljem. Kohe võtan kaasa uriiniproovid 2tk, tehakse uh.
Kui pole just katkemisi olnud varasemalt ja nt mitmes laps juba, siis ei näe põhjust varem minna.
Muidugi ma pole oma arvutustes päris kindel, võibolla arvutan valesti ja tegelikult on rasedust vähem. Aga no oksendanud olen juba 3-4 nädalat ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:51; 24.11 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkun grupist ????

Oi kui kahju. Olen sulle siin kaasa elanud, kuna me oma nädalatega täpselt ühel maal ja nüüd siis selline teade sinult. Sa ei pea vastama kui ei soovi, aga mis juhtus? Endal esimene arstivisiit homme, mistõttu sada mõtet peas, nagu ikka esimese visiidi eelselt. Homme saan siis selgust, kuidas lood on . Dream

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.10 21:09; 29.10 21:47; 11.11 23:35; 29.11 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka siis täna esimene arstivisiit tehtud. Rasedus ilusasti õiges kohas, näha oli ka pisike tuksuv süda. Päevade järgi arvestades TA 28. juuni (hetkel 7+3), uh järgi aga 3.juuli ( hetkel 6+5). Ehk vahe 5p, mis tegelikult täiesti normaalne, sest ov testide järgi ei toimunud mu ov, mitte 14.päeval, vaid kuskil seal tsükli 17.-18.päeval. Sellest ka erinevus. Hetkel ei teagi nüüd, kas pidada end juunikaks v juulikaks. Kuna üks päev oli voolus korra kergelt beesikas-pruunikas, mainisin seda ka arstile. Ta nägi ka täna emakakaelal väikest verist kiudu (määrinud ei ole), aga arvas, et ehk see lihtsalt mõne väikse veresoone lõhkemisest, kuna otseselt miskit patoloogilist probleemi ta ei näe. Hoiatas muidugi ka selle eest, et kui peaks tekkima veritsus v peaks hakkama määrima, siis kohe arstile. Esimene trimester on ju alati riskiga selles osas, nii et ettevaatus ei tee paha. Järgmine arstiaeg juba järgmine nädal ja seekord ämmaka juures. Võtan praegu rahulikult ja elan tänases päevas. Vanust ka juba päris palju, nii et sellega seoses ka küsimusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel juunikas 🙂
9+2 täna. 4dets pandi aeg ITKsse OSCARisse, olen Rakvere inimene ja meie linnas selliseid uuringuid ei tehta, eks pean siis Tallinnas hakkama saama selle käiguga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel juunikas ????

9+2 täna. 4dets pandi aeg ITKsse OSCARisse, olen Rakvere inimene ja meie linnas selliseid uuringuid ei tehta, eks pean siis Tallinnas hakkama saama selle käiguga.

Meil siis suht sama. Ma käisin ka eile arstil ja oli 9+3. Tähtaeg 18 juuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore et minuga sama kaugel 🙂 Mul mitu TA 18.06 21.06 22.06

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juunikatel mingi Fb grupp ka on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.10 08:31; 24.10 20:26; 25.10 23:23; 31.10 16:16; 03.11 19:22; 20.11 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juunikatel mingi Fb grupp ka on?

Juuni beebid 2019 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 08:53; 21.11 08:53; 06.12 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuni beebid 2019 on 140 liikme ringis. Mina oleksin huvitatud väiksemast ja privaatsemast grupist,mis võiks salajane olla. Mul on kogemus suure ja väikese grupiga ja väike oli mõnusam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 23:37; 24.11 17:07; 24.11 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OSCAR uuring läbitud. Kõik korras ja riskid madalad. Oli päris aktiivne tegelane seal kõhus.

Nüüd jään liigutusi ootama 🙂
Mõnusat ootusaega kõigile!

cathie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 16:47; 22.10 17:20; 22.10 21:25; 26.10 23:22; 22.11 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, ma olen ikka otsimas käinud fb gruppi juuni beebid 2019, ei näita ühtegi tulemust :/ tahaks ka mingist pisemast grupist osa pigem, siin käimine harjumatu natuke ja kõik postitavad enamasti käona.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuni beebid 2019 on 140 liikme ringis. Mina oleksin huvitatud väiksemast ja privaatsemast grupist,mis võiks salajane olla. Mul on kogemus suure ja väikese grupiga ja väike oli mõnusam.

Ma olen teise lapsega ka kahes grupis. Aga räägin selles, kus meid on u 30. 3a suhelnyd ja kõik on juba nii kokku kasvanud omavahel ja teavad teineteise muresi ja rõõme. Suures grupis selline üldine jutt.
Nii, et tahaks ka mingit väikest gruppi.
Aga juuni beebid 2019 on olemas. 145 liiget ja vist aina võetakse juurde

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:51; 24.11 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu soov on pigem väikeses ja privaatses grupis olla, siis tegin salajase grupi. Selleks, et ma saaksin kedagi sinna gruppi lisada, pean selle inimesega Facebookis sõber olla. Kes soovib väikeses salajases grupis olla, palun saatke meil aadressil juunibeebid19@gmail.com.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 23:37; 24.11 17:07; 24.11 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa mina oleks ka pisemast grupist ja täitsa salajasest huvitatud.pisikesed grupid palju mõistvamad.saab nagu grupis olijatega tuttavaks ka.suures grupis nagu otseselt inimesele ei pööragi tähelepanu.äkki keegi hea inimene viitsib ja oskab seda grupi teha ja inimesi lisada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 15:46; 24.11 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grupp on valmis. Huvilised võivad saata meili juunibeebid19@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 23:37; 24.11 17:07; 24.11 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkun grupist ????

Oi kui kahju. Olen sulle siin kaasa elanud, kuna me oma nädalatega täpselt ühel maal ja nüüd siis selline teade sinult. Sa ei pea vastama kui ei soovi, aga mis juhtus? Endal esimene arstivisiit homme, mistõttu sada mõtet peas, nagu ikka esimese visiidi eelselt. Homme saan siis selgust, kuidas lood on . Dream

Nii käin ikka armsaks saanud teemaa piilumas 🙂
Ja kogusin ennast.
Kuna mainisin üleval pool ka, et arst ei näinud 02.11 uh midagi veel, tegi hcg , selle vastuse sain teada 05.11 et hcg on 2200 peaks olema uh näha jne jne… kutsus mind samapaev tagasi, et uh teha. Aga ei miskit , muudusteta, polnud näha. Ja siis hakkas jooksutamine pihta. Nö sünnitusosakonda, et seal vaadavad teised arstid ka uh-s jne. Vähemalt 4 arsti vaatasid, ei miskit 🙁 tehti uus hcg ootasin vastuse ära, oli 4400 . Ja seletati et homme röntgen uh vaatab seal. Sellega naha kus peidab.. ja siis läks jama lahti, ma ei suutnud uskuda. Kuni .. siis teisp haiglasse, aga ööseks koju. Ja kolmap hommikul 8 haigla tagasi, siis tulidki artid minu juurde, ehk konsiilium ja räägitimis ja kuidas. Ühesõnaga samal päeval oli LAP kell 14 🙁
Avastati emakaväline, oli nii nii napilt väljas munajuhas…. õudsalt kahju,elasime seda mehega väga raskelt üle. Seda enam et mehel on 8.11 sünnipäev ja lapse kaotus 07.11 🙁 🙁 nàdalaid oli opi päeval 6+6
Aga nüüd ok, roheline tuli antud ja pùüan juba triipe 🙂 eile sain ka ime õrna teise triibu 🙂 loodan , et nii ongi, et triibuke kosub. Annan siia teada ka sobib? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 23.10 11:53; 26.10 13:06; 26.10 18:26; 26.10 21:08; 26.10 21:13; 29.10 13:43; 29.10 15:46; 30.10 13:41; 04.11 14:32; 08.11 10:46; 25.11 20:05; 30.11 21:11; 06.12 16:29; 14.12 09:35; 14.12 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Kas kellelgi juba OSCAR testil käidud? Kas käisite riiklikus ja kuidas rahule jäite? Hetkel on endal aeg 21. dets riiklikus, kuid kaalun ka mõtet teha UH Marek Šoisi juures. Siit ka küsimus – kuidas teil mõtted, kas on mõtet maksta ja teha UH erakliinikus või otsustada siiski riikliku kasuks? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.10 21:24; 29.10 22:16; 29.11 19:03; 29.11 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin üleeile Oscar testi tegemas, ITK-s, ämmaemand määras mulle Oscari tegija kelleks oli Anna Eivin-Kostjutšenko ning mina jäin igatahes väga rahule 🙂 Mõtlesin ka eelnevalt, et kui midagi selgusetuks või segaseks vähegi jääb, siis lähen lisaks veel erakasse, aga ultraheli ajal arst ilusti selgitas kõike ja igati OK! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 20:08; 29.11 19:27; 03.12 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Kas kellelgi juba OSCAR testil käidud? Kas käisite riiklikus ja kuidas rahule jäite? Hetkel on endal aeg 21. dets riiklikus, kuid kaalun ka mõtet teha UH Marek Šoisi juures. Siit ka küsimus – kuidas teil mõtted, kas on mõtet maksta ja teha UH erakliinikus või otsustada siiski riikliku kasuks? ????

Minul on aeg 10. dets ITK-s ja dr. Ridnõi juures. Tundub olevat väga vastuoluline arst, ühed kiidavad ja teised laidavad. Laidavad peamiselt seetõttu, et arst on olnud ebameeldiva suhtumisega. Ühe tuttavaga aga rääkisin, tema sõnul ongi tegemist konkreetse arstiga, kes niisama ei ninnu-nännuta. Ehk siis kui tema juurde lähed nt, pead vaimselt ette valmistunud olema, võib ka lihtsalt pahas tujus olla ????

Kogemuste poolest pidavat olema üks parimaid arste selles valdkonnas.

Mina isiklikult ei näeks mõtet erakliinikusse minna, protsess ja töövõtted on ju mõlemas samad, tõenäoliselt riikliku tehnika ka alla ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin ise samamoodi, et algul vaatan, kuidas riiklikus mulje jääb ja kui miski ebaselge, siis vaatan, kas lisaks minna ka erakliinikusse. Minul arst Tuuli Haabpiht, eks siis näha, milline tegelane on. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.10 21:24; 29.10 22:16; 29.11 19:03; 29.11 21:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )


Esileht Lapse ootamine Juuni beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.